Skocz do zawartości

Zdjęcie

No More Heroes 2 (czyli oficjalny temat GOTY 2010)


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
194 odpowiedzi na ten temat

#61 ramzes64 Napisany 01 czerwca 2009 - 17:45

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:
dla mnie ta gra to OBOWIĄZEK! ... nie mowie ze odrazu po premierze, ale TRZEBA W TO ZAGRAC ... po No More Heroes jestem bardzo na TAK, pierwsza czesc mi sie bardzo spodobala (chyba nigdy nie gralem w slasherki, ale ten byl bardzo fajny).

ja z calą pewnoscia w NMH2 zagram - nie wiem jeszcze kiedy, ale zagram na 100%
  • 0

#62 Texz Napisany 16 czerwca 2009 - 15:36

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Najnowsze info: http://www.nintendoe...ng.com/?p=18173
Między innymi bardziej rozbudowany świat w trybie freeroamingowym, lepsza fizyka i AI przeciwników. Czyli to co kulało w jedynce. Długo czekałem na te informacje, a teraz mam pretekst, żeby jeszcze bardziej pragnąć tą grę :lol:

edit: Suda chce rozbudować zabawy ze zwierzętami w NMH2 do tego stopnia, żeby konkurować chocby z grami z cyklu Petz:
http://www.nintendoe...ng.com/?p=18170
Jeżeli to wypali, to dzieciaki będą kupować tą grę, żeby pobawić się z małą kotką Jeane :lol:
  • 0

#63 Krill Napisany 18 czerwca 2009 - 08:18

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Głaskanie kota było fajnym akcentem, ale w życiu bym nie pomyślał, że Suda pójdzie z tym motywem po całości. Mocne.
Zobaczymy jak podrasują silnik, ale trzeba wierzyć, ze Goichi i jego team zdziałają cuda.
  • 0

#64 Kaxi Napisany 20 czerwca 2009 - 11:15

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Wcale nie trzeba wierzyć, Krill - zabrzmiałeś jak pewien ex-premier, który nie zauważył, że lud już go nie chce. 8)
Co nie zmienia faktu, że ja wierzę :P A z rozbudowania rzeczy które można robić w pokoju Travisa się cieszę, zawsze lubiłem tam wracać.
  • 0

#65 Krill Napisany 20 czerwca 2009 - 14:43

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
No bo jakby nie było wyniesienie tytułu nie tworzonego przez 1st/2nd party developera, do tego jeszcze na Wii, do rangi absolutnego must-have to zwykle dość kontrowersyjna sprawa. No, ale faktycznie większość N+ readerów zgodzi się chyba, że Desperate Struggle na takie miano zasługuje ;)...
  • 0

#66 Kaxi Napisany 25 czerwca 2009 - 21:40

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
http://gonintendo.co...ry.php?id=87147


Potwierdzono powrót kolejej postaci :-D IMO dobry wybór, bardzo lubiłem walkę z tą postacią. Może by tak jakiś krótki, grywalny, epizodzik? :mrgreen:
  • 0

#67 ramzes64 Napisany 26 czerwca 2009 - 21:56

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:
no fajna laska z niej byla ;) ... lepsza nawet niz ta Sylvia
  • 0

#68 Kaxi Napisany 26 czerwca 2009 - 22:20

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Własnie wyczytałem na GoNintendo, że Kaxi wykrakał i postać będzie rzeczywiście grywalna :klaszcze: Czy ta gra może być bardziej awesome?

Dodany obrazek
  • 0

#69 Krill Napisany 27 czerwca 2009 - 20:24

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Cholera Kaxi, dobry jesteś :shock:!

Nie no, każdy kolejny news o NMH 2 jest coraz bardziej elektryzujący!...

Teraz jeszcze doczytałem, że assassinów będzie tym razem 50! To dopiero ranking!
  • 0

#70 Malutki Napisany 01 lipca 2009 - 20:12

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Suda51 - No More Heroes: Desperate Struggle may be the last NMH on Wii

- SUDA51 on creating NMH:DS - " It's like taking a sh!t. A lot of things influenced No More Heroes - things I saw, or heard, and something that came from inside. Something that needed to be eliminated from my body, like waste. That's why I created No More Heroes."
- better AI this time around
- enemies attack depending on their weapon class
- Travis will pilot a giant robot at some point
- game city has been scaled down a bit, but now sports HDR and motion blur
- city is one and a half times the size of the original
- SUDA51 on NMH mini-games "The reason that I put these elements in is that it's a challenge to make a game, and so I want too make the player feel challenges to even play the game..."
- SUDA51 on the future of No More Heroes "I think this is the last NMH that is going to be developed on Wii. To expand NMH to new possibilities, we need a new platform. Wii is a great platform, but we've done everything we can with it now."

http://gonintendo.co...ry.php?id=87805
  • 0

#71 Krill Napisany 03 lipca 2009 - 09:40

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Suda nie przestaje zaskakiwać. Najpierw porównuje stworzenie NMH do oddawania stolca (jaki LOL :-D ...) a potem zapowiada, że seria przestanie być ekskluzywna dla Wii. Ciekawe, czy mówiąc o nowej platformie ma na myśli PS3/X360 czy może nawet konsole następnej generacji :hmmm: ...
  • 0

#72 cybercotlet Napisany 04 lipca 2009 - 10:32

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 603 Postów:

Zapowiada, że seria przestanie być ekskluzywna dla Wii. Ciekawe, czy mówiąc o nowej platformie ma na myśli PS3/X360 czy może nawet konsole następnej generacji :hmmm: ...

Z tego co ja widziałem to powiedział że chętnie by zrobił NMH na inną konsolę ale puki co inna wersja niż na wii nie istnieje. W innym wywiadzie mówił, że jest bardzo zainteresowany Natalem, więc można się domyślić, że bedzie to gra na 360 - ale czy to będzie następna część no more heroes to już niebardzo :P
  • 0

#73 Kaxi Napisany 10 lipca 2009 - 11:50

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Same dobre wieści od Sudy:

“The city will be more compact and feel more denser. There will be more stuff to do, and you’ll be able to access more activities and minigames from the very beginning. We want to mix it up a little bit more. For example, after you defeat a boss, you might jump into another boss fight immediately. we want to break up the tempo so it’s not always the same thing like it was in the first No More Heroes. Also, we’re really adjusting the amount of money that you have to earn before you can proceed to the next fight. We don’t want it to be as much of a pain as it was in the first game.” - Suda51



Ma być też trzecia grywalna postać, ktoś znany wszystkim, co skończyli jedynkę :-D
  • 0

#74 Godot Napisany 10 lipca 2009 - 12:19

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Sir Henry Motherfucker? :twisted:
  • 0

#75 Kaxi Napisany 10 lipca 2009 - 15:16

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:

Sir Henry Motherfucker? :twisted:



Wszystko na to wskazuje 8)
  • 0

#76 Godot Napisany 10 lipca 2009 - 16:32

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Rodzinna ta gierka się robi :lol:
  • 0

#77 Kaxi Napisany 10 sierpnia 2009 - 19:58

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
http://www.true-gami...et/home/?p=2526 tu stare i nowe shoty


a tu info :-D

- Travis' Schpeletiger (motorcycle) is now twice as long, and features better controls
- the dev team includes the original No More Heroes team, as well as newcomers for the sequel
- the schoolgirl assassin from the trailer is Kimmy, and she wants Travis all to herself
- each fight ends with a 2d Travis walking across the screen to hop onto the Schpeletiger, which is accompanied by a new old-school chiptune
- Suda thought about Travis using other weapons in the game, but decided against it
- Bishop should play a larger role in this game
- Travis left Santa Destroy for 3 years, and when he comes back he sees just how much the city has changed
- a small portion of the original Santa Destroy will still be playable, but there will be many new locations
- fights will take place in a "new school", "construction yard", and a graveyard, as well as many more locations
- improved and new side jobs, including a return of coconut collecting
- one new side job involves being a plumber
- Destroyman returns as a cyborg
- collecting cash to fight bosses will not become boring or repetitive, says Suda. The addition of two other playable characters, and some boss fights that feature more than one boss should keep things moving along
  • 0

#78 cybercotlet Napisany 11 sierpnia 2009 - 10:01

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 603 Postów:
Oby na GamesCom pojawił się nowy trailer bo statyczne screeny to dużo za mało! :skacze:
  • 0

#79 cybercotlet Napisany 27 września 2009 - 09:23

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 603 Postów:
No i mamy nowy trailer! ... i powrót kilku postaci :-D

  • 0

#80 lukaszSA Napisany 27 września 2009 - 11:43

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:
Czemu to ostatni NMH na Wii? :cry:
  • 0

#81 P-chan Napisany 27 września 2009 - 11:47

P-chan

    Link

  • Forumowicze
  • 311 Postów:
Bo z tego co zasłyszałem Suda51 rozwarza przeniesienie serii na kolejną konsole od Nintendo, tym samym dając wyrażny sygnał dla Big N na przyszłość :P .
  • 0

#82 Texz Napisany 27 września 2009 - 12:19

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Czemu to ostatni NMH na Wii? :cry:

Suda51 nie widzi możliwości rozwoju serii na Wii. Ale nie bał bym się na miejscu fanów NMH. Podobno w 2010 albo później mamy poznać następcę Wii (przynajmniej takie są spekulacje, które jak widzę mają już prawie rok czasu - http://www.neogaf.co... ... ostcount=1 ) Tak więc jeżeli nie na to Wii to może i na następne. Zależeć będzie to przede wszystkim od sprzedaży NMH2. Jedynka na tym polu rozczarowała.
  • 0

#83 Godot Napisany 27 września 2009 - 16:34

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Czekam na NMH2, ale bez szczególnej podniety. Jedyneczka bardzo mi się podobała, ale za tą cenę jaką za nią dałem (czyli 50 zł), tak więc w dwójkę zagram, ale jak stanieje. Za pełną cenę wolę inne gry
  • 0

#84 cybercotlet Napisany 22 października 2009 - 20:41

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 603 Postów:
http://www.gametrail... ... more/57987 :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze:
  • 0

#85 Kaxi Napisany 22 października 2009 - 21:06

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Hahahahahahahaha :twisted: Don't be deceived so easily :twisted:
  • 0

#86 ACZ Napisany 18 listopada 2009 - 16:19

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
Seria przestaje być ekskluzywna:
http://neozone.pl/fo...php?f=10&t=7127
  • 0

#87 Aras Napisany 18 listopada 2009 - 16:26

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
no no czychu, jedna wydana gra i jedna zapowiedziana to jeszcze nie seria.
  • 0

#88 Malutki Napisany 18 listopada 2009 - 20:03

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:

Seria przestaje być ekskluzywna:
http://neozone.pl/fo...php?f=10&t=7127

Ja tu widzę tylko pierwszą część :hmmm:
  • 0

#89 ACZ Napisany 18 listopada 2009 - 20:23

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
Spoko, dwójka na Wii pewnie też się żenująco sprzeda, więc wyląduje na konsolach konkurencji ;)
  • 0

#90 cybercotlet Napisany 18 listopada 2009 - 20:57

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 603 Postów:
I tak grasshopper zarobi na tym :P
A ja im zarobić dam :tak:
  • 0