Skocz do zawartości

Zdjęcie

Uncharted: Golden Abyss


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
274 odpowiedzi na ten temat

#211 Sotaku Napisany 20 grudnia 2013 - 16:51

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:

Do 10 zabić z rzędu jednym ciosem trzeba skilla i manuala, ale też farta, no i rozumiem, że zbieranie wszystkich gwiazdek w Mario to coś zupełnie innego i jest mega ciekawe :rolleyes:


  • 0

#212 Dixi Napisany 20 grudnia 2013 - 17:00

Dixi

    Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

  • Forumowicze
  • 4 196 Postów:
Tak Deb, nie musisz powtarzać całych leveli :) znajdź tylko miejsce i farm :)
  • 0

#213 twilitekid Napisany 20 grudnia 2013 - 17:02

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:

Czytam to co tu piszecie i nie wierze. A potem Deb twierdzi, że nie jest sonyslejwem i psbetonem.


  • 0

#214 MonsieurWoland Napisany 20 grudnia 2013 - 17:32

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

:hihi:


  • 0

#215 Sotaku Napisany 20 grudnia 2013 - 17:34

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:

Czytam to co tu piszecie i nie wierze. A potem Deb twierdzi, że nie jest sonyslejwem i psbetonem.

Jesteś mistrzem wyzywania i postow bez absolutnie żadnych argumentów...tak wiem, moja żona wie że jestem sonyslavem :fp:


  • 0

#216 twilitekid Napisany 20 grudnia 2013 - 19:20

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:

Po co i argumenty skoro przez ostatnie dwie strony piszesz o męczarniach związanych z platynowaniem jakiegoś średniaczka. Nie ogarniam, po co. A kiedy przyjdzie co do czego to piszesz, że nie masz czasu na inne konsole, bo masz górę gierek do ogrania. Z czego większość jak widać to męczenie po milion razy jakiegoś chłamu lub gierek, które nikogo normalnego, kto szanuje swój czas.

 

Nie potrafię tego sobie wytłumaczyć inaczej jak uwielbieniem dla marki. I spoko - jestem w stanie to zrozumieć. Nie rozumiem tylko tego całego wypierania się, zasłaniania brakiem czasu. Bo nie znam gorszego sposobu na marnowanie czasu jak bezsensowne grindowanie żeby wbić jakieś trofeum w gierce, która nawet jakaś wybitna nie jest.


Ten post był edytowany przez twilitekid dnia: 20 grudnia 2013 - 19:23

  • 2

#217 Sotaku Napisany 20 grudnia 2013 - 21:23

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:

Po co i argumenty skoro przez ostatnie dwie strony piszesz o męczarniach związanych z platynowaniem jakiegoś średniaczka. Nie ogarniam, po co. A kiedy przyjdzie co do czego to piszesz, że nie masz czasu na inne konsole, bo masz górę gierek do ogrania. Z czego większość jak widać to męczenie po milion razy jakiegoś chłamu lub gierek, które nikogo normalnego, kto szanuje swój czas.

 

Nie potrafię tego sobie wytłumaczyć inaczej jak uwielbieniem dla marki. I spoko - jestem w stanie to zrozumieć. Nie rozumiem tylko tego całego wypierania się, zasłaniania brakiem czasu. Bo nie znam gorszego sposobu na marnowanie czasu jak bezsensowne grindowanie żeby wbić jakieś trofeum w gierce, która nawet jakaś wybitna nie jest.

Uncharted to średniaczek...więcej nie musze wiedziec :rotfl:

 

Dla mnie to najlepsza gra na tej konsolce i dlatego chcę mieć w niej platynę, możesz tego nie rozumieć, tak jak ja nie ogarniam jaką przyjemność komuś sprawia chodzenie po tematach gier na konsolę której się nie posiada tylko po to by kogoś powyzywać.


  • 0

#218 Godot Napisany 20 grudnia 2013 - 21:28

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:

Do 10 zabić z rzędu jednym ciosem trzeba skilla i manuala, ale też farta, no i rozumiem, że zbieranie wszystkich gwiazdek w Mario to coś zupełnie innego i jest mega ciekawe :rolleyes:


Serio? Zbieranie gwiazdek, gdzie każda gwiazdka to inny quest, inaczej się zdobywa i w innych miejscówkach to to samo co zabicie kolesia w określony sposób 10 razy z rzędu? OMG...
  • 0

#219 Sotaku Napisany 20 grudnia 2013 - 21:46

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:

 

quest polegający na walnięciu w odpowiednim miejscu głową Mario, quest polegający na przeleceniu przez 4 kółka oraz najlepszy czyli jazda na tyłku na czas...fascynujące

 

Greg już od lat wiemy, że interesują nas innego rodzaju gry, wierz mi lub nie, ale bardzo sie starałem polubić Mario, jednak to nie moje klimaty. Ja będę grał w Uncharted na vitce i będę się świetnie przy tym bawił, a Ty sobie ogrywaj następnego Marianka z nie mniejszą przyjemnością :)


  • 0

#220 Godot Napisany 20 grudnia 2013 - 22:15

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Zawsze to coś innego niż zabicie kolesia 10 razy z rzędu w określony sposób. Albo zrobienie innej, idiotycznej czynności.

BTW. wiesz, że to gra z 1996 i między czasie wyszły nowe części?
  • 1

#221 twilitekid Napisany 20 grudnia 2013 - 22:24

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:

Po co i argumenty skoro przez ostatnie dwie strony piszesz o męczarniach związanych z platynowaniem jakiegoś średniaczka. Nie ogarniam, po co. A kiedy przyjdzie co do czego to piszesz, że nie masz czasu na inne konsole, bo masz górę gierek do ogrania. Z czego większość jak widać to męczenie po milion razy jakiegoś chłamu lub gierek, które nikogo normalnego, kto szanuje swój czas.

 

Nie potrafię tego sobie wytłumaczyć inaczej jak uwielbieniem dla marki. I spoko - jestem w stanie to zrozumieć. Nie rozumiem tylko tego całego wypierania się, zasłaniania brakiem czasu. Bo nie znam gorszego sposobu na marnowanie czasu jak bezsensowne grindowanie żeby wbić jakieś trofeum w gierce, która nawet jakaś wybitna nie jest.

Uncharted to średniaczek...więcej nie musze wiedziec :rotfl:

 

Uncharted to dużych konsolach to dobre lub bardzo dobre gry. Na Vitce nie grałem, ale mówią że jest gorsze. Mi z prostej operacji odejmowania wychodzi średniaczek.

 

Ale mniejsza  z tym, bo nie piłem akurat do Uncharted (prędzej piłem mówiąc o "nie wybitnej grze").

 

Ja sam nie wiem po co tu piszę, bo co mnie obchodzi, w co grasz. Hmm… dochodzę do wniosku, że chyba po prostu Ci zazdroszczę, że mając rodzinę, pracę masz jeszcze czas i ochotę na grindowanie, choć ja ten czas wolałbym przeznaczyć na odkrywanie nowych gierek, poszerzanie horyzontów, a nie na trzaskanie kolejnych godzin męcząc się i sapiąc, naparzając jakieś durne trofea.


  • 0

#222 Sotaku Napisany 20 grudnia 2013 - 22:25

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:

wpisałem "Mario gwiazdki" i wyskoczyło, rozumiem, że teraz są bardziej rozbudowane zadania...

 

 

tu ich nie widzę, ale wierzę Ci na słowo, wystrzeliwanie się z armatki w gwiazdkę to na pewno mniej idiotyczna czynność


  • 0

#223 twilitekid Napisany 20 grudnia 2013 - 22:26

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:

BTW. wiesz, że to gra z 1996 i między czasie wyszły nowe części?

 

Nie, on chyba tego nie wie. I najsmutniejsze jest chyba to, że jemu musi się wydawać iż różnica pomiędzy kolejnymi Mario jest mniej więcej taka jak różnica między kolejnymi Uncharted albo Killzone.

 


Ten post był edytowany przez twilitekid dnia: 20 grudnia 2013 - 22:53

  • 0

#224 Sotaku Napisany 21 grudnia 2013 - 00:23

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:

No i udało się, kilkanaście razy musiałem powtarzać, ale wreszcie ustaliłem sobie kolejność i ustawiałem sobie tak gostków by nie byli w grupie, a pojedyńczo lub najwyżej dwóch. Udało mi się w 23 chapterze, choc większoć polacała 9 lub 2. Wpadła też od razu platynka, teraz jeszcze pogram w pogoń za fortuną, bo karty mam wymaksowane :P


  • 0

#225 szczudel Napisany 22 grudnia 2013 - 18:27

szczudel

    Big Boss

  • Nieaktywni
  • 4 593 Postów:

Gratuluje platynki. Dla mnie to 2 najlepsze klimatycznie i settingowo Uncharted [po 1].

 

A tak poza tym to bardzo współczuję Ci tej ostatniej strony...


  • 0

#226 Sotaku Napisany 22 grudnia 2013 - 23:30

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:

Racja drugie Uncharted po jedynce :tak:


  • 0

#227 BigJoe Napisany 05 stycznia 2014 - 22:09

BigJoe

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 188 Postów:

Gra jest świetna, najlepsza na Vite.Mam nadzieję że zrobią kolejną część.


  • 0

#228 Sotaku Napisany 05 stycznia 2014 - 22:10

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:

Wątpię, ale ucieszyłbym się


  • 0

#229 BigJoe Napisany 06 stycznia 2014 - 00:32

BigJoe

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 188 Postów:

Sony powinno się ogarnąć i zacząć wypuszczać jakieś dobre system sellery, jak nowy god of war tylko i wyłącznie na vitę, konsolka jest całkiem mocna więc można się też pokusić o infamousa, może kiedyś jakieś gran tourismo(choć wolałbym forze).


