Skocz do zawartości

Zdjęcie

No More Heroes 2 (czyli oficjalny temat GOTY 2010)


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
194 odpowiedzi na ten temat

#31 cybercotlet Napisany 15 października 2008 - 23:09

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 603 Postów:

Suda51 wants to use MotionPlus in No More Heroes: Desperate Struggle

“I would like to use Wii MotionPlus for No More Heroes 2 if I could…I haven’t even touched Wii MotionPlus yet so I am not aware with how it works so that’s why I am not sure yet.” - Suda51

http://www.nintendoe...ing.com/?p=4939
Oby Suda wykorzystał motion plus.Krill , może chodzi o tego sprzedawce w sklepie Beef Head.

Mowa o tym co nam zawsze motor przywozil na telefon? hehehehe
  • 0

#32 Krill Napisany 16 października 2008 - 10:06

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Bardzo możliwe, że właśnie o tego gościa chodzi. W końcu to jedyny kumpel Travisa. No chyba, że zabita została Shinobu. Fabułą sequela z pewnościa nie raz naz jeszcze zaskoczy.
  • 0

#33 cybercotlet Napisany 16 października 2008 - 12:48

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 603 Postów:
Ja jestem ciekaw jak suda wyjaśni końcowy pojedynek Travisa i Henrego ... może katany im sie w ostatnim momencie rozładowały? ;p
  • 0

#34 P-chan Napisany 16 października 2008 - 21:58

P-chan

    Link

  • Forumowicze
  • 311 Postów:
Bardzo cieszy mnie fakt, że Suda mimo przeciętnej sprzedaży nie poddał się, i zaserwuje choćby fanom jedynki drugą odsłonę tej nietuzinkowej gry. Jestem bardzo ciekaw co ujrzymy w dwójce i czy zostanie wykorzystany MotionPlus.
  • 0

#35 Pious Napisany 16 października 2008 - 23:15

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Ja jeszcze w jedynkę nie grałem, więc będę musił nadrobić skoro tak chwalicie. 2 gry na Wii dojdą w ten sposób.
  • 0

#36 Kaxi Napisany 17 października 2008 - 12:42

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
http://www.eurogamer...ticle_id=261513

3 strony wywiadu o sami wiecie czym.
  • 0

#37 Malutki Napisany 23 grudnia 2008 - 13:22

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Suda51 says ‘big changes’ in store for No More Heroes 2 open world, wishes he had a time machine…and could there be No More Heroes 3?
A portion of a Gamasutra interview with Suda51…

GS : When we first spoke, you talked about how you wanted to make an open-world game. No More Heroes is kind of along the path to that. Are you going to take that further into the user sandbox environment with the second game?

Goichi Suda : Yeah, we’ll once again manage to do what we want to do with realizing the open world, but expect big changes for No More Heroes 2’s open world.

GS : I’m curious to know how you feel about Flower, Sun and Rain finally coming out in the West on the DS now. Traditionally, these games come out in sequential order, in terms of when they were released, but in the case of your games, it’s more like now that Grasshopper is more popular, some of the older games are able to come out in the West.

What do you think about people now playing games that you made previously? Obviously, you’re continuing forward with your game design and creation philosophy. What do you think about people playing the older games now, perhaps not knowing that they’re actually older?

Suda : I’m just happy about that, because we had these games that were made eight years ago that I couldn’t really sell outside of Japan. And now, because I have Killer7 and No More Heroes, and I have some working conditions outside of Japan, too, people are really enjoying this project.

When I developed Flower, Sun, and Rain on the PS2 all those years ago, it was one of the most difficult times at Grasshopper. I would like to jump into a time machine, go back to eight years ago, and tell myself not to worry, and that things were going to be all right, and that we were going to release this title on the DS, too. But if I told myself that the game was going to be released on a handheld with two screens, I wouldn’t believe it. (laughter)

GS : Do you consider No More Heroes as a continuing series for you? Will it keep on going, or is 2 it?

Suda : That’s something I don’t really think about — the future or the sequel. I’m just focusing on each title, so now I’m focusing on No More Heroes 2, and then we’re going to see later.

http://www.gamasutra... ... tory=21429
  • 0

#38 Kaxi Napisany 19 marca 2009 - 21:16

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
http://gonintendo.com/?p=76207

Każdy news o NMH2 na wagę złota :) Powraca jeden z bossów, nagrywanie japońskiego dubbingu dla niego już skończone.
  • 0

#39 cybercotlet Napisany 20 marca 2009 - 00:23

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 603 Postów:
0o jakim cudem?! :P Przecież w jedynce
Spoiler
Ale chetnie posłucham 2 raz jak błaga o litość :twisted:
  • 0

#40 Krill Napisany 21 marca 2009 - 23:55

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Ciekawe...Okaże się pewnie że to jakiś klon czy inny brat bliźniak. Nie spodziewałem się szczerze mówiąc by ktoś z assassinów miał powrócić zza grobu...
  • 0

#41 Malutki Napisany 27 maja 2009 - 07:59

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Hot News
Pojawiły się skany z Famistsu !!!!
No More Heroes: Desperate Struggle - Famitsu scans
Dodany obrazekDodany obrazek
Dodany obrazekDodany obrazek
http://gonintendo.co...ry.php?id=83907
http://wiieveryday.b... ... 90529.html
Sylvia zagości w kontynuacji :cool: .
Gra jest ukończona w 50 % .
  • 0

