Skocz do zawartości

Internet w PS2 (Pomoc, porady, itp.)


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
353 odpowiedzi na ten temat

#91 Gość__* Napisany 25 września 2004 - 13:28

Gość__*
  • Goście
Mam pytanie.Nie mam zielonego pojecia jak wyłaczyć rippera 1 (tzw.sleep mode)żeby mi nie wykrywało DNAS (w konsoli znajduje sie chip).Z góry dzieki za odpowiedz .
  • 0

#92 Gość__* Napisany 25 września 2004 - 14:04

Gość__*
  • Goście
wlacz konsole trzymajac RESET 2-3 sekundy
  • 0

#93 wrog Napisany 25 września 2004 - 17:48

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
Trzy szybkie resety albo przytrzymaj przez 3 sekundy.
  • 0

#94 Gość__* Napisany 27 września 2004 - 15:15

Gość__*
  • Goście
Jaka moze byc przyczyna, że nie moge się połączyć z CS? Podczas testu wszystkie lampki palą sie na zielono. Gdy sie loguje wyskakuje komunikat "Central Station cannot be contacted. Please check your settings, and try to connect again."
  • 0

#95 wrog Napisany 27 września 2004 - 20:07

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
Znaczy ze masz złe ustawienia pewnie. Jakie lacze?
  • 0

#96 Gość__* Napisany 28 września 2004 - 08:58

Gość__*
  • Goście
Mam neostrade podłączoną do kompa z XP. Komputer ustawiłem tak jak było napisane na forum, konsola na auto. W gry moge grać (Burnout 3, SSX 3, THUG), nie mogę się tylko połączyć z CS. O co chodzi jakby?
  • 0

#97 Gość__* Napisany 09 października 2004 - 13:20

Gość__*
  • Goście
a teraz ja cos od siebie dodam:

moze sie to wydac glupie, ale czy ktos wie jakie porty trzeba udostenic aby moc polaczyc sie z CS juz od miesiaca probujesie polaczyc i zostalo mi chyba tylko sprobowac ustawien portow

EdiT
no dobra teraz mam inny problem doszedlem do momentu gdzie wpisuje adres stronki brookfresh lub innej ale musialem na kompie(jakis miesiac temu) wprowadzic konfiguracje proxy:
192.168.117.xxx
no i na pc wszystko dalej hula, ale niestety nie wiem jak to zrobic na ps2
moze mi ktos pomoc?

zeby nie bylo niejasnosci w socom`a 1 grac moge
  • 0

#98 Voo Napisany 28 października 2004 - 08:45

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:
:?: czy sądzicie, ze po premierze nowej wersji ps2 jest szansa na spadek cen NA? Albo sa na ten temat jakieś informacje? W koncu nowa wersja będzie go miała "w standardzie"
  • 0

#99 Yoori Napisany 16 listopada 2004 - 13:31

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:
Mam do was pytnie.
Czy opłaca się mi podpinać pleja do sieci osiedlowej,chodzi mi o to czy nie będe miał żadnych lagów.
Sieć to neostrada 512kbps podzielona na 8 osób,ale naraz na internecie siedzi co najwyżej do 4 osób.
  • 0

#100 wrog Napisany 16 listopada 2004 - 14:00

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
Przy takim laczu sobie nie pograsz. Ktos zacznie cos sciagac to od razu bedziesz wylatywal z serwerow i lagowal. Niestety
  • 0

#101 Gość__* Napisany 04 grudnia 2004 - 23:47

Gość__*
  • Goście
Poniżej Pierwszy Post Który Osobiście napisałem.(Uczcijmy To minutą ciszy i wracajmy do Tematu Tabu)

pytania[/u">

jak i new'sy będą wyświtlane w tym 'temacie'. :D *

* Posumowując : w Temat'cie możecie zadawać pytania na temat NA jak i gier z funk. online itp. itd.*

__________________________________________________________

Dodany obrazek


Ja " .:::dadi:... ' jako Założyciel Tematu czuję się zaszczycony że już Tak Wiele Tematów przewinęło sie przez ten Topic.
Post Który Czytasz jest dokładnie 100-nym Postem z koleii w tym Temacie. Co oznacza że Mamy za Sobą Już Kilka Stron Świżego stuffu na Temat Network Adaptera oraz ogólnie Funkcji Związanych z nim jak i rozgrywkami Online.

Z góry Przepraszam że Nie odpowiadałem na pytania zadawane w Temacie. Dziękuję za godne Odpowiedzi: TheZerter , cappo , wrog , devil_2k4 , Kaczor itd. Po Kilku Miesięcznej Przerwie wracam do pisania postów na Nowo. Dobra Ludzie wracamy do Tematu dosyc Tego Wyżalania Się.

  • 0

#102 Gość__* Napisany 05 grudnia 2004 - 00:56

Gość__*
  • Goście
Widze ze polowe postow to ty nabijasz w tym temacie. Jeszcze z 5 takich samych bylo dac. Co tak malo?? :lol:
  • 0

#103 wrog Napisany 05 grudnia 2004 - 01:28

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
Super dadi.... Taki z ciebie spec od online w PS2? :)
  • 0

#104 Mielu Napisany 05 grudnia 2004 - 02:29

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:
Każdy lubi się chwalić, ale bez przesady :wink: 4 powtróki wykasowane :P
  • 0

#105 Gość__* Napisany 05 grudnia 2004 - 08:20

Gość__*
  • Goście

Każdy lubi się chwalić, ale bez przesady :wink: 4 powtróki wykasowane :P


Mielu . Niewiem Czy Ci Dziękować Czy Płakać Czy Nie. Ale chyba wychodzi na To Zę wysłałem kilka takich samych Postów. A to Dlatego że Wczoraj wieczorem , Cos się działo z waszymi serverami. Strasznie Powolniej Chodziły. A poza Tym może u Mnie na Neostradzie Były jakieś Opóźnienia. Sorry jeżeli nieświadomie Napisałem Kilka Takich samych Postów. 8)
  • 0

#106 Gość__* Napisany 05 grudnia 2004 - 16:47

Gość__*
  • Goście
[quote name=".] wrog , devil_2k4 , Kaczor itd. [/quote]
Mamy się czuć wyróżnieni ? :twisted: 8)
  • 0

#107 Gość__* Napisany 13 grudnia 2004 - 00:22

Gość__*
  • Goście
Mam na oku Network Adapter i w zwiazku z tym mam do Was pytanie:
Jak sprawdzic dzialanie NA w domu u sprzedajacego ktory zapewne ma PS2 ale
czy stale lacze to juz nie jestem pewien? Ewentualnie moge sprawdzic u
siebie w domu ale tylko na laczu 64kb/s :-(. Chce byc w 100% pewny ze nie kupuje trefnego towaru. Aha, i jeszcze jedno. Co
powinno byc razem z NA?
Z gory dziekuje za odpowiedz
  • 0

#108 Gość__* Napisany 13 grudnia 2004 - 00:51

Gość__*
  • Goście

Ewentualnie moge sprawdzic u
siebie w domu ale tylko na laczu 64kb/s :-(. Chce byc w 100% pewny ze nie kupuje trefnego towaru. Aha, i jeszcze jedno. Co
powinno byc razem z NA?


lacze 64kbps to za malo by grac w gry online na PS2
w komplecie z NA powinien byc access disk do central station, i numer rejestracyjny na oddzielnej kartce, ale jesli juz ktos sie rejestrowal z tego to nie bedziesz mogl sie zarejestrowac.
  • 0

#109 Gość__* Napisany 13 grudnia 2004 - 09:08

Gość__*
  • Goście

lacze 64kbps to za malo by grac w gry online na PS2.

Wiem, kupuje NA z mysla wrzucania gier na dysk i glownie na tym mi zalezy. W temacie bylo cos wspomniane o tescie NA (jakies kontrolki czy cus). Mozna jasniej?
  • 0

#110 Gość__* Napisany 13 grudnia 2004 - 14:30

Gość__*
  • Goście
---EDIT---
Moje niektore posty na tym forum zostaly sfałszowane przez moderatowa o czym mnie nie poinformowano ani nie zaznaczono tego w zmienianych tekstach. Odpowiedzi na nie w pewnym temacie zostaly zmienione po czasie przez tHEzERTERA i zostalo to zrobine tak, ze to ja wyszedlem w swoich postach na chama i agresora, dlatego postanowilem je skasowac a w ich miejsce wkleic ten tekst. Bez odbioru.
  • 0

#111 Gość__* Napisany 13 grudnia 2004 - 18:53

Gość__*
  • Goście

Jezeli kupujesz NA bez zamiaru grania online, to ten test Cie nie interesuje. Sprawdzenie sprzetu sprowadza sie praktycznie do obejrzenia pudelka (bez jego uszkodzenia nie jest mozliwe wyjecie NA), wiec jezeli pudelko jest cale, to znaczy, ze na 100% sprzet jest nie uzywany.

Sorry, zapomnialem wspomniec ze ten NA jest najprawdopodobniej uzywany (lub przynajmniej rozpakowany). Kupuje bez zamiaru grania online no ale chyba lepiej zeby byl w pelni sprawny. :wink:
  • 0

#112 Gość__* Napisany 14 grudnia 2004 - 18:44

Gość__*
  • Goście
---EDIT---
Moje niektore posty na tym forum zostaly sfałszowane przez moderatowa o czym mnie nie poinformowano ani nie zaznaczono tego w zmienianych tekstach. Odpowiedzi na nie w pewnym temacie zostaly zmienione po czasie przez tHEzERTERA i zostalo to zrobine tak, ze to ja wyszedlem w swoich postach na chama i agresora, dlatego postanowilem je skasowac a w ich miejsce wkleic ten tekst. Bez odbioru.
  • 0

#113 Gość__* Napisany 14 grudnia 2004 - 20:32

Gość__*
  • Goście
Może poprostu podłaczyc HDD i odpalic HDLoadera :lol: :?:
  • 0

#114 Gość__* Napisany 15 grudnia 2004 - 09:05

Gość__*
  • Goście

Może poprostu podłaczyc HDD i odpalic HDLoadera :lol: :?:

:roll:
Tak? Naprawde? Niewiedzialem ze musze az tak dokladnie sie Was (Ciebie?)pytac. Moglem kupic NA nie majac hd ani hd loadera, ale niewazne bo juz koles sprzedal wiec zostaje allegro i tam raczej nie bede mial zadnych problemow :wink:

Ok, teraz na powaznie:
Wedlug strony z opisami poszczegolnych wersji PS2 (
http://www.modchip.com/ps2/ps2id.htm ) wynika ze mam wersje v5/v6
(scph-30004 R).
Zaczalem wiec szukac odpowiedniego dysku (
http://ps2drives.x-pec.com/?p=list ), ale okazalo sie ze jest tylko jeden
model - Maxtor 6Y080L0, 80GB - ktory pasuje zarowno do v5 i v6. No i w sumie
ok, tyle ze nie mam zabardzo kasy i zamierzalem kupic dysk 40gb.
Tak wiec mam do was pytanie czy znacie moze jakis inny sposob (strony?) jak
rozroznic v5 od v6?
  • 0

#115 Mielu Napisany 16 grudnia 2004 - 13:21

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:

Kupuje bez zamiaru grania online no ale chyba lepiej zeby byl w pelni sprawny. :wink:


To po co piszesz o tym w Online World? Nie lepiej w Andergand? :?
  • 0

#116 Gość__* Napisany 21 grudnia 2004 - 18:36

Gość__*
  • Goście
Gdy chcę zagrać przez neta w Socoma 2 to podczas sprawdzania DNAS wyskakuje mi "Network Error Has Occured" i co ciekawe tylko to zaden DNAS Error nie wyskakuje mam wewnetrzne ip myslalem ze to przez to
ale patrzcie:
"Nie blokujemy zadnego portu , tak ze nie wiem dlaczego ci ta gra nie dziala .Z moich informacji wynika ze sporo osob gra w rozne gry na naszym łączu i problemów specjalnych z tym nie maja. Blokujemy tylko ilosc polaczen ktore twoj komputer moze nawiazac z ruterem. Jezeli przekraczasz normę ruter pakiety ktore nawiazuja kolejne proby połączeń traktuje jak by ich nie bylo ." - to napisal mi moj admin na forum
tak wiec nie jest to spowodowane zamknietymi portami, zreszta blad DNMAS mi sie przeciez nie pojawia moze to przez blokowanie tej ilosci polaczen. Zeby jeszcze wyskakiwal numer bledu DNAS a tu nic tylko "Network Error Has Occured" poradzcie cos mam lacze radiowe konsola jest podlaczona do kompa z wlaczonym udostepnianiem polaczenia w konsoli wszystko na auto ale probowialem juz chyba wszystkich mozliwych ustawien co ciekawe kiedy wpisze ip recznie to wyskakuje blad DNAS chyba 613 albo 612 roznie a jak ustawiam auto to "Network Error Has Occured" ale powinno byc na auto bo wczesniej mi wszystko dzialalo tylko dostawca polaczyl sie z innym pomozcie
  • 0

#117 Gość__* Napisany 25 grudnia 2004 - 17:49

Gość__*
  • Goście
W burnoucie 3 wyskakuje mi Error 603 - connection timed out wieie co to jest i jak to zlikwidowac
  • 0

#118 cappo Napisany 25 grudnia 2004 - 23:18

cappo

    Link

  • Forumowicze
  • 314 Postów:
adi_123 też coś takiego miałem, ale jakoś to zlikwidowałem...mam win XP a do netu łączę się przez neostradkę modem sagem f@st 800...chyba trzeba było coś zamotać w ustawieniach komputera, ale nie jestem teraz pewien na 100% :roll: :?
  • 0

#119 Gość__* Napisany 26 grudnia 2004 - 11:00

Gość__*
  • Goście
Ale co zamotac, znaczy co zrobiles
  • 0

#120 Gość__* Napisany 27 grudnia 2004 - 17:45

Gość__*
  • Goście
hej mam pytanie :) w poprzednim N+ przeczytalem o rejestracji Ps2, tak wie czarejestrowalem i dostalem tylko plytke z demami i kartke na ktorej napisane sa moje dane i ID :/ zadnego network acces disc, w opakowaniu w ktoreym byla plyta z demami sa dwa miejsca (tak jakby na dwie plytki) :/ czy to normalne ze dstalem tylko jedna ? ( nawet zadnej ksiazekczi ni ma ). Błągam odpowiedzcie
  • 0