Skocz do zawartości

Zdjęcie

Xbox 360 pomoc


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
2001 odpowiedzi na ten temat

#211 ACZ Napisany 02 lutego 2007 - 00:03

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 214 Postów:
No w tym temacie już Yeti napisał przecież.
Przyjechała do niego konsola z serwiu i nie wykrywa mu pada i musi wysłać ją drugi raz. Lub już ją wysłał.
U mnie w sigu Jedyn masz zawsze aktualne dane, lol ;]

___________________
D'arcy Wretzky
Dodany obrazek
Xbox360 padł następującym userom: Frank Jaeger, 1qaz1q, T3xz, Pawlik, MaxVarEmreis, Sensei, Yeti (x2), Luck1985, Mani, Gasei.
Nie chcesz do nich dołączyć? Nie kupuj Xboxa360 !!!
Wybierz P L A Y S T A T I O N 3 !!!
  • 0

#212 MaxVarEmreis Napisany 02 lutego 2007 - 00:27

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Przyjechała do niego konsola z serwiu i nie wykrywa mu pada

Zadam moze głupie pytanie, ale próbował synchronizowac pada i konsole ?? Mi jak nowa konsola przyszła też pada nie wykrywało.
  • 0

#213 Texz Napisany 02 lutego 2007 - 00:30

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:


Przyjechała do niego konsola z serwiu i nie wykrywa mu pada

Zadam moze głupie pytanie, ale próbował synchronizowac pada i konsole ?? Mi jak nowa konsola przyszła też pada nie wykrywało.

Też mi to naszło na mózg pytanie, lecz nie posądzam Yetiego o taką pierdołę i nie chciałem pisać.
ps. miałem tak samo.
  • 0

#214 BeSOS Napisany 02 lutego 2007 - 00:36

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Yeti też myślał, że za GS kupuje się stuff na Matketplace ;)
Ale w sumie też go o to nie posądzam. BTW, nawet jak macie rację, to się nie przyzna ;) Ja bym się w każdym razie nie przyznał :D
  • 0

#215 MaxVarEmreis Napisany 02 lutego 2007 - 01:12

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Ja bym się w każdym razie nie przyznał :D

Widzisz, brak Ci odwagi cywilnej ;-)
  • 0

#216 Yoori Napisany 03 lutego 2007 - 13:05

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:
Chciałem sobie kupić X360 ale po tych waszych opowieściach troche się wystraszyłem :ninja: Który napęd w XO jest najmiej awaryjny :?:
  • 0

#217 MaxVarEmreis Napisany 03 lutego 2007 - 13:14

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Chciałem sobie kupić X360 ale po tych waszych opowieściach troche się wystraszyłem :ninja:

Nom, nie jest to przyjemne, ale coż poradzic?? Konsola ma swiete tytuły i trzeba ja miec. Pozatym 2 lata gwarancji pomaga :). Jak ktoś z tego powodu ma opory to można poczekac kilka miesiecy, na X360 w 65nm. MS musi w tym modelu wyeliminowac wszystkie usterki.

Który napęd w XO jest najmiej awaryjny :?:

Nie da sie tego powiedziec. Nie ma zadnej reguły co do padania konsol. Pozatym padajacy czytnik to zadkość.
  • 0

#218 Gość__* Napisany 03 lutego 2007 - 14:03

Gość__*
  • Goście

Moj X360 dziś odmówił posłuszeństwa czytania Pinaty - w przeciągu godziny wyskakuje komunikat, że płytka jest brudna - a nie jest. W dniu dzisiejszym otrzymałem takie 4 komunikaty - niezły badziew MS nam wciska a konsolę mam z serwisu. Czyżby preludium do kolejnej wymiany?




Jedyn mam tak samo ale w GoW .Dzisiaj chciałem sobie pograć w kampanię i mnie kilka razy wywalało , że niby płytka brudna :/ Gra ma kilka rysek na płycie ale PDZ ma kilkanaście i działa bez problemu :ninja: Miałem tak kiedyś z PGR3 ale to było raz na dzień i tylko wtedy jak grałem długo :)

PS. Początek 1 actu ( ten w więzieniu ) wogle mi się nie chce włączyć :trup:
PS2. Yetiemu konsola działa - widziałem go wczoraj na Live! :)
  • 0

#219 Gość__* Napisany 03 lutego 2007 - 14:41

Gość__*
  • Goście
ja nie kumam was ludze mam konsole i nigdy nie miałem z nią najmniejszego problemu nic się nie zwiesza czyta wszystkie płyty jest z kwietnia 2006 więc najnowsza też nie jest i nie piszcie tyle o tym padaniu bo się ludzie zniechęcajom ok lepiej piszcie że jest wszystko ok
  • 0

#220 Danteusz Napisany 03 lutego 2007 - 14:52

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 904 Postów:
BryndaPL, fajnie że nie masz problemów ale jeśli ludzie mają to o tym piszą.
  • 0

#221 logan Napisany 03 lutego 2007 - 16:55

logan

  • Forumowicze
  • 2 356 Postów:

ja nie kumam was ludze mam konsole i nigdy nie miałem z nią najmniejszego problemu nic się nie zwiesza czyta wszystkie płyty jest z kwietnia 2006 więc najnowsza też nie jest i nie piszcie tyle o tym padaniu bo się ludzie zniechęcajom ok lepiej piszcie że jest wszystko ok


Czyli jak Ci X360 padnie to tego nie napiszesz? A moze Ci juz padl? Czychu dopisz go do listy :D
  • 0

#222 Mani Napisany 03 lutego 2007 - 17:22

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
konsola przyszła wczoraj co jest superszybkim osiagnieciem gdyz we wtorek ja kurier odebrał (3 dni!!) jako ze nie ma mnie teraz w domu to napisze to co brat mi na maila wyslal a wiec :

konsola jest z 30 wrzesnia 2006 roku (wydaje mi sie czy MS wysyła konsole produkowane w podobnym okresie?) , napęd lg hitachi , konsola chodzi ciszej niz poprzednia, płyt juz nie rysuje (intro z DO4 wgrywa bez żadnych zastojów) nie ma gwałtownych zatrzyman odczytu przy wyjściu z gry do dashboardu....poprostu pięknie :hurra:
  • 0

#223 f5k Napisany 03 lutego 2007 - 17:59

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
Mam pytanko: Jak sprawdzić jakiej firmy sie ma czytnik w XO? Aha i jeszcze jak wysyłacie do serwisu to wysyłacie z dyskiem twardym czy bez? Z góry dzieki za odpowiedź
  • 0

#224 Mani Napisany 03 lutego 2007 - 18:09

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
http://www.allegro.p... ... slask.html

tu sa fotki przedstawiajace napedy w 360. sprawdź który masz.

Co do serwisu...ja wysyłalem bez dysku gdyz powiedziałem ze szkoda mi rzeczy na nim za wazne savy itp miałem. Zależy jak sie ugadasz z infolinią.
  • 0

#225 BeSOS Napisany 03 lutego 2007 - 18:45

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Jedyn mam tak samo ale w GoW


GoW jest jeszcze inną kwestią - kiedyś czytałem na 1up o tym artykuł. Masa osób ma ten problem. Jak widac nie tylko X360 są badziewne, ale też gry.

Oddam Pinatę do regeneracji i sprawdzę jeszcze inną kopię na mojej konsoli. Jak bedzie nadal źle to wywyłam ten badziew do pieca.
  • 0

#226 Texz Napisany 03 lutego 2007 - 19:08

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Co do serwisu...ja wysyłalem bez dysku gdyz powiedziałem ze szkoda mi rzeczy na nim za wazne savy itp miałem. Zależy jak sie ugadasz z infolinią.

Ja babce na infolini posmarowałem, że oczywiście zrobię tak jak chce z dyskiem w środku, a zrobiłem po swojemu. Efekt? Nikt tego nie sprawdza.
  • 0

#227 Ryo-San Napisany 05 lutego 2007 - 17:32

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
dzisiajeszy dzien glownie pod szyldem - Problemy z MS ha ho hy
najpierw dowiaduje sie ze Microsoft skasowal moj 4 letni Gtag - bo nie mogli pobrac kasy za
kolejny rok(karta z ktorej chcieli pobrac pieniadze byla juz nieaktywna) Wczoraj jak dzownilem na angielska infolinie to konto bylo caly czas suspended - dzisiaj mialem zadzownic po raz kolejny aby podac numer nowej karty. No i pani milutkim glosem powiedziala mi ze nie da sie wstukac numery karty bo konto zostalo skasowane O.O
...no tak zamiast rozwiazac problem lepiej sie go poprostu pozbyc...szkoda szkoda cholerna szkoda bo zalezalo mi na tym starutenkim gamertagu; ( :sciana:

no a teraz najepsze - moja 360tka niszczy plyty :cooo:

najpierw byl PGR3(powered by jedyn), wszystko ladnie chodzilo przez dluzszy czas. Nagle zaczely wyskakiwac komunikaty ze plyta moze byc porysowana. WTF sobie mysle - jak to plyty porysowane? mowy nie ma. Wyciagam plyte, patrze lustro hmmmm OCB. No nic gram dalej, komunikaty zaczely wyskakiwac coraz czesciej, ale po restarcie wszystko wracalo do normy. Jednak za ktorym razem nawet restart nie pomogl, wyciagam plyte patrze a tam od srodkowego koleczka rozchodzą sie pęknięcia..no szok...dobra moze to nie wina konsoli - jak juz byc naiwnym to do konca :f zaczalem grac w Kameo(powered by mleku) - po kilkunastu godzinach to samo - plyta popękana od srodka.....brak slow O.O
cale szczescie ze to tylko gry po "40" zika - jakby mi konsola rozpieprzyla GoWa za 2 stowki to byloby nieciekawie.
i teraz pytanko - jest szansa aby Microsoft oddal mi to co perfidnie rozpieprzyla ich konsola?
  • 0

#228 117 Napisany 05 lutego 2007 - 17:35

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
najpierw moze odeslij konsole do seriwsu... dzwon na infolinie, tam ci powiedza co jak i gdzie... chyba, ze gwarancji juz nie masz...
  • 0

#229 Ryo-San Napisany 05 lutego 2007 - 17:38

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
z gwarancja nie ma problemu - bo jeszcze cale szczescie jest...chodzi mi o zniszczone gry - nie wiem czy moge domagac sie od MS nowego PGR'a i Kameo
  • 0

#230 Danteusz Napisany 05 lutego 2007 - 17:40

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 904 Postów:
Gry popsuła konsola, jeśli uzywałeś ich prawidłowo to powinni Ci zwrócić. Problem w tym że mogą nie uwierzyć na słowo :hmmm:
  • 0

#231 117 Napisany 05 lutego 2007 - 18:01

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
mozesz sie domagac, dlatego dzwonisz na infolinie przedstawiasz problem... i powinni przyslac kuriera, sprawdza konsole, naprawia(popsuja), dadza ci nowa... i wtedy wymienia ci tez gry :)
  • 0

#232 Texz Napisany 05 lutego 2007 - 18:22

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

jakby mi konsola rozpieprzyla GoWa za 2 stowki to byloby nieciekawie.

Ekhm, ekhm.. musiałeś to napisać? :cry:
  • 0

#233 MonsieurWoland Napisany 05 lutego 2007 - 22:04

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Jaki jest numer telefonu na helpline?
  • 0

#234 Texz Napisany 06 lutego 2007 - 10:10

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Jaki jest numer telefonu na helpline?

http://www.xbox.com/...upport/contact/
jupikajej ułesej :_
  • 0

#235 Gość__* Napisany 08 lutego 2007 - 22:34

Gość__*
  • Goście
Mam straszliwy problem i mam nadzieje ze pomozecie:D otoz mam X360 i zarejestrowalem sie na Xbox Live - wszystko fajnie gram sobie , zmieniam plytke i przy laczeniu z Xlive wyskakuje komunikat ze moje konto (dopiero co zalozone) zostalo zawieszone z powodu nieokreslonego systemu platnosci, prosze to uzupelnic itd. - wchodze w opcje update profile (czy jakos tak) - i mam opcje membership, xbox live password, itd. jak wchodze w membership jest napisane ze nie posiadam zadnego czlonkostwa;/ a przeciez mam czlonkostwo na 3miesiace (skorzystalem ze zdrapki) i nie wiem co dalej;/ prosze pomozcie !!!
  • 0

#236 117 Napisany 09 lutego 2007 - 14:39

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
sprobuj przez strone xbox.com...
  • 0

#237 Gość__* Napisany 09 lutego 2007 - 15:38

Gość__*
  • Goście
na xbox.com jest to samo;/ napisalem do nich juz z 4 mejle i poki co zadnego odzewu, pewnie sami nie wiedza co jets grane;/ a na forum tylko przybywa uzytkownikow ktorzy maja taki sam problem;/
  • 0

#238 117 Napisany 09 lutego 2007 - 18:13

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
no chyba nie spodziewasz sie, ze ci od razu odpisza... oni doskonale wiedza co jest grane. Customer Service odpowiada do 24h...
a masz opcje dodania nr karty? albo inaczej jakie masz opcje?
  • 0

#239 Gość__* Napisany 09 lutego 2007 - 18:28

Gość__*
  • Goście
mam tak:
wszystkie opcje dotyczace hasla live, konfiguracji windows id itd.
najwazniejsze jest memberships (na samej gorze) - wchodza w ta zakladke, na gorze napis "wymaga uzupelnienia" i na srodku - u have no memberships! a mam przeciez na 3 miesiace gold;/ moge tylko dac B, lub X- get microsoft points - kiedy wchodze w ta opcje wyskakuje mi opcja platnosci pre-paid i 3 rodzaje oplat karta - ale przeciez do korzystania z xbox live nie trzeba miec punktow??? chyba ze sie myle;/ a poza tym nawet jak wpisuje nr karty to wyskakuje jakis blad polaczenia 8015400c, a zdrapki na punkty nie mam...to jest definitywnie jakis ich blad dla nowych uzytkownikow ktory widocznie teraz wyplynal - jesli macie jakiekolwiek pomysly to pomozcie pls:D - moge sieknac fotki tych menusow jesli to cos da...
  • 0

#240 117 Napisany 09 lutego 2007 - 21:20

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
z tego co wiem, to karte i tak trzeba zawsze podac... przynajmniej ode mnie wymagali tego jak wpisywalem swoja pierwsza zdrapke na 3 miesiace... ale to bylo jeszcze za czasow pierwszego xboxa...

bardziej mnie interesuje to jak to wyglada ze strony M$, porob zrzuty, porownam w domu z tym co ja mam i postaram sie cos doradzic.
  • 0