Skocz do zawartości

Zdjęcie

Metal Gear Solid: Peace Walker


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
197 odpowiedzi na ten temat

#121 Kradziej Napisany 05 maja 2010 - 21:52

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

plepleple pierdupierdupierdu zassałem se giere eloeloelo nomnomnom

bomba, Sogi, bomba :skacze:
  • 0

#122 Gość_Zero_* Napisany 05 maja 2010 - 21:54

Gość_Zero_*
  • Goście

Pograłem godzinkę i odstawiłem, nie warto grac w niezrozumiałą ver. Japońską. A fabuła i w tym MGS'u jest świetna.


Olać to że to wstrętny pirat ... to zdanie mnie rozbawiło
  • 0

#123 Sogi Napisany 06 maja 2010 - 12:27

Sogi

    Link

  • Forumowicze
  • 311 Postów:
Powiedzmy że kumpel sobie kupił z importu i pożyczyłem ;-)
  • 0

#124 Sogi Napisany 06 maja 2010 - 12:29

Sogi

    Link

  • Forumowicze
  • 311 Postów:

Moja stara jest taka gruba że siedzi obok wszystkich w klasie ;D


  • 0

#125 Kradziej Napisany 06 maja 2010 - 17:55

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Warna chcesz? :clown:
  • 0

#126 Scorpio Napisany 06 maja 2010 - 18:18

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Chyba chce. Sogi, nie wjeżdżamy na matki userów. Nie chwalimy się głośno piratami ... ale też nie pytamy userów dokładnie skąd ma daną wersję. Bo jakoś Sogi nie napisał sam, że spiracił, tylko zostało mu to w usta wepchnięte. Kapisio? Jak nie, warny dopóki kapisio nie będzie :D
  • 0

#127 Sogi Napisany 06 maja 2010 - 19:25

Sogi

    Link

  • Forumowicze
  • 311 Postów:
Tak dla waszej inf. mój kumpel umie Japoński uczy się w Poznaniu, i ma BBS'a i MGS'a na PSP xD
Więc nie rozumiem o co się rozchodzi ;]
Polecam się wrócić do Pierwszej klasy Gimnazjum i dowiedzieć się co to znaczy IMPORT :-)
  • 0

#128 Kradziej Napisany 06 maja 2010 - 20:50

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Polecam Się Wrócić Do Pierwszej Klasy Gimnazjum I Się Dowiedzieć Co To Znaczy PIERWSZE WRAŻENIE I OBRAŻANIE INNYCH :)
  • 0

#129 Texz Napisany 06 maja 2010 - 20:54

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Proponuję przestać sobie wyjeżdżać PiS style kto ma i czy jest to oryginalne, bo doświadczenie pokazuje że nic w życiu nie jest czarno-białe.
  • 0

#130 Scorpio Napisany 06 maja 2010 - 21:12

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Wy do szkoły, a ja za wrednego dyra, bo kolejna prywata nagrodzona warnem. Do gry, o grze i tylko o niej.
  • 0

#131 Shinigami Napisany 06 maja 2010 - 23:00

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Czyżby była szansa aby PW pojawił się na PS3?
http://polygamia.pl/...trone_PS3_.html
  • 0

#132 Sogi Napisany 07 maja 2010 - 14:08

Sogi

    Link

  • Forumowicze
  • 311 Postów:
Do do niczego nie proawdzi- no może do Warna xD
I szczerze powiedzmy, że obydwoje zachowaliśmy się jak gówniarze z podstawówki.
Ja ze swojej strony, Przepraszam i normalnie bym ucisnął dłoń ale nie da rady więc...
:cmok: xD
  • 0

#133 Shinigami Napisany 13 maja 2010 - 13:27

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Preview Pokojowego Chodziarza.

  • 0

#134 Gość_Zetsu_* Napisany 08 czerwca 2010 - 14:07

Gość_Zetsu_*
  • Goście
Dziesięć godzin gry za mną, odczucia niesamowicie mieszane. Praktycznie niemal co godzinę zmieniam zdanie na temat tego tytułu, więc z jakimkolwiek konkretnym komentarzem wstrzymam się chyba do czasu zobaczenia napisów końcowych.

:roll:
  • 0

#135 Shinigami Napisany 09 czerwca 2010 - 15:48

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Jest recenzja. Trwa prawi 9 minut, więc nie ma sensu spodziewać się słabej oceny ;)

  • 0

#136 kowal Napisany 10 czerwca 2010 - 09:46

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 678 Postów:
http://uk.psp.ign.co.../1095291p2.html
....jeszcze 8 dni....zna ktoś jakiś sklep z fajnym pre-orderem?
  • 0

#137 MonsieurWoland Napisany 11 czerwca 2010 - 21:57

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
9.0 od g-spotu

Gra laduje na mojej wishliscie.
  • 0

#138 phsx Napisany 12 czerwca 2010 - 09:15

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
PO też tyle dostał i miał dobre oceny a jak w niego zagrałem okazał się lipny, musiałem doczytać sobie skrypt z netu bo nie mogłem zdzierżyć tego crapowatego gameplayu. Szkoda, że na razie nie sprawdzę PW bo nie mam PSP :o
  • 0

#139 Gość_Hellmans_* Napisany 18 czerwca 2010 - 12:41

Gość_Hellmans_*
  • Goście
9.5 od IGN UK

http://uk.psp.ign.co...965/965242.html


  • 0

#140 Texz Napisany 18 czerwca 2010 - 13:03

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Chyba tych wszystkich recenzentów ostro słońce pogrzało Dodany obrazek
  • 0

#141 hubson Napisany 18 czerwca 2010 - 16:37

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:
U mnie jutro oryginał :) Dam znać jak z wrażeniami, ale cena jak to na psp znowu kosmos..
  • 0

#142 Kradziej Napisany 18 czerwca 2010 - 16:53

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Chyba tych wszystkich recenzentów ostro słońce pogrzało Dodany obrazek

Jeśli sterowanie jest cycuś (nie grałem w demo, nie wiem jak z tym), a mechanika rekrutacji i cały element zarządzania działają sprawnie, to gra rzeczywiście powinna być miodna i idealna na handhelda.
  • 0

#143 Texz Napisany 18 czerwca 2010 - 17:01

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Jeśli sterowanie jest cycuś (nie grałem w demo, nie wiem jak z tym), a mechanika rekrutacji i cały element zarządzania działają sprawnie, to gra rzeczywiście powinna być miodna i idealna na handhelda.

A tam bzdury piszesz. CoAtI:

oja(pipi)e... ukonczylem dzis gierke, gameplay + filmiki + rozmowy + kilka misji pobocznych oraz zabawa w OH ;] 17h. I cholera nie jestem teraz w stanie napisac czy sie zawiodłem czy zachwyciłem... dla mnie PW to synonim bardzo dobrych pomysłow, które nie zostały wykorzystane nawet w 50%...
do rzeczy. Gdyby pominąć fakt, ze seria MGS od zawsze trzymala sie ram czasowych oraz prawdziwych faktow historycznych, to mozna by tą cała papke jakos zaakceptować. to co sie dzieje w tej grze to jakis kosmos... ~2050 rok w latach 70'. ok, walić to, w koncu gra to S-F [?].

ok.
plusy, minusy, bo ta gra nie jest warta pisania elaboratow :F

+ grafika, design, muzyka - te 3 aspekty naprawdę dają rade.
+ możliwość przygladania sie powstawaniu OH - tutaj można by napisac kilka sporych akapitow o tym, jak z fajnych patentów zrobili: click, click w kilku opcjach i spadaj na misje! bo nie chcialo nam sie rozwijac gry w tym kierunku.
+ jest co robic po ukonczeniu gry ;] ponad 100 misji pobocznych robi swoje


- Sterowanie - ok, przyznaje sie.. przy okazji testowania dema bylem prawie zachwycony i chyba nawet bronilem tego sterowania. ale teraz musze napisac, ze to jedna z słabszych czesci [jako calosci] gry... kto to wymyslil, zeby podczas zmieniania ekwipunku nie pause'owal sie czas? bo to czasem w(pipi)iajace jak mamy jakas gęstą akcje i nagle musimy sie uleczyc, a co za tym idzie zdjac palec z analoga, kliknąć dpada i szybko wybrac co sie chce [i jeszcze te 'dziury' w ekwipunku jesli cos sie skonczy... ]... co dalej... roll? wytlumaczcie mi jak poprawnie go zrobic?... biegne, klikam R, a snake robi cios reka/kolbą. pewnie wymaga to pewnego wyczucia ;]
- czeste loadingi [n/c]
- brak czegokolwiek co moglbym zapoamietac na jakis czas... bossowie? pffffffffffff.... ale musze przyznac, ze ostatnia walka mi sie podobala [cos kolo 25min sie (pipi)ilem ;], bo źle sobie dobralem uzbrojenie ;/]
- skopana fabuła.... xDDDDDDDDDDDDDDDDdd kojima umiescil w grze za duzo roznych wątków, których nie rozwinął, a ktore moglyby wzbogacic głowną linie fabularna.
- snakeowi amputowali chyba kolejne 1/5 mózgu...
- AI? jakie AI? od kiedy zaalarmowani przeciwnicy przebiegaja obok gracza, ktory do nich strzela i szukaja schronienia gdzies w glebi mapy? czy nie powinno to wygladac tak, ze: kolo mnie widzi i chowie sie za pierwsza, lepsza, widoczna przeszkoda terenowa?


koniec, końców... gra jest lepsza niz PO czy tam PO+ o kilka klas, ale to nie wystarczy... tak jak napisalem na poczatku. gra wprowadzila sporo fajnych patentów, które nie zostały dostatecznie rozwiniete... kojima pewnie by powiedzial, ze dostepne 1.6gb na UMD to o wiele za malo. i (pipi) mnie to nie obchodzi... zawsze mozna bylo wydac bardziej dopracowana gre na 2umd :<.

i po cholere wprowadzili do gry az tyle postaci skoro ich byc, albo nie byc, w grze sprowadza sie do 2-3 dialogow, ktore nic nie znacza?


oceny nie wystawie bo to nie jest wymierne...


Inny komentarz (Kazuo):



Kojima naprawdę ostro pojechał po bandzie, serwując wszystkim fanom Węża najgorszy scenariusz z całej serii, uzupełniony beznadziejnymi postaciami (Paz, Coldman, Strangelove - what the f*ck?), praktycznie zerową ilością mocnych zwrotów akcji (pod koniec zaczyna się coś dziać) i momentami tak głupimi zagrywkami, że aż wejście Raidena w Sons of Liberty wydaje się być teraz rewelacyjnym twistem fabularnym. O genialnie rozpisanych dialogach czy zapadających w pamięci cytatach można już zapomnieć. Gra sama w sobie, jako skradanka jest świetna, ale jeżeli ktoś decyduje się na zakup przede wszystkim pod kątem scenariusza, to niech lepiej odłoży sobie kasę na "Lightning Bolt Action".



Jeszcze nie grałem, zagram za jakieś kilka miesięcy. Ale jakoś nie mam ochoty...
  • 0

#144 Kradziej Napisany 18 czerwca 2010 - 20:09

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Czemu niby bzdury? Chodziło mi o to, że słyszałem o pewnej miałkości fabularnej Peace Walkera, ale element zarządzania brzmi bardzo smacznie (znacznie lepiej niż w Portable'ach) i jeśli rzeczywiście działa, a skradanie jest smaczne, to oceny nie są dziwne, bo gra powinna się świetnie spisać na PSP.
  • 0

#145 kowal Napisany 17 sierpnia 2010 - 10:10

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 678 Postów:
kuźwa człowieka odpowiedzialnego za brak drugiego analoga w psp powinni za jaja powiesić. póki co to zamiast z przeciwnikami to walczę ze sterowaniem. żadne nie sprawdza się w 100%. a może rok rozłąki z psp to trochę za dużo i przyzwyczajony do wygody dual shocka zwyczajnie marudzę.
  • 0

#146 Gość_Zero_* Napisany 17 sierpnia 2010 - 16:48

Gość_Zero_*
  • Goście
Właśnie miałem pisać. Czy ktoś z forum już gra ?

kowal aż tak źle ? ;o
  • 0

#147 Kradziej Napisany 17 sierpnia 2010 - 17:34

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Obczaj demko Tai, ja dałem mu szansę i stwierdziłem, że w PW nigdy nie zagram. Nie łatwiej by było dać autoaima z automatycznymi hedszotami?
  • 0

#148 Gość_Zero_* Napisany 17 sierpnia 2010 - 17:40

Gość_Zero_*
  • Goście
za późno już kupiłem i czekam aż przyjdzie :D
  • 0

#149 Shinigami Napisany 17 sierpnia 2010 - 17:50

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Nie jest aż tak źle. Da się grać, ale na pewno brakuje drugiego analoga.
  • 0

#150 Gość_Zero_* Napisany 17 sierpnia 2010 - 17:54

Gość_Zero_*
  • Goście
w VC2 też brakuje jak cholera
  • 0