Skocz do zawartości

Zdjęcie

Too Human


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
514 odpowiedzi na ten temat

#121 Gość__* Napisany 20 maja 2007 - 10:30

Gość__*
  • Goście
Jak ja pamietam ja psioczyliscie na tą grę :). Kiedy premiera?
  • 0

#122 Blizzard Beast Napisany 28 czerwca 2007 - 11:48

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Ja tam jej kibicuję od dekady, jako fan wszystkiego od Silicon Knights.

Właśnie, i co z tą datą? IGN cały czas ma początek sierpnia (ale wg nich nowy Burnout miałbyć w Europie w kwietniu, więc...)
  • 0

#123 MaxVarEmreis Napisany 28 czerwca 2007 - 12:03

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Właśnie, i co z tą datą? IGN cały czas ma początek sierpnia (ale wg nich nowy Burnout miałbyć w Europie w kwietniu, więc...)

Ostatnie informacje mówią, ze gra nie wyjdzie w 2007 roku ( patrzac na jesienna "ramówke" moze to nie taki zły pomysł).
  • 0

#124 117 Napisany 28 czerwca 2007 - 13:12

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
wg gamestop nadal sierpien... ale poczekajmy na lipiec jak zupdate'uja liste...
  • 0

#125 fingus Napisany 28 czerwca 2007 - 20:56

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:

patrzac na jesienna "ramówke" moze to nie taki zły pomysł

Patrząc na jesienną ramówkę, wszystkie te gry należałoby przełożyć na 2008. :bash: Tia...
  • 0

#126 MaxVarEmreis Napisany 28 czerwca 2007 - 21:02

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

patrzac na jesienna "ramówke" moze to nie taki zły pomysł

Patrząc na jesienną ramówkę, wszystkie te gry należałoby przełożyć na 2008. :bash: Tia...

Nie o to chodzi ze duzo gier. A przynajmniej nie tylko o to. Mass Effect nie miałby problemu z konkurencja, bo poprostu wiadomo, ze to bedzie bardzo dobra gra. Kazdy wie czego sie spodziewac. Napewno sprzeda sie bardzo dobrze, nie wazne kiedy wyjdzie.

Z TH juz jest gorzej. Trudno powiedziec co z tego wyjdzie. Ja licze na ten tytuł bo ma klimat i to cos w sobie. Ale przy takim stanie rzeczy jak w chwili obecnej, w jesiennej ramówce, miałby ciezkie boje i mogłby sie sprzedać ponizej oczekiwac, a to implikowałoby kolejne czesci trylogii. Poprostu nie chce, zeby gra zgineła w gaszczu innych pozycji.
  • 0

#127 logan Napisany 28 czerwca 2007 - 21:08

logan

  • Forumowicze
  • 2 356 Postów:

Ale przy takim stanie rzeczy jak w chwili obecnej, w jesiennej ramówce, miałby ciezkie boje i mogłby sie sprzedać ponizej oczekiwac, a to implikowałoby kolejne czesci trylogii


??

Licze, ze na E3 zobacze cos co przekona mnie do tej gry. Poczatkowo bylem zachwycony, potem entuzjazm nieco opadl. Zobaczymy, to juz niedlugo :D
  • 0

#128 MaxVarEmreis Napisany 28 czerwca 2007 - 21:11

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Ale przy takim stanie rzeczy jak w chwili obecnej, w jesiennej ramówce, miałby ciezkie boje i mogłby sie sprzedać ponizej oczekiwac, a to implikowałoby kolejne czesci trylogii


??

W załozeniu to ma być trylogia, ale jesli gra sprzeda sie ponizej oczekiwanego poziomu, to nie bedą przecież wydawać kolejnych cześci.
  • 0

#129 rikku100 Napisany 28 czerwca 2007 - 22:25

rikku100

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 789 Postów:
To połączenie mitologii nordyckiej i zaawansowanej technologii wydaje się ekstra pomysłem, poza tym ta gra tak jakoś mi się kojarzy z God of War...
Przez to że na Xie jest ostatnio dużo futurystycznego klimatu, którego mam powoli dość to chyba kupę ją kupię zamiast Mass Effect :ninjadance:
  • 0

#130 xell Napisany 11 lipca 2007 - 09:44

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:
Ponoć na Marketplace jest kapitalny trailer(401MB :o), widział ktoś? Nie mogę skonfigurować połączenia w 360tce teraz, a osoby od których słyszałem opinię o trailerze są dosyć entuzjastycznie nastawione, więc ciężko im ufać.
  • 0

