Skocz do zawartości

Silent Hill: Homecoming

Double Helix Games Konami PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
555 odpowiedzi na ten temat

#31 Gość__* Napisany 07 lutego 2006 - 05:26

Gość__*
  • Goście
Hej wpiszcie sobie w emule lub podobny program p2p Silent Hill 5 : No Escape

Filmik fanowski? jak sądzicie pewnie tak? skoro nic niema na ten temat , ale przyznajcie , że ostrzy ząbki:):):)

BŁŁŁŁeee te jelita !!!!!! w pewnym momencie , no mam nadzieje na taka grafike!!
  • 0

#32 Pico Napisany 21 marca 2006 - 12:23

Pico

  • Forumowicze
  • 10 686 Postów:
Gdy płytka z piątą częścią mojej ulubionej, schizofrenicznej i chorej serii w końcu dotrze do Mnie, to chcę odpalając tą grę i nakładając słuchawki na moje uszy oczekujące ciągłego ranienia przez chore zgrzyty, skrzypienie i jęki, do których wcześniej nie przywykły, mimo tego, iż przetrwałem cztery przygody z Cichym Wzgórzem.

Gdy ujrze intro chcem dzięki niemu być wbitym w klimat tak maxymalnie, że gdy ktokolwiek spróbuje nagle Mi przerwać samą grę, to niech padnę na zawał.
W przebijaniu się przez kolejne lokacje niech ściany ociekają krwią, niech wszedzie będą rdzawe i alternatywne pomieszczenia, pragnę bym widział sceny, których logicznie nie będe mógł zrozumieć i które na zawsze zapadną Mi w pamięci.

Niech gra fabularnie pokaże nam jak wyglądało miasteczko przed pamiętnym pożarem, niech pokaże ból ludzi umierających w tym katastrofalnym pożarze, niech wyjaśni sens każdej scenki, każdego dialogu, każdej sytuacji zawartej w częściach 1-4.

To musi być najlepszy Silent, niech klimatem przebije chory klimat SH1, niech przebiję dramatyczną fabułę SH2, by wygląd lokacji prezentował się jeszcze bardziej traumatycznie niżeli miało to miejsce w SH3, niech nowe rozwiązania będą tak genialne, że nikt nie powie na nie złych słów, czyli nie tak jak w SH4.

Na końcu... niech będzie to NAJLPESZA część Cichego Wzgórza :twisted: ! Niech zakończy godnie tą wspaniałą serię.


A po wielkim sukcesie niech Konami i Team Silent z podniesionymi głowami zajmą się nową, przerażającą historią zawartą w zupełnie nowej grze.
  • 0

#33 Gość__* Napisany 27 marca 2006 - 12:26

Gość__*
  • Goście
Widzieliscie ? http://gry.imro.pl/?... ... ill-5.html
  • 0

#34 Pico Napisany 27 marca 2006 - 13:42

Pico

  • Forumowicze
  • 10 686 Postów:
Na tej stronce w tym newsie napisali:

W ostatnim wywiadzie przeprowadzonym z Akirą Yamaoką, człowiekiem odpowiedzialnym za udźwiękowienie serii Silent Hill, padło kilka ciekawych słów na temat tworzonej od ponad dwóch lat piątej części sagi. Jedną z najistotniejszych informacji jest to, że gra będzie horrorem psychologicznym, niemal identycznie jak SH2. Co więcej, kolejna część serii może nie nosić tytułu Silent Hill 5, a zawierać jakiś podtytuł. Oprócz tego Konami nie chce wprowadzać zbyt wielu elementów zręcznościwocyh, jak np. irytujące momentami potyczki z niektórymi wrogami. Na koniec warto też zaznaczyć, że developerzy pracują również nad horrorem na Xboxa 360.



Trzeba odnieść się do kilku rzeczy:

tworzonej od ponad dwóch lat piątej części sagi

yyy :o ? Już dwa lata :o ? A w ciągu dwóch lat bardzo mało usłyszałem o tym projekcie :roll: Ale to chyba dobrze, że zanadto nie wychwalają gry, której jeszcze nie ma :) Nie ma co chwalić dnia przed zachodem słońca :D

gra będzie horrorem psychologicznym, niemal identycznie jak SH2

I bardzo pozytywnie. O to właśnie chodzi, by głównym aspektem grania była fabuła...

