Skocz do zawartości

Zdjęcie

KILLZONE - opinie, komentarze... i najazdy (cz.2)


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1112 odpowiedzi na ten temat

#31 Matt Napisany 07 listopada 2004 - 20:19

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Cześć Xarou. Łykaj linka.

http://ps2.ign.com/m...2004-11-01.html

poczytaj jak ivan dostaje po głowie, ale cóż - najwyraźniej takie już uroki wygadywania głupot publicznie. Killzone nie jest grą na 7.5

Przeszedłem Halo. Musiałem. Uciekanie jeepem na końcu było okejowe. Nikt natomiast mi nie może powiedzieć, jak Templar łyka pierwszą wyrzutnię rakiet. Nagle ucichli Ci rzygający Killzonem. Rozczarowani też. Szkoda. Fajna zabawa.
  • 0

#32 Ryo-San Napisany 07 listopada 2004 - 20:25

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:

Cześć Xarou. Łykaj linka.

http://ps2.ign.com/m...2004-11-01.html

poczytaj jak ivan dostaje po głowie, ale cóż - najwyraźniej takie już uroki wygadywania głupot publicznie. Killzone nie jest grą na 7.5

a jaką masz pewnosc Matt ze osoby komentujące IGN'ową recke graly w KillZone?

p.s pisze to po raz enty..nie wiem co sie tak uczepiliscie IGN..ten serwis i tak wystawił KZ dosyć wysoką note( w porównaniu do gamespy, GS, informera itp)
  • 0

#33 Gość__* Napisany 07 listopada 2004 - 20:26

Gość__*
  • Goście

Napisze tylko ,że dziwi mnie zdziwienie thezertera z powodu niskiej oceny spowodowanej niskim AI przeciwników.Pierwszę słyszę żeby Killzone był grą sieciową 0_o Towrzony on był pod single.Multi to dodatek ,który ma większość dobrych fpp.Typowa sieciowa gra to Socom.Zresztą nie pisz mi tylko ,ze Killzone to hit sieciowy bo po porstu tematyka multi w grach na ps2 jest tak nędzna ,że brak mi słów.Bo co powiedziec jeśli największy hit to średniak Socom:/


Smieszny jestes lukaszku :) Pierwsze slysze, zeby Killzone byl tworzony pod singla :) Od samego poczatku jak jeszcze gra miala tytul Kin, byla mowa o online w tej grze :)
Widac ze zupelnie nie masz pojecia o rynku online na PS2, wiec dalsza dyskusje z takim ignorantem jak ty uwazam za bezcelowa.
  • 0

#34 Gość__* Napisany 07 listopada 2004 - 20:28

Gość__*
  • Goście
Matt - poczytaj jeszcze raz niektore posty. Ja np. caly czas pisze wylacznie o MULTI, a nie o Singlu. Grales w HALO kiedys w wiecej osob na Lanie ?
  • 0

#35 Gość__* Napisany 07 listopada 2004 - 20:32

Gość__*
  • Goście

Cześć Xarou. Łykaj linka.

http://ps2.ign.com/m...2004-11-01.html

poczytaj jak ivan dostaje po głowie, ale cóż - najwyraźniej takie już uroki wygadywania głupot publicznie. Killzone nie jest grą na 7.5

a jaką masz pewnosc Matt ze osoby komentujące IGN'ową recke graly w KillZone?

p.s pisze to po raz enty..nie wiem co sie tak uczepiliscie IGN..ten serwis i tak wystawił KZ dosyć wysoką note( w porównaniu do gamespy, GS, informera itp)

hehe taka prawda.Gdzieniegdzie dostał nawet ocenę 6:/
thezerterek:w takim razie czemu w każdej recenzji pisże się tylko marginalnie o właściwościach multi tej gry?czemu wymienia się wady single`a a nie multi.odp się sama nasuwa.ja być ignorant ty się znać.
  • 0

