Skocz do zawartości

Zdjęcie

Singstar, EyeToy, maty ...


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
438 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Czy wedlug Ciebie EyeToy i Singstar to produkty wprowdzajace cos nowego w swiat gier? (116 użytkowników głosowało)

Czy wedlug Ciebie EyeToy i Singstar to produkty wprowdzajace cos nowego w swiat gier?

  1. Tak (111 głosów [90.98%])

    Procent głosów: 90.98%

  2. Nie (11 głosów [9.02%])

    Procent głosów: 9.02%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#31 Shinigami Napisany 28 października 2004 - 17:23

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Wreszcie i ja moge tu coś napisać! Mam SingStara od kilku tygodni i EyeToya już od dawna. Oba sprzęty połączone dają przekozacki motyw :D Śpiewać każdy może, ale lepiej nie o 22 kiedy sąsiedzi chcą spać :D
  • 0

#32 Sotaku Napisany 06 listopada 2004 - 14:08

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
Mam już oba tytuły od jakiegoś czasu i w singstarze powinien być dłuższy career mode, ale ogólnie gra na imprezy jest super, szczególnie w połączeniu z eye toy-em i paroma głębszymi na odwagę :twisted:
  • 0

#33 Kasej Napisany 16 listopada 2004 - 15:26

Kasej

    Mega Man

  • Narybek
  • 97 Postów:
Nie mogę wypowiadać się na temat obu gier poniewarz nie posiadam Singstata. Jednakże EyeToy stoi w moim pokoju już jakiś czas i mogę tylko powiedzieć jedno. BOMBA. To nie jest gra, to czysta niczym niezmoncona zabawa, która dostarcza niesamowitych wrażeń. Jednak by tak było nie można bawić się samemu. Czy EyeToy to rzecz rewolucyjna pytacie? Wedłóg mnie jest to rewolucja w elektronicznej rozrywce poruwnywalna do przejścia gier z 2D w 3D.
  • 0

#34 Sotaku Napisany 17 listopada 2004 - 13:11

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
Też tak na początku myślałem ale czas leci i nie widać jakoś lawinowo powstających tytułów wykorzystujących eye toy-a, mam jednak nadzieję że to się jeszcze zmieni, bo ten sprzęt ma potęcjał
  • 0

#35 Gość__* Napisany 28 listopada 2004 - 12:38

Gość__*
  • Goście
EYE TOY TAK! SINGSTAR NIE! Eye toy daje niesamowicie ogromne możliwosci! Za rok, dwa będzie masa tego typu gier oczywiście o niebo lepszych! W Japoni juz wprowadzane są interaktywne rękawiczki do bijatyk. Super sprawa bo wykrywa twój każdy, nawet najmniejszy ruch. Za niedługo to bedzie... :D
  • 0

#36 Gość__* Napisany 28 listopada 2004 - 17:47

Gość__*
  • Goście
Jeżeli mam wybierać to
:arrow: EYE TOY - NIE, SINGSTAR - TAK
przy eye toy'u świetnie sie bawiłem, niestety w sumie przez siakieś 5 godzin. W Singstar moge śpiewać na okrągło, co prawda Singsa i eye toya juz niemam, ale w eye toya niemam ochoty zagrac, a w singsa mam jak cholera.

A ty Jackiel miałeś te obydwa cacka? bo to jest podstawowe pytanie.
  • 0

#37 Sotaku Napisany 29 listopada 2004 - 14:09

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
Ja mam oba i teraz mam tyle zaległości w innych tytułach, że nie mam czasu i leżą, ale ostatnio odwiedziły mnie kuzynki 13 i 11 lat i eye toy wciągnął je jak odkurzacz. Oczywiście żywotność tych sprzętów jest dyskusyjna, bo po skończeniu kariery w singstarze nie miałem ochoty już się z nim bawić, oczywiście do następnej imprezy :twisted: gdzie się światnie sprawdza szczególnie w duecie
  • 0

#38 Gość__* Napisany 07 grudnia 2004 - 12:12

Gość__*
  • Goście
ja takze posiadam te dwie giery i musze jednak stwierdzic ze singtar bardziej mi sie podoba choc przy kumplach wole pograc w eye toya ;) w ogole to nie jestem jakis tam spiewakiem ale od czasu do zcasu lubie sobie cos ponocic szczegolnie kiedy uslysze jakis kawalek w radiu badz tv ;)
  • 0

#39 Sotaku Napisany 10 grudnia 2004 - 04:26

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
Ja też lubię, ale tu pojawia sie problem, bo dodatkowe piosenki do singstara są sprzedawane jako oddzielna gra, a ja chyba nie wydam 200zł na singstar party. Te piosenki które są na płytce dosyć szybko sie nudzą.
  • 0

#40 Gość__* Napisany 10 grudnia 2004 - 14:36

Gość__*
  • Goście

A ty Jackiel miałeś te obydwa cacka? bo to jest podstawowe pytanie.

Nie miałem, ale grałem, dosc długo. Oczywiście o gustach sie nie dyskutuje, ale do eyetoya mógł bym machać całe życie i są do niego wymienne końcówki (eye toy play 2, sega super stars, u-move super stars), a w singstarze masz oprócz ss dwójki pare piosenek i dupa! No i bądźmy szczerzy nie lubie i nie umiem śpiewać! 8)
  • 0

#41 Sotaku Napisany 10 grudnia 2004 - 19:15

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
[quote name="Jackiel"].[/quote]
No i bądźmy szczerzy nie lubie i nie umiem śpiewać! 8)[/quote]

I wreszcie doszliśmy do sedna :twisted:
  • 0

#42 Gość__* Napisany 11 grudnia 2004 - 10:06

Gość__*
  • Goście
EyeToy- fajna zabawa, ale raczej dla dzieciaków...
Singstar- nie każdy lubi karaoke...
Czy to przełom? Co najwyżej nowość...
  • 0

#43 Gość__* Napisany 12 grudnia 2004 - 00:05

Gość__*
  • Goście
Ja mam Eye Toy Groove...i na imprezkach po prostu wymiata:)))) Na początku ludzie podchodzą do tego z lekką nieśmiałością ,więc za każdym razem (gdy jest ktoś nowy) muszę robić z siebie debila;) A pózniej w ogóle nie chcą od kamerki odejść!!! Raz to normalnie miałem już tego wszystkiego dość..cała impra przelaciała przy kamerce...
Natomiast sam to grałem chyba tylko 2 razy i koniec ,obawiałem się sąsiadów dzwoniących w mojej sprawie do Tworek itp i w ogóle samemu tak jakoś dziwnie...mam chyba potrzebę wygłupiania się przed kimś kiedy tak sobie skaczę:)

A tak porównując Eye Toy'a z Singstar'em to myślę iż to pierwsze jest ciut bardziej przystępne..tzn.mniejszy jest 'stres' itd.
  • 0

#44 Sotaku Napisany 22 grudnia 2004 - 09:55

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
Ja mam eye toy:play i mam kupić nową gierkę z serii co bardziej polecacie groove czy play2?
  • 0

#45 Gość__* Napisany 22 grudnia 2004 - 11:48

Gość__*
  • Goście
A może gierki od Segi ? :P
  • 0

#46 Matt Napisany 22 grudnia 2004 - 13:05

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Gierki od Segi, a konkretnie - SEGA SUPERSTARS - są niezłe. Rządzi głównie Samba De Amigo oraz Virtua Fighter 4 Evolution :) , problem w tym, że pozostałe tytuliki momentami ciągną parówkę. Powiem Wam, że od grudnia 2003 (a więc już ROK!) gram w EyeToy Groove i NIE MA MOWY o najmniejszym znudzeniu. Jest po prostu zbyt fajne, ale podobno - nie wszystkim podeszło. SingStar też bardzo dobre, ale głównie w "chórze" :) Pytanie do Aroo - odkryłeś już poziom MASTER dla wszystkich piosenek i 5 dodatkowych utworów (w tym fenomenalne I'M ADDICTED TO THE BASS)? :twisted: Chciałbym zapytać, ile punktów wyciskasz na tym poziomie trudności :twisted:
  • 0

#47 Gość__* Napisany 22 grudnia 2004 - 22:21

Gość__*
  • Goście

w pierwszej wersjii Singstara można odkryć nowe pioseneczki :?:
jeśli tak to zara zabieram się za śpiewanie eheheheh :]

ps

w jaki sposób :?:


Nie SingStara!W SingStar nic nie można odblokować! Natomiast w EyeToyGroove wystarczy ukończyćwszystkie piosenki na dowolną ocenę, to znajdzie się 5 kolejnych!
  • 0

#48 Zeus-Nelson Napisany 23 grudnia 2004 - 10:18

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
kurde ostanio odkryłem wielki talent wokalny w postaci mojej szwagierki-tzn:siostry mojej Ukochanej :wink: klientka potrafi zajebiscie spiewac...kurde pobila nawet wszytskie moje rekordy(oprocz rekordu w Blue-One Love,ktory jest moim hitem flagowym :twisted: )chialem tez napisac sprostowanie do tego co pisalem wczensiej o Singstarze w polskimi piosenkami:oczywiscie SONY Poland polecialo sobie w chuja z graczami i niewzieli sie za prace nad polskimi utowrami w drugim dodatku do singstara :evil: ale np:we francji dostali wersje Sinsgstara ze swojimi krajowymi hitami takimi jak np:piosenka K'Maro-Femme like yopu i jeszce pare innych francuskich hitów....Ci tam maja dobrze poprostu :cry: a u nas?-"bo to polska,nie elegancja francja..."ehh....swoaj droga musze sobie zalatwic singstar Party zeby moc sobie znowu pospiewac w duecie ze szwagierka :wink: ps:w duecie pobilismy rekord w glownym hitcie SS czyli Jamelii-"SuperStar" i poszlo nam lepiej razem niz osobno :P hej MATT a co myslisz o "Get on Da Mic?"warto w to inwestowac czy nie?bo zawsze pociagały mnie "czarne rytmy" ale niewiem czy warto tyle kasy wydac na ten tytuł....i czy wspolpracuje on z Mikrofonami z Singsatra?
  • 0

#49 Gość__* Napisany 23 grudnia 2004 - 15:03

Gość__*
  • Goście
Gooner pozwole sobie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Otóż GODM jest dosc słabym tytułem (moze się nie znam na 'czarnych klimatach' ale mój kolega obracający się 'w tych kręgach' stwierdził, ze piosenek 'znanych i lubianych' raczej w grze nie zawarto). Mankament gry jest to, ze Nie działał mój HS od socoma ( :lol: ) więc musiałem pożyczyć mikrofon od SS. Zaczęlismy z kolegą grać i co sie okazało ? Gra w 90 % przypadków nie punktuje Ci tego jak wymawiasz słowo tylko to , żę w ogóle coś krzykniesz do mikrofonu - inaczej rozmawiałem sobie po prostu z kolega podczas trwania piosenki i ....ukonczyłem ją :| - oczywiscie nie da sie tak zrobic za kazdym razem jednak punktacja 'spiewanych' słow jest bardzo dziwna. Oóglnie nie polecam Ci Gooner tej gry ;-)
  • 0

#50 Gość__* Napisany 23 grudnia 2004 - 16:48

Gość__*
  • Goście

ok kumam heh , nietrzeba odrazu krzyczeć ^^

  • 0

#51 Zeus-Nelson Napisany 23 grudnia 2004 - 18:54

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:

Gooner pozwole sobie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Otóż GODM jest dosc słabym tytułem (moze się nie znam na 'czarnych klimatach' ale mój kolega obracający się 'w tych kręgach' stwierdził, ze piosenek 'znanych i lubianych' raczej w grze nie zawarto). Mankament gry jest to, ze Nie działał mój HS od socoma ( :lol: ) więc musiałem pożyczyć mikrofon od SS. Zaczęlismy z kolegą grać i co sie okazało ? Gra w 90 % przypadków nie punktuje Ci tego jak wymawiasz słowo tylko to , żę w ogóle coś krzykniesz do mikrofonu - inaczej rozmawiałem sobie po prostu z kolega podczas trwania piosenki i ....ukonczyłem ją :| - oczywiscie nie da sie tak zrobic za kazdym razem jednak punktacja 'spiewanych' słow jest bardzo dziwna. Oóglnie nie polecam Ci Gooner tej gry ;-)

dzieki za odpowiedz :wink: ps:jakbsy niezauwazyl to moj nick brzmi Zeus-Nelson :evil: milo mi ze mnie z Gonnerme pomyliles 8) to pewnie przez tego avatara LP :D
  • 0

#52 Gość__* Napisany 09 stycznia 2005 - 00:33

Gość__*
  • Goście

SINSTAR RZONDZI NA IMORZE LAKOHOLUWIJEEE !!!!!!

  • 0

#53 Gość__* Napisany 09 stycznia 2005 - 09:37

Gość__*
  • Goście
Singstara planuję kupić, przy eye toyu były niezłe jazdy, szczególnie jak z ziomalami wzięliliśmy konsole i eye'a do garażu, nie zamykaliśmy dżwi, listonoszowi akurat trafiło się przedstawienie pt. dcf-hard weight champion
  • 0

#54 Sotaku Napisany 11 stycznia 2005 - 09:20

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
Przy eye toy'u można poćwiczyć nad kondycją :wink: , ale teraz robią gierkę specjalnie do poćwiczenia, pewnie sobie sprawię to cacko
  • 0

#55 Sotaku Napisany 23 stycznia 2005 - 08:33

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
Mam EYE-TOY play 2 i gra wymiata, pierwszą część zjada na śniadanie, jeśli się łamiecie to gorąco polecam, jest mało gier nieatrakcyjnych, a dla mnie w sumie jedna z małpą. Reszta rządzi chociaż ręcę potrafią boleć po dłuższej grze :lol: Najlepsze dla mnie są Table tennis, knockout, football, chef i baseball naprawdę polecam
  • 0

#56 Gość__* Napisany 24 stycznia 2005 - 23:56

Gość__*
  • Goście
może to nie jest rewolucja ale co jakiś czas przydają sie taki gry tylko po to rzeby wnieść coś nowego do rozrywki i szło to wykorzystać w innych grach do innych potrze(oczywiście takie jest moje zdanie:))
  • 0

#57 Gość__* Napisany 28 stycznia 2005 - 15:27

Gość__*
  • Goście
Ja gram w Singstara od dość niedawna zaledwie dwa miesiące jednak jest to ostatnio nasza zdecydowanie ulubiona gra, głównie w kilka osób. Zabawy jest sporo i dla kogoś kto w ciągu dnia odzywa się dwa trzy razy ograniczając się do 'tak' 'nie' możliwość wykrzyczenia się bez możliwości zostania uznanym za wariata.

W grze podoba mi się tzw: sterowanie głosem :D. no i fakt że chcemy czy nie to robimy postępy i rekorod bije rekord - przynajmniej póki co.

A co jest minusem to juz pewnie zostalo wspomniane:
- Nie trzeba śpiewać słów :? , wystarczy mruczenie - fajnie by było gdyby znaleźli sposób na wyłapywanie tego czy śpiewane są słowa i na ile wyraźnie. To chyba moje największe oczekiwanie co do gry tego typu obecnie :). Bo tak czesto znajdzie się jakiś mruczek i trochę psuje zabawę.

- Więcej piosenek, ale jakoś $ trzeba wyciagac. A marzenie to np przydział 30 piosenek które można by wybrac sobie i sicagnac z inetu. Co do polskich utworów to mi nie robi, choć pewnie bym sobie chętnie poćwiczył na pkty kilka ogniskowych przebojów :D.

Jak tylko znajdę okazję żeby przepisać kilka naszych rekordów z Singstara to zaraz wypiszę z podziałem na poziomy trudności na hardzie nie ma czym się chwalić praktycznie, ale talentami to my nie jestesmy. : 8)
  • 0

#58 Gość__* Napisany 30 stycznia 2005 - 11:37

Gość__*
  • Goście
Obiecane wyniki: póki co easy bo reszty nie sprawdzałem no i tamtych dobrych jest znacznie mniej tym bardziej że ja śpiewam słabo.

Easy
<TABLE>
<TR><TD>Wyk. Piosenki</TD><TD>Kto śpiewał</TD><TD>Ile pkt.</TD></TR>
<TR><TD>Westlife</TD><TD>Fuzzy L.</TD><TD>9590</TD></TR>
<TR><TD>Daniel Beliengfield?</TD><TD>Fuzzy L.</TD><TD>8890</TD></TR>
<TR><TD>Blondie</TD><TD>Hipcio</TD><TD>9290</TD></TR>
<TR><TD>G. Michael</TD><TD>Fuzzy L.</TD><TD>9260</TD></TR>
<TR><TD>Ricky Martin</TD><TD>Fuzzy L.</TD><TD>9430</TD></TR>
<TR><TD>Jamelia</TD><TD>Fuzzy L.</TD><TD>9730</TD></TR>
<TR><TD>The Darkness</TD><TD>Hipcio</TD><TD>8480</TD></TR>
<TR><TD>Atomic Kitten</TD><TD>Fuzzy L.</TD><TD>9390</TD></TR>
<TR><TD>Dido</TD><TD>Fuzzy L.</TD><TD>9030</TD></TR>
<TR><TD>Pink</TD><TD>Fuzzy L.</TD><TD>8990</TD></TR>
<TR><TD>Madonna</TD><TD>Fuzzy L.</TD><TD>8600</TD></TR>
<TR><TD>'Pretty Woman'</TD><TD>Fuzzy L.</TD><TD>9210</TD></TR>
<TR><TD>A-Ha</TD><TD>Hipcio</TD><TD>9540</TD></TR>
<TR><TD>S-Club</TD><TD>Fuzzy L.</TD><TD>8810</TD></TR>
<TR><TD>Blue</TD><TD>Hipcio</TD><TD>8530</TD></TR>
<TR><TD>YMCA</TD><TD>Hipcio</TD><TD>8110</TD></TR>
<TR><TD>Avril</TD><TD>Fuzzy L.</TD><TD>9060</TD></TR>
<TR><TD>Sophie E. B.</TD><TD>Fuzzy L.</TD><TD>9170</TD></TR>
</TABLE>

Zachęcam do podzielenia się swoimi wynikami. Ja np wielu z tych piosenek nawet nie slyszałem przed zagraniem w singstara. No i jak dopadne wyniki z medium i bedzie ktos zaintresowany tym wątkiem to też wypiszemy - jak te wyniki poprawimy :wink:

Aha rekordy nie są zbyt śrubowane bo afair to my gramy zazwyczaj medium/hard dla przykładu taka Avril i Sophie śpiewałem przed chwilą tyle żeby był jakiś wynik na liście bo były same wpisy komputerowe :?
  • 0

#59 Gość__* Napisany 30 stycznia 2005 - 17:17

Gość__*
  • Goście

Sony nie daje odpocząć posiadaczom kamerek Eye Toy i już 23 Marca, do sklepów trafi najnowsza gra wykorzystująca tenże sprzęcik. EyeToy : Monkey Mania, będzie miało do zaoferowania przeszło 50 mini gierek, oraz tryb multiplayer przeznaczony nawet dla czterech graczy


Co o tym myslicie ? Moze byc ciekawy dodatek. Ale jesli znowu dadza taka zabojcza cene :shock:
  • 0

#60 Sotaku Napisany 03 lutego 2005 - 17:26

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
Nie wiem kto napisał w ankiecie że te gry nic nie wniosły do świata gier, ale chyba nie grał na tych sprzętach. Gram na obu i zabawa jest prześwietna.
  • 0