Skocz do zawartości

Zdjęcie

Professor Layton and the Miracle Mask

Level-5 3DS

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
60 odpowiedzi na ten temat

#31 Pious Napisany 01 stycznia 2013 - 14:21

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Sleep mode dowwnload dziala tylko jak zamkniesz ekran.

Pogtalem pol h i podoba mi sie. Fajny klimat bajeczki dla dzieci. Swietny jest ang w grze, latwy, ale pojawia sie ciekawe slownictwo. Gimbaza by sie czegos nauczyc z tego mogla. Same zagadki dosc wymagajacr, albo kac mnie otepia,bo drugi puzzle dla mi w kosc i zrobilem go na oslep.
  • 0

#32 iluck85 Napisany 01 stycznia 2013 - 16:40

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Nie zrobilem sleep mode, normalnie sciagnalem. Tylko error wyskoczyl za 1 razem.
Tak gra fajna, zapowiada sie na dluzsza gierke. Chyba, tak mi sie wydaje.
  • 0

#33 Pious Napisany 01 stycznia 2013 - 16:42

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Fajne sa tez te codzienne puzle. Fajne, ladna muzyczka i za***iste 3d.
  • 0

#34 Tawotnica Napisany 01 stycznia 2013 - 17:27

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:

Tak gra fajna, zapowiada sie na dluzsza gierke. Chyba, tak mi sie wydaje.


No tak do 20h na przejście story można liczyć, chyba że ktoś się w ogóle nie zacina to mniej. Mniej więcej tyle samo, co poprzednie części, ale bonusowego contentu dużo. Tych codziennych puzzli już prawie 70 się nazbierało.
  • 0

#35 Pious Napisany 01 stycznia 2013 - 18:56

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Wciagajace ustrojstwo, 3h zmarnowalem dzis na nia. Fabula na razie tylko musnieta, bo cale 9 puzzli poszlo, skupilem sie na tych codziennych paczkach i wyczyscilem dwa sety.
  • 0

#36 iluck85 Napisany 01 stycznia 2013 - 22:24

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Mowa o tym menu bonusowym? Ta zassalem jakies puzle, 4 i 5 poziom trudnosci, to mindfuck. Spocilem mozg przy tych kuleczkach z liczbami- ilosc polaczen.
Spoko tytul, dalbym te 150-170zl.
  • 0

#37 Tawotnica Napisany 01 stycznia 2013 - 22:41

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:

Mowa o tym menu bonusowym? Ta zassalem jakies puzle, 4 i 5 poziom trudnosci, to mindfuck. Spocilem mozg przy tych kuleczkach z liczbami- ilosc polaczen.
Spoko tytul, dalbym te 150-170zl.



Alchemia! :D Mój ulubiony set, ja zawszę kombinuję zaczynając od rogów i jedynek/ósemek (jak są ofc) Jeszcze zapalanie światełek lubię - memo i rysujemy!
Za to uciekanie przed wilkiem i łodeczki nie cierpię, zrobiłem chyba tylko po jednym, dwa w secie wymiękłem.
  • 0

#38 Pious Napisany 01 stycznia 2013 - 22:43

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Te łączenia zrobiłem wszystkie. Nagłowiłem się przy najwyższym poziomie, ale satysfakcja była spora. Świetna gra, oderwać się ciężko.
  • 0

#39 iluck85 Napisany 01 stycznia 2013 - 22:51

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Ja mam godzine na liczniku ;)
Jeszcze 4 takie same obrazki. Na koncu sie okazuje zonk i od nowa :D
  • 0

#40 Pious Napisany 06 stycznia 2013 - 19:45

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Gram w to juz w sumie 4,5h i czuje sie zawiedziony. Poczatkowo wydawalo sie fajne, ale teraz juz troche rzygam ta gra, a gralem bardzo krotkimi sesjami. Muzyka mi zbrzydla, ale to nic przy samym gameplayu. Glowny element, czyli zagadki nie daja zadnej satysfakcji. Niektore sa dziwnie trudne i sam opis wiecej potrafi nagmatwac niz pomoc. Polowe zrobilem korzystajac z hintow i czesto wybierajac odp na slepo. Zero satsfakkcji z ich rozwiazywania. Duzo lepsze sa te z codziennego updatu. W takim fallblox po kazdym puzzlu az sie chce cisnac dalej, tutaj nie. Skoncze tego Laytona, ale do serii nie wroce raczej. Szkoda, ze nie dali wiecej gier w promocji,albo nie sprzedalem kodu. Na razie zawod, mam nadzieje, ze gra sie rozkreci i zaskoczy z czasem.
  • 0

#41 torq314 Napisany 06 stycznia 2013 - 20:30

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 493 Postów:

Gram w to juz w sumie 4,5h i czuje sie zawiedziony. Poczatkowo wydawalo sie fajne, ale teraz juz troche rzygam ta gra, a gralem bardzo krotkimi sesjami. Muzyka mi zbrzydla, ale to nic przy samym gameplayu. Glowny element, czyli zagadki nie daja zadnej satysfakcji. Niektore sa dziwnie trudne i sam opis wiecej potrafi nagmatwac niz pomoc. Polowe zrobilem korzystajac z hintow i czesto wybierajac odp na slepo. Zero satsfakkcji z ich rozwiazywania. Duzo lepsze sa te z codziennego updatu. W takim fallblox po kazdym puzzlu az sie chce cisnac dalej, tutaj nie. Skoncze tego Laytona, ale do serii nie wroce raczej. Szkoda, ze nie dali wiecej gier w promocji,albo nie sprzedalem kodu. Na razie zawod, mam nadzieje, ze gra sie rozkreci i zaskoczy z czasem.


Widzę że nic się nie zmieniło, mam chyba ze dwie części gdzieś w szafie jeszcze dsa i za każdym razem tak właśnie było. Super gra przez moment, a potem znużenie konwencją. To były gry na krótkie sesje, tylko tak jak piszesz - do któtkich sesji fajniejsze są zagadki ad hoc, bez tej nic nie wnoszącej otoczki fabularnej.
  • 0

#42 Godot Napisany 19 stycznia 2013 - 11:46

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Ja grałem w poprzednie części i też po kilku godzinach pojawiał się efekt "meh". Tutaj pojawił się wcześniej, bo po godzinie. W sumie super, że za darmo dali gierkę, bo inaczej może by mi chodziła po głowie. A tak mam święty spokój. Chyba już do niej mie wrócę
  • 0

#43 Pious Napisany 19 stycznia 2013 - 12:15

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Tez sie nie moge przemoc. Nie chce mi sie nawet robic po jednym puzzlu na dzien. Po h wszystko tu zaczyna nuzyc. Muzyka robi sie mdla, samo pacanie sprowadza sie do randomowego dotykania czego sie da, bo moze byc moneta ukryta, a i glowny element, czyli zagadki, staje sie meczacy. Do tego jakies beznadziejne minigry ciagla dochodza. Ten robocik juz mnie zniesmaczyl, ale krolika nic nie przebije. Nie wiem skad popularnosc gry, chyba tylko z klimatu bajki detektywistycznej, fajnych scenek i dialogow.
  • 0

#44 iluck85 Napisany 19 stycznia 2013 - 12:22

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Ja prawie 4h wytrzymalem.
  • 0

#45 Pious Napisany 19 stycznia 2013 - 12:23

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Ja tez 4h, ale odkad ostatni raz wylaczylem gre juz jej nie odpalilem.
  • 0

#46 Godot Napisany 19 stycznia 2013 - 12:25

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Ja to chyba rozpieszczony jestem przez masę genialnych gier. I jak jest coś w danej grze co mi nie pasuje to po prostu olewam. I tak będzie z Laytonem. Niby nic tam nie ma co mi nie pasi, ale nie odczuwam żadnej frajdy z gry
  • 0

#47 iluck85 Napisany 19 stycznia 2013 - 12:34

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Tawot mi zdradzil, ze jak zresetuje konsole/przywroce ustawienia fabryczne, to gra znika i nie bedzie szansy na ponownie jej zassanie- nowe code itd. Troche lipa.
  • 0

#48 Pious Napisany 19 stycznia 2013 - 12:36

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
A po co chcesz przywracac ust? 3dsa sprzedajesz?
  • 0

#49 iluck85 Napisany 19 stycznia 2013 - 12:42

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
tak.
  • 0

#50 Godot Napisany 19 stycznia 2013 - 13:40

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Też się zastanawiałem. Ale konsola po jakieś grosze chodzi. A potem będę musiał się bujać z kupowaniem. Tak więc wrzucam do szuflady i czekam na tą jedną grę rocznie dla której będzie warto ją z tej szyflady wyjąć. Trudno, nie każdy sprzęt może być iPadem, którego używam praktycznie non stop
  • 0

