Skocz do zawartości

Zdjęcie

Xbox 360 pomoc


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
2000 odpowiedzi na ten temat

#151 Gość__* Napisany 12 stycznia 2007 - 20:40

Gość__*
  • Goście

A co? Ixboxik padł?

Tia:/. Przerzucam się na Sony. Tru next gen 4 Lajf!!!




Nah, pytam z ciekawości
  • 0

#152 Texz Napisany 13 stycznia 2007 - 20:07

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Najwyraźniej numer Polskiego Helpline się zmienił, dlatego daję to tu, nie gdzie indziej:
http://www.xbox.com/...upport/contact/

Pomoc przez telefon przez siedem dni w tygodniu:

0800 991 550

Godziny pracy:
Od poniedziałku do piątku: 10:00-18:00
Sobota: 10:00-18:00
Niedziela: 10:00-17:00
Świetnie, mogę jutro dzwonić! :ninjadance:
  • 0

#153 cappo Napisany 20 stycznia 2007 - 19:35

cappo

    Link

  • Forumowicze
  • 314 Postów:
mam problem z podłączeniem xboxa do netu przez modem sagema (nie przechodzi mi test DNS). wpisywałem wszystkie DNSy, IP, wyłączałem firewalla, udostępniałem połączenia i nic. czy ktoś miał podobny problem i go rozwiązał? albo może wie ktoś po prostu co z tym zrobić? z góry dziękuję za wszelkie wskazówki...
  • 0

#154 Gość__* Napisany 20 stycznia 2007 - 22:37

Gość__*
  • Goście
Hohoho, z sagemem? To nie lada sztuka udostępnić połączenie ;)

Spróbuj tutaj : http://www.gameown.c...cles.php?id=123
  • 0

#155 cappo Napisany 21 stycznia 2007 - 10:23

cappo

    Link

  • Forumowicze
  • 314 Postów:

Gaw (124) Data wysłania: 21:36, 28-07-2006
Konfiguracja na Sagema jest inna i trudniejsza (tzn. nie w sensie wykonania jej z opisu, tylko dojscia do niej). Jaki modem sie ma robi duza roznice, bo Sagema przy pomocy tego artykulu nie skonfigurujesz. Nie napisalem, ze Sagem nie chodzi, bo wiem, ze chodzi.

hohoho, to jest komentarz do opisu, który mi podałeś... :cmok: ale mimo wszystko dzięki...
  • 0

#156 Pawlik Napisany 21 stycznia 2007 - 19:16

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
dzis pojawiły mi sie 3 czerwone światełka :( Czysiu przytul :cry:
  • 0

#157 Texz Napisany 21 stycznia 2007 - 19:27

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

dzis pojawiły mi sie 3 czerwone światełka :( Czysiu przytul :cry:

Spróbuj Towel Trick'a, może nie jest za późno na reanimację konsoli :)
  • 0

#158 Pawlik Napisany 21 stycznia 2007 - 22:04

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
E tam, wale to. Freezuje sie przy GoW, teraz jak ogladałem film na dvd to mi zaświeciły sie te diody. Niby potem sie konsola właczyła, ale mam tego dość chce lepszy model :)
  • 0

#159 BeSOS Napisany 21 stycznia 2007 - 22:08

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Pawle, teraz masz przynajmniej pretekst aby dłużej pogadać z tą fajna konsultantką ;)
  • 0

#160 Texz Napisany 21 stycznia 2007 - 22:39

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Dzwoń mocno popołudniu, bo ranne akcje, które odstawiają niektórzy zniecierpliwieni gracze, ostro mieszają w szeregach 4 wspaniałych telefonistek. Później atmosfera robi się iście familijna.
Wiem to z własnego doświadczenia :)
  • 0

#161 Gość__* Napisany 22 stycznia 2007 - 09:22

Gość__*
  • Goście

hohoho, to jest komentarz do opisu, który mi podałeś... :cmok: ale mimo wszystko dzięki...


Tak, ale w tych komentsach był też link do konfiga Sagema ;)
  • 0

#162 cappo Napisany 22 stycznia 2007 - 11:18

cappo

    Link

  • Forumowicze
  • 314 Postów:
zauważyłem to...a tak poza tym to już wcześniej korzystałem z usług obu tych stronek. niestety żadna z nich nie pomogła, ale dałem sobie jakoś radę...poklikałem, postukałem w ustwieniach neostrady i wszystko działa. tylko, że po kilku/kilkunastu minutach wyskakuje mi błąd 'generic host process blablabla...'
pis :pijak:
  • 0

#163 Gość__* Napisany 22 stycznia 2007 - 12:43

Gość__*
  • Goście
No z tym Sagemem to niestety tak jest. Trzeba się wystrzegać wciskania go sobie przez TPsę :P
  • 0

#164 MaxVarEmreis Napisany 22 stycznia 2007 - 14:41

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:
No i aktywowałem maja gwarancje....czekam na kuriera..... jedno musze przyznac, jeszcze nigdy nie spotkałem sie z tak miła i sympatyczna obsługą. Gratuluje. Normalnie aż nienormalne, zeby w takich miejscach ktoś ludzia wychodził z pomocną dłonia....gdyby nie przesympatyczna Pani, to lezał bym i kwiczał ( a przy okazji psioczył na MS). Dzieki Bogu sa jeszcza na swiecie ludzie, którzy pomagaja :klaszcze:
  • 0

#165 Texz Napisany 22 stycznia 2007 - 14:45

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

No i aktywowałem maja gwarancje....czekam na kuriera.....

Jak masz zagraniczną konsolę to sobie poczekasz... mają dużo zgłoszeń po Świętach ;)
  • 0

#166 MaxVarEmreis Napisany 22 stycznia 2007 - 14:49

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

No i aktywowałem maja gwarancje....czekam na kuriera.....

Jak masz zagraniczną konsolę to sobie poczekasz... mają dużo zgłoszeń po Świętach ;)

Nic o tym nie wiem. Jesli kurier nie przyjdzie do środy to mam dwonic tam.
  • 0

#167 Pawlik Napisany 22 stycznia 2007 - 17:22

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
ej a wiecie coś na temat tego numeru infolini ? Ponoć wcale nie jest bezpłatny i ogolnie buli sie 6zł za minute rozmowy. To prawda?
  • 0

#168 Texz Napisany 22 stycznia 2007 - 17:26

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

ej a wiecie coś na temat tego numeru infolini ? Ponoć wcale nie jest bezpłatny i ogolnie buli sie 6zł za minute rozmowy. To prawda?

Właśnie wszystko wskazuje, że to prawda. Prawdopodobnie pod koniec miesiąca podetnę sobie żyły, jak przyjdzie rachunek.
Max - wszystko wskazuje, że tylko JA sobie poczekam na wymianę konsoli. Szczegóły już wkrótce. Stay Tuned! Mega Relacja! Będzie Ostro! Podwójny Keczup i powójne frytki. Czegoś takiego jeszcze nie przetrawił wasz mózg! :klaszcze:
  • 0

#169 MaxVarEmreis Napisany 23 stycznia 2007 - 13:30

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:
No i moja paczka poszłą do Czech :D
Kurier zaskoczył mnie pakującego paczke :lol: Nie sadziłem, ze tak szybko przyjedzie. Zobaczymy ile teraz przyjdzie mi czekac na konsole.
  • 0

#170 Texz Napisany 23 stycznia 2007 - 13:39

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Nie sadziłem, ze tak szybko przyjedzie.

Nie dobijaj mnie. Wysłałeś z dyskiem?
  • 0

#171 MaxVarEmreis Napisany 23 stycznia 2007 - 13:43

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Nie sadziłem, ze tak szybko przyjedzie.

Nie dobijaj mnie. Wysłałeś z dyskiem?

Tak. Teoretycznie na infolini powiedzieli mi, że jeli mam gdzie sprawdzic HDD to moge to zrobić i im nie wysyłac dysku. Ale w takim wypadku musiał bym do nich jeszcze raz zadzwonić i powiadomić ich o tym, ze jednak HDD nie bedzie przy konsoli. Raz, że mi sie ie chciało drugi raz dzwonić, dwa, kurier mi nawet na to czasu nie dał, trzy, jakoś nie szczególnie mi zalezy na zawartości mojego dysku (jedyna co tak naprawde strace to jakies 2 h gry w R6:V).

A Ty ciagle czekasz na kuriera?? Czemu??
  • 0

#172 Texz Napisany 23 stycznia 2007 - 14:04

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

A Ty ciagle czekasz na kuriera?? Czemu??

Już pisałem, że UPS zgubił papiery. 2 tygodnie w plecy i cała procedura idzie od początku. Za dnia powinienem dostać papiery i SAM się przejadę do Opola z konsolą, aby ją WŁASNORĘCZNIE wysłać do Czech.
Przynajmniej nie jest to wina polskiego oddziału M$. Oni zrobili co w ich mocy.
  • 0

#173 Gość__* Napisany 24 stycznia 2007 - 14:31

Gość__*
  • Goście
Dwa pytania, chyba odpowiednie do tematu:

x360

1. Podlączenie konsoli do Telewizora "HD-Redi". Jaki kabel jest optymalny - pono ten co w pudelku jest mizerny nieco? Co polecacie?

2. Jakie parametry w telewizorze LCD wplywają znacząco na moc obrazu (konrast itp)? Potrzebuję czegoś między 32-35 cali w ludzkiej cenie. Jest taki optymalny typ dla gracza?

Dzięki wielkie z góry.
Uszanowanie.
  • 0

#174 Gość__* Napisany 24 stycznia 2007 - 14:36

Gość__*
  • Goście

Jaki kabel jest optymalny - pono ten co w pudelku jest mizerny nieco? Co polecacie?



A masz konsole w wersji Premium czy Core ? Bo jeśli Premium to masz dobry kabel ( przynajmniej tak mi się wydaje ) a jak masz Core to musisz kupić kabel component lub VGA jeśli masz wejście VGA w TV :)
  • 0

#175 Gość__* Napisany 24 stycznia 2007 - 15:04

Gość__*
  • Goście
Dobra, ten murzyn nade mną podał mi inforamcję, ktora przyda sie nie tylko mnie. Kliknięcie Oto być very good poradnik, jak podpiąć się pod Live na róznych kofiguracjach sprzetowych
  • 0

#176 Gość__* Napisany 24 stycznia 2007 - 20:52

Gość__*
  • Goście
Rathrowan:

Premium...
kable są różne w tych wersjach?
Pytam bo widzę cale stosy kabli w sklepach....po co one jak w pudle są...?
  • 0

#177 Gość__* Napisany 25 stycznia 2007 - 08:12

Gość__*
  • Goście
Nie no, masz w pudle komponent i jedziesz. A jeśli chcesz leszej jakości, kupuj kabel VGA, najlepiej oryginalny Microsoftu, poszukaj na allegro. Przy wyborze TVika natomiast, zwracaj uwagę na kontrast, kat widzenia obrazu, jasność no i rozdziałkę oczywiście. I nie słuchaj tego murzyna :P
  • 0

#178 Gość__* Napisany 25 stycznia 2007 - 12:52

Gość__*
  • Goście
Dzięki wielkie Dziobak'u.
Podrążę jeszcze temat, bo w kwestii next genów jestem ortodoxem i nie uznaję pólśrodków.

Kabel VGA HD AV - Microsoft'u. Znalazlem owaki za 100 i 9 zeta (w Vobis'ie)...Widzę że ma inne wejście niż HDMI...O ile polepsza taki kabelek obraz? Kalkuluje się, czy to kosmetyka?

Duo. Widzę że jest masa TV-LCD obslugujących jakieś pokraczne rozdzielczości w stylu 1000x 684...Rozumiem, że warto brać jeno takie żeby liczyly rodzialkę pod X-boxowe 720?
(znaczy TV z rozdzielczoścą powyżej ixowych 1280×720, right?).

Dzięki ponownie.
  • 0

#179 Gość__* Napisany 25 stycznia 2007 - 15:50

Gość__*
  • Goście
Żeby nie robić jakiegoś offtopa, zadaj pytanie w tym temacie, bo ja już niewiele ci pomoge. Wkażdym razie- Gul, w N+, przy okazji remiery 360-tki, napisał, że obraz wyglądał wyraźniej
  • 0

#180 Gość__* Napisany 25 stycznia 2007 - 20:01

Gość__*
  • Goście
Podobno gdzieś na xbox.com mozna zarejestrować konsolę (czyt. aktywować gwarancję) i potem jak sie dzwoni na help-line to trzeba podac dane z tej rejestracji. Powiedzcie gdzie to sie robi, bo nie jestem pewny czy czasem sie juz nie zarejestrowałem i potem jakbym musiał dzwonic na help-line to zebym sobie przypomniał te dane jakby co. Gdzie takie cos się rejestruje?
  • 0