#36 Matt Napisany 07 listopada 2004 - 20:33

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Żadnej Ryo. Sęk w tym, że nie wiem jak można najlepszy FPP shooter na PS2 tak mieszać z błotem. Umówmy się, że nie jest to gra na genialna, ale solidna, grywalna i piękna. Poza tym nie ma na PS2 konkurencji. Grałem, skończyłem - nie zgadzam się z ivem. Przypomina mi się japońskie famitsu niszczące Perfect Dark (pamięta ktoś, ile dostał najmiodniejszy shooter w historii w tym piśmie?). Z nimi też się wówczas nie zgadzałem.
  • 0

#37 Gość__* Napisany 07 listopada 2004 - 20:36

Gość__*
  • Goście
No ale na Boga nie tylko IGN wystawił słabą notę tej grze!!!!
  • 0

#38 Ney Napisany 07 listopada 2004 - 20:37

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:

poczytaj jak ivan dostaje po głowie, ale cóż - najwyraźniej takie już uroki wygadywania głupot publicznie. Killzone nie jest grą na 7.5

To czemu do jasnej cholery ta gra dostaje noty nawet nizsze niz to feralne 7.5?Wiem ze gdzies tam ma i wysokie oceny ale na tych serwisach gdzie ja najczesciej wchodze (gamespot,IGN,gamespy) ma oceny niskie.Czy oni nie dostrzegaja czegos co Wy widzicie?.Nie pytam zlosliwie - sam jestem osoba ktora czekala na Killzone ale po recenzjach i ocenie na gamerankings powstrzymalem sie (poki co) od kupna tej gry.Z pkt widzenia gracza ktory nie gral w pelna wersje Killzone i nie ma jak tego zrobic co Ty bys zrobil Matt - wydalbys te 200pln na gre ktora dostaje takie noty na serwisach na ktorych do tej pory zadko sie zawodziles?
  • 0

#39 Matt Napisany 07 listopada 2004 - 20:40

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Oczywiście, że zgłaszałbym wątpliwości. Skończyłbym natomiast krytykowanie czegoś, czego sam na własnej skórze nie sprawdziłem. Przyjmowanie wielu rzeczy za pewniak jest niedobre - wierzcie mi. W dniu dzisiejszym wiem jedno - kupię sobie KZ z dwóch powodów. Chcę skończyć ją na hard (chwilowo nie mam czasu), chcę też grać online.
  • 0

#40 syon Napisany 07 listopada 2004 - 20:50

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Kto grał na PE w Killzone ten sobie już wyrobił o grze zdanie. Ja miałem okazję, więc pograłem i gra mi się spodobała, ale wiem, że są ludzie którzy nie uraczyli takiego doświadczenia i dlatego mogą nie zgadzać się a wręcz bulwersować się tym, dlaczego N+ wystawiło ocene 8.9, a tak "wielce" szanujące się witryny jak Gamespot czy IGN dały niższe oceny. Fakt jest, że teraz skoro te serwisy dały takie noty jakie dały to wielu ludzi po prostu się zniechęci do tego tytułu - a szkoda. Gdybym miał kasiore to bym równie cięzko latał po sklepach z racji zakupienia gry jak po nowe GTA - tyle.
  • 0

#41 Gość__* Napisany 07 listopada 2004 - 20:56

Gość__*
  • Goście
Matt, dzięki, tego właśnie się spodziewałem. : )

Pierwszy krzykacz ( w sprawie oceny KZ na IGN):

"I'm disgusted by Microsoft and the XBOX"

Jak dla mnie wszystko jest jasne. Posiadacze PS2 (zapewne ci sami, którzy używali nazwy "HAlo killer") są oburzeni, że recenzent używał w recenzji słowa "HALO" i w ten sposób próbują usprawiedliwić niską ocenę KillZone.

"Og Says
(...) Also, would you consider this better than games such as Red Faction 2 and Medal Of Honor Rising Sun ? Thanks.

-- Og


Better than Red Faction 2? Not even close. Better than Rising Sun? Sure, but then I thought Rising Sun wasn't that great, and I'm also not the one who reviewed it. "

Blizzard Beast - to również specjalnie dla ciebie ;) Ivan nie sugerował się gustami i odczuciami innych redaktorów. IMO słusznie.


PS.
"Go f*** yourself you Halo fanboy. & if I could, I'd put a bullet in your head. Thx.

