Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sega Saturn


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
232 odpowiedzi na ten temat

#91 AVErsiv Napisany 18 marca 2006 - 12:28

AVErsiv

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 998 Postów:
to wal domnie na GG
8885221
zaraz sie dogadamy :D
  • 0

#92 Gość__* Napisany 21 marca 2006 - 18:41

Gość__*
  • Goście
Z jakimi grami współpracuje 3D Contorl Pad? Z tego co wiem, to są to następujące gry: Nights, Enemy Zero, Sonic R, Burning Rangers, Panzer Dragoon Saga, Darklight Conflict, Daytona USA: Championship Circuit Edition, Powerslave, Quake, Sega Worldwide Soccer 98, Soviet Strike. Znacie jeszcze jakieś gry pod 3D pada?
  • 0

#93 kubicz Napisany 06 kwietnia 2006 - 12:11

kubicz

    cham, prostak i odważnik z internetu

  • Forumowicze
  • 2 860 Postów:
Andretti Racing, Sega Rally, Sega Touring Car Championship, Dark Savior, Croc: Legend of the Gobbos
  • 0

#94 kubicz Napisany 11 kwietnia 2006 - 16:22

kubicz

    cham, prostak i odważnik z internetu

  • Forumowicze
  • 2 860 Postów:
Widze ze smieszne filmiki z konsolami maja wziecie, wiec i ja cos pokaze:
Reklamy z Segata Sanshiro - seria reklam Saturna z qltowym juz Segata Sanshiro.
  • 0

#95 Gość__* Napisany 17 maja 2006 - 15:02

Gość__*
  • Goście
bardzo przydatny link - a i ceny dość przystępne [pomijając radianta i pancer dragon sagi swego czasu :P] http://www.veetoobee.pl/
  • 0

#96 Edge Napisany 17 maja 2006 - 17:24

Edge

    Mega Man

  • Narybek
  • 128 Postów:

bardzo przydatny link


Dla tych, którzy lubią grać w gry, z których nic nie rozumieją.
  • 0

#97 kubicz Napisany 18 maja 2006 - 19:42

kubicz

    cham, prostak i odważnik z internetu

  • Forumowicze
  • 2 860 Postów:
Fajnie, tylko nie kazdy zna japonski :/
I co mi po NGE jak nie bede wiedzial jak w to sie gra/nie zrozumiem fabuly ?
Mimo to, strona jest warta polecenia (dzieki za link) :]
  • 0

#98 Gość__* Napisany 20 maja 2006 - 15:16

Gość__*
  • Goście

Dla tych, którzy lubią grać w gry, z których nic nie rozumieją.


o tak wszystie te skomplikowane rozmowy w sega rally i ta zawiłość fabuły w fighters megamix oraz niesamowite wprost zwroty akcji w Virtua Cop -biały człowiek sobie z tym nie poradzi :sciana: - gry arcade są uniwersalne nie trzeba miec skryptu na kolanach zeby sie dobrze bawić - a wiele tytułów na saturna wyszło tylko w japonii np Radiant Silvergun czy Dead or alive
ponadto wiele co lepszych pozycji doczekało sie tłumaczeń czy obszernych opisów np sakura wars 1 i2 dzięki którym niewiele sie traci
  • 0

#99 Edge Napisany 20 maja 2006 - 16:55

Edge

    Mega Man

  • Narybek
  • 128 Postów:
Jak lubisz krzaki to twoja sprawa. Mnie one przeszkadzają i wolałbym np. nową Sega Rally PAL za 10 zł niż używaną Japońską za 15 (edit: no chyba, że faktycznie te sega rally są wadliwe :hmmm: ). A ceny głupiej strzelaniny pt. Radiant Silvergun to nawet nie będę komentował.
  • 0

#100 nicun Napisany 20 maja 2006 - 17:10

nicun

    Nostalgia to rak duszy

  • Forumowicze
  • 4 652 Postów:

Jak lubisz krzaki to twoja sprawa. Mnie one przeszkadzają i wolałbym np. nową Sega Rally PAL za 10 zł niż używaną Japońską za 15.

Tyle że te nowe Sega Rally chodzące na Allegro były w większości z wadliwej serii (krzywa płyta).
  • 0

#101 AVErsiv Napisany 22 maja 2006 - 09:32

AVErsiv

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 998 Postów:

Edge napisał/a:
Jak lubisz krzaki to twoja sprawa. Mnie one przeszkadzają i wolałbym np. nową Sega Rally PAL za 10 zł niż używaną Japońską za 15.

Tyle że te nowe Sega Rally chodzące na Allegro były w większości z wadliwej serii (krzywa płyta).


to sie akurat zgadza !

a radiant silvergun to niejest gupia strzelanina !! to jedna z leprzych jak nie najleprza strzelaninka na Saturna !!
  • 0

#102 Edge Napisany 22 maja 2006 - 16:50

Edge

    Mega Man

  • Narybek
  • 128 Postów:
Tak.... I zapewne jest warta tyle co Panzer Dragoon Saga + Dragon Force + In the Hunt. Tego jestem po prostu pewien :lol:
  • 0

#103 AVErsiv Napisany 23 maja 2006 - 08:33

AVErsiv

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 998 Postów:
to poprostu zalezy od gustu !
zapewniam cie ze sa ludzie ktorzy tekkena cenia wyzej niz VF !! co dlamnie i kilku moich kumpli jest wwrecz nie wyobrazalne ale tak jest !
tak wiedz nie dla kazdego Panzer dragon moze byc rownie wartym kupna tytulem co np radiant.
  • 0

#104 Gość__* Napisany 31 maja 2006 - 16:13

Gość__*
  • Goście
hmm czy według mnie VF2 byl lepszy od tekkena .... od 2ki napewno ale przy tekkenie 3 jednak bawiłem sie lepiej
choć z drugiej strony VF był bardziej techniczny czas poswięcony na jako-takie opanowanie jednej postaci w VF2 wystarczał na opanowanie prawie połowy zawodników w T3 ...
VF był niesamowicie złożony a Tekken bardziej widowiskowy - kwestia gustu ;]


... A ceny głupiej strzelaniny pt. Radiant Silvergun to nawet nie będę komentował.



co do ceny radianta to na ebay ceny wachają sie od 130 do 200$ [dzień dzisiejszy] do tego dochodzi przesyłka [oczywiscie ta najlepiej zabezpieczona i ubezpieczona - zeby czasem nie zagineła lub nie uległa uszkodzeniu] + długi czas oczekiwania
czy 650 PLN jest kwotą wysoką - oczywiscie - ale jednoczesnie jest w miare konkurencyjna [jeżeli spojży się na zagraniczne aukcje] - niemówiąc już o tym że radianta widze pierwszy raz na polskiej aukcji\sklepie [a na gry na saturna zwracam uwage nie od dzisiaj]


Tak.... I zapewne jest warta tyle co Panzer Dragoon Saga + Dragon Force + In the Hunt. Tego jestem po prostu pewien :lol:


hmm nie sądze zeby Ci sie udalo te 3 zebrać za taka kwote ... max 2 [ewentulanie w NTSC]
  • 0

#105 Mani Napisany 11 sierpnia 2006 - 14:17

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
http://www.allegro.p... ... 3xang.html

Warto ? Jak myślicie ? KTO MA SATKA NA SPRZEDAŻ ??
  • 0

#106 AVErsiv Napisany 11 sierpnia 2006 - 14:51

AVErsiv

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 998 Postów:
hmm widzalem ta aukcje , i mam zamiar licytowac :D
ale niewiem czy to bedzie dzialac :|
  • 0

#107 nicun Napisany 11 sierpnia 2006 - 15:25

nicun

    Nostalgia to rak duszy

  • Forumowicze
  • 4 652 Postów:
A bez pada 3D, gra będzie chodzić?
  • 0

#108 AVErsiv Napisany 11 sierpnia 2006 - 15:38

AVErsiv

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 998 Postów:
tak tylko mniej przyjemne granie :(
  • 0

