Skocz do zawartości

Zdjęcie

Na jaką grę byliście najbardziej napaleni?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
123 odpowiedzi na ten temat

#91 Gość_jachu2_* Napisany 29 listopada 2008 - 17:52

Gość_jachu2_*
  • Goście
Za czasów PSX najbardziej napalałem się na Gran Turismo 2 i analogicznie w czasach PS2 na Gran Turismo 4. Jednak to GT2 ze swoją ogromną liczbą aut było prawdziwym przełomem, czymś działającym na wyobraźnię i sprawiającym, że człowiek nie mógł doczekać się, aż zagra. GT4 było "zaledwie" powtórką z rozrywki dostosowaną do standardów 2005 roku. W dalszej kolejności napalałem się na GTA:SA, Canis Canem Edit i Tomb Raider Anniversary, no i rzecz jasna nowe edycje PESa, od 4 do 2008, głównie z uwagi na aktualizację składów. W stosunku do pozostałych gier poziom napalenia był średni.
  • 0

#92 Lady Luck Napisany 29 listopada 2008 - 23:52

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 748 Postów:
Heh, w poprzednim poście wpisałam oczekiwaną grę na PSX, a przecież na PS2 też też były rzeczy, na które sie czekało i czekało :)

Devil May Cry- niemal zżerałam screeny. Pierwszy raz zobaczyłam na Hyperze i......... :shock:
Tekken 4- czekałam na następcę T3... :niepewny:
Tekken 5- patrz: T4
Final Fantasy X- no heloooł :P Jak mogłam nie czekać :P
Final Fantasy XII- miała być rewolucja ;)
  • 0

#93 Kyo Napisany 11 grudnia 2008 - 00:33

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
Tenchu 3. Brałem w ciemno. Jak wracałem do domu z pudełkiem to :-D , a jak już pograłem to :( .
  • 0

#94 pawel_k Napisany 11 grudnia 2008 - 00:58

pawel_k

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 446 Postów:
Gran Turismo 4 - dla niej kupiłem ps2, wcześniej dla części drugiej kupiłem psone, a we wrześniu dla gt5p ps3 (głównie dla niej, ale z perspektywą na pełną wersję) :)
  • 0

#95 Arasz Napisany 11 grudnia 2008 - 22:43

Arasz

    N3rO->Nero->Arasz_

  • Forumowicze
  • 2 201 Postów:
Na GTA od 3, Na Gothici, Morrowinda, Fallouty, Wrota baldura i 4 Tomb Raidera. Moment opdalenia i grania przez godzine rozpalał mnie od środka i powodował duży namiot w spodniach.
  • 0

#96 Gość__* Napisany 18 stycznia 2009 - 12:38

Gość__*
  • Goście
SvC: Snk vs Capcom Chaos.... lata czekania na... gównianą grę
  • 0

#97 Wezyr Napisany 18 stycznia 2009 - 12:47

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 413 Postów:
Ostatnio to chyba Silent Hill: Homecoming, ktory mial zmiazdzyc, a wg. wielu (nie mnie, bo nie gralem jeszcze) to najgorszy SH w histori.
  • 0

#98 Gość__* Napisany 18 stycznia 2009 - 17:09

Gość__*
  • Goście
Aktualnie nie mogę się doczekać Resident Evil 5 (aż wyjdzie) i Dead Rising (aż przyjdzie), Capcom mnie ma :twisted:
  • 0

#99 Shinigami Napisany 18 stycznia 2009 - 17:23

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 387 Postów:
Dobrze, że ten temat znajduje się w currentgen, nie?
  • 0

#100 Shin Ryu Napisany 18 stycznia 2009 - 19:12

Shin Ryu

    Polish Dragon

  • Forumowicze
  • 760 Postów:
Ja byłem napalony na Perfect Dark - recenzja Grabarza zarządziła, a giera rozwaliła mnie na kawałeczki :)

Teraz czekam na RE5 i SF IV :mrgreen:
  • 0

#101 Edge Napisany 28 stycznia 2009 - 23:58

Edge

    Mega Man

  • Narybek
  • 128 Postów:
Zdecydowanie najbardziej byłem napalony na grę Zelda 64. Wpłynął na to krótki filmik przedstawiający walkę linka z rycerzem w srebrnej zbroi. Filmik ten był na przykład pokazywany w Cyberii (program o grach na Canal+) a screen z tej walki był umieszczony w Secret Service chyba obok recenzji N64 - 10 games to die for. Miałem tak wielkie oczekiwania, że zawiodłem się na tej grze. Zamiast z rycerzami walczyło się z kościanymi psami, a walki były proste. Fabuła wcale nie bulwersowała - o czym ten pacan pisał w recenzji w Neo+?
Nie zmienia to faktu, że gra jest cudowna i dopracowana do granic możliwości.
  • 0

#102 drAKul Napisany 04 maja 2010 - 20:15

drAKul

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 1 904 Postów:
Było kilka takich gier:
- SMB na NESa
- Super Castlevania IV na SNES
- Street Fighter II na SNES
- Mario 64 na N64
- Soul Calibur na DC
- Gran Turismo 3 i MGS 2 (i of koz biggest disappointment) na PS2
- MGS 4 i GTA 4 na PS3

Aczkolwiek SF II oraz SC to top mojego napalenia. Jak się dorwałem do SC to całą grę przeszedłem w tę i we wtę w 2 dni.

Ale generalnie wolę gry które mnie zaskoczyły pozytywnietakie jak Katamari Damacy, Okami czy Deus Ex. Oczywiście wiedziałem że będzie dobrze ale nie spodziewałem się że aż tak
  • 0

#103 Pious Napisany 05 maja 2010 - 21:45

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
U mnie to był Golden Sun 2 na GBA. Po jedynce byłem nią owładnięty. Czytałem wszystko co się wiązało z 2, pisałem tysiące postów na pewnym forum, śliniłem się na zdjęcia i zwyczajnie nie mogłem się przez dobry rok czy ponad doczekać.
  • 0

#104 Aras Napisany 05 maja 2010 - 23:24

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
przyznam, ze na alana się podjarałem.

praktycznie nic o nim nie wiem (umyslnie) i opinie nt tego tytułu mnie zagrzewają do pre ordera :)
  • 0

#105 Kuman Napisany 06 maja 2010 - 02:42

Kuman

    Mokujin

  • Narybek
  • 44 Postów:
Jeśli chodzi o PS2 to miałem spore ciśnienie na FFX i nie zawiodłem się. Jarałem się też ostro piątym Tekkenem, ale podczas ogrywania nie było takiej atmosfery jak przy "trójce", w którą można było grać przez rok bez znudzenia.
  • 0

#106 Yoori Napisany 06 maja 2010 - 12:01

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:
GT3 i FF X, oba tytułu mnie nie zawiodły, Final to nawet mną pozamiatał.
  • 0

#107 Sotaku Napisany 06 maja 2010 - 16:43

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
Każdy ISS, PES, każde GT, każde FF za czasów psx w sumie wszystko z squeresoftu
  • 0

#108 Veeroos Napisany 06 maja 2010 - 18:13

Veeroos

    Mega Man

  • Narybek
  • 95 Postów:
Mnie kiedyś mocno nakręcił Fighting Force, w którego screeny z SS'a mogłem wpatrywać się całymi dniami :D Potem gdy już dorwałem się do tej gry z kumplem na początku był opad szczeny, jednak szybko zaczęło nam przechodzić, gdy okazało się, jak wiele zapowiadanych rewelacji to była zwyczajna ściema... Szkoooda :)
  • 0

#109 Gość_szefom_* Napisany 20 maja 2010 - 09:59

Gość_szefom_*
  • Goście
Witam, ja z pamiętam, że przygodę z konsolami zacząłem od Mortal Kombat 2 na MegaDrive, po prostu nie mogłem przestać grać! Później Nintendo z Marianem 64, a potem? Tekken 3 i PSX!!!To były czasy!
  • 0

#110 piterekd Napisany 20 maja 2010 - 10:10

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
Na gta2 i gta3 - nie mogłem się doczekać premiery. A ostatnio na Falla 3 i Metro :)
  • 0

#111 Raikoh Napisany 21 maja 2010 - 01:47

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Po ograniu Otogi: Myth of the Demons -na nic tak nigdy nie czekałem jak na Otogi 2: Immortal Warriors. W części pierwszej kochałem między innymi kawałek z main menu
-sprawdźcie. Modliłem się, żeby w kontynuacji była podobna. Jaka była? Autentycznie pociekło mi spod pachy i nie będę ukrywał, że i po nogawce :rolleyes: - również obadajcie
zauważyliście? MASAKRA co się wtedy ze mną działo. Narodziła się wieczna miłość i tak w listopadzie 2007r narodził się "forumowy" Raikoh.

Zapraszam do posłuchania mojego "mistrzostwa świata"- czyli muzyka z Bamboo Forest (tutorial) i oceńcie. Dwie części Otogi zawsze będą moim numerem jeden, tego pobić już się nie da.
wytrzymajcie do tutorialu.
  • 0

#112 Cola Napisany 21 maja 2010 - 10:32

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:
Obecnie nie mogę doczekać się przygód Alana. Liczę na klimatyczną rozgrywkę i ogólnie ''poważną'' grę.
  • 0

#113 Gość_Hellmans_* Napisany 21 maja 2010 - 12:42

Gość_Hellmans_*
  • Goście
Swego czasu na Burnout Revenge - po znakomitym Takedownie nie mogło być inaczej.
  • 0

#114 Cola Napisany 21 maja 2010 - 13:35

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:
Revenge mi nie podszedł. Ciemna kolorystyka i ogólnie klimat nie ten. Z wyścigów to czekam teraz tylko na Blur.
  • 0

#115 Zetsuharda Napisany 25 sierpnia 2010 - 14:09

Zetsuharda

    Blanka

  • Narybek
  • 206 Postów:
Na piątą odsłonę Tekkena.
  • 0

#116 Gość_rafstash_* Napisany 25 sierpnia 2010 - 14:22

Gość_rafstash_*
  • Goście
Ja chyba na Shenmue 2 i na Metal Gear Solid 2
  • 0

#117 Wezyr Napisany 25 sierpnia 2010 - 14:25

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 413 Postów:
Silent Hill: Origins. Kiedy zacząłem "karierę" fana tej serii wszystkie Silenty były już po premierze i napaliłem się, że wychodzi nowy SH. Niestety, zaowocowało to najgorszym Silentem w historii :<
  • 0

#118 Gość_Kazuo_* Napisany 25 grudnia 2010 - 06:08

Gość_Kazuo_*
  • Goście
Nigdy nie zapomnę podjary trzecim DMC, tępego wlepiania gał w screenshoty i wyobrażania sobie jak to będzie wyglądać w ruchu. Podobnie miałem z San Andreas i RE4.
  • 0

#119 Tadeg Napisany 25 grudnia 2010 - 16:11

Tadeg

    eurogamer.pl

  • Narybek
  • 247 Postów:
Strrrrrrrasznie byłem napalony na The Legend of Zelda: Spirit Tracks na DS. Po mega udanym i fajnym (przeszedłem) Phantom Hourglass nie mogłem się doczekać. Fail jest taki, że do dzisiaj tej gry nie skończyłem.

Z drugiej strony - FUEL :D Ale crap wyszedł niesamowity:P

Trzy: Final Fantasy XIII - kupiłem z kumplem wersję z Japonii tydzień po premierze w KKW :rolleyes: Japoński dubbing jednak rządził, te angielskie badziewiarskie bełkotanie w ogóle nie ma startu do JAP.
  • 0

#120 Pjoter Napisany 14 stycznia 2011 - 23:18

Pjoter

    Cameltoe

  • Forumowicze
  • 2 055 Postów:
MGS2 od kiedy zagralem w jedynke. Do dzis uwazam jedynke za najlepsze w co bylo mi dane zagrac. To moja pierwsza growa wielka milosc, a ta jak wiadomo nie rdzewieje. Mysl o uczestnictwie w nowych przygodach solidnego weza spedzala mi sen z powiek.

Shadow of the Colossus. Porazony wybitnoscia ICO i przejety jej mizernymi wynikami sprzedazy chodzilem do kafejki internetowej sprawdzac na necie, czy moze nie zapowiedzieli ICO2. Pamietam pierwsze paskudne, nieoficjalne screeny z "Nico". Gdy przygladajac sie tym kilku fotosom dostrzeglem budynki na ciele pedzacego gigantycznego zwierza, wiedzialem, ze bedzie to wyjatkowa gra. Taka zreszta byla mimo iz kolosy nie byly az tak duze.

Shenmue 2. Owszem, czekalem i to mocno podjarany, ale od momentu kiedy przeszedlem jedynke do ukazania sie dwojki minelo ledwie pol roku, wiec nie zdazylem sobie wyobrazen o grze ultymatywnie wyhajpowac.

Najbardziej napalony w zyciu bylem i niestety wciaz jestem na shenmue 3. Prawie kazdego dnia sprawdzam czy cos sie w temacie ruszylo i nie zraza mnie nawet fakt, ze od ukazania sie dwojki minelo juz cale 10 lat. Ja dalej czekam i w jakims malym stopniu wciaz wierze, ze ten dzien nadejdzie. Hajp nad hajpami, jak zagram w shenmue 3 to moge przestac grac w gry.
  • 0