-- Martin"

Matt, zgadzasz się z wypowiedziami tych ludzi? To może razem zabijcie Ivana ?:)

Ivan Sulic
8000 Marina Blvd. 4th Floor
Brisbane, CA 94005
USA
  • 0

#42 Zeus-Nelson Napisany 07 listopada 2004 - 20:58

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
Widze ze wojna która pzrewidziałem rozgorzała na dobre...ja napisze KILLZONE RULA 8) i wszystko jasne :wink: co do Halo juz niebede sie wypowiadał bo zdaje sie ze wczesniej juz napisałem co sadze o tej grze...i wkurza mnie ze ciagle fani Halo pisza w tym topicu wrzuty na KZ :evil: sa osoby ktorym sie ta gra podoba i sa takie ktorym sie niepodoba...proste i and czym sie tu zastanawiac??oceny na inncyh serwisach itp..sorki ale to zalezy od gustów redaktorów,kraju itp :evil: wiec niema co tu nagle najezdzac na redakcje Neo za to ze wystawiali niektorym gra inne oceny niz jakies super mega zajebsite popolularne serwisy :evil: szczerze mowiac ja mam gdzies takie serwisy...odkad tylko mam konsole i kupilem pierwszy numer Neo gazeta wywolala na mnie ogromne wrazenie...i to Neo Plus jest dla mnie autorytetem jesli chodzi o oceny gier...i poki co nigdy jeszcze ich ocena gry mnie nierozczarowala....i to im ufam i Ich ocenie nie jakis zagranicznych serwisow :evil: jak widze jak coniektorzy na nich najezdzaja to mnie krew zalewa...dobra juz nic niepisze bo odchodze od tematu...dla mnie Killzone to zarabista gierka lepsza od np:Halo i tyle 8)
  • 0

#43 Matt Napisany 07 listopada 2004 - 21:03

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Nie chce mi się zabijać ivo. Dobra recenzja gry to taka, która wyjaśnia i przekonuje do oceny końcowej. ivo jakoś nikogo nie przekonał, stąd łańcuszek wypowiedzi i zażaleń. Wojny halo-zonowe mnie nie interesują, dlatego posty xbox-haterów w listach do ivana z góry olałem. Dzięki za wklejenie ich na forum neo, przydadzą się. Idę grać w Urbzy.
  • 0

#44 Blizzard Beast Napisany 07 listopada 2004 - 21:04

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

Obserwuje Twoje posty na tym forum i mogę stwierdzić, że bardzo lubisz PS2 oraz nie przepadasz za Xboxem (lekko mówiąc). Śmiem twierdzić, że nie przez przypadek nie trawisz HALO (które jest uwielbiane przez miliony na świecie..., ale 'ty masz inny gust' -blabla-...) a uwielbiasz TimeSplitters 2 i bronisz KillZone. Ty po prostu nie lubisz Xboxa i wszystkiego co na nim jest.


Czytasz WILQ'a? Znasz taki cytacik? "Nie masz na to odpowiedzi, bo moj ***j ci w gardle siedzi". Tak sie wlasnie poczulem. Zamurowalo mnie. A rzadko sie to zdarza.

A tak na serio:

Bardzo sie ciesze, ze sa one przez ciebie obserwowane. Wszak po to je pisze, zeby ktos czytal. Ale chlopcze, o czym ty do cholery piszesz? Nie moge przedkladac designu Killzone nad Halo? Moge! I przedkladam! Ale zebym ja Halo nie trawil? Zmierz temperature! Co mam ci napisac? Ze uwazam ze Halo to swietna gra? Uwazam! Ale co to ma do tego, ze uwazam, ze Killzone to tez swietna gra? Nico! Nie roztrzasam, ktora z nich jest lepsza. Pisze, ze mi bardziej podoba sie design Killzone. A to roznica. Powiem wiecej. TimeSplitters to tez swietna gra. Ale rozniez design bardziej mi sie podoba w Killzone. I co to zmienia?

Co do argumentu o Xboxie... Wiesz, jakby to powiedziec. Lubie, to ja gry. Konsole sluza mi do ich odpalania.

Przypomina mi się japońskie famitsu niszczące Perfect Dark (pamięta ktoś, ile dostał najmiodniejszy shooter w historii w tym piśmie?). Z nimi też się wówczas nie zgadzałem.


Dostalo 28/40. Tamta rana nigdy sie nie zagoi, Matt.

Czy oni nie dostrzegaja czegos co Wy widzicie? Nie pytam zlosliwie - sam jestem osoba ktora czekala na Killzone ale po recenzjach i ocenie na gamerankings powstrzymalem sie (poki co) od kupna tej gry.


Zadajemy sobie to samo pytanie, wierz mi. Ale wiemy, jaka to gra, i dlatego wnerwiamy sie na nich, ze was do niej zniechecili. Szkoda, szkoda mi po prostu osob, ktore nie beda to w teraz grac, bo sytuacja jest taka a nie inna. A juz najbardziej to szkoda mi tych, co maja tylko PS2 i zadnym Halo ani Metroidem nowym lez po braku Killzone nie obetra.

Skończyłbym natomiast krytykowanie czegoś, czego sam na własnej skórze nie sprawdziłem.


Wlasnie, dobrze powiedziane. Wy nie szukacie potwierdzenia/obalenia zawartych w tamtych recenzjach faktow. Wy wchodzicie na liste serwisow i piszecie kto na ile Killzone zjechal, a atakujecie recenzje, na koncu ktorej ocena jest wysoka. To juz od dawna nie jest dyskusja o grze, tylko o ocenie.

Xarou, szkoda mi ludzi, dla ktorych Red Faction 2 jest lepsze od Killzone. Bo z calym szacunkiem, i z calym moim growym doswiadczeniem - cos z nimi nie tak.
  • 0

#45 Ryo-San Napisany 07 listopada 2004 - 21:07

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:

serwisy :evil: szczerze mowia aj mam gdzies takie serwisy...odkad tylko mam konsole i kupilem pierwszy numer Neo gazeta wywolala na mnei wrazenie...i to Neo Plus jest dla mnie autorytetem jesli chodzi o oceny gier...i poki co nigdy jecsez ich ocena gry mnie nierozczarowala....i to im ufam i ICh ocenie nie jaksi zagarnciznych serwisow :evil: jak widze ajk coniektorzy na nich najezdzaja to mnie krew zalewa...dobra jzu nci niepisze...dla mnie Killzone to zarabista gierka lepsza od np:Halo i tyle 8)


gawari pa polski??
:lol:



:
Pisze, ze mi bardziej podoba sie design Killzone. A to roznica. Powiem wiecej. TimeSplitters to tez swietna gra. Ale rozniez design bardziej mi sie podoba w Killzone.

i jestesmy na mecie..kolo sie zamyka Blizz..Ty wolisz design z KillZony..masz do tego pelne prawo..chociaż wiele(milionów?) osób sie z Tobą nie zgodzi....i takie samo ma recenzent jak wysatwia grze ocene 7.5 czy 6 - chociaz i tak wiele osób sie z nim nie zgodzi...
that's the point
  • 0

#46 Ney Napisany 07 listopada 2004 - 21:15

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:

to Neo Plus jest dla mnie autorytetem jesli chodzi o oceny gier...i poki co nigdy jecsez ich ocena gry mnie nierozczarowala....i to im ufam i ICh ocenie nie jaksi zagarnciznych serwisow jak widze ajk coniektorzy na nich najezdzaja to mnie krew zalewa...dobra jzu nci niepisze...dla mnie Killzone to zarabista gierka lepsza od np:Halo i tyle

Ten twoj autorytet (N+) wystawilo Halo ocene 9.6 z komentarzem Gulasha - "To najlepszy FPP w jakiego gralem w calym moim zyciu".Ciesze sie wiec ze im ufasz i ta ocena Cie nie roczarowala bo zgadzasz sie tym samym ze Halo jest gra lepsza od Killzone (ewentualnie DLA CIEBIE nie jest).Tyle odemnie - fanatyka Halo:).
  • 0

#47 Zeus-Nelson Napisany 07 listopada 2004 - 21:22

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:

to Neo Plus jest dla mnie autorytetem jesli chodzi o oceny gier...i poki co nigdy jecsez ich ocena gry mnie nierozczarowala....i to im ufam i ICh ocenie nie jaksi zagarnciznych serwisow jak widze ajk coniektorzy na nich najezdzaja to mnie krew zalewa...dobra jzu nci niepisze...dla mnie Killzone to zarabista gierka lepsza od np:Halo i tyle

Ten twoj autorytet (N+) wystawilo Halo ocene 9.6 z komentarzem Gulasha - "To najlepszy FPP w jakiego gralem w calym moim zyciu".Ciesze sie wiec ze im ufasz i ta ocena Cie nie roczarowala bo zgadzasz sie tym samym ze Halo jest gra lepsza od Killzone (ewentualnie DLA CIEBIE nie jest).Tyle odemnie - fanatyka Halo:).

Fakt Halo dosatlo ocene lepsza od KZ :lol: ale na koniec recki Killozne napisane jest zdaje sie " Czy to najlepszy fps na ps2?oj,w tej chwili chyba tak. Warto,naprawde warto wziać udział w tej wojnie" ja jestem posiadaczem tlyko ps2 daltego ta gar jets DLA MNIE najlepszym aktualnie fps(Xboxa nieposaidam daltego niebede sie klucil co do wyzszosci Halo nad KZ,bo jak wiadomo znowu wyniknie dyskusja nad wyzszoscia ktorej z konsol) Xbox ma Halo a ps2 ma Killzone...mam ps2 wiec KZ jets dla mnie najlepsze :wink: tyle odemnie-fana PS2 :twisted: i niepodwazam ocney Halo,mzoe jets i najlepszym FPs'em ale nie dla mnie :wink: poprostu amm szacunek dla tej gry ze wprowadzila cos nowego itp 8)
  • 0

#48 Gość__* Napisany 07 listopada 2004 - 21:23

Gość__*
  • Goście
ale sie tu fanboyow xboxa nazlazilo :) ten topic ma szanse stac sie najdluzszym topiciem w historii forum chyba :)

BB: Nie, ten o San Andreas jest chyba niezagrozony ;)
  • 0

#49 Gość__* Napisany 07 listopada 2004 - 21:31

Gość__*
  • Goście
TheZerter - prosze Cie - jak nie masz nic ciekawego dodania, to nic nie pisz, albo najpierw zagraj w Killzone i napisz nam swoje wrazenia z Multi, dobra ?
  • 0

#50 Ryo-San Napisany 07 listopada 2004 - 21:33

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:

(Xboxa nieposaidam daltego niebede sie klucil co do wyzszosci Halo nad KZ,bo jak wiadomo znowu wyniknie dyskusja nad wyzszoscia ktorej z konsol) Xbox ma Halo a ps2 ma Killzone...mam ps2 wiec KZ jets dla mnie najlepsze :wink:


dla mnie Killzone to zarabista gierka lepsza od np:Halo i tyle

:lol: wiedzialem ze ktos w tą nudną niedziele jeszcze mnie rozbawi do łeż..(chodzi mi o tresc posta a nie ortografie i literówki chociaz te są niewiele gorsze:)
wiec jak to było..pierwszego posta napisałeś Ty a drugiego Tyler Durden tak? hehe
The Zerther piszesz o fanbojach Xboxa(ktorych nie widze - bo wg. mnie posty fanboja powinny wygladac tak "Halo jest lepsze od KillZone bo...jest i tyle") a tutaj masz przykład najczystrzej fanbojowkiej wypowiedzi w tym temacie...a zeby było śmieszniej to napisał ją fan ps2(jak sam napisał) a nie Xbox'a..

  • 0

#51 ACZ Napisany 07 listopada 2004 - 21:44

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:
.
  • 0

#52 Gość__* Napisany 07 listopada 2004 - 21:44

Gość__*
  • Goście
No widze ze rozpetała sie straszna wojna...ale tego mozna bylo sie spodziewac. Powiem szczerze ze spodziewalem sie znacznie lepszych ocen po KZ, teraz pozostaje mi tylko zagrać w KZ i ją osobiscie ocenic. Najbardziej dziwia mnie opinie ludzi ktorzy nie mieli stycznosci z KZ nie wspominajac o tym ze nawet nie ukonczyli tego tytułu. Zagrajmy i oceńmy!!!.
PS. Przyznam sie ze obecnie od trzech dni ostro pogrywam w Halo (mowa o singlu) wczesniej miałęm niezbyt dobre zdanie o tej grze(miałem lekka styczność z wersja na X i ukończyłem dwa poziomy gdy gierka zagosciła w moim PC). No ale teraz diametralnie zmieniłem zdaniem (obecnie 6level) jest to swietna gra. I tam samo jak ja kiedys miałem złe zdanie o Halo po wrecz minimalnym obcowaniu z tym tytułem tak teraz wiekszosc graczy najexdza na KZ z powodu słabych ocen przyznawanych przez zachodnie serwisy co jak dla mnie jest rzeczą śmieszna.
Jestem bardzo ciekaw oceny KZ w PSXE. Ta recenzja moze bardzo duzo wyjasnic.

PS. Może jakieś wrażenia z gry ludzi którzy maja już KZ ? :]
  • 0

#53 Gość__* Napisany 07 listopada 2004 - 21:45

Gość__*
  • Goście

Graphics 8
Sound 8
Control 8
Fun Factor 6

Overall: 6

kurna... jak oni to licza :)

Zapytaj się pana Blizzarda i jego qmpli z redakcji. Oni też średniej nie liczą a ja nie odpowiem bo nie jestem tak mądry jak oni i nie będę recenzentem.

FPP ma niby xbox ???? Przeciez kazda z tych gier jest rowniez na peceta, wiec to nie sa exclusivy jak Killzone

Nie wszystko (np. Halo 2 i Riddick) a po drugie pomyśli o tym, że nie każdy lubi grać na PC lub ma wypasionego kompa.

i gra sie myszka co jest podstawa wygody w grach FPP

No a nie dawno mówiłeś, że kwestia przyzwyczajenia i lepiej sięgra padem. Trudne dzieciństwo miałeś czy co ? Poczytaj swoje posty, co chwila zmienaisz zdanie i swoją opinie... Pieprzysz głupoty i tyle.

ale sie tu fanboyow xboxa nazlazilo ten topic ma szanse stac sie najdluzszym topiciem w historii forum chyba

No pewnie, jak mogę być obiektywny ? Przecież mam Ps2, X, PC i miałem GCN więc wszystkie moje opinie se zmyśliłem i wyssałem z palca.Nie wspominając o tych od ps2...

A Blizzard jedyne co tu jest śmieszne to ty. Daj mi chociaż jeden powód dla którego nie mam racji co do tego, że na Xa są lepsze FPP niż na PS2. JEDEN !
  • 0

#54 ACZ Napisany 07 listopada 2004 - 21:51

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:
.
  • 0

#55 Ryo-San Napisany 07 listopada 2004 - 21:52

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:

PS. Przyznam sie ze obecnie od trzech dni ostro pogrywam w Halo (mowa o singlu) wczesniej miałęm niezbyt dobre zdanie o tej grze(miałem lekka styczność z wersja na X i ukończyłem dwa poziomy gdy gierka zagosciła w moim PC). No ale teraz diametralnie zmieniłem zdaniem (obecnie 6level) jest to swietna gra. I tam samo jak ja kiedys miałem złe zdanie o Halo po wrecz minimalnym obcowaniu z tym tytułem tak teraz wiekszosc graczy najexdza na KZ z powodu słabych ocen przyznawanych przez zachodnie serwisy co jak dla mnie jest rzeczą śmieszna.
Jestem bardzo ciekaw oceny KZ w PSXE. Ta recenzja moze bardzo duzo wyjasnic.

YETI male sprostowanie...ocena Halo na gamerankings to 96%(kult,5 mln sprzedanych kopii, wszystkie recki praktycznie zgodne ze sobą) a KZ 73%(raz 8.9 a raz 6)..wiec chodzi o jedno..gry przy takiej nocie jak 96% kupuje sie w ciemno..a gry przy nocie 73% kupuje sie na własne ryzyko..a jak juz napisałem wczesniej w dowodzie nie mam nazwiska Kulczyk i nie stac mnie na eksperymentowanie...