#109 Gość__* Napisany 11 sierpnia 2006 - 15:41

Gość__*
  • Goście
Niedawno szukałem "inspiracjonen" i wygrzebałem stare numery "Konsoli" z recką Nightsa. Mam to na wierzchu teraz, koleś pisze że analogiem gra się "znacznie łatwiej niż zwykłym padem" więc można wnioskować że chyba będzie chodzić. A czy przyjemniej czy nie - ja bym kupił i sprawdził, wydatek niewielki przecież.
  • 0

#110 AVErsiv Napisany 11 sierpnia 2006 - 16:43

AVErsiv

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 998 Postów:
gralem w nights zwyklym padem i da sie grac bez problemu , ale tak jak mowie bez porownania fajniej jest analogiem
  • 0

#111 nicun Napisany 11 sierpnia 2006 - 20:25

nicun

    Nostalgia to rak duszy

  • Forumowicze
  • 4 652 Postów:
Jak gra działa, to chyba sobie policytuję :ninjadance:
  • 0

#112 Gość__* Napisany 11 sierpnia 2006 - 22:19

Gość__*
  • Goście
Bez 3d pada nie kupowałbym. To tak jak virtua cop bez pistoletu. Największą zaletą nights jest superpłynne sterowanie a na cyfrowym padzie, to nie to samo.
  • 0

#113 Gość__* Napisany 09 listopada 2006 - 21:32

Gość__*
  • Goście
a ja mam christmas nights w zasadzie na zbyciu - da mi ktoś za niego Die Hard Arcade :klaszcze: ?
  • 0

#114 .Qzi Napisany 20 listopada 2006 - 08:50

.Qzi

    Pikachu

  • Narybek
  • 59 Postów:

a ja mam christmas nights w zasadzie na zbyciu - da mi ktoś za niego Die Hard Arcade :klaszcze: ?


A ile w zasadzie bys chcial za "Christmas Nights"? :)

Pozdrawiam
  • 0

#115 Gość__* Napisany 05 grudnia 2006 - 18:59

Gość__*
  • Goście
Witam wsztskich.Uwielbiam sege.Zakupiłem sobie to cacko całkiem niedawno. Moze chciał by ktos kupić ode mnie sega rally?Mam wersje pal i ntsc i jedną mógł bym odsprzedać lub wymienić.Chętnie też bym odkupił gierki. Ale ogółem sprzęt jest kozacki.
  • 0

#116 kubicz Napisany 05 grudnia 2006 - 19:53

kubicz

    cham, prostak i odważnik z internetu

  • Forumowicze
  • 2 860 Postów:
Witamy kolejnego fana SEGI :mrgreen:
Jesli chodzi o sprzedaz "Segi Rally" to proponuje wystawic ja na allegro, gdyz tu raczej nikt jej nie kupi. Ewentualnie mozesz dac ogloszenie na forum PE (wiecej osob = wieksza szansa na sprzedaz).
Napisz tez jak ci sie gra na Satku :]
  • 0

#117 Mani Napisany 05 grudnia 2006 - 20:27

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
A ja nadal szukam DHA :trup:
  • 0

#118 kubicz Napisany 05 grudnia 2006 - 20:39

kubicz

    cham, prostak i odważnik z internetu

  • Forumowicze
  • 2 860 Postów:

A ja nadal szukam DHA :trup:

DHA strasznie przypomina mi Shinobi na ps2. Strasznie trudno ja dorwac (ostatnia aukcje z DHA widzialem w grudniu 2k5) a gdy sie pojawi, to osiaga kosmiczna cene.
Widze tylko jedno rozwiazanie: ebay.com
  • 0

#119 Gość__* Napisany 05 grudnia 2006 - 20:49

Gość__*
  • Goście
Mani lepiej nabądź dynamite cop na dc - lepsza gra.
  • 0

#120 Mani Napisany 05 grudnia 2006 - 20:52

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
grałem Jutrzen .... ale DHA przypomina mi czasy kiedy to jako młody szczyl łaziłem z kumplem do "salonu" i wydawalem fortune na żetony.
  • 0