#42 Krill Napisany 27 maja 2009 - 09:41

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Absolutnie nr 1 najbardziej oczekiwanych przeze mnie gier na Wii. No chyba, że Nintendo zapowie kolejną Zeldę/Mario. Ale jak na razie wygląda to oczywiście jakże stylowo i intrygująco. Do diabła, Travis ma dwie beam katany! Dual wielding?! Było by wręcz przezajebiście...A za francuskim akcentem Sylvii Christel stęskniliśmy się wszyscy. Teraz czekamy na nowy trailer.
  • 0

#43 gruby Napisany 27 maja 2009 - 14:10

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Nie mogę się doczekać choćby trailerka. Travis to nowy Snake. :D
  • 0

#44 cybercotlet Napisany 27 maja 2009 - 16:37

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 603 Postów:
Mam nadzieje że tymrazem suda dotrzyma obietnicy i dostaniemy krew i już nie będe wiecej musiał tej gry importować :^^:
  • 0

#45 Krill Napisany 27 maja 2009 - 16:40

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Ktoś przetłumaczył ten artykuł. Tutaj jest więcej jakże ciekawych informacji, m.in. o settingu:

http://www.thatvideo... ... -charging/

W skrócie: Sylvia po trzech latach znowu pojawia się w życiu Travisa. Snata Destroy zaś rozrosło się. Aha, system walki ma być bardziej rozbudowany, a i grafika będzie bardziej dopracowana.
  • 0

#46 Texz Napisany 27 maja 2009 - 18:31

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Mam nadzieję, że rozbudowują graficznie miasto... BOSSowie. W sumie to tylko potyczki z gł. złymi mnie nakręcają na tą grę.

wklejka:
- Travis Touchdown, Silvia Chrystel are back
- Takes place three years after the first game
- Santa Destroy has become tourist town as a result of investments from corporations
- Travis invited to another assassin ranking battle
- Travis’ friend Bishop has head aimed at with guns from a gang
- Basic attack controls from first game return
- Now have dual sword abilities
- Face off against members of the United Assassins Association
- Appears to be a volume upgrade
- Confirmed for E3
- Video on the 30th
  • 0

#47 gruby Napisany 28 maja 2009 - 12:58

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
już w sobotę nowy trailer??? CZEKAM! ;D
  • 0

#48 cybercotlet Napisany 28 maja 2009 - 13:58

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 603 Postów:
Gruby - nie jesteś jedynym który czeka :D
  • 0

#49 Kaxi Napisany 28 maja 2009 - 14:46

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
A ja w sobotę będę onlineless :? Zobaczę dopiero w niedzielę wieczorem :cry: :cry: :cry:
  • 0

#50 Malutki Napisany 29 maja 2009 - 19:05

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Pojawił się trailer !!!!
http://wii.ign.com/d... ... 52809.html
Końcówka rządzi :D .
Nowe screeny :
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Pozostałe :
http://www.famitsu.c...24489_1407.html
  • 0

#51 cybercotlet Napisany 29 maja 2009 - 21:18

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 603 Postów:
Już chcę następny trailer! :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze:
  • 0

#52 Texz Napisany 29 maja 2009 - 21:34

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Po co kolejny trailer?! Dawać grę!
  • 0

#53 lukaszSA Napisany 29 maja 2009 - 22:03

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:
Nie no must have jak nic. Alfons rzucający swoimi panienkami rządzi :-D
  • 0

#54 Texz Napisany 29 maja 2009 - 22:11

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Co tam rzucający. Zobaczcie JAK one lecą w stronę Travisa :lol:
  • 0

#55 gruby Napisany 30 maja 2009 - 00:25

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Sylvia ocieka seksem. Zajebongowo. Trailer i Travis wypas. Mam tylko nadzieję, że Suda popuści wodze wyobraźni i zapoda dużo nowinek. Bedzie superek.
  • 0

#56 mleko2099 Napisany 30 maja 2009 - 09:00

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
Trailer rządzi. "This isn't a battle any more, it's a mutherfucking war!" :mrgreen:
  • 0

#57 Krill Napisany 30 maja 2009 - 10:20

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Aboslutnie zajebiste! Nie wiadomo jeszcze co najlepszegp zobaczymy jeszcze na E3, ale jak na razie Travis zawadiacko miażdży konkurencję, a właściwie szlachtuje zajadle tymi swoimi dwiema różowymi katanami. Jest skurwielem jakich mało! Nie trzeba nic więcej dodawać :-D
  • 0

#58 cybercotlet Napisany 30 maja 2009 - 10:31

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 603 Postów:
IMO trailer taki se - tylko końcówka świetna. Myślę, że bardziej zależało wszystkim żeby już coś zobaczyć z gry :D
  • 0

#59 Kaxi Napisany 01 czerwca 2009 - 11:24

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Trailer generalnie WIN 8) Walka zyskala na efektownosci, smugi za podwojna katana rzadza po prostu. Teksty, muzyka, postacie - zadnych obaw! Widac ze postacie wygladaja lepiej, ale wielkiego skoku w oprawie nie widac, zwlaszcza jesli chodzi o otoczenie. W kazdym razie, nie moge doczekac sie kolenych materialow i informacji.
  • 0

#60 Krill Napisany 01 czerwca 2009 - 12:22

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Ja odniosłem wrażenie, że graficznie Desperate Struggle nieco odchodzi od efektownego cell-shadingu z jakim mieliśmy do czynienia w jedynce. Gra wygląda mi bardziej "rysunkowo". Ciekawe jak i czy w ogóle doszlifują grafikę, choć na dobrą sprawę wystarczy tylko trochę kosmetycznych poprawek, bo w końcu NMH nie ilością polygonów, a designem stoi.
  • 0