Skocz do zawartości

Zdjęcie

Guitar Hero World Tour

Neversoft Activision X360 Wii PS3 PS2 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
154 odpowiedzi na ten temat

#91 wrog Napisany 22 stycznia 2009 - 14:25

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
Ja bym wziął Band in a Box od Rock Band. Na perce fajniej się gra w RB, a Stratocaster jest całkiem udaną gitarką. Perka z GH:WT może fajniej się prezentuje, daje lepszy feeling podczas grania dzięki talerzom, ale niestety nie nadaje się za bardzo do grania w RB.
  • 0

#92 Mani Napisany 22 stycznia 2009 - 14:42

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Why not ?
  • 0

#93 wrog Napisany 22 stycznia 2009 - 15:08

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
Bo w GH:WT masz pięć kolorów + pedal, a w Rock Band cztery + pedał. Kiedy uruchamiasz World Tour z perką od Rock Band, to automatycznie masz ścinaną piątą nutkę.
  • 0

#94 Marbel Napisany 22 stycznia 2009 - 15:49

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Czyli w RB grając na perce z GHWT będziesz miał o jeden talerz za dużo. Jednak GHWT dostosowuje się do perkusji z RB, i wykrywa że nie ma 5 bębna.
W PSXE polecali instrumenty z GH do RB :D
  • 0

#95 Mani Napisany 22 stycznia 2009 - 16:28

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Ale dodatkowy (pomarańcz) talerz w RB bedzie wyłączony. Mi raczej chodzi o trwałość produktu. Na funday 2k8 perka od RB sprawiała wrażenie solidnej, a oglądając filmiki na jołtub jak gra sie na perce od GHWT mam wrażenie jakoby talerze zaraz miały sie połamać.
  • 0

#96 ehtleef Napisany 22 stycznia 2009 - 17:01

ehtleef

    Pikachu

  • Narybek
  • 63 Postów:
ja w grudniu zakupiłem miesięczna perkusje do GHWT
sporo jej używam i nie narzekam(wersja x0 )

gram na niej zarówno w GHWT jak i RB
  • 0

#97 Mani Napisany 22 stycznia 2009 - 18:11

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
tu pojawia sie problem. Gdyz z produktami GHWT nie miałem wogóle styczności. Ponoć są wadliwe. RB ma perke lepszej konstrukcji skolei GH ma lepszą gitare.
  • 0

#98 Marbel Napisany 22 stycznia 2009 - 19:03

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Widzę, że już jesteś przekonany... tylko szukasz poparcia swojej tezy. Beskutecznie ;) Patrząc obiektywnie, to do GH perka jest bardziej rozbudowana - ma 3 bębny i 2 talerze a do RB tylko bębny, w dodatku 4. W GH większa różnorodność w sumie. I tak decyzja należy do Ciebie :) BTW i tak Ci zazdroszczę, bo bym powalił w gary 8)
  • 0

#99 Mani Napisany 22 stycznia 2009 - 19:15

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Band in the box kosztuje 530 zł w pewnym sklepie. GHWT solus na allegro za max 150 zł. Kilka utworków w GH jest dobrych , niektóre np. Rebel Yell chętnie bym pomłucił przy garach ale właśnie ...talerze.... patrząc na tracklist w RB/RB2 boje sie ze od uderzeń "żółty" talerz sie połamie. a w lutym wychodzą 3 talerze do perki z RB.

