Skocz do zawartości

Zdjęcie

Halo Combat Evolved Anniversary


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
134 odpowiedzi na ten temat

#121 cwany-lis Napisany 21 czerwca 2012 - 07:02

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 569 Postów:

Będę przed czwórką przechodził wszystkie halo oprócz tego rtsa, więc ktoś może się dołączyć jak chce.


oj co ty, Halo Wars jest świetną giereczką i kosztuje grosze
  • 0

#122 fingus Napisany 27 lipca 2012 - 21:23

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Próbuję już chyba z czwarty raz wbić aczika za przejście "Two Betrayals" bez zabijania trepów i nie wchodzi. :fp: Próbowałem też ze znajomym w coopie, umawiając się nawet, że jeden sobie folguje, a drugi się wstrzymuje - też nic. Co robimy nie tak? Liczy się zabijanie, czy nie wolno w ogóle ich zranić? A może cofnięcie do checkpointa nie resetuje licznika zabitych? Staramy się uważać, ale czasem się zdarzało że broń wypalała w trakcie czyszczenia albo lądując Banshie zawadziliśmy o jakiegoś panikującego malucha. Ale zawsze wtedy robiliśmy "powrót do checkpointa". Czyżby to nie działało? Sam nie wiem, czy chce mi się jeszcze próbować. :(

Ale przyznaję, że acziki Halo są całkiem fajne - wymagające, ale nie przegięte. Podoba mi się takie "przechodzenie levelu z dodatkowym warunkiem". Ale akurat ten jest wyjątkowo przegięty. Jak to - nie zabijać? A o co niby chodzi w tej grze?
  • 0

#123 117 Napisany 27 lipca 2012 - 23:21

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
Przeciez w two betrayals chodzi o nie podnoszenie nowej broni
  • 0

#124 fingus Napisany 27 lipca 2012 - 23:31

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
W każdym rozdziale są dwa acziki. Ten z podnoszeniem broni to sprawa jasna i prosta, a z bandaną wygląda nawet na cziterstwo. Z oszczędzaniem maluchów nie jest tak słodko.
  • 0

#125 Pawel333 Napisany 28 lipca 2012 - 23:31

Pawel333

    Pikachu

  • Narybek
  • 89 Postów:
Niedawno robiłem ten Achiv z niezabijaniem "skrzatów" i też z 4/5 razy go robiłem - nie zabiłem żadnego z nich ,
a mimo to osiągnięcie nie wpadało ; najprawdopodobniej chodzi o to że nie można NAWET zranić
Gruntsa (lub też TYLKO zranimy go i jakoś później zginie taki skrzat to gra nam to zaliczy jako "nasze"
zabicie Gruntsa) - także nie można go "naruszyć" jakimś pojazdem ,
np. Banshem czy "dżipem" ; trudne to jest też dlatego że skrzatów dużo i level długi .
  • 0

#126 fingus Napisany 30 lipca 2012 - 15:01

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
No, udało się, co prawda nie obeszło się bez pomocy znajomego (on parł naprzód, ja czaiłem się z tyłu, aby przypadkiem nie stuknąć jakiegoś malucha), ale aczi wszedł. To zostało jeszcze Two Betrayals bez zmiany broni i trzy czapterki na legendary (prawda i pojednanie, guilty spark i keyes). :D
  • 0

#127 Pawel333 Napisany 30 lipca 2012 - 22:16

Pawel333

    Pikachu

  • Narybek
  • 89 Postów:
Do "Two Betrayals bez zmiany broni" (i do innych osiągnięć też) najlepiej włączyć sobie (JEDNĄ) czaszkę
dającą nieskończoną ilość ammo i granatów ; przy czym innych czaszek najlepiej nie włączać .
  • 0

#128 fingus Napisany 30 lipca 2012 - 22:23

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Tak właśnie robiłem aczika za przejście Biblioteki w 30 minut - unlimited ammo i żadnych innych "ulepszeń". No i coop w split-screenie. Weszło za pierwszym razem. Całą resztę robimy z włączonym iron skullem (czyli zgon jednego wymusza ładowanie checkpointa - bez tego gra we dwoch nie ma sensu) i ostatnio grunt birthday party (dla śmiechu i uczucia satysfakcji gdy sprzątniemy malucha z pistoletu).
  • 0

#129 fingus Napisany 02 sierpnia 2012 - 17:58

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
No, udało się złapać ostatnie osiągnięcia i skończyć na legendary (w coopie rzecz jasna, solo skończyłem tylko pierwszy czapterek), jest calaczek. :ass: Bardzo dobra gra, choć stara i niezbyt ładna. Po tylu spędzonych z nią godzinach nawet powtarzalność lokacji mi nie przeszkadzała. No, to czekam aż i dwójce zrobią facelifting, żebym mógł porządnie poznać całą serię. :^^:
  • 0

#130 Ryan Napisany 15 października 2012 - 21:36

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Nie wiedziałem gdzie, więc dam tutaj: staroć z GDC Vault o produkcji Halo:CE.

http://gdcvault.com/...alo-Development
  • 0

#131 Heisenberg Napisany 27 października 2012 - 20:19

Heisenberg

    praise Kek

  • Forumowicze
  • 5 589 Postów:
Pytanie do Halowych zjebiszczów: czy nowe mapki w Anniversary które można zintegrować w multi Reach to to samo co ostatnie DLC do tego drugiego? W recce widziałem że multi Anniversary to właściwie multi Reach, czy tak jest w rzeczy samej i można na tym nabijać achiki czy muszę znów kupić Reach jeśli chcę zrobić calaka gdzie brakuje mi achivów dodanych w ostatnim DLC? Trochę to zagmatwane ale mam nadzieję że ktoś zrozumie mój tok myślenia :cf:
  • 0

#132 cwany-lis Napisany 30 stycznia 2017 - 23:11

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 569 Postów:

właśnie ogrywam remaster na x360 - gra te kilkanaście lat temu robiła :uff: teraz też gram bez większego kręcenia nosem - ale poziom Libray polegający na pokonaniu kilku pięter budowli o identycznym rozkładzie pomieszczeń to kiepski żart, potem znów przemierzamy bliźniaczo podobne korytarze, które już wcześniej "zwiedzaliśmy", tym razem przebijając się przez Flood :(

 

ale pierwsze 3-4 poziomy + ten moment jak z niedobitkami marines przebijamy się przez dżunglę :banderas: na zawsze w mej pamięci


  • 1

#133 Godot Napisany 31 stycznia 2017 - 07:35

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Ja się odbiłem. Chciałem na Xone skończyć, ale właśnie powtarzalność nawet pierwszych etapów mnie wykończyła. A jak sobie o Library pomyślałem... Odpaliłem Silent Cartographer (ten poziom nadal robi, czysty geniusz) i wyłączyłem. Nie wracam do trylogii. FPSy starzeją się tak szybko...
  • 0

#134 vagrant3 Napisany 31 stycznia 2017 - 12:30

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
to zależy. halo się zestarzało, gearsy nie, choć są młodsze trochę.
  • 0

#135 filip Napisany 31 stycznia 2017 - 12:33

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:

Halo CE ogrywałem ze 3 lata temu w remasterze, grało się fenomenalnie. Do tej pory AI mało co ma start do AI :dunno:

 

 


  • 0