Skocz do zawartości

Zdjęcie

Na jaką grę byliście najbardziej napaleni?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
123 odpowiedzi na ten temat

#31 Gość__* Napisany 15 listopada 2005 - 21:42

Gość__*
  • Goście
Ja to tak srednio co dwa miechy napalam sie na jaka nowa giere ale z pozycji na ktore jakos szcegolnie czekalem to sa to napewno:
:arrow: MGS, MGS3
:arrow: RE, RE2, RE4
:arrow: FIght Night R2
:arrow: GTA:SA
:arrow: The Getaway:BM
:arrow: Total Overdose
  • 0

#32 Gość__* Napisany 24 listopada 2005 - 09:14

Gość__*
  • Goście
Final Fantasy X - jak ja na ta gre czekalem, a jaka radosc po zdobyciu :lol: Maskara, z rozpedu gralem poltora dnia, az poczulem, ze troche mnie sciaga grawitacja i... zasnalem :lol: To wlasnie ta gre wspominam najmilej.
BTW: Fryt, na tym, na co mi pozwoli moj portfel :D
  • 0

#33 Gość__* Napisany 24 listopada 2005 - 17:40

Gość__*
  • Goście
MGS2 - od recenzji w Neo czekalem az do konwersji na pc - potem nie moglem gry nigdzie kupic, az kupilem na allegro - w sumie ze 3 lata czekalem :x
  • 0

#34 Yoori Napisany 24 listopada 2005 - 18:27

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:
Najbardziej to chyba na GT3, pamiętam że zamieniłem z dopłatą dwie gry żeby móc w to zagrać :) Aż tak byłem zdesperowany :wink:
  • 0

#35 Gość__* Napisany 24 listopada 2005 - 21:48

Gość__*
  • Goście
Wielkie emocje towarzyszyly mi tez od 1 zapowiedzi trojeczki gta, ale nie tylko bo wiem ze przy vc tez dostawalem lekkiego pier****a jak tylko pomyslalem o premierze. Przy Sa to tez bylem 'napalony' ale juz nie tak jak na 3. Wogole uwazam ze 3 jest najlepsza czescia serii ale to nie miejsce zeby sie tu nad tym rozwodzic bo do tego jest taki jeden specjalny dzial na 4um. :wink:
  • 0

#36 Gość__* Napisany 28 listopada 2005 - 14:25

Gość__*
  • Goście
Ja najbardziej się napalałem na:
MGS3, :mrgreen:
MGS2, :mrgreen:
PES5, :mrgreen:
PES4, :mrgreen:
Teken5, :mrgreen:
Teken4, :mrgreen:
DBZ Budokai, :mrgreen:
  • 0

#37 Gość__* Napisany 30 listopada 2005 - 23:12

Gość__*
  • Goście
teraz jestem najbardziej napalony na Re4, którego chyba niedługo sobie kupie... :mrgreen: 8) A napalałem się na każdą starszą część PES'a i ISS'ów... teraz mi przeszło i już nie kupuje w dniu premiery! 8) ;)
  • 0

#38 Gość__* Napisany 01 stycznia 2006 - 17:01

Gość__*
  • Goście
rzeklbym ze na FFX...bo to dla niej kupilem konsole, ale grubo po premierze wiec sie nie liczy :)

A z gier ktore wyszlly po tym jak zakupilem konsole, to zdecydowanie MGS3 - po zagraniu w dwojke, ktora byla dla mnie rewelacyjna i ciagle jest dla mnie najlpesza gra video, widzialem juz, ze musze zagrac kiedys w kolejnego Metala. No i zagralem i nie zawiodlem sie. Dla wielu to bedzie herezja, ale mimio wszystko MGS jest dla mnie ociupinke lepszy niz czesc trzecia. Nie znaczy to jednak ze Snake Eater jest slaby, ba, wrecz przeciwnie, jest genialny!

A teraz najbardziej napalam sie na nastepna czesc serii :D i wiem ze dla niej kupie os3..co prawda jeszcze troche lat musi uplynac, zanim nabede konsole nowa, ale kiedys musi sie udac :D
  • 0

#39 Gość__* Napisany 01 stycznia 2006 - 19:01

Gość__*
  • Goście
czekałem na GT2 to była gra masakra po jedynce nie mogłem wysiedziec oczekujac dwójki. może jeszcze seria crash-ów, jakos lubie tego platformera.
  • 0

#40 Gość__* Napisany 01 stycznia 2006 - 21:54

Gość__*
  • Goście
Soul Calibur III... i nie zawiodłem się
  • 0

#41 Gość__* Napisany 04 stycznia 2006 - 20:44

Gość__*
  • Goście
najbardziej się jarałem MGS3 tylko pojawił się nowy trailerek to ściągałem i oglądałem bez mrugnięcia okiem żeby nic nie stracić
  • 0

#42 Gość__* Napisany 04 stycznia 2006 - 21:02

Gość__*
  • Goście
Ja tez bylem 'napolony' na MGS3 i zepsulem sobie troszku zabawe bo nie wytrzymalem i ogldnalem gameplaye pokazujace duza czesc gry :shock:
  • 0

#43 Gość__* Napisany 04 stycznia 2006 - 21:15

Gość__*
  • Goście
Najbardziej chyba napalilem sie swego czasu na Fallout 2 na PC - pamietam ze spac nie moglem po nocach czekajac na gre (powaznie :D)

Jesli zas chodzi o konsole - najbardziej czekalem na MGS 3, a obecnie mam to samo ze Shadow of the Colossus - nie moge sie wprost doczekac kiedy tylko zaczne wreszcie w to grac! Pamietam tez, ze bardzo mocno czekalem na Call of Cthulhu - kilka lat :D W koncu czekanie mi sie znudzilo i... przestalem czekac na ta gre :P A tu niespodzianka i jej wydanie calkiem niedawno (bardzo przyzwoity horror, który jednak byl tworzony o jakies 1,5 roku za dlugo zeby stac sie hitem) - mialem naprawde niemalego "surprajza" :)
  • 0

#44 Gość__* Napisany 04 stycznia 2006 - 22:15

Gość__*
  • Goście

Sega Rally 2. Zobaczyłem to cudo w "Escape" ( jak ktoś nie pamięta, chyba pierwszy program o grach na Poloni 1). Miałem wtedy Amige, ale jak zobaczyłem jak to się rusza i jak wygląda wiedziałem, że musze kupić Sege Saturn i tą gre.

- na saturna wyszła "jedynka" SR - ale to tylko taka mała dygresja ;]

- a tak na marginesie IMO od PzKpfw VI Ausf.B SdKfz182 "Königstiger" bajdziej rajcownieszy jest StuG-i 40 Ausf.G i Sturmtiger :mrgreen: :mrgreen:

sam niesamowicie byłem nakręcony na toshidena , Heroes II , obydwie częsci Phantasmagorii i bardurs gate 2 [pamiętne recki w SS :3] - potem był okres fascynacji Saturnem - oby nigdy nie przeminął - wiec virtua fighter 2 , sega rally , pancer dragon , virtua cop i sakura wars - na koniec został mi romans z DC - więc Shenmue , soul calibur , dead or alive2 , viertoa fighter 3 tb - sega rally2

z nowszych gier to chyba tylko Life line na PS2 i moze jeszcze jedna dość ciekawa przygodowka z PS2 której nazwy nie potrafie przytoczyć a w której namiętnie cofaliśmy się w czasie aby odroczyć nasz przedwczesny zgon wzboodziły moje żywe zainteresowanie ;D - a z tych najnowszysz jakoś zadna mnie jeszcze nie pochwiciła ....
  • 0

#45 Gość__* Napisany 05 stycznia 2006 - 10:09

Gość__*
  • Goście

nie wytrzymalem i ogldnalem gameplaye pokazujace duza czesc gry

oj nieładnie, nieładnie....chociaż ja zrobiłem jeszcze gorzej bo obejrzałem zakończenie do FFX gdy nawet jeszcze w tą grę nie zagrałem- tylko całe sczęście że nic nie zrozumiałem bo po japońsku było :D
  • 0

#46 Gość__* Napisany 18 stycznia 2006 - 19:49

Gość__*
  • Goście
Ja teraz się napaliłem na Tony Hawk's American Wasteland . Może będe miał tą grę
  • 0

#47 Snoodgrass Napisany 18 stycznia 2006 - 21:19

Snoodgrass

    Link

  • Forumowicze
  • 361 Postów:
Swojego czasu najbardziej byłem napalony na killzone'a :D:D
  • 0

#48 Gość__* Napisany 25 stycznia 2006 - 10:21

Gość__*
  • Goście
Shenmue 2 i pierwsza Zeldna Na NGC, na obie było warto :)
  • 0

#49 Gość__* Napisany 25 stycznia 2006 - 15:40

Gość__*
  • Goście
Najwiekszy napał miałem na FFVII. Po prostu żyłem tą grą, zanim trafiła do mojej konsoli (i to jeszcze bez memorki). :)
  • 0

#50 Gość__* Napisany 25 stycznia 2006 - 21:28

Gość__*
  • Goście
napalanie sie na gre jest jak wyczekiwanie upragnionego dziecka które nigdy niewiadomo jakie sie urodzi...i tak samo jak gry czasami niewychodzi...co nie szkodzi...lecz boli...jakkto woli ten tak ma...ja zawsze wyczekiwałem z upragnieniem residenta...cała seria
:pijak:
  • 0

#51 Lady Luck Napisany 25 stycznia 2006 - 21:50

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:
Najbardziej napaliłam się na Tekkena 3.
Dlaczego? Bo tak mi się spodobał w wieczór sylwestrowy (ten, kiedy piewszy raz miałam styczność z PSX.. mm....wspomnienia ^^), że nie mogłam przestać odliczania do chwili, kiedy będę miała własną konsolę. Potem godzinami cioralam w wersję demo. Aż w końcu wyposażyłyśmy się z Kleksem w pełną wersję...
...ech... to dopiero było coś... :angel:
  • 0

#52 Gość__* Napisany 25 stycznia 2006 - 21:52

Gość__*
  • Goście
w tym momencie Sing Strar 80' :D
  • 0

#53 Aras Napisany 03 marca 2006 - 21:27

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
pamietam jak nie moglem zyć bez PESa2!! nietety z powodu braku kasy kupiłem go ponad miesiąc po moim kumplu (właśnie przez meczyki u niego najbardziej cierpiałem) -potem wkońcu nadszedł moment w którym zobaczyłem to wspaniałe intro, ustawiłem 5* i wiksa z master league :D


PS mimo iż kumpel miał ta grę 1,5 miesiąca dłużej odemnie (i u siebie) to ani razu w tą grę ze mną nie zremisował ani nie wygrał- przez to niestety nie kupił cz. 3 :? jednak trzeba uwazać jak się gra...
  • 0

#54 SS#15 Napisany 03 marca 2006 - 22:15

SS#15

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 764 Postów:
Patrząc na mój nick pewnie was nie zaskocze ;)
Najbardziej czekałem na MGS 2.Bylem wtedy na turnieju z którego miałem wrócić za 3 dni.Wtedy brat zadzwonil i powiedzial ze kupil MGS'a.Dosłownie odliczalem dni,godziny potem minuty aż nareszcie dopadłem jąw swoje ręce :twisted:
Na MGS 3 takze czekalem z niecierpliwośc ale milem ją pierwszy w mieście więc te oczekiwanie zostało ynagrodzone przez spojrzenia kolgów gdy opowiadalem jaki to MGS 3 jest boski ;)
Ale oczywiście było dużo gier których wyczekiwałem.Były to m. in. God of War,Onimusha 3,Fight Night,Tekken 5, seria NBA Street i dużo,duzo innych :)
  • 0

#55 Gość__* Napisany 04 marca 2006 - 07:31

Gość__*
  • Goście
Tylko i wyłącznie na Metal Gear Solid 3.
A najlepsze jest to że jeszcze w niego niegrałem :D- niemam PS2 ino GCN (ale w jak najszybszym czasie planuje kupić PS2 i co za tym idzie- MGS3).
  • 0

#56 Gość__* Napisany 05 marca 2006 - 13:26

Gość__*
  • Goście

Tylko i wyłącznie na Metal Gear Solid 3.
A najlepsze jest to że jeszcze w niego niegrałem - niemam PS2 ino GCN (ale w jak najszybszym czasie planuje kupić PS2 i co za tym idzie- MGS3).

Nawet nie próbuj nie zagrać w tę grę- też na nią czekałem karmiąc się trailerami niemal przez rok.
  • 0

#57 Rinoa Napisany 05 marca 2006 - 17:40

Rinoa

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 318 Postów:
Ja najbardziej byłam napalona na Kingdom Hearts i EyeToy: Kinetic. Wszystkie gry, w które grałam już dawno wyszły. EyeToy'a chciałam mieć odkąd przeczytałam zapowiedź w sierpniowym numerze N+ (o ile dobrze pamiętam), a o Kingdom Hearts opowiadał mi Vagrant. Dwie gry, z których cieszyłam sie jak małe dziecko ;)
  • 0

#58 Gość__* Napisany 05 marca 2006 - 18:02

Gość__*
  • Goście

Tylko i wyłącznie na Metal Gear Solid 3.
A najlepsze jest to że jeszcze w niego niegrałem - niemam PS2 ino GCN (ale w jak najszybszym czasie planuje kupić PS2 i co za tym idzie- MGS3).

Nawet nie próbuj nie zagrać w tę grę- też na nią czekałem karmiąc się trailerami niemal przez rok.

Niemartw się- zagram choc bym miał pleja ze sklepu ukraść :D
  • 0

#59 Gość__* Napisany 05 marca 2006 - 20:35

Gość__*
  • Goście

Niemartw się- zagram choc bym miał pleja ze sklepu ukraść

Nie kradnij- sprzęt warty jest więcej niż 250 zeta, więc można mieć lipę po takim wyczynie.
  • 0

#60 Gość__* Napisany 05 marca 2006 - 21:21

Gość__*
  • Goście
spoko.
Zartowałem :D
  • 0