Skocz do zawartości

PERFECT DARK ZERO (cz. 3)


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
684 odpowiedzi na ten temat

#181 MaxVarEmreis Napisany 31 stycznia 2006 - 12:51

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Jedynek a po sieci cuś ciorasz ?

Neta ma za słabego.
  • 0

#182 BeSOS Napisany 31 stycznia 2006 - 12:53

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Jedynek a po sieci cuś ciorasz ?


cioram cioram...w dashboard :lol: xD
mam za słabe łacze w tej chwili, neo 128, więc nawet się nie pcham, a wierz mi, ze dałbym sie posiekać żeby w pdz na live pograc ;) Do brata chyba bedę z X360 jeździł bo on ma neo 512 ;) zawsze to jakieś wyjście ;)


Ja przez PDZ odwiedzam bardzo czesto kumpla posiadajacego X360 ktorego nawet nie lubie (kolegi a nie konsoli


o_O :D


Dla mnie gra jest ewidentnie gorsza od PD (ktory to naprawde byl Perfect)


to też prawda, ale z drugiej strony dla mnie PD to gra na 11/10 więc nawet jeśli PDZ jest gorsze to i tak wypada całkiem dobrze ;)

Ja akurat strzelnicy najmniej żałuję, nie wiem czemu...natomiast zwalonego singla /w sensie fabyły i całej reszty o której pisałem/ nie daruje Rare Dodany obrazek

Jedynek sciemnia.Sam jest za slaby a nie neta ma za slabego...Strach go oblecial poprostu:)



1qaz - tylko nie bij:)


Halo sux :]
  • 0

#183 Ney Napisany 31 stycznia 2006 - 12:53

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Jedynek sciemnia.Sam jest za slaby a nie neta ma za slabego...Strach go oblecial poprostu:)



1qaz - tylko nie bij:)
  • 0

#184 Gość__* Napisany 31 stycznia 2006 - 14:24

Gość__*
  • Goście

mam za słabe łacze w tej chwili, neo 128, więc nawet się nie pcham, a wierz mi, ze dałbym sie posiekać żeby w pdz na live pograc



Ludzie graja na radiowkach 256 0_0

Mozesz smialo uderzac 0_o
  • 0

#185 syon Napisany 31 stycznia 2006 - 21:22

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Od pierwszych chwil kiedy ujżałem intro wiedziałem jedno: znowuż wciele się w agentke Dark i przyjdzie mi znów raz jeszcze wrócić pamięcią do PD. Pierwsze pare minut musiałem spędzić na przedzieraniu się przez menu. Miałem lekkie palpitacje i zdeczka nie mogłem z wrażenia utrzymać pada, chciałem położyć się na plerach, ale jakby jakiś domownik wszedł to ryfa... Dobra pierwsza plansza. Jakieś laboratorium pod wodą. Tutorial przez pare minut, wszystko ładnie było opisywane krok po kroku na ekranie, więc zanim ogólnie jorgnąłem się w przcyiskach jaki służy do zmiany broni a jaki do jej upuszczenia, poszło pare minut ;] ale gitens, załatwiłem pajonki i dalej poszło jak po maśle. Gameplay jest świetny, sterowanie (po paru medytacjach z padem) również. Sory jedyn, ale gdzieś ty tam problem miał :o Grafika jest spoko, aczkolwieg mogłoby być super lecz po tym jak zobaczyłem wnętrze dyskoteki narazie wstrzymałem się z końcowym werdyktem. Natomiast najbardziej przypadło mi do gustu wykonanie 3 misji podczas zwijania kity po dachach. Wykonanie tego levelu jest jest, kur*ać - wyczesane :) Udźwiękowienie to poezja dla uszu - żadnych zarzutów. Generalnie cud malina, i narazie ocena w N+ w pełni pokrywa się, ale gdy ukończe gre raz jeszcze wszystko zweryfikuje.
  • 0

#186 BeSOS Napisany 01 lutego 2006 - 00:13

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Sory jedyn, ale gdzieś ty tam problem miał


no w czułosci, sterowanie jest dobre, tylko, nie mogłem zdecydowac się czy ustawić patrzenie góra/dół na 30 czy 70 ;]Teraz już gra mi sie lepiej :)

Ja dopiero jestem w misji nr 4 chyba - taka po snieżku latam i fajnie chrupie pod nogami :D

Syon, to teraz na live :D Ja dzis miałem chrzest o_O
  • 0

#187 luck1985 Napisany 01 lutego 2006 - 01:17

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
To syon ma X360 :o
  • 0

#188 syon Napisany 01 lutego 2006 - 10:19

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:

To syon ma X360


No ba, pewnie że ma :)

jedyn i reszta ferajny, na Live! uderze nie prędzej niż za miech albo dłużej. W tej chwili prędkość mi nie pozwala na cieszenie gemby z uroków gry sieciowej a nie chce marnować aktywowanego Golda na jakieś pitu-srytu w postaci ściągania jedynie trailerów. Bedzię lepszy net, będzie granie :]
  • 0

#189 Gość__* Napisany 01 lutego 2006 - 10:51

Gość__*
  • Goście

Ja dzis miałem chrzest o_O


Wart grzechu skurczybyk co :twisted: ?

Syon, jedynek gra na 128mce :!:
  • 0

#190 BeSOS Napisany 01 lutego 2006 - 12:32

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
no na live to rozumiem, tylko ta maidenowa menda ciagle headshociki strzela :cry: :D
  • 0

#191 Gość__* Napisany 02 lutego 2006 - 17:14

Gość__*
  • Goście

no na live to rozumiem, tylko ta maidenowa menda ciagle headshociki strzela :cry: :D

Oj tak oj tak ani razu go nie moge zabic a co dopiero head trafic :(
  • 0

#192 MaxVarEmreis Napisany 02 lutego 2006 - 17:18

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

no na live to rozumiem, tylko ta maidenowa menda ciagle headshociki strzela :cry: :D

Oj tak oj tak ani razu go nie moge zabic a co dopiero head trafic :(

Bo Maiden kodów uzywa :rower: . Zbanować go i tyle, szkoda z nim nawet grac. :skacze: :twisted: :P
  • 0

#193 Matrox Napisany 02 lutego 2006 - 18:23

Matrox

    ...

  • Forumowicze
  • 3 057 Postów:

no na live to rozumiem, tylko ta maidenowa menda ciagle headshociki strzela :cry: :D

Oj tak oj tak ani razu go nie moge zabic a co dopiero head trafic :(


Przestancie mu tak slodzic bo mu woda sodowa do glowy uderzy :D

Wasnie przeczytalem w nowym N+, ze nowe mapy do PDZ nie beda darmowe, to jest pewne ?
  • 0

#194 Gość__* Napisany 02 lutego 2006 - 18:40

Gość__*
  • Goście

Przestancie mu tak slodzic bo mu woda sodowa do glowy uderzy Very Happy


Nie uderzy :wink: Mam fuksa i tyle :!:

BTW: Mapki pewno beda platne, np w H2 kosztowaly bodajze 14.99euro za 4 mapy....
  • 0

#195 BeSOS Napisany 02 lutego 2006 - 18:43

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Jakby nie było, trzeba bedzie ściągnąć, bo tych jest za mało :)
  • 0

#196 MaxVarEmreis Napisany 02 lutego 2006 - 18:57

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Przestancie mu tak slodzic bo mu woda sodowa do glowy uderzy Very Happy


Nie uderzy :wink: Mam fuksa i tyle :!:

BTW: Mapki pewno beda platne, np w H2 kosztowaly bodajze 14.99euro za 4 mapy....

No tak, ale chyba później byly za free ??
  • 0

#197 Gość__* Napisany 02 lutego 2006 - 19:13

Gość__*
  • Goście
łoj panie :)
Po pół roku, lepiej kupowac od razu bo potem was zzera ciekawosc np miesiac przed ich udostpepnieniem i wydajecie kase po 2 miechach by pograc na mapklach ktore mogliscie miec wczesniej :)
Wiem z wlasnych doswiadczen :)
  • 0

#198 BeSOS Napisany 12 lutego 2006 - 13:50

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
PDZ skończony :)

Teraz juz wiem wszystko :)

Gra nie jest lepsza od PD, ale imo lepsza od np Timesplittersów 2 czy 3...Moze jak na gre nextgenową za mało w niej nextgenowości i dlatego tak obrywa ;)

Inna sprawa, że fabuła i filmiki sa chyba najgorszym szitem jaki widziałem w grach video :)

Jednak do singla bedę wracał bardzo często, levele są fajnie przemyślane, można zawsze coś nowego w nich odkryć itp :)

Jedyne nad czym ubolewam to totalna zmiana klimatu - pod tym względem PD był niezwykle przemyślany i spójny...a w PDZ tego brakuje...skaczemy ze świetnych miejscówek powalających designem do leveli, które pasuja do gry jak pięsć do oka :/

Mimo wszystko gra nadal ma to coś, czuć, że to rare, tylko trochę inne....;)

Moka ocena za całość - mocne 8...naprawde, gdyby lepiej przemyśleli fabułę, lepiej wyreżyserwoali filmiki, wywalili te plastikowe postacie i lepiej dopracowali grę (fizyka!!!, wększa interakcja z otoczeniem) to byłby to dla mnie sequel na jakiego czekałem....może tak bedzie z PD2 :)
  • 0

#199 xell Napisany 12 lutego 2006 - 19:35

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 348 Postów:

Gra nie jest lepsza od PD, ale imo lepsza od np Timesplittersów 2 czy 3

O to akurat nietrudno, biorąc pod uwagę, jak słabe są to gry. :D
  • 0

#200 BeSOS Napisany 12 lutego 2006 - 23:05

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

O to akurat nietrudno, biorąc pod uwagę, jak słabe są to gry.


LOL
  • 0

#201 Gość__* Napisany 13 lutego 2006 - 00:11

Gość__*
  • Goście

O to akurat nietrudno, biorąc pod uwagę, jak słabe są to gry.


LOL


LOL. 1=101% Prawidlowy komentarz.
  • 0

#202 Blizzard Beast Napisany 21 lutego 2006 - 23:48

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Pierwsze 3 misje na Perfect Agencie zaliczone! :klaszcze: :pijak:
  • 0

#203 BeSOS Napisany 21 lutego 2006 - 23:55

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Pierwsze 3 misje na Perfect Agencie zaliczone!


LOL

eeee....tzn mój ty wymiataczu :D
  • 0

#204 Gość__* Napisany 22 lutego 2006 - 00:46

Gość__*
  • Goście
haha blizz jescze level 30 i mozesz nosic tytuł S1CK PR0 PL4Y3R4 :D
  • 0

#205 syon Napisany 22 lutego 2006 - 14:08

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Żeby jeszcze poziom trudności PD stanowił jakąś bariere to bym zrozumiał entuzjazm w jego przechodzeniu :D a tak? Łatwizna.
  • 0

#206 Blizzard Beast Napisany 22 lutego 2006 - 14:28

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Nie ma checkpointow. Wprost nie moge sie dzunkgli doczekac, ciekawe, ile bede na niej stal. A potem Dark Agent. Chyba sie zebrzdżę.

Maiden, jaki 30 level?

Syon, a ty gdzie jestes w PDZ? Bo maiden to wiadomo, ze multiplayerowy mulek tylko :D
  • 0

#207 Matrox Napisany 22 lutego 2006 - 15:26

Matrox

    ...

  • Forumowicze
  • 3 057 Postów:

Nie ma checkpointow. Wprost nie moge sie dzunkgli doczekac, ciekawe, ile bede na niej stal. A potem Dark Agent. Chyba sie zebrzdżę.

Maiden, jaki 30 level?

Syon, a ty gdzie jestes w PDZ? Bo maiden to wiadomo, ze multiplayerowy mulek tylko :D


Nie mam pojecia Bliz jak ty mozesz grac w singla, przeciez to straszna nedza ;]
Zapewne chodzilo mu o 30lvl w DM.
  • 0

#208 syon Napisany 22 lutego 2006 - 15:29

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Ja jestem już w 3 misji. Myślałem, że jak taki poziom trudności to będzie więcej objective'ów na misje a tu nic się praktycznie nie zmienia, po prostu ścinasz level jak leci i prujesz non-stop :/ (zlewszasz nawet te dodatkowe objectivy a one powinny raczej być na mus do zaliczenia) A cała trudność polega na tym, że powalić cię można nieco szybciej :roll: (a Jack zrobił się bardziej lamerski niż wcześniej czyt. "jednostrzałowiec :lol: ).
  • 0

#209 Gość__* Napisany 22 lutego 2006 - 21:30

Gość__*
  • Goście
Blizz Matrox ma racje. Własciwie napisal posta za mnie :) Ale prosze cie nie bij :P :kod:
  • 0

#210 BeSOS Napisany 22 lutego 2006 - 22:02

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Single słaby? Litosci o_O Wy chyba w słabe gry nie graliscie :) Za to single Halo wymiata ;]
  • 0