Jakim cudem najlepszy obecnie fpp NA PS2 dostaje takie noty, ja się pytam ???!!!!

najwidoczniej troche mu zabraklo wg. niektórych recenzentów do tego aby był najlepszym fpp'em na PS2.
  • 0

#56 Zeus-Nelson Napisany 07 listopada 2004 - 21:52

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:


(Xboxa nieposaidam daltego niebede sie klucil co do wyzszosci Halo nad KZ,bo jak wiadomo znowu wyniknie dyskusja nad wyzszoscia ktorej z konsol) Xbox ma Halo a ps2 ma Killzone...mam ps2 wiec KZ jets dla mnie najlepsze :wink:


dla mnie Killzone to zarabista gierka lepsza od np:Halo i tyle

:lol: wiedzialem ze ktos w tą nudną niedziele jeszcze mnie rozbawi do łeż..(chodzi mi o tresc posta a nie ortografie i literówki chociaz te są niewiele gorsze:)
wiec jak to było..pierwszego posta napisałeś Ty a drugiego Tyler Durden tak? hehe
The Zerther piszesz o fanbojach Xboxa(ktorych nie widze - bo wg. mnie posty fanboja powinny wygladac tak "Halo jest lepsze od KillZone bo...jest i tyle") a tutaj masz przykład najczystrzej fanbojowkiej wypowiedzi w tym temacie...a zeby było śmieszniej to napisał ją fan ps2(jak sam napisał) a nie Xbox'a..

a jak myslsiz dalczego mam dwu członowego nicka: Zeus-Nelson???ps: i nie czepiaj sie moich literówek,ortografi itp prosze :cry: Ryo niebede sie z Toab klucic ani tymbardzije Ci wrzucal...ps2; zauwaz ze napisałem "dla mnie" daltego niemam zamiaru sie klucic z fanem Halo ze KZ przewyzsza w czyma Halo, ja wole KZ a ktos inny moze wolec Halo i tyle i niemam bynajmniej zamiaru na niego za to najezdzac... itp...nikt jakso specjalnie niedoczepia sie do Twoich postów wiec moze Ty tez niepowinienes sie czepiac postów innych... bo zalatuje tu sapmem...sczegolnie ten twoj ostatni post bardzo duzo wnosi do topicu o Killzone...i jesli jecsez cos Ci niepasuje w moich posatch to napsiz mi to w PMie a nie wywlekaj swoje prywatne opinie przed wszystkimi :evil:
  • 0

#57 Gość__* Napisany 07 listopada 2004 - 22:14

Gość__*
  • Goście

YETI male sprostowanie...ocena Halo na gamerankings to 96%(kult,5 mln sprzedanych kopii, wszystkie recki praktycznie zgodne ze sobą) a KZ 73%(raz 8.9 a raz 6)..wiec chodzi o jedno..gry przy takiej nocie jak 96% kupuje sie w ciemno..a gry przy nocie 73% kupuje sie na własne ryzyko..a jak juz napisałem wczesniej w dowodzie nie mam nazwiska Kulczyk i nie stac mnie na eksperymentowanie...

Masz po czesci racje nasz kraj to nie Stany Zjednoczony cz Wielka Brytania, zarobki jakie sa takie sa...ale jak napisałem wczesniej poczekajmy na recenzje w PSXE.
Tak jak juz wspomniało kilka osób na tym forum, nie chce mi sie wiezyc ze taka gra z tak swietnym desingiem, klimatem otrzymuje tak słabe oceny. Sorry ale jezeli RF2 lub MOH:RS to gry lepsze od KZ to nie mam pojecia co to musi byc za syf z tej gry.
  • 0

#58 Blizzard Beast Napisany 07 listopada 2004 - 22:19

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

i jestesmy na mecie..kolo sie zamyka Blizz..Ty wolisz design z KillZony..masz do tego pelne prawo..chociaż wiele(milionów?) osób sie z Tobą nie zgodzi....i takie samo ma recenzent jak wysatwia grze ocene 7.5 czy 6 - chociaz i tak wiele osób sie z nim nie zgodzi...
that's the point


Kurde, ale Ryo, zrozum. Design to design - jego odbior jest na maxa subiektywny. Natomiast ocena w recenzji wynika takze z wielu obiektywnych rzeczy. Takich jak np. oprawa dzwiekowa, technologia w grafice czy dlugosc rozgrywki. I z tych rzeczy nie wychodzi na tej platformie Killzone'owi 7.5 (Gamespotem sie nie przejmuje, bo jeszcze nigdy sie z nimi nie zgodzilem). Po prostu. Killzone ma rzadzacy dzwiek, i juz. Kazdy, kto slyszal dzwieki broni, czy muzyke, sie z tym zgodzi. Ma tez jedna z najlepszych opraw graficznych jakie widzialem. Czy posiadacze PS2 sa w stanie wymienic ladniejszego FPP'a? Nie sadze, nie sa. Z technicznego punktu widzenia caly czas mowie, nie chodzi mi o design teraz. Zapewne moga wymienic FPPa plynniejszego, czy bardziej rozbudowanego - chocby TS2, dlatego w ogole nie ma mowy o zadnych dychach itepe. Ale co tu nie gra?! AI nie gra? A nawet jesli (pisze - nawet, zalozmy za IGNem, ze tak) - gdzie na PS2 gra w takim razie!? W MOH? W RF2? No bez przesady! Widzisz o co mi chodzi? Dyskusja nie jest o tym, dlaczego Killzone nie ma dychy - tu mozna gadac dlugo i namietnie. Natomiast dyskusja jest, dlaczego 7.5 to dla niego obelga. Bo to po prostu jest wsadzenie go nie do tej ligi.

To nie jest gra na dyche. Ale na Boga - nie na 7.5.
  • 0

#59 Voo Napisany 07 listopada 2004 - 22:29

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:
Ludzie, na chwilę wyłaczyłem się z dyskusji i po powrocie stwierdzam, że ten topic stał się ...megaabsurdalny :shock:

Popatrzcie tylko - kilkunastu ludzi gryzie się jak psy o coś, czego nikt jeszcze na oczy nie widział (dema nie liczę). Spieramy się w zasadzie nie o grę, tylko o jej oceny, chociaż jak niby mamy stwierdzić, które są słuszne a które krzywdzące? A już określanie czy dana ocena jest wiarygodna poprzez analizę ocen wystawianych wczesniej innym fpp.... nie no - wymiekam :? Po dwóch, trzech pierwszych reckach w sieci sam się tym pasjonowałem, ale teraz to juz przesada, nie lepiej pograc w cos zamiast toczyc boje przerzucając się opiniami z zachodnich serwisów i for?

Niestety ale juz nic wartościowego w tym topicu nie pojawi się. Każdy post do momentu premiery będzie albo kolejnym wałkowaniem tematu "jak kto gdzie ocenił" albo wrazeniami z gry w pirata co mnie też średnio interesuje. Ja wysiadam w tym momencie. Wrócę jak wreszcie ktoś zagra w pełną wersję i na spokojnie przedstawi swoje wrażenia. Papa!
  • 0

#60 Godot Napisany 07 listopada 2004 - 22:29

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
blablablablablah... nie rozumiem tych komentarzy... nie podoba ci sie ocena jakiegos tam pismaka a podoba ci sie sama gra? wal to i graj ... nie rozumiem po cholere kogos przekonujesz ze ta gra jest na 10, 9 czy 5, nie lepiej po prostu grac? dla mnie The Gateway jest gra na 9+ i wali mnie to kto co pisze... chcesz polecic ta gre komus a ten ktos mowi ze ta gra to syf bo dostala 7+? dla mnie rozmowa z taka osoba sie konczy... a ze recenzentowi bardziej podobala sie obrona Pearl Harbor i walka z japonczykami niz walka z obcymi gdzies tam? jego prawo... przeczytaj recenzje, zobacz ocene, powiedz sobie w mysl "ten gosc to jakis burak" ale na boga po co rozpoczynac wojne? nie rozumiem was...
  • 0