EDIT:
Właśnie nie jestem przekonany. Mam w domu GH2 i 3 z gitarami i nic z gitarkami sie nie dzieje złego. Zakładam, że i z GHWT byłoby podobnie a tu wszędzie piszą że jest inaczej. Że perka ma wady, w gitarze struna siada ...wiesz ... nie jest tani taki zestawik i na prawde jeżeli ktoś decyduje sie na wydanie takiej kaski to serio wole mieć pewność ze nic na drugi dzionek nie siądzie.
  • 0

#100 Marbel Napisany 22 stycznia 2009 - 19:35

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Wiem :) Bo sam kupując głupią gitarę z GH zastanawiałem się czy przewodowa do GHIII na PS2 nie zepsuje się zaraz, bo wszyscy narzekają, że ma wady.
Ja praktycznie tylko teoretyzuję i bazuję na tym co też wyczytałem. W N+ nie bawili się RB - przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo. W każdym razie w PSXE byli zachwyceni w recce RB - gitarą też. A teraz przy recce RB2 i GHWT piszą, że właśnie struna w tamtej gitarze (w RB) stawia jakoś duży opór i jest to na dłuższą metę męczące (wiem, nie pomagam).
No... argument cenowy jest mocny. Bo jak widzę, za cenę zestawu do GHWT, możesz mieć zestaw RB plus samo GHWT. Plus bębny w RB ponoć są głośne.
Co do tych talerzy do RB - jakoś nie chce mi się wierzyć w ich dostępność w naszym "kochanym inaczej" kraju ;)
  • 0

#101 Mani Napisany 22 stycznia 2009 - 19:44

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Mi Gitarka z RB średnio leżała przy 1szym kontakcie ale zakładam ze to przez przyzwyczajenie do gitarek do GH gdzie przyciski troche inaczej "wchodzą". GH2 mam juz prawe 2 lata, GH3 ponad rok , problemów żadnych, gdyby nie te głosy o perce to bym wziął GHWT a tak :?
  • 0

#102 gnd Napisany 26 stycznia 2009 - 10:44

gnd

    Mokujin

  • Narybek
  • 43 Postów:
a ja znów mam problem z perkusją od GHWT. Działa już ok bo mi się udało wszystko naprawić, ale w RB widzi ją jako mikrofon. Ktoś ma też tak i może ktoś wie czy jest na to jakieś "lekarstwo" :) chodzi o wersje PS3 jakby co.
  • 0

#103 ehtleef Napisany 28 stycznia 2009 - 13:27

ehtleef

    Pikachu

  • Narybek
  • 63 Postów:
http://www.joystiq.c... ... ix#Xbox360

na ps3 perkusja od GHWT nie będzie działać z RB1
  • 0

#104 Mani Napisany 28 stycznia 2009 - 13:48

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Najlepiej zaopatrzyć sie w gitarke z GHWT a perke załatwić z RB/RB2. Ja tak zrobie.
  • 0

#105 Şichărescu Napisany 03 lutego 2009 - 00:16

Şichărescu

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 233 Postów:
Wszystkie dźwięki gitar w edytorze brzmią jak cymbałki? :? Czy są jakieś sensowne brzmienia? Posłuchałem troche coverów na jutubie i niezła kicha :| Słyszałem disco polo z większym pie***lnięciem.
  • 0

#106 Mani Napisany 03 lutego 2009 - 13:35

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
No normalnie polifonia .... hmmm troche posiedziałem w tym edytorze i dla mnie zbędny bajer. Nie dość ze jakość dźwieku to pożal sie boże w najlepszym przypadku midi to jeszcze jakieś ograniczenia czasowe nałożone. I weź tu stwórz coś konkretnego.
  • 0

#107 Şichărescu Napisany 03 lutego 2009 - 16:49

Şichărescu

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 233 Postów:
No to ładnie, głównie dla tego chciałem kupić grę, żeby stworzyć jakieś epokowe dzieło :( No to teraz Tomb Raider... Albo The Donnas skuszą mnie na RB2 :^^:
  • 0

#108 Mani Napisany 03 lutego 2009 - 17:00

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Gierka zła nie jest a i tak mozna stworzyć takie działa jak "Power Rangers" czy Theme z "Contra" :D
  • 0

#109 ACZ Napisany 06 lutego 2009 - 22:40

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 205 Postów:
Zabijcie mnie. Klon Guitar Hero na NESa - DPad Hero. Ma nawet stronę oficjalną z filmikami. Sprawdźcie jak brzmią Gunsi.
http://dpadhero.com/Songs.html
  • 0

#110 Şichărescu Napisany 06 lutego 2009 - 23:10

Şichărescu

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 233 Postów:

Zabijcie mnie. Klon Guitar Hero na NESa - DPad Hero. Ma nawet stronę oficjalną z filmikami. Sprawdźcie jak brzmią Gunsi.
http://dpadhero.com/Songs.html

Gdyby nie "wokal" brzmiałoby naprawde genialnie :-D Tylko szkoda, że edytor w WT też brzmi jak ośmiobitowiec :/
  • 0

#111 Mani Napisany 07 lutego 2009 - 02:29

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Mam nadzieje ze w kolejnym GH poprawią ten element i to znacznie bo po zapowiedział spodziewałem sie ostrego szpona wbitego w konkurencje a otrzymałem zlamanego tipsa.
  • 0

#112 phsx Napisany 17 lutego 2009 - 16:24

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Kurde, ja za cholerę nie mogę w GH ogarnąć riffów z takim (i podobnymi) elementami:
itp itd
^ ^ ^ ^ ^ ^
| | | | | |
| | | o o |
| | | o | |
| | | | | |
| | | o o |
| | | o | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | o o |
| | | o | |
| | | | | |
| | | | | |
  • 0

#113 Mani Napisany 17 lutego 2009 - 16:32

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
A co w nich trudnego ? o_O
  • 0

#114 phsx Napisany 17 lutego 2009 - 16:38

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
No na hardzie pasek przesuwa się szybko i nigdy nie zdążę dołożyć "niebieski palec" do "żółtego" a na dodatek jeszcze pamiętać żeby 2 razy strumnąć szybko - brak koordynacji, choć już mi lepiej to idzie niż wcześniej, Lay Down (GH3) na Hardzie który zawiera dużą ilość takiego riffu właśnie poprawiłem mam 87 procent :P
  • 0

#115 Mani Napisany 17 lutego 2009 - 16:40

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Praktyka czyni mistrza .... a ja nadal nie umiem grać na expert... kurde nie mam wyćwiczonego palucha. mimo wszystko WT jest znacznie łatwiejszy od 2ki i 3ki.
  • 0

#116 phsx Napisany 17 lutego 2009 - 16:45

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Na ekspercie umiem jedynie Smoke on the Water z jedynki, a reszty nawet nie próbuje, 100% zdobyłem chyba tylko w The Metal (normal).
  • 0

#117 Marbel Napisany 17 lutego 2009 - 16:58

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Popieram physx'a :) Też mam z tym problemy :/ I z długimi partiami bez pociągania za strunę. Przez to nie umiem na Hardzie przejść do ostatniego tiera zarówno w GHII jak i III. Mam chęć na World Tour ale za drogie na razie. 170 zł za samą grę (PS2) na Allegro to mała przesada :(
  • 0

#118 Mani Napisany 17 lutego 2009 - 17:04

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
WT na allegro na XO

http://www.allegro.p... ... x_360.html
  • 0

#119 phsx Napisany 17 lutego 2009 - 17:08

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Ciężkie są też hmm jak to się nazywa ... stairway'e? Albo nie nie będę tłumaczyć, lepiej to rozrysuję :P
| o | | |
| | o | |
| | | o |
| | | | o
| | | o |
| | o | |
| o | | |
o | | | |
| | | | |
I jeśli jest tak jak narysowałem to spokojnie to zagram bez błędu, gorzej jeśli się ciągnie długo i modyfikuje w pewnych momentach np. od pomarańczy do żółtego i potem znowu wszystkie kolory, potem znowu inna kombinacja itd - wtedy jest dość spory kłopot z tym.
Właśnie ustaliłem nowy osobisty rekord w Cult of Personality na hard - 82% :lans:
  • 0

#120 Mani Napisany 17 lutego 2009 - 17:09

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
A nie są to czasem hammer-ony i pull-offy ?
  • 0



Inne z tagami: