Skocz do zawartości

Zdjęcie

Xbox 360 pomoc


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
2000 odpowiedzi na ten temat

#181 MaxVarEmreis Napisany 26 stycznia 2007 - 16:14

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:
No i dzisiaj zapukał do mych drzwi kurier z nowym X360 :)
Cała akcja nawet 5 dni nie trwała :lol: Brawa dla MS za takie tępo. ( w poniedziałek telefon do servisu, wtorek kurier, dzis uz mam konsole :) )

Konsola oczywiście nie moja. Data produkcji listopad 2005.

Chwali sie także to, ze dostałem spowrotem swój HDD. Z nieranuszoną zawartością :ninjadance:

Oby tylko moj nowy X360 działał 100 lat :D
  • 0

#182 Mani Napisany 26 stycznia 2007 - 16:40

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
No to Maxiu życzę Tobie by działał bez szwanku ...w poniedziałek ma do mnie kurier zawitać i daję konsole do serwisu bo zaczęła za bardzo rysować płytki a nie mam zamiaru co chwile latać do firmy która regeneruje CD bo za jakiś czas nie było by co regenerować.No i mam nadzieje że dostanę spowrotem moją konsole (wrzesień 2006) z wymienionym czytnikiem a nie jakąś starszą która (nie daj boże) też albo padnie albo jeszcze gorzej bedzie rysować płytki i tak zaczne zabawe w serwisowanie.
  • 0

#183 BeSOS Napisany 26 stycznia 2007 - 16:46

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
No to Mani zagościsz niebawem w sigu Czysi ;p
Mój wymieniony x360 rysuje płytki - delikatnie co prawda, ale jednak ;/ Póki co mam dosyć pieprzenia się z naprawą, jak problem sie pogłębi to chyba przedzwonię.

Co do wymiany Xów, które rysuja płytki to na forum xboxa czytałem, że jednej osobie nie zaakceptowali takiego zgłoszenia :hmmm:
  • 0

#184 Texz Napisany 26 stycznia 2007 - 17:50

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Dodany obrazek
Zawsze czujni :ninja:
  • 0

#185 Gość__* Napisany 26 stycznia 2007 - 22:19

Gość__*
  • Goście
Na całe szczescie ja swoja X360 kupiłem u Juchego, czyli omineła mnie ta cała komedia z servisem Microsoftu (ufff...)
Własnie sie dowiedzialem ze w poniedzialek moj nowy X360 wraca do mnie do domku :)

Rozmawiałem troche z Juchym i dowiedzialem sie ciekawych rzeczy o servisie M$.
Powiem tak, jezeli ktos ma taką mozliwosc to niech nie wysyła do nich 360.
  • 0

#186 luck1985 Napisany 26 stycznia 2007 - 22:29

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Dlatego ja swoja konsole poddalem modyfikacji ;)
Stracilem gwarancje , ale i tak najdrozsza naprawa na ta chwile to 490zl - wymiana plyty glownej, a to mi sie raczej nie trafi - ale to najdrozsza naprawa .
Mod mi dal mniejsze obroty czytnika , wiec konsola jest cichutka jak Nintnedo 64 ;)
A serwis Ms dziala szybko , bo Maxa konsola jest dopiero teraz naprawiana i moze byc tak , ze Mani dostanie Maxa konsole ;) 5 dni , bo tyle trwalo przyjecie konsoli , obadanie usterki i przyznanie naprawdy z odsylka .
Konsola moze byc i z lutego 2004 ( lol ) w serwisie ma naprawione wady fabryczne wiec jest si .
A jezeli maniemu nie przyznaja gwarancji , bo czytnik nie wchodzi w to , to wtedy mani placi 360 zl za wysylke konsoli i odeslanie jej z czech :D
Juchy to opisywal .
Jeden kolo kupil w niemczech 360 mial flasha , oddal kolesiowi u ktorego kupil i kolo pojechal z tym do rajchu , a ci nie sprawdzali plomby , tylko dali mu nowa konsole ;) Zalezy jak lezy .
  • 0

#187 MaxVarEmreis Napisany 26 stycznia 2007 - 22:31

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Na całe szczescie ja swoja X360 kupiłem u Juchego, czyli omineła mnie ta cała komedia z servisem Microsoftu (ufff...)

Znaczy jaka komedia?? Podaj mi przykład lepiej funkcjonującego servisu ??
  • 0

#188 Gość__* Napisany 27 stycznia 2007 - 07:43

Gość__*
  • Goście

Podaj mi przykład lepiej funkcjonującego servisu ??



Servis Sony :lol:
  • 0

#189 Gość__* Napisany 27 stycznia 2007 - 12:51

Gość__*
  • Goście

Podaj mi przykład lepiej funkcjonującego servisu ??



Servis Sony :lol:

Nie wiem czy servis Sony jest lepszy bo jeszcze nic mi nie padło, zaden produkt tej firmy.
Ale z tego co wiem to nie wysyłasz, aparatu, konsoli czy kamery gdzies tam do Warszawy tylko udajesz sie do najblizszego Centrum Sony.

Jezeli chodzi o servis M$ tu mozecie troche sobie poczytac
http://www.psxextrem... ... 252&st=120
patent z "bezpłatna infolinia" to juz jest grube przegiecie.



bo Maxa konsola jest dopiero teraz naprawiana i moze byc tak , ze Mani dostanie Maxa konsole ;)

ekhm...dokładnie tak jest :/
  • 0

#190 Gość__* Napisany 29 stycznia 2007 - 21:19

Gość__*
  • Goście
Czy jesli konsola mi działa dobrze, ale jednak jak troche pogram to tył konsoli jest taki cieplo-goracy to oplaca sie kupic intel cooler?? I czy jesli mam ja polozona na ziiiimny blacie to cos sie z nia może stac? (słyszałem że luty są z cynowo-olowiowe) i one nie lubia zimna i moga puszczać w zimnie). Jak radzicie? Wiem nOObowskie pytania
  • 0

#191 Texz Napisany 29 stycznia 2007 - 21:30

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

słyszałem że luty są z cynowo-olowiowe) i one nie lubia zimna i moga puszczać w zimnie

Mowa była o temperaturach poniżej zera więc spontan :)

Czy jesli konsola mi działa dobrze, ale jednak jak troche pogram to tył konsoli jest taki cieplo-goracy to oplaca sie kupic intel cooler??

To że tył jest ciepło-gorący to normalne dla wszystkich X360. Intercooler? Hm.. słyszałem skrajne głosy z jednej jak i drugiej strony - zarówno za, jak i przeciw. Może jakiś obecny użytkownik się wypowie, bo nie ma jednoznacznej oceny tego urządzenia.
  • 0

#192 MonsieurWoland Napisany 30 stycznia 2007 - 00:15

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

No i dzisiaj zapukał do mych drzwi kurier z nowym X360 :)
Cała akcja nawet 5 dni nie trwała :lol: Brawa dla MS za takie tępo. ( w poniedziałek telefon do servisu, wtorek kurier, dzis uz mam konsole :) )


Jesteś jakimś czarodziejem czy cuś?:P Kupowałeś x360 przed Polską premierą prawda? Jak załatwiłeś naprawę w polskim oddziale microsoftu? Ja wysłałem x360 i dostałem ją spowrotem po 1 miesiącu czasu. Mam nadzieję, że info nie przyda mi się w przyszłości ale lepiej dmuchać na zimne:P
  • 0

#193 MaxVarEmreis Napisany 30 stycznia 2007 - 00:28

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

No i dzisiaj zapukał do mych drzwi kurier z nowym X360 :)
Cała akcja nawet 5 dni nie trwała :lol: Brawa dla MS za takie tępo. ( w poniedziałek telefon do servisu, wtorek kurier, dzis uz mam konsole :) )


Jesteś jakimś czarodziejem czy cuś?:P

Urok osobisty :)

Kupowałeś x360 przed Polską premierą prawda?

Tak


A serio. To Pani na infolini mi bardzo pomogła. Jeszcze raz gratuluje MS serwisu ( awaryjnych konsol juz nie :) ). Zadko można coś takiego spotkac.
  • 0

#194 Texz Napisany 30 stycznia 2007 - 08:37

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Pytanie mam Max, ile dni trwał sam serwis gwarancyjny w .. centrum serwisowania twojej konsoli?
  • 0

#195 MaxVarEmreis Napisany 30 stycznia 2007 - 13:00

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Pytanie mam Max, ile dni trwał sam serwis gwarancyjny w .. centrum serwisowania twojej konsoli?

Wychodzi ze chyba 2 dni ( albo nawet 1 :) ).
  • 0

#196 kmh Napisany 30 stycznia 2007 - 17:03

kmh

    Blanka

  • Narybek
  • 231 Postów:
Próbował ktoś emulować SC:Chaos Theory na 360? Mi gra chodzi płynnie, jednak wstawki filmowe gubią klatki i sie przycinają O_o

i nie wiem, czy to kwestia emulatora, czy płytki? nie jest w sumie jakoś szczególnie porysowana..
  • 0

#197 Gość__* Napisany 30 stycznia 2007 - 18:29

Gość__*
  • Goście
Witam. Kupiłem Gearsy uzywane i są one porysowane przez konsole tego gościa co mi je sprzedał (idealny okrąg o grubosci paru milimetrów na samych obrzeżach płyty) to czy z moją nie sprawiającą problemów konsolą (dokladniej z czytnikiem) może sie cos stań od tego okręgu??

Plz o odp
  • 0

#198 Pawlik Napisany 30 stycznia 2007 - 19:23

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Do mnie też dziś wróciła konsola. Wysłalem ją w środe i dziś już mam, a więc cała operacja trwała nie całe 5 dni robocze. Otrzymałem model wyprodukowany w lipcu 2006, moja konsola pochodziła z września, wiec tragedii nie ma :)
  • 0

#199 Texz Napisany 31 stycznia 2007 - 18:05

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
IDŹCIE I GŁOŚCIE DOBRĄ NOWINĘ, PRZYSZŁA DO MNIE MA KONSOLA W POSTACI SPRZĘTU WYPRODUKOWANEGO W PAŹDZIERNIKU 2005.
X360 ZNOWU ZAGOŚCIŁ W SERCU MYM, ZNOWU JESTEM ZIELONY JAK PO SPALENIU SIĘ ZIOŁEM ZA 250 ZOLI. POZDRO!!!11111
  • 0

#200 Gasei Napisany 01 lutego 2007 - 02:51

Gasei

    Toad

  • Narybek
  • 3 Postów:
Dzisiaj moja 360 zaliczyła 3 zwiechy podczas grania w crackdown i jedną w dashboardzie, mam zacząc sie martwić ? Wczesniej nie miałem zadnych problemów
  • 0

#201 BeSOS Napisany 01 lutego 2007 - 12:10

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Mój 360 zaczął się wczoraj dławić podzczas gry w Pinate - framerate na poziomie 10 fpsów. Dziś rano było to samo, po chwili otrzymałem komunikat, zebym wyczyścił płytkę. Wyjąłem, płytka idealna, ale cóż - przetarłem. I działa. Więc może strasznie delikatny ten czytnik ;/

Gasei - mój X360 poszedł do pieca, tzn. serwisu :mrgreen: , właśnie dlatego, że się wieszał. Tylko, że u mnie wieszały się gry, Dash sporadycznie.
  • 0

#202 Mani Napisany 01 lutego 2007 - 20:10

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
SERWIS MS :
1. We wtorek (30 styczeń) odebrał kurier moją konsole.
2.W środe (31 styczeń) konsola została wysłana do Czech do serwisu.
3. Dziś (1 luty) o godz 6:00 odebrano moją konsole w Czechach.
4.Również dziś (1 luty) o godzinie 10:38 wysłano konsolę spowrotem do mnie.

Co za szybkość ...AVE MS !!!11 (mam nadzieję, że jednak przyjęto ją na serwis bo nie uśmiecha mi sie płacenie 360 zł za wysyłke w jedną stronę gdyby konsoli nie przyjęli na serwis - wg. pań z helpline gwarancja nie obejmuje rysowania płyt ale wady napędu juz tak).
  • 0

#203 Texz Napisany 01 lutego 2007 - 21:07

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Jutro ją dostaniesz... na 80% :) W moim przypadku też było szybko... tyle, że 2 tygodnie po zgłoszeniu awarii na infolini.

ps. a jak tam rachunki z TPSA?

I coś o mojej konsoli. Czy mi się tylko zdaje, ale konsola ma dodatkowy wiatraczek chłodzący? Podczas pracy w dashboardzie jakby słychać głośniejszą wentylację z tyłu konsoli, oraz AUTENTYCZNIE po takich Gearsach tył konsoli jest mniej ciepły, niż poprzednia konsola.

Napęd Hitachi - cichutki i milutki. Miód.
  • 0

#204 Gasei Napisany 01 lutego 2007 - 21:21

Gasei

    Toad

  • Narybek
  • 3 Postów:
No i dopadło i mnie. Dzisiaj włączyłem raz wszytsko ok ale zaciął się w dashboardzie. Potem drugi - ring of death . Poczym znowu włączyłem i włączył się normalnie. Jaki to typ errora ? Da się to uleczyć czy juz tylko serwis ?

Czasami jest tez tak ze włączam konsolę a ona nic.Tak jakby nie reagowała - tzn. słychac ze sie włączyla ale nie ma obrazu i zielonych diod.

Czychu mozesz i mnie dopisac xD :ninja:
  • 0

#205 Texz Napisany 01 lutego 2007 - 21:29

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Jaki to typ errora ?

Mnie nie pytaj, sam musisz to sprawdzić:
http://forum.xbox-sc...?showtopic=5655
  • 0

#206 Mani Napisany 01 lutego 2007 - 21:31

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Ja z poprzednią (to sie jeszcze okaże) konsolą miałem podobny problem ...czasem jak wcisnąłem GUIDE (i przytrzymałem - zeby nikt nie pisał ze trzeba było przytrzymać) to konsola sie nie włączała....od listopada az do 30 stycznia zaliczyła 4 zwiechy z czego 2 podczas grania w GOW po LIVE (za duzo zaproszeń na raz wysyłanych i nie wyrabiała bidulka z informowaniem ze juz wysłała zaproszenie)....

GASEI ... wal na serwis nie ma co czekać bo widać że lada dzień moze konsolka wyciągnąć kopyta.
  • 0

#207 BeSOS Napisany 01 lutego 2007 - 23:44

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Moj X360 dziś odmówił posłuszeństwa czytania Pinaty - w przeciągu godziny wyskakuje komunikat, że płytka jest brudna - a nie jest. W dniu dzisiejszym otrzymałem takie 4 komunikaty - niezły badziew MS nam wciska a konsolę mam z serwisu. Czyżby preludium do kolejnej wymiany? :hejka:

IMO te konsole mają jakiś wrodzony defekt i wcześniej czy później siadają. Fajnie będzie jak pokończą nam się gwarancje :ninjadance:
  • 0

#208 Texz Napisany 01 lutego 2007 - 23:47

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

IMO te konsole mają jakiś wrodzony defekt i wcześniej czy później siadają.

Dopiero teraz na to wpadłeś?

Fajnie będzie jak pokończą nam się gwarancje

Juchy się ucieszy...

A oto TO co przyszło do mnie w casual pudełku:
Dodany obrazek
Real Love! :D
  • 0

#209 ACZ Napisany 01 lutego 2007 - 23:57

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 173 Postów:
Jedyn, jak tak dalej pójdzie to będziesz się ścigał z Yetim w kwesti ilości wysyłek do serwisu ;)

___________________
D'arcy Wretzky
Dodany obrazek
Xbox360 padł następującym userom: Frank Jaeger, 1qaz1q, T3xz, Pawlik, MaxVarEmreis, Sensei, Yeti (x2), Luck1985, Mani, Gasei.
Nie chcesz do nich dołączyć? Nie kupuj Xboxa360 !!!
Wybierz P L A Y S T A T I O N 3 !!!
  • 0

#210 BeSOS Napisany 01 lutego 2007 - 23:59

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
:D
A to Yeti już 2 razy wymieniał? "Dozgonny megaszacun" :ninjadance:
  • 0