#51 iluck85 Napisany 19 stycznia 2013 - 13:48

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
4 raz Zeldy nie chcialo mi sie przechodzic. Najwiecej odpalen mialo latter box, Luigiego ogralem na GC, jedynie Castlevania w marcu. A pozniej co? Ja nic nie widze....Nie wiadomo nawet co z Zelda MM. Zassala po calosci ta gen handhledow, byc moze ostatnia.
  • 0

#52 Pious Napisany 19 stycznia 2013 - 14:49

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Luigi na DS jest nowa gra. Tez jestem zawiedziony handheldami, ale w sumie ds ssal imo bardziej. Mam na niego 20 gier, a wiele z tego to przypadki. Glupi bylem i nie kupilem zadnego rpg poza golden sunem. Na 3ds z kolei juz mam kilka gier i to samo planowane gry. Gram malo na nim, bo rzadko wychodza, ale poczatek roku bedzie tlusty. We wtorrk Paper Mario, niedlugo potem Luigi i od razu Fire Emblem, ktore kopie jaja. Pozniej pewnie posucha rok, ale skoro mam wydac tyle kasy na gry w tak waskim okresie to nawet ok. Nie spodziewam sie, ze szybko one stanieja, a FE trzeba brac od razu, bo potem nigdzie tego kupic nie idzie. A najlepsze, ze to wszystxko lacznie z moim ps3 moze sie schowac przy geniuszu, ktory bije z Metroid Prime Trilogy za 738638264 razem.
  • 0

#53 Tawotnica Napisany 19 stycznia 2013 - 15:34

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:

Glupi bylem i nie kupilem zadnego rpg poza golden sunem.


a co stoi na przeszkodzie, żeby teraz kupić i ograć na 3DSie?
Ja pewnie i przez następne dwa lata będę dłubał przy niektórych DSowych giereczkach, mimo że z 50-60 już ograłem :olo:
  • 0

#54 Pious Napisany 19 stycznia 2013 - 16:17

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
To, ze nie wiem od czego zaczac i szkoda mi teraz rzucac po 100 na kilkanascie gier.
  • 0

#55 iluck85 Napisany 19 stycznia 2013 - 16:42

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Dla mnie DS byl lepsza konsola.
Nawet jakbym chcial ograc tego Luigiego, to sa dwie gry- co dalej?
  • 0

#56 Pious Napisany 19 stycznia 2013 - 16:48

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Nie wiem co, na ds tez nie wiedzialem. Jest lipa, nie da sie ukryc, ale poczatek 2013 wypada calkiem soczyscie.
  • 0

#57 Kaxi Napisany 19 stycznia 2013 - 16:52

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Pokemony ;)

No mi początek roku też się podoba. Fire Emblem będę męczył długo i namiętnie, stracę fortunę na dlc. Tylko ja nie traktuje 3DSa (ani handheldów w ogóle) jako wiodącej konsoli, więc jak w danym miesiącu nie mam w co grać, to gram po prostu na czymś innym. Prawdziwa posucha była w pierwszym roku życia konsoli.


EDIT: wprawdzie nie mamy dat premier, ale łatwo przewidzieć, że większość line-upu na resztę roku to lokalizacje z Japonii. Wprawdzie nie ma nigdy 100% pewności, kiedy i czy wyjdą, ale można sobie coś znaleźć i zobaczyć czy warto trzymać konsolę w domu.
  • 0

#58 iluck85 Napisany 19 stycznia 2013 - 19:19

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
FE nie dla mnie. Na Luigiego cisnienie nie mam, zastanawial bym sie ostro nad Castlevania day one. Bardzo wolno ceny spadaja na 3DS.
I po paru miesiacach XL w chacie stwierdzam chyba, ze jakbym mial wybrac 3DS-3DS XL, wybralbym 3DS. Podobnie jak Ramzes.
  • 0

#59 Godot Napisany 19 stycznia 2013 - 19:27

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
A ja po korzystaniu z iPada ciężko się było przerzucić znowu na 3DS XL. Więc nie wyobrażam sobie nawet korzystania ze zwykłego 3DSa
  • 0

#60 torq314 Napisany 19 stycznia 2013 - 21:42

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 493 Postów:

A ja po korzystaniu z iPada ciężko się było przerzucić znowu na 3DS XL. Więc nie wyobrażam sobie nawet korzystania ze zwykłego 3DSa


Ja wiem że to co piszesz to prawda i dlatego może powinniśmy przystopować, Ty i ja, żeby w co drugim poście nie pisać jaki to ipad jest fajny ;)
  • 1



Inne z tagami: