Skocz do zawartości

Zdjęcie

Xbox 360 pomoc


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
2000 odpowiedzi na ten temat

#91 Texz Napisany 22 listopada 2006 - 09:55

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

powietrze jest wilgotne ! szczegolnie w zimie

Sorki Bro, ale powietrze wilgotne jest w lato. Zimą co najwyżej suche. -> podstawy Geografii zakres obecnego Gimnazjum.

I nie myślcie, że chodzi tu o wystawienie konsoli na zewnątrz, bo zdaje mi się, że tak ten problem postrzegacie. Wystarczy mała szpara na kilka minut, żeby temperatura w pokoju spadła o te 2-3 stopnie.

Już to bardzo wiele pomaga!
  • 0

#92 Gość__* Napisany 22 listopada 2006 - 16:21

Gość__*
  • Goście
też mam konsole na parapecie i jak coś widze żę się ciepło roboi w pokoju to leciutko otwieram okno pcv mam hehe i jest naturalne chłodzeni :) i i ładnie wygląda a tak z innej beczki to syf że do nas nie sprowadzają takich FACEPLATÓW jak są np.na amerykańskim EBAY-u
  • 0

#93 Texz Napisany 22 listopada 2006 - 16:45

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

syf że do nas nie sprowadzają takich FACEPLATÓW jak są np.na amerykańskim EBAY-u

Bo się nie opłaca, skoro ściągnięcie takiego nowiuśkiego Faceplate (Gears of War) z Uk to wydatek z rzędu 100 złotych, z opłatami za przesyłkę włącznie!
  • 0

#94 AVErsiv Napisany 24 listopada 2006 - 09:31

AVErsiv

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 998 Postów:
no i stalo sie ! , jeden z dwoch Xboxow 360 w moim miescie :P ( nie nieznam osob ktore maja X360 prucz mojego kumpla i mnie ) zaliczyl zgona podczas ostatniej misji COD 2 ...

smutna i dosc przerazajaca statystyka !

jak kumpel mi go dostarczy to opisze dokladnie usterke , wiem tylko tyle ze niema obrazu i i czerwone lampki migaja :P
mam nadzieje ze znacie jakis dobry serwis bo sprzet niejest na gwarancji ;(

prosze o jakies namiary na serwisy Xboxow
  • 0

#95 syon Napisany 24 listopada 2006 - 10:01

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Jeśli chodzi o serwis XO to znalazłem taką oto informację:

Xbox 360 jakiś czas temu oficjalnie wylądował w naszym kraju. Jedną z zalet premiery jest profesjonalny serwis konsol. Jeden z Redaktorów czasopisma PSX Extreme podał, jak sprawa teoretycznie wygląda.

W przypadku awarii sprzętu w ciągu 14 dni od daty zakupu konsoli X360 możesz zgłosić się bezpośrednio do Sprzedawcy (czyli w miejscu, gdzie kupiłeś konsolę) w celu oddania, zareklamowania towaru lub wymienienia na nowy (w zależności od opcji przewidywanych przez Sprzedawcę). Klient musi oddać Sprzedawcy konsolę w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami wchodzącymi w skład zestawu (zasilacz, kable itd.).

Po upływie 14 dni od daty zakupu konsoli, Klient powinien skontaktować się telefonicznie z Xbox Helpline (Polska): 00800 441 17 96 (połączenie bezpłatne z tel. stacjonarnego, nie dotyczy połączenia z tel. komórkowego), aby zarejestrować swoją konsolę X360 w celu aktywacji gwarancji (wymagane jest podanie numeru seryjnego konsoli) oraz zgłosić usterkę.

Centrum Pomocy Technicznej firmy Microsoft w trakcie rozmowy z klientem postara się:
a) zdiagnozować problem;
b) ustalić, czy problem dotyczy sprzętu, akcesoriów czy oprogramowania;
c) jeżeli okaże się to konieczne - zorganizuje kuriera, który odbierze konsolę od klienta i dostarczy do serwisu, gdzie konsola zostanie naprawiona, a po serwisowaniu dostarczy ją z powrotem do klienta. Koszt przesyłek pokrywa Microsoft.

Po zgłoszeniu usterki i zapadnięciu decyzji o wysłaniu konsoli na serwis, klient otrzyma e-mailem kod kreskowy do wydrukowania lub drogą pocztową gotowy, wydrukowany kod kreskowy w celu naklejenia go na list przewozowy firmy kurierskiej. Klient może sam zamówić kuriera po otrzymaniu kodu kreskowego i uzgodnić dokładną godzinę odbioru przesyłki, nr tel. (0-22) 650 16 61.


W przypadku serwisowania akcesoriów lub wymiany uszkodzonych gier Microsoft Games Studios klient pokrywa koszty przesyłki. Klient musi odesłać do serwisu konsolę w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami wchodzącymi w skład zestawu (zasilacz, kable itd.). Naprawa serwisowa jest realizowana w czasie 3 tygodni.

W przypadku gdy Klient dokonał zakupu konsoli za granicą i posiada ważny paragon/rachunek – powinien zadzwonić bezpośrednio na numer Xbox Helpline (Polska) 00800 441 17 96, aby aktywować gwarancję.


Jeśli natomiast chodzi o serwisy sklepowe to:

1. iksboks.aplaus

2. robson.pl
  • 0

#96 ehtleef Napisany 25 listopada 2006 - 18:11

ehtleef

    Pikachu

  • Narybek
  • 63 Postów:
mam problem z mikrofonem (jest on wlaczony zarowno w menu konsoli jak i przelacznik)

podczas grania w GOW ludzie przestali mnie slyszec (na poczatku moglem normalnie rozmawiac)

Nadal moge wysylac wiadomosci glosowe i ostatnio w GRAW inni gracze mnie slyszeli.

Podczas testu konsoli mam Open NAT


ktos ma jakis pomysl czemu mnie nie slychac w GOW ( ja innych graczy slysze)
  • 0

#97 wrog Napisany 25 listopada 2006 - 21:03

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
Czasem tak się dzieje, zwykły bug.
  • 0

#98 ehtleef Napisany 26 listopada 2006 - 00:53

ehtleef

    Pikachu

  • Narybek
  • 63 Postów:
da sie temu jakos zaradzic?
czy po prostu grzecznie czekac na jakos poprawke?
  • 0

#99 Pawlik Napisany 29 listopada 2006 - 21:37

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
ja jak gram w GoW to czasem wyskakuje mi komunikat, ze konsola nie moze odczytac danych z płyty. I zaleca mi wyjecie płyty, przeczyszczenie jej oraz restart. Konsola ma 3 tyg i dziwi mnie toche to, ze juz mam problem z czytnikiem :/
  • 0

#100 Gość__* Napisany 29 listopada 2006 - 21:40

Gość__*
  • Goście

ja jak gram w GoW to czasem wyskakuje mi komunikat, ze konsola nie moze odczytac danych z płyty. I zaleca mi wyjecie płyty, przeczyszczenie jej oraz restart. Konsola ma 3 tyg i dziwi mnie toche to, ze juz mam problem z czytnikiem




Tez tak mam ale podobno jak sie dlugo gra to czasem cos takiego wyskakuje ;)
  • 0

#101 Pawlik Napisany 29 listopada 2006 - 22:01

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

jak sie dlugo gra to czasem cos takiego wyskakuje

heh, ale ja nie gram duzo. Moja 360 łacznie przez te 3 tygodnie chodziła moze 12 godzin. Moze tak sie dziej bo płytka z GoW jest cały czas w kosnoli ( choc nie wiem co to by miało do rzeczy ), Teorie taka wysunołem po tym jak gre odpaliłem poprzez włozenie gry do czytnika i w tedy wsio było ok :)
  • 0

#102 AVErsiv Napisany 29 listopada 2006 - 22:56

AVErsiv

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 998 Postów:
tak , to jest wina tego ze naped DVD jest umiejscowiony tuz nad kosmicznie grzejacym sie ukladem graficznym !

przegrzewa sie uklad kontroli lasera , i konsola zaczyna miec problemy z odczytem plytek DVD !

musielibyscie rozebrac swojego Xboxa , i nakleic na spod napedu DVD tworzywo nieprzepuszczajace ciepla ( mozna znalesc kolo zasilacza w pierwszym Xboxie , wyciac i nakleic na naped DVD ( w 360 bardziej sie przyda ) powinno pomoc , jeszcze bardziej by pomoglo gdyby M$ nie poszkodowal kasy i zbudowal ta konsole tak jak sie nalezy a nie po najnizszej lini oporu i ceny .... radiator na GPU to poprotu kpina , i fakt ze koledze 360 padla po niecalym roku bo sie gpu wygrzal w plyty glownej to juz makabra !

szczeze mowiac to najgorzy sprzet z jakim mialem do czynienia , przebija nawet DC !! :trup: cale szczescie z moim 360 nic sie nie dzieje .... :ninjadance:
  • 0

#103 kmh Napisany 29 listopada 2006 - 23:04

kmh

    Blanka

  • Narybek
  • 231 Postów:
Jezu, nie strasz :blah:
  • 0

#104 AVErsiv Napisany 30 listopada 2006 - 00:15

AVErsiv

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 998 Postów:

Jezu, nie strasz :blah:


sory nie mialem takiego zamiaru ...

wiem ze to wcale nie przyjemna mysle ze konsolka na ktora sie wydalo ostatni grosz moze sie poprostu tak z nieczego zepsuc ( kumplowi podczas ostatniej misji COD 2 .. )

ale taka jest prawda, co mnie nie powstrzymuje od grania na niej i planowania zakopow ( gier i akcesori :D ) , tak wiedz moze twojej nic nie bedzie ( mniejmy taka nadzieje )
  • 0

#105 kmh Napisany 30 listopada 2006 - 09:12

kmh

    Blanka

  • Narybek
  • 231 Postów:
No ja trzymam się nadziei, że moj rekreacyjny tryb gry po dwie godziny dziennie przedłuży nieco żywotność sprzętu :ninja:
  • 0

#106 Pawlik Napisany 30 listopada 2006 - 16:48

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Xbox Helpline (Polska): 00800 441 17 96
dzwonił juz moze ktos pod ten numer ? Bo ja jak dzwonie to słysze w słuchawce, ze nie ma takiego numeru. Czy moze pod tak długie numery jakos inaczej sie wykreca a ja nic o tym nie wiem :)
Edit
Dziwna sprawa. Zadzwoniłem w koncu z telefonu obsługiwanego przez TPSA ( ja mam tele2) i dodzwoniłem sie bez problemu, ale było juz po 17 wiec infolinia juz nie pracowała i nic nie załatwiłem.
  • 0

#107 Gość__* Napisany 15 grudnia 2006 - 16:56

Gość__*
  • Goście
Dobra ludzie, teraz ja. Mam taki oto routerek: http://www.pentagram... ... roduktu=17, podłączam go przez karte WiFi i mam 2 akcje:
Neostrada wyświetla, że żadany numer jest zajety czy coś, a Xbox chyba to samo.
Moze ktos doradzic?
  • 0

#108 Gość__* Napisany 18 grudnia 2006 - 19:39

Gość__*
  • Goście
Pytanie z serii "ręce opadają" ale niestety dno ze mnie techniczne więc proszę nie rzucać nożami.X360 będzie pod choinkę więc mam pytanie odnośnie monitorów.Czy jak kupię lcd-ka to co z zasilaniem?Czy monitor może być podłączony bezpośrednio do x-a i już wszystko gra czy też musi być do tego pc i jakieś kombinacje alpejskie?Akurat na monitorach się nie znam,jedyny jaki miałem był 15"z roku 1996 i był zasilany z pc.A teraz mam laptopa więc monitor chodzi sam z siebie.Wiem że za to pytanie przedszkolaki mnie wyśmieją ale cóż...Dzięki za pomoc :przytul:
  • 0

#109 Texz Napisany 18 grudnia 2006 - 19:44

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Czy jak kupię lcd-ka to co z zasilaniem?

Standardowy kabel jak od PC, idzie do gniazdka i tak wygląda zasilanie. Praktycznie obecnie 99% LCDków ma tak rozwiązaną sprawę poboru prądu.

Czy monitor może być podłączony bezpośrednio do x-a i już wszystko gra czy też musi być do tego pc i jakieś kombinacje alpejskie?

X360 - kabel VGA - Monitor (od którego oprócz tego co napisałem, odchodzi osobny kabel zasilający)
Nie wiem co to za dziwną dziewojszkę miałeś z 96 roku, że zasilana była prosto z PC. Hehe :lol:
  • 0

#110 Gość__* Napisany 19 grudnia 2006 - 10:17

Gość__*
  • Goście
Dzięki za pomoc man. :jeee:
A monitor był-well...powiedzmy że chłopcy robią samochody na literkę "D"
(aczkolwiek nic nie mogę powiedzieć złego bo po 10 latach użytkowania monio dalej działa :ninja:
  • 0

#111 Gość__* Napisany 22 grudnia 2006 - 13:24

Gość__*
  • Goście
:klaszcze: Hello!
Mam pytanie w sprawie "przerobionego" Xa 360. Ostatnio na allegro troche tego jest i chcialbym wiedziec czy te chipy szkodza konsoli jak w przypadku Ps2 czy sa mniej szkodliwe jak np. dla Xa pierwszego i czy ktos posiada taka konsole bo chcialbym wiedziec jak sie sprawuje. Chyba all :)
  • 0

#112 Gość__* Napisany 03 stycznia 2007 - 14:51

Gość__*
  • Goście
Z tego co wiem, najlepiej sflashować napęd - 50zł,działa ok.
  • 0

#113 Texz Napisany 05 stycznia 2007 - 17:38

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Mam 3 rings of death. Pieprzony Microsoft!* :evil:

edit: pieprz - taka przyprawa, wykorzystywana w celach smakowych kulinarnie na całym świecie.
  • 0

#114 MaxVarEmreis Napisany 05 stycznia 2007 - 19:05

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Mam 3 rings of death. Pieprzony Microsoft! :evil:

Zobacz tym tym sposobem naprawisz konsole ?? Klik
  • 0

#115 Texz Napisany 05 stycznia 2007 - 19:42

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Operacja Smash my X360, przebiegła po myśli Miamoto*. X360 zdechł.

*kiedyś to wam wytłumaczę.
  • 0

#116 Gość__* Napisany 05 stycznia 2007 - 21:10

Gość__*
  • Goście
hej co jest grane nie moge się połaczyć z livem !!!!!!!!!!!!!!! a co jest najsmiezniejsze to wszystkie IP i DNS przechodzom na teście bezbłednie a na XBOX LIVE i wychodzi filed co to jest ludzie pomocy bo teraz to ja już nie wiem o co chodzi ?????????????
  • 0

#117 ACZ Napisany 05 stycznia 2007 - 21:37

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
BryndaPL, zbanowali Ci konsolę na Live!, bo grasz na piratach ;]
  • 0

#118 Gość__* Napisany 05 stycznia 2007 - 21:42

Gość__*
  • Goście
Czychu Ty serio, ze MS tak robi? I co - juz sie tego nie da odkrecic? O_o
  • 0

#119 Gość__* Napisany 05 stycznia 2007 - 22:23

Gość__*
  • Goście
stary ja nigdy nie pomyslałem nawet o piratach do exa i gram na samych orginałach kurna jescze wczoraj był wszystko ok a tu dzisiaj miałem mieć o 21 klanowke w gearsów i dupa nie moge się połączyć
  • 0

#120 ehtleef Napisany 05 stycznia 2007 - 22:44

ehtleef

    Pikachu

  • Narybek
  • 63 Postów:
mam podobny problem co Brynda
tylko ze mnie sie udaje czasami polonczyc a czasmi nie
  • 0