Konami nie chce wprowadzać zbyt wielu elementów zręcznościwocyh, jak np. irytujące momentami potyczki z niektórymi wrogami.

... a nie coraz bardziej irytujące potyczki z przeciwnikami (duchy w SH4 były momentami przegięciem).
  • 0

#35 Gość__* Napisany 27 marca 2006 - 14:26

Gość__*
  • Goście
Wiec chyba gra zmierza w dobrym kierunku, dobrze ze za wzor wizeli sobie SH2. Dobrze ze maja zostac zredukowane zrecznosciowe elementy (nie calkiem oczywiscie), wogole cala zapowiedz nastraja optymistycznie co do SH5. A co do platformy to zgaduje ze to PS3 nie ?
  • 0

#36 Gość__* Napisany 25 kwietnia 2006 - 13:47

Gość__*
  • Goście
Coś mi sie wydaje, że e3 tego roku bedzie najpiekniejza imprezą, jaką kiedykowliek ujrzeli gracze... :D Ja nic nie sugeruje... :mrgreen:
  • 0

#37 Pico Napisany 27 czerwca 2006 - 00:52

Pico

  • Forumowicze
  • 10 686 Postów:

Coś mi sie wydaje, że e3 tego roku bedzie najpiekniejza imprezą, jaką kiedykowliek ujrzeli gracze... :D Ja nic nie sugeruje... :mrgreen:

No i qpa, Konami nic dot. SH5 nie pokazało :^^:.

Na razie wiemy TO i od bardzo niedawna TO :).
  • 0

#38 logan Napisany 27 czerwca 2006 - 08:21

logan

  • Forumowicze
  • 2 356 Postów:
http://www.next-gen....ask=view&id=783

Fajny tytol :skacze: :^^: :gwizdek: ;-)
  • 0

#39 Pico Napisany 27 czerwca 2006 - 09:04

Pico

  • Forumowicze
  • 10 686 Postów:

...piątej części Silent Hill, która nosić będzie podtytuł Rumors.

Yyy... Ciche Wzgórze: Pogłoski :o :blah: :niepewny:

Inspiracją dla twórców jest Resident Evil 4, nie ukrywają oni że Silent Hill 5 będzie utrzymywał ten sam styl i oferował więcej akcji aniżeli poprzednie części.

No ich chyba już popier**liło! :/
No comments... Mam nadzieję że to jest jakiś fake a nie prawdziwy news :ziewa:.

Co ciekawe niedawno krążyły plotki, że gra jest już w zaawansowanym etapie tworzenia i będzie równie psychodeliczna co część druga. A tu taki psikus:) Słowem - ja przestałem tę serię traktować jako psychologiczny horror po czwartej odsłonie. Teraz gry akcji się dobrze sprzedają, Konami dobrze o tym wie;)

Buahahaha! To musi być fake!
:/ :/ :/
  • 0

#40 Zeus-Nelson Napisany 27 czerwca 2006 - 09:22

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
Pożyjemy zobaczymy :ninja:
Mam jednak nadzieje, że nowa część Sh niebędzie tak odstawać od reszty jak np:Re4 :hmmm:
Bo jeśli zrobią z tego tylko totalna jatkę to gra straci swój urok według mnie :/ tęsknie za klimatem 1 i 2 części-według mnie najlepszych...
A takto generalnie niezawierzałbym póki co w pełni temu newsowi, bo nigdzie indziej póki co go niewidziałem, także może to byc tylko "plotka"-niepotwierdzona :ninjadance:
  • 0

#41 Gość__* Napisany 27 czerwca 2006 - 09:41

Gość__*
  • Goście
Nie wiem co za idiota pisał tego newsa na portalu next gen, ale widać, że brał informacje stąd i że jest na tyle głupi, że uwaza rumors za tytuł... Matko Swieta, skąd się tacy ludzie biorą...
Zresztą te wszystki infa są na maxa ze sobą sprzeczne co wygląda bardziej, jakby je ktoś wyssał razem z mleczkiem...
  • 0