  • 0

#230 Sotaku Napisany 06 stycznia 2014 - 00:49

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:

Na razie za słabo się sprzedaje by inwestowali w wielkie tytuły, choć z drugiej strony silnik na uncharted już mają...


  • 0

#231 BigJoe Napisany 06 stycznia 2014 - 01:29

BigJoe

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 188 Postów:

no ale god of war jest marką sony więc nie powinni nawet patrzeć na sprzedaż


  • 0

#232 Sotaku Napisany 06 stycznia 2014 - 01:37

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:

Komuś musza płacić by robił tą grę, a jak wiadomo, że będzie ciężko ze sprzedażą to mło kto chce to realizować, tym bardziej, że przy tej marce musi to byc perełka


  • 0

#233 BigJoe Napisany 06 stycznia 2014 - 02:38

BigJoe

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 188 Postów:

no ale na tym polega system seller że ma sprzedawać konsolę, a vita takich potrzebuje, więc powinni zainwestować w nowe produkcje, no ale zrozum skośnookich


  • 0

#234 Sotaku Napisany 06 stycznia 2014 - 10:16

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:

Teraz bardziej chyba walczą na promocje tego co mają i duży tytuł raz na pół roku...może za jakiś czas będzie to Uncharted lub GoW bend by sobie poradził i z tym i z tym


  • 0

#235 Cola Napisany 06 stycznia 2014 - 12:01

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:

Sony powinno się ogarnąć i zacząć wypuszczać jakieś dobre system selery(..)., może kiedyś jakieś gran tourismo(choć wolałbym forze).

 

Zgiń, przepadnij w czeluściach internetu :xd:

 

 

Ostatnio wyszło Terraway, choć to raczej dla młodszych graczy.
 


  • 0

#236 BigJoe Napisany 06 stycznia 2014 - 13:28

BigJoe

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 188 Postów:

Forza najlepsza, grałem w GT5 i dla mnie to gniot jest, systemu zniszczeń chyba nawet nie było, a samochodu się odbijały od band, Forza 3 miecie to coś a jest starsza.O porównaniu Forzy 4 do GT5 nawet nie piszę, bo to nie ta liga.

Co do tearwaya to jarałem się na ten tytuł bo na samych targach przed premierą grał w nią sam Shigeru Miyamoto, czyli gościu od Donkey Konga,Mario,Zeldy w Nintendo, ale po ograniu demo ochota na tą produkcję mi przeszła, może kiedyś jeszcze jej spróbuję, ale to musi stanieć do ceny LBP czyli do jakichś 3-4 dych


Ten post był edytowany przez BigJoe dnia: 06 stycznia 2014 - 13:29

  • 0

#237 Cola Napisany 06 stycznia 2014 - 16:07

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:

:hihi:

 

Bardzo obiektywna opinia na temat GT5, tym lepsza, gdy zerkam na Twój avatar.

 

 

Żeby nie było, że offtop: Kolejna część Uncharted będzie na Vitke, pewnie później, niż wcześniej. Trzymam za to mocno kciuki.


Ten post był edytowany przez Giewny dnia: 06 stycznia 2014 - 16:08

  • 0

#238 Sotaku Napisany 06 stycznia 2014 - 16:35

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:

Ja bym tam wolał wcześniej :olo:


  • 0

#239 BigJoe Napisany 06 stycznia 2014 - 21:22

BigJoe

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 188 Postów:

:hihi:

 

Bardzo obiektywna opinia na temat GT5, tym lepsza, gdy zerkam na Twój avatar.

 

 

Żeby nie było, że offtop: Kolejna część Uncharted będzie na Vitke, pewnie później, niż wcześniej. Trzymam za to mocno kciuki.

co nie tak z moim avkiem?:) trzeba zagrać w obie gry żeby zobaczyć że Forza jest lepsza, a co do Uncharteda, to chciałbym aby wyszedł w tym roku ale Naughty Dog mówiło że nie pracują nad żadnym tutułem na Vitę.


Ten post był edytowany przez BigJoe dnia: 06 stycznia 2014 - 22:21

  • 0

#240 Cola Napisany 06 stycznia 2014 - 22:21

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:

co nie tak z moim avkiem? to ty uważając że GT5 jest lepsze od Forzy pokazujesz jakim jesteś fanboyem, Forza jest lepsza,

 

Nigdzie nie pisałem, która gra jest lepsza (ilu graczy tyle zdań), tylko dałem do zrozumienia, że nie zgadzam się z Twoją opinią na ten temat. Tyle w temacie :cool:

 

Naughty Dog nie pracowało nad Golden Abyss...za grę odpowiada Bend Studios (seria Syphon Filter).


  • 0