#131 Ney Napisany 11 lipca 2007 - 09:53

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Właśnie go obejrzałem i kapitalnym napewno bym go nie nazwał.
Początek bardzo klimatyczny a potem najwyżej średnio zrealizowana sekwencja walki...
  • 0

#132 Blizzard Beast Napisany 11 lipca 2007 - 17:59

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Ja też jestem entuzjastycznie nastawiony, więc dla mnie bomba! Natomiast gdyby zamiast napisów Silicon Knights i Too Human było coś innego, to nie wiem. Rozczarował bym się chyba. Po prostu rycerze mają u mnie potworny kredyt zaufania, zbliżony do tego, jaki ma Rare. W trailerze starają się przekazać power bohatera, którego ja niestety tam nie czuję. Kojima tego nie reżyserował, to widać. Natomiast bardzo przyzwoita jest grafika, a deign to po prostu mistrzostwo świata. Czekam z niecierpliwością na jakiś nowy ingame.
  • 0

#133 rikku100 Napisany 11 lipca 2007 - 19:05

rikku100

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 789 Postów:
Na GameTrailers też jest nowy trailer ale ma tylko 160 MB :ninja:
  • 0

#134 Gość__* Napisany 11 lipca 2007 - 21:33

Gość__*
  • Goście
Wie ktoś co się działo z Marketplace? W pewnym momencie pojawiły się trailery Lost Odyssey i Too Human właśnie, a potem zniknęły...
  • 0

#135 xell Napisany 11 lipca 2007 - 21:36

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:
Obejrzałem, i raczej nie podobał mi sie. Baldur zupełnie się nie sprawdza jako bad ass. Choreografia walki też słabawa.
  • 0

#136 Blizzard Beast Napisany 11 lipca 2007 - 21:43

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

Wie ktoś co się działo z Marketplace? W pewnym momencie pojawiły się trailery Lost Odyssey i Too Human właśnie, a potem zniknęły...


Miałem tak z Halo 3
  • 0

#137 fingus Napisany 12 lipca 2007 - 12:40

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Hm, tak sobie właśnie myślę, że moża faktycznie to i dobrze, że TH dostanie te parę miesięcy więcej na pracę nad sobą. Nie ze względu na rzekomy jesienny natłok gier, a z tego prostego względu, że póki co wygląda chudo. Gra ma potencjał, zarówno jeśli idzie o gameplay jak i scenografię, może być naprawdę masakryczna, ale póki co jest przede wszystkim koszmarnie niedopracowana. Developer koniecznie powinien przysiedzieć nad nią fałdów, żeby dać nam porządny produk, który nie przyniesie mu wstydu.
  • 0

#138 Gość__* Napisany 12 lipca 2007 - 17:54

Gość__*
  • Goście
Cóż... widziałem trailer. Kolejna gra, która może się okazać naprawdę świetna. Byle tylo tego nie zepsuli, bo pomysł jest świetny. Ale też widać w trailerze brak przekonania czym ta gra ma właściwie być :/ Bullet time przy pistoletach, knajpa kojarzy się z tą z Mass effect, robot najpierw wydaje się mocno potężny, a potem pada od jednego cięcia... ciężko się kapnąć, co to właściwie ma być. Ale liczę, że to będzie gra na 7-8. Jeśli klimat mnie porwie, to mi tyle wystarczy :) Jeśli będzie lepiej-tylko mogę się cieszyć.
Zauważyliście, że ostatnio zrobiła się moda na futurystyczne klimaty? Coś nie widzę wielu zapowiedzi gier w klimacie sword&magic, a futurystyczny klimat się wręcz sypie z zapowiedzi... nie żebym narzekał ;)
  • 0

#139 Gość__* Napisany 13 lipca 2007 - 07:18

Gość__*
  • Goście
Mnie trailer zupenie nie przypasował. Grafika średnia. Głowny kolo rusza się sztywno, a ta niby efektowność wieje nudą. Nie sytarczy zwolnić tempa by sceny walk były efektowne. Trochę biedne to jak na tyle lat developingu i najwyższy budżet w historii. Ale nie skreślam TH. Wcześniej muszę zobaczyć gameplay.
  • 0

#140 BeSOS Napisany 14 lipca 2007 - 16:02

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
A ja jestem w szoku, bo trailer bardzo mi przypasował - klimat i prezentacja, cały montaż są imo b.dobre.
Ogólnie ciągle zastanawiam się czy zabijanie robotów mieczem (o_O) będzie dawało jakąkolwiek frajdę, bo nawet same ogłosy ciętego metalu jakoś nie są w stanie mi przypasować. Szkoda, że zamiast robotów nie walczymy z jakimiś innymi przeciwnikami.
  • 0

