Skocz do zawartości

Zdjęcie

Asura's Wrath

CyberConnect2 Capcom PS3 X360

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
154 odpowiedzi na ten temat

#151 Sotaku Napisany 30 lipca 2015 - 22:48

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 689 Postów:
Na razie ode mnie 8
  • 0

#152 Tynio Napisany 11 lutego 2022 - 08:17

Tynio

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 416 Postów:

Jako że skończyłem grę po 10 latach od premiery, a sama gra leżała u mnie na półce ponad 5 lat i doczekała się by wylądować w napędzie.

 

Jak wspomniałem gierkę kupiłem za 40 zł + KW i kwota adekwatna do tego co dostałem, a po ocenach  spodziewałem się trochę innej rozgrywki.

 

https://www.metacrit...-3/asuras-wrath

 

MC 71  na 7,5 to nie jest źle, taki średniak jakich Szrot nie lubi bo szkoda czasu.

 

Grę odpaliłem i przez 20-30 minut oglądałem Anime w którym raz na jakiś czas wciskałem b_cross.gif , b_triangle.gif lub napieprzałem w b_circle.gif

Moja "gra" zakończyła się podsumowaniem i otrzymałem ocenę C, a potem kilka artów z opisem co się wydarzyło.

 

Rozpoczęcie następnego rozdziału pokazuje co nas czeka i na myśl przyszło mnie że to nie gra, a takie sprytne Anime w którym mamy opcję ingerencji jak się okazało tylko teoretyczne.

 

Grę zakończyłem w 5 posiedzeń wieczorami po 30-60 minut.

 

Grafiki nie mogę ocenić po 10 latach bo moim zdaniem taka Bayonetta, która wyszła wcześniej lepiej wygląda, nie wspomnę o HR czy innych późniejszych grach wydanych na PS3

Nie jest źle, ale były lepsze gry na PS3

Muszę jednak wspomnieć o muzyce która jest super i bardzo mi się podobała, do tego sam gameplay jak wspomniałem pukanie w klawisze z kilkoma walkami które jak się okazały nie są wymagające. 

 

Moja ocena  podobna do tej co dał ACZ czyli 7+/10 i jak by gra kosztowała poniżej 100 zł to warto.

Dziś to wydanie na PS3 lata powyżej 150 zł i nie wiem czy bym na dzień dzisiejszy tyle dał bo uważam że w tej cenie są dużo lepsze gry do ogrania.

 

Po tym jak skończyłem Horizon Zero Dawn ta gierka weszła pięknie bo nie musiałem latać i biegać by odznaczać miejsca do odwiedzenia.

Nabrałem siły na coś ambitniejszego i zobaczę jak sobie dam radę w innej grze która też jest ulokowana w klimacie azjatyckim. 

 

 

 

 


Ten post był edytowany przez Tynio dnia: 11 lutego 2022 - 08:42

  • 1

#153 Hanz Napisany 11 lutego 2022 - 10:36

Hanz

    youtube.com/dkstbeats

  • Forumowicze
  • 3 097 Postów:
Asura był słabo oceniany również z innego powodu - prawdziwe zakończenie gry trzeba dokupić w ramach DLC
  • 0

#154 Tynio Napisany 11 lutego 2022 - 10:43

Tynio

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 416 Postów:

Asura był słabo oceniany również z innego powodu - prawdziwe zakończenie gry trzeba dokupić w ramach DLC

 

Fakt woła mi cały czas bym kupił DLC 


  • 0

#155 Tawotnica Napisany 12 lutego 2022 - 07:07

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 131 Postów:

Muszę jednak wspomnieć o muzyce która jest super i bardzo mi się podobała,


tak, jedyna dobra rzecz, która z Asury pozostała:



Nieudany eksperyment z czasów, gdy w Capcomie nie za bardzo wiedzieli jakie chcą robić gry.
  • 0



Inne z tagami: