Skocz do zawartości

Zdjęcie

W co teraz gracie? (part II)


  • Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
1936 odpowiedzi na ten temat

#151 Scorpio Napisany 29 czerwca 2006 - 17:27

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
ONIMUSHA 1 gram obecnie, bo 2 dni temu przyszło z Allegro, to przez przypadek wiem :)
Po pierwsza: gra jest klimatycznie genialsza o 5 stopni od Onimushy 4. I gra sie przefajowo i dziś. Mało się zestażała, oj mało :) A lokacje z DR na czele biją Shin Oni bezkompromisowo :)
Sterowanie: przede wszystkim postać poruszana jak w starych RE, czyli tylko przód/tył i obroty. Nie ma Issenu po specjalu, ale jest w trakcie ciosu i po bloku (nawet łatwiej wychodzi niż w Onimusha DoD). Każda broń ma 3 poziomy rozwoju, ale osobny na specjal elementary i osobny na damage.
No i 20 poziomów Dark Realm idzie szybciej i łatwiej :P
  • 0

#152 Gość__* Napisany 12 lipca 2006 - 18:42

Gość__*
  • Goście
Obecnie gram w super dragon ball Z i czwicze swe umiejetnosci w PESa :D
  • 0

#153 cwany-lis Napisany 13 lipca 2006 - 13:34

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 578 Postów:
Ja gram w HALO II a potem poraz trzeci przejdę Shenmue II - takie pożegnanie z x box'em :ninjadance:
  • 0

#154 Gość__* Napisany 14 lipca 2006 - 16:54

Gość__*
  • Goście
ja garm oczywiscie w q2 (Quake2) przez neta mowie wam sprobujcie nei pozalujecie gra jest najlepsza na swiecei :) ale gdybym mial PSP to chyba nawwt bym zerwal z 2 letnia gra w q2 wiec ci co macie PSP wieccie ze inny nie maja takeigo szczescia i nie wybrzydzajcie nia a jak chcecie sie jej pozbyc prosze kontakt ze mