Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co ostatnio skończyłem/skończyłam?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
10461 odpowiedzi na ten temat

#9541 xell Napisany 26 kwietnia 2021 - 05:46

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:

^

TL;DR?


  • 0

#9542 oranje Napisany 26 kwietnia 2021 - 05:52

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 115 Postów:
Ja prawie w ogóle się z opinią nie zgadzam, bo Odyseja dla mnie była nie do przejścia, a Valhalla mnie zachwyciła.
  • 0

#9543 Eldarion Napisany 26 kwietnia 2021 - 06:04

Eldarion

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 116 Postów:
Piekne, śmiechłem nawet kilka razy. Ale z opinią też się raczej nie zgadzam. Cały czas gram, dawkuje sobie może nawet za bardzo :). Może skończę ale już nie jestem tego tak pewien

Ten post był edytowany przez Eldarion dnia: 26 kwietnia 2021 - 06:05

  • 0

#9544 Pawlik Napisany 26 kwietnia 2021 - 09:30

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

może dobrze, że mi się zjebał save i grę musiałem zostawić, przez to mam z nią same dobre wspomnienia, prócz tego zjebanego zapisu :olo:


  • 0

#9545 Cudak Napisany 26 kwietnia 2021 - 10:56

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:
No ja dla mnie to byłoby 8/10, ale do 40h może. Obecnie 6/10 to maks, choć też nie będę kłamał, że przez kawał czasu się dobrze nie bawiłem.

Odyseję przechodziłem dwa lata temu, może teraz jakbym bardziej na świeżo podszedł to bym uznał, że to to samo co Valhalla tylko w innym settingu, no ale tak nie zrobiłem i ciepło grę wspominam.

Przepraszam za dużą ilość wulgaryzmów, no ale się jakoś w nocy odpaliłem jak zacząłem pisać o tej grze. :olo:
  • 0

#9546 Danteusz Napisany 26 kwietnia 2021 - 11:44

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Też mam dużo lepszą opinię o ACV, choć wszystko co opisałeś jest zgodne z prawdą. Możliwe że gdybym wcześniej ograł Origins czy Odyssey to bym inaczej na to patrzył, ale nie czułem takiego znużenia jak Ty. Na pewno pomogło mi to że robiłem tylko rzeczy na które miałem ochotę, nie starając się czyścić mapy. Za to styl Twojej recenzji wyborny :olo:
  • 0

#9547 Cudak Napisany 26 kwietnia 2021 - 12:19

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:
Jak pisałem, naprawdę przez pierwsze kilkadziesiąt godzin było spoko. Po prostu później wpadłem z pętlę nienawiści z której nie mogłem wyjść. :olo: Z drugiej strony też rozumiem dlaczego tak wiele osób swoje Valhallę chwali i dlaczego zebrała tak dobre oceny, nie mam z tym problemu. Widocznie mi się wylało.

Teraz jestem ciekaw co zaserwuje mi Far Cry 6. :olo:
  • 0

#9548 nole Napisany 26 kwietnia 2021 - 13:26

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 731 Postów:

@ Cudak

 

A może po prostu spróbuj przewalczyć "ubisoftową" obsesję czyszczenia zawsze absolutnie wszystkiego na mapie? Tak jak bodajże Fingus pisał kiedyś o Skyrimie- naprawdę nie trzeba tam zbierać każdego śmiecia z podłogi i latać do sklepu w te i nazat ciułając jakieś grosze ;-) .


  • 0

#9549 Shinigami Napisany 26 kwietnia 2021 - 13:55

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

To prawda. AC Origins dojechałem na 100% i wbiłem platynę, później zrezygnowałem z niej w Odysei, jak tylko zobaczyłem ile jest punktów na mapie. W przypadku Valhalli od początku nie zakładałem czyszczenia wszystkiego.


  • 0

#9550 cwany-lis Napisany 26 kwietnia 2021 - 13:56

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 569 Postów:

AC Valhalla

 

Piękna pasta, po lekturze aż musiałem ochłonąć bo miałem wrażenie, że sam przeszedłem ową produkcję w pocie i znoju :uff:

 

ED. Naucz się umiejętnie edytować i nie bądź samolubnym fijutem :dude:


Ten post był edytowany przez Daddy dnia: 26 kwietnia 2021 - 19:20

  • 0

#9551 Cudak Napisany 26 kwietnia 2021 - 17:45

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:

@ Cudak

A może po prostu spróbuj przewalczyć "ubisoftową" obsesję czyszczenia zawsze absolutnie wszystkiego na mapie? Tak jak bodajże Fingus pisał kiedyś o Skyrimie- naprawdę nie trzeba tam zbierać każdego śmiecia z podłogi i latać do sklepu w te i nazat ciułając jakieś grosze ;-) .


Ja i tak się mocno ograniczyłem. Dosyć szybko skumałem że w tych znacznikach nie ma rzeczy które mogłyby mnie zainteresować mocniej i skupiałem się tak naprawdę na bogactwie wiadomo i punktach do szybkiej podróży. Oprócz tego to tylko szukałem walk z mini bossami. Mapy absolutnie nie wyczyściłem, nie byłem nawet blisko.
  • 0

#9552 Kazuo Napisany 26 kwietnia 2021 - 17:47

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Pomijając moje uradowane serduszko, kiedy widzę, że ktoś naciął się na kolejnym Ubicrapie, to... naprawdę dobry tekst Cudak, ubawiłeś mnie :)


  • 0

#9553 Hellmans Napisany 26 kwietnia 2021 - 18:07

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

cisnąłem fabułę jak dzik i co ciekawsze znaczniki (ubisofotowe uzależnienie od czyszczenia mapy nie wybacza...) i w sumie miałem bękę jak myślałem, że skończyłem główną fabułę, żeby potem sprawdzić, że już ją skończyłem kilka godzin temu, a teraz to epilog zrobiłem, no tak sobie gra to sygnalizuje, moment jakiś tam niby jest, ale bez większego pierdolnięcia. :olo:

 

O, miałem coś takiego w The Division 2 ostatnio, że nie zauważyłem ze skończyłem grę, ot jakaś misja z dupy a tu gratulacje i wyższy tier a ja "eeeee co". Ubisoft <3


  • 0

#9554 Kazuo Napisany 26 kwietnia 2021 - 19:08

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Podobnie było w pierwszym Division, gdzie bodajże z finałowym bossem walczyło się dopiero w którymś DLC. To tak jakbyście grali w RE: Village i ostatnia walka z biuściastą wampirzycą miała miejsce dopiero w dodatkach. 


  • 0

#9555 Daddy Napisany 26 kwietnia 2021 - 19:22

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 951 Postów:

:leo:


  • 1

#9556 burnstein Napisany 26 kwietnia 2021 - 19:23

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:

Kazuo myślisz, że duża baba bedzie ostatnim bossem?


  • 0

#9557 cwany-lis Napisany 26 kwietnia 2021 - 19:38

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 569 Postów:

Odnośnie rakotwórczych gier to właśnie dlatego od lat nie ruszam tych wszystkich pokręconych Jrpg - perspektywa klikania x'a przez 40-100 godzin wzbudzu u mnie migrene i atak duszności :olo: i jeszcze cała ta ni pies ni wydra otoczka w jakiej lubują się Japończycy - kosmiczne wydry, smoki, uczennice i smagli chłopcy ratujący kosmos, świat i demony - nigdy więcej :uff: NI-HUJ-AAA!


  • 2

#9558 Kazuo Napisany 26 kwietnia 2021 - 19:53

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Kazuo myślisz, że duża baba bedzie ostatnim bossem?

 

Nie wiem, tak sobie strzelam :olo: na pewno byłoby wkurzające, gdyby pojawiła się parę razy w ciągu gry, ale nigdy nie doszłoby do końcowej konfrontacji z nią. 


  • 0

#9559 tomasz Napisany 26 kwietnia 2021 - 19:59

tomasz

    ILLEGAL STREET-RUNNING SCENE

  • Forumowicze
  • 6 343 Postów:

Odnośnie rakotwórczych gier to właśnie dlatego od lat nie ruszam tych wszystkich pokręconych Jrpg - perspektywa klikania x'a przez 40-100 godzin wzbudzu u mnie migrene i atak duszności :olo: i jeszcze cała ta ni pies ni wydra otoczka w jakiej lubują się Japończycy - kosmiczne wydry, smoki, uczennice i smagli chłopcy ratujący kosmos, świat i demony - nigdy więcej :uff: NI-HUJ-AAA!

Ale setki godzin przeznaczone na czytanie jakichś kurwa fanficów do warhammera czternaście miliardów dla pryszczatych nastolatków i romansideł z sagi star trek to już:

 


Ten post był edytowany przez tomasz dnia: 26 kwietnia 2021 - 20:00

  • 7

#9560 Daddy Napisany 26 kwietnia 2021 - 20:01

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 951 Postów:

 

Kazuo myślisz, że duża baba bedzie ostatnim bossem?

 

Nie wiem, tak sobie strzelam :olo: na pewno byłoby wkurzające, gdyby pojawiła się parę razy w ciągu gry, ale nigdy nie doszłoby do końcowej konfrontacji z nią. 

 

W REVII

 

Spoiler

  • 2

#9561 Kazuo Napisany 26 kwietnia 2021 - 20:05

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Wykorzystałem limit plusów na tej jednej stronie. 


  • 0

#9562 xell Napisany 26 kwietnia 2021 - 20:25

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:

Ale setki godzin przeznaczone na czytanie jakichś kurwa fanficów do warhammera czternaście miliardów dla pryszczatych nastolatków

 

Jako pryszczaty trzydziestokilkulatek czytający warhammera czuję się głęboko urażony :foch:

 

ED. Naucz się umiejętnie edytować i nie bądź samolubnym fijutem :dude:

 

LMAO moderacja się za bardzo wczuwa w swoje obowiązki.
 


  • 0

#9563 Daddy Napisany 26 kwietnia 2021 - 21:54

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 951 Postów:

LMAO moderacja się za bardzo wczuwa w swoje obowiązki.

Od tego tu m.in. jesteśmy, żeby nauczyć forumowiczów z 17-letnim stażem, że jeśli cytują wyjebany na 50 cm post, żeby dopisać jedno zdanie komentarza, to mogą go w prosty sposób skrócić o 49 cm i pomyśleć o osobach, które mają być odbiorcami.
  • 0

#9564 Mateo Napisany 26 kwietnia 2021 - 22:46

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 123 Postów:
God of War - tytuł miodny, dający masę frajdy i przyjazny dla każdego typu graczy. Świetna przygoda w nordyckim klimacie z rolą Kratosa i jego syna. Czekam z wywieszonym jęzorem na RAGNAROK.
  • 0

#9565 burnstein Napisany 27 kwietnia 2021 - 00:32

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:

 

LMAO moderacja się za bardzo wczuwa w swoje obowiązki.

Od tego tu m.in. jesteśmy, żeby nauczyć forumowiczów z 17-letnim stażem, że jeśli cytują wyjebany na 50 cm post, żeby dopisać jedno zdanie komentarza, to mogą go w prosty sposób skrócić o 49 cm i pomyśleć o osobach, które mają być odbiorcami.

 

 

Aż tak cie boli amortyzacja scrolla w myszce?


  • 0

#9566 cwany-lis Napisany 27 kwietnia 2021 - 03:20

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 569 Postów:
Dedi ta recenzja AC była zbyt dobra, by marnować się tylko na poprzedniej stronie tematu, no bądź poważny!
  • 0

#9567 Daddy Napisany 27 kwietnia 2021 - 07:08

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 951 Postów:

Dedi ta recenzja AC była zbyt dobra, by marnować się tylko na poprzedniej stronie tematu, no bądź poważny!

U mnie była na tej samej stronie, i co teraz?! Poza tym chyba rozumiesz przekaz i mogę skończyć ten OT.


  • 0

#9568 Nyjacz Napisany 27 kwietnia 2021 - 07:16

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:

cudak ma potencjał na pasty, to już widziałem lata temu na jego ocenach na filmwebie.

 

CZEKAM NA JEGO RECENZJĘ CHODZENIE W BAGNIE SIMULATOR AKA RED DEAD REDEMPTION 2


  • 1

#9569 Daddy Napisany 27 kwietnia 2021 - 09:13

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 951 Postów:

CZEKAM NA JEGO RECENZJĘ CHODZENIE W BAGNIE SIMULATOR AKA RED DEAD REDEMPTION 2

Parafrazując Pana Rona Pearlmana:

 

Butt. Butt never heals.


  • 0

#9570 tomasz Napisany 27 kwietnia 2021 - 09:27

tomasz

    ILLEGAL STREET-RUNNING SCENE

  • Forumowicze
  • 6 343 Postów:

Żeby zrozumieć i docenić RDR 2, trzeba dorosnąć, przejść w życiu swoje, wyhodować włosy na jajach, a nie tylko szczelać do diabełków w arkadowych szuterach.


  • 2