#141 Gość__* Napisany 14 lipca 2007 - 16:07

Gość__*
  • Goście
Mi niestety, po obejrzeniu trailera z Marketplace, coraz mniej się to wszystko podoba :/ Najpierw ten płaszcz wygląda jakoś dziwacznie, (chodzi mi kolor, niedoróbka techniczna jakaś :/) a potem twórcy zdają się nie móc zdecydować co do gameplayu. Po obejrzeniu trailera ciągle nie wiem jak ma wyglądać gra, co będzie się tam robić. Sprawę ratuje tylko klimat... zobaczymy, co z tego wyjdzie.
  • 0

#142 Blizzard Beast Napisany 14 lipca 2007 - 16:30

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

Po obejrzeniu trailera ciągle nie wiem jak ma wyglądać gra, co będzie się tam robić.


Przecież są filmy z gameplaya.
  • 0

#143 Gość__* Napisany 14 lipca 2007 - 17:13

Gość__*
  • Goście

Przecież są filmy z gameplaya.

Dobra, obejrzę. Co nie zmienia faktu, że trailer z którego nie wynoszę wizji gameplayu, jest funkcjonalnie kiepski :P
  • 0

#144 Blizzard Beast Napisany 14 lipca 2007 - 18:24

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

Dobra, obejrzę. Co nie zmienia faktu, że trailer z którego nie wynoszę wizji gameplayu, jest funkcjonalnie kiepski


Tak się składa, że większość trailerów z E3, które sciągnąłem niczego o gameplayu nie mówią. Przykładami niech będą Army of Two czy Civilization Revolution.
  • 0

#145 Gość__* Napisany 14 lipca 2007 - 18:57

Gość__*
  • Goście
Kiedy ostatnio mieliście okazję zagrać w grę która prezentowała by sobą ciężki, cyberpunkowy klimat? Bo ja od dawien dawna nie miałem tej przyjemności. Design jest bardzo mocną stroną TH, a i zaimplementowanie w skrypt scenariusza elementów mitologii nordyckiej sprawia, że jeszcze mocniej oczekuje czegoś naprawdę mocnego od tego tytułu. Przy samym odbiorze gry może trochę "przeszkadzać" fakt ukazania się takich killerów jak DMC 3 (w przyszłości 4), czy też mistrzowskie GoW 2 (a część trzecia już potwierdzona) ale mam nadzieję, że Too Human obroni się i zaprezentuje nam coś nowego na poletku slasher'ów. Po za tym sam tytuł jest już mocny. Cholernie głęboki (i mam nadzieję, że i taki też scenariusz będzie).
  • 0

#146 kmh Napisany 14 lipca 2007 - 21:12

kmh

    Blanka

  • Narybek
  • 231 Postów:
Zwiastun bardzo sympatyczny, lubię to wymieszanie rycerskich klimatów z fantastyką naukową. To ma być podobno coś w stylu hackslash ala Diablo? Fajnie by było, choć to co mnie najbardziej rajcowało w tych grach to morze przedmiotów i możliwość przechodzenia tego wszystkiego bez końca.
  • 0

#147 Gość__* Napisany 14 lipca 2007 - 21:20

Gość__*
  • Goście
Może coś bardziej a'la diablo z tym, że nie będziemy wciskać "X" (bądź lewy przycisk myszki) tylko wykręcać szalone kilkuset hitowe combole? Mnie by pasowało, bo design mnie urzekł... teraz tylko czekać jak rozwiążą technicznie wszystko.
  • 0

#148 rikku100 Napisany 14 lipca 2007 - 21:59

rikku100

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 789 Postów:

Civilization Revolution.


trzeba było oglądać wczoraj z pół godziny leciał gameplay na gamespot:D
  • 0

#149 Gość__* Napisany 14 lipca 2007 - 22:15

Gość__*
  • Goście

Tak się składa, że większość trailerów z E3, które sciągnąłem niczego o gameplayu nie mówią. Przykładami niech będą Army of Two czy Civilization Revolution.


Mass Effect, Halo 3, Lost Odyssey, Assasin's Creed, nowe Pinaty, Mercenaries 2-tyle zdołałem sobie na szybko przypomnieć. W każdym z nich był pokazany gameplay, był zawarty styl gry. Nie oczekuje nic więcej, ale czegoś takiego w trailerze Too Human dla mnie po prostu nie ma.
  • 0

#150 fingus Napisany 14 lipca 2007 - 22:52

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:

Civilization Revolution.


trzeba było oglądać wczoraj z pół godziny leciał gameplay na gamespot:D

Mam, mam, znalazłem! :klaszcze:
  • 0