#42 Gnato Napisany 16 lipca 2006 - 16:57

Gnato

    Korpulentny intelektualnie

  • Forumowicze
  • 1 457 Postów:
Ja oczekuję przedewszystkim odwrotu od prostych, dokładnie wytłumaczonych wątków fabularnych pisanych jak gdyby pod amerykanów, którzy wychodząc z kina muszą wszystko zrozumieć. Dla mnie Silent to klimat z filmów Lyncha, ostro, dziwnie, niezrozumiale i bez zbędnych wyjasnień. Otwarte zakończenia dla wielorakich interpretacji, a także mrok i niesamowity dzwięk. Chcę satysfakcji z eksploracji miasta i strachu, tak jak w jedynce, utrzymującego sie gdzies w środku długo po wyłączeniu gry.
  • 0

#43 Insane_Girl Napisany 25 września 2006 - 22:43

Insane_Girl

    Pikachu

  • Narybek
  • 69 Postów:
Ja modlę się tylko o to, żeby Silent Hill 5 nie był taki jak czwórka (przeszłam tą część tylko dwa razy i nie mam zamiaru nigdy więcej...jakoś mnie nie poruszyła :/ )

A co do tych wszystkich plotek z roznych stronek...jak dla mnie to wielka bzdura;]
  • 0

#44 mleko2099 Napisany 29 listopada 2006 - 18:19

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
Nie wiem czy było - Official Playstation Magazine przeprowadził wywiad z Yamaoką który zdradził, że kolejna część ma się znacznie różnić od poprzedników. Zmianie ma uledz sposób budowania grozy (o___o).
Narazie Konami tego nie potwierdza.
Jeżeli to ma być coś na wzór Residenta to ja stawiam na tej serii krzyżyk :trup:
  • 0

#45 Danteusz Napisany 29 listopada 2006 - 18:22

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

Nie wiem czy było - Official Playstation Magazine przeprowadził wywiad z Yamaoką który zdradził, że kolejna część ma się znacznie różnić od poprzedników. Zmianie ma uledz sposób budowania grozy (o___o).
Narazie Konami tego nie potwierdza.
Jeżeli to ma być coś na wzór Residenta to ja stawiam na tej serii krzyżyk :trup:

Wolałbyś kolejny nic nie wnoszący sequel?
  • 0

#46 Pico Napisany 29 listopada 2006 - 19:38

Pico

  • Forumowicze
  • 10 686 Postów:

Wolałbyś kolejny nic nie wnoszący sequel?

Chyba nie chcemy gry akcji a la Resident, co? :cojest:

Zmianie ma ulec sposób budowania grozy (o___o).

O... to musiałoby być coś naprawdę oryginalnego...
  • 0

#47 mleko2099 Napisany 29 listopada 2006 - 19:49

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:

dante2003 napisał/a:
Wolałbyś kolejny nic nie wnoszący sequel?

Chyba nie chcemy gry akcji a la Resident, co? :cojest:


Dokładnie. Ja nie chcę kolejnego RE. Klimat Silenta jest unikalny.
Powiem szczerze - ja pragnę czegoś na wzór pierwszych dwoch cześci. Więcej zagadek, mniej strzelania i więcej patentów ala "nienaturalne zaćmienie" czy "zmian rzeczywistści".
Krew mnie zalewa jak czytam co Konami wyprawia z SH: Origins. Jeżeli podobnie ma być z "piątką" to ja dziękuje.
Cholera czy do Konami nie docierają głosy fanów którzy chcą powrotu do korzeni ???
  • 0

#48 Danteusz Napisany 29 listopada 2006 - 20:03

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

olera czy do Konami nie docierają głosy fanów którzy chcą powrotu do korzeni ???

Może weszli na Gamerankings i zobaczyli pozycje 7. i 10. w Top 10?
  • 0

#49 mleko2099 Napisany 29 listopada 2006 - 20:24

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:

Może weszli na Gamerankings i zobaczyli pozycje 7. i 10. w Top 10?


Na boga czy Ty naprawdę chcesz, aby ta seria obrała właśnie taki kierunek ??
Bo dla mnie i dla wielu fanów będzie to katastrofą ( no dobra przesadzam).
Ale jeżeli jednak prognozy te nie ziszczą się , będe cholernie szczęśliwy :) tak jak ten pan tutaj :
http://www.wixiarze..../index.php?3,17
  • 0

#50 Danteusz Napisany 29 listopada 2006 - 20:41

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Nie napisałem że chcę aby seria poszła w stronę RE4. Jednak zmiany są na pewno potrzebne, kolejna część oparta na tym samym schemacie byłaby nudna.
  • 0

#51 mleko2099 Napisany 29 listopada 2006 - 20:52

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:

Jednak zmiany są na pewno potrzebne, kolejna część oparta na tym samym schemacie byłaby nudna.


Owszem potrzebne są , aczkolwiek nie takie jak choćby w SH: Origins.
Dlatego napisałem, że nie chcę kolejnego Residenta.
Wystarczy dobry scenariusz + sprawna reżyseria ( przydał by się powrót Toyamy) + kilka nowych patentów ala te które wymieniłem powyżej. I zaręczam, że o nudzie nie było by mowy :)
  • 0

#52 logan Napisany 29 listopada 2006 - 21:50

logan

  • Forumowicze
  • 2 356 Postów:
Ja chce czegos w stylu RE4 (z porzadna fabula najlepiej). SH w takiej formie jak dotychczas mnie zupelnie nie interesuje.
  • 0

#53 Pico Napisany 29 listopada 2006 - 22:57

Pico

  • Forumowicze
  • 10 686 Postów:

SH w takiej formie jak dotychczas mnie zupelnie nie interesuje.

I właśnie takich ludzi nie powinni słuchać Ci, którzy biorą się za tą grę. Tyś grał w SH1-2? :cojest:


Klimat Silenta jest unikalny.

Wystarczy dobry scenariusz + sprawna reżyseria ( przydał by się powrót Toyamy) + kilka nowych patentów ala te które wymieniłem powyżej. I zaręczam, że o nudzie nie było by mowy :)

mleko - prawisz prawidłowo, piwo Tobie należy się :)
  • 0

#54 Gość__* Napisany 01 grudnia 2006 - 11:13

Gość__*
  • Goście

Ja chce czegos w stylu RE4 (z porzadna fabula najlepiej).

Nie róbmy z SH strzelaniny :nie: . SH ma sraszyć, tak nie wiele strzaszydeł na rynku zostało(może jak wejdzie Alone in the Dark Next-Gen, to się to zmieni...)
  • 0

#55 sulidia Napisany 02 grudnia 2006 - 10:45

sulidia

    Pikachu

  • Narybek
  • 89 Postów:
Ja od Silent Hilla 5 oczekuje klimatu podobnego do 1 i 2 części ,mrocznej fabuły , grafiki next genowej .Konami sobie z tym wszystkim poradzi kto jak kto ale ta firma to robi jedne z najlepszych gier na konsole
  • 0

#56 AiszA Napisany 02 grudnia 2006 - 10:52

AiszA

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 027 Postów:
Nie było takiego smaka... Ale chciałabym aby znalazła się niejedna scenka taka... Ściany z ludzkiej skóry, od środka podświetlone... galaretowatym płynem wypełnione... Ciała w nie wtopione w bezwladnym chaosie... O pomoc i życie krzyczące językiem ciała (o głuchy losie)... Zarysy twarzy poruszającymi ustami w niemym bólu, kikuty nóg i ramion wyciągniętych to chowających się jak w jakimś larw ulu... Gdzieniegdzie głowa, to cały korpus wydobywający się z dziwnej substancji, jak z wody tonący... Wynurza się, to znowu chowa, zdesperowany a jednak walczący... Są tez tam małe dzieci, w różnym wieku i nienarodzone płody... Z błękitnymi oczami pełnymi smutku i tęsknoty za nieznanym... Jednak to im nie dane, zostają wciąż jednym i tym samym... Wszystko pulsuje życiem, mimo to przesiąknięte jest zapachem śmierci i jej cierpieniem... Taki design w SH5 jest mym pragnieniem :twisted: :kult:
  • 0

#57 Gość__* Napisany 02 grudnia 2006 - 11:03

Gość__*
  • Goście
SH5 obecnie jest pisane tylko na PS3
http://www.gry-onlin...13.asp?ID=29958
  • 0

#58 AiszA Napisany 02 grudnia 2006 - 11:07

AiszA

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 027 Postów:

SH5 obecnie jest pisane tylko na PS3
http://www.gry-onlin...13.asp?ID=29958

No i brawissimo :D Tak trzymać :jeee:
  • 0

#59 mleko2099 Napisany 02 grudnia 2006 - 11:40

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
Co oczywiście nie wyklucza tego, że może powstać port na XO.
  • 0

#60 Gość__* Napisany 02 grudnia 2006 - 14:30

Gość__*
  • Goście
Tak jak w przypadku Assasin Creed :)
  • 0



Inne z tagami: