Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rogue Galaxy


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
95 odpowiedzi na ten temat

#91 Shinigami Napisany 06 grudnia 2015 - 13:32

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Ileż emocji na poprzedniej stronie tematu :banderas:

Ten post był edytowany przez Shinigami dnia: 06 grudnia 2015 - 13:33

  • 0

#92 Schrodinger Napisany 06 grudnia 2015 - 13:34

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

ehe 

 

Przenieść do PS4! 

 

Zacząłem grać, pierwsze 10 minut, pobrane z naszego stora za 63 zł. Grafika nie wygląda wcale tak źle, ale szału nie ma, obraz jest na 4:3 i nie ma chyba możliwości tego zmienienia. System walki jest całkiem fajny ale mało narazie widziałem i jak widać na filmiku mnie zaorali, ale podoba się brak loadingów i przenoszenia na inne tereny jak w FFX, nawet przy wchodzeniu do pomieszczenia nie ma loadingów (fakju Bethesda) 

 

Kilka screenów i filmik 

 

Tclyhhs.jpg

Bpd8oz6.jpg

i0kWaW0.jpg

esLVra6.jpg

eNmdvG6.jpg

QpV0rME.jpg

0n3VIxV.jpg

7SyVhDT.jpg

N2vdcIz.jpg

vCAcNsK.jpg

 

 


  • 0

#93 cwany-lis Napisany 06 grudnia 2015 - 15:38

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 569 Postów:

oho, prawie 7 lat temu w to grałem :doge:

 

 

Po 35 godzinach gry [jeszcze 10 i napisy końcowe ?] uznaje tą grę za bardzo dobrą - idealny jrpg dla casuali, zakładając że oni grają w takie gry :) Na duży plus zaliczam olbrzymią inspirację KotOR'em i Final Fantasy XII - momentami można by posądzić Level 5 o plagiat i zwykłe kradziejstwo ale gra tylko na tym zyskuje :mrgreen:

 

Skończyłem dziś Rogue Galaxy - autorzy przeszli samych siebie projektując ostatnie lokacje prowadzące do finałowego przeciwnika - i nie jest to wcale plus - ilość długich, zakeocnych korytarzy i odnóg w jakiniach tylko irytuje, na szczęście nie jest łatwa [ani razu nie widziałem napisu game over 8) ].

"Wyceniłbym" ją na 7.8/10 - prosta, taka trochę wręcz prostacka [pod względem fabuły wręcz telerankowa] ale miła i łatwa w obsłudze. System walki wciąga chociaż po którejś tam z kolei godzinie grania może nudzić, historia jak już wspomniałem uroczo bajkowa i lekka - można dać się porwać kosmicznej przygodzie :pirat:

 

Z sentymentu, chętnie wrócę do tej gry i sprawdzę ją na PS4 - 63 zł. - spoko cena za tyle grania :duda:

 


  • 0

#94 Schrodinger Napisany 12 grudnia 2015 - 00:22

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
3h na liczniku, drugi czapter zrobiony, 14 lvl i oramy dalej :banderas:
  • 0

#95 Kazuo Napisany 12 grudnia 2015 - 04:55

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Ten tytuł jest bardzo nierówny. Są momenty, kiedy akcja przyspiesza, odwiedza się ciekawsze światy, pojawiają się fajne zwroty akcji, a czasem giereczka tak zamula, że aż chce się odłożyć pada i już nie wracać. Zakładam, że nie dasz rady skończyć Szrot, ale mogę się mylić. Ja tam czekam za remasterem FFXII.


  • 0

#96 cwany-lis Napisany 12 grudnia 2015 - 20:19

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 569 Postów:

fajne było masterowanie broni i miksowanie przedmiotów - Tajkun nie skończy bo ma ze 5 jrpgów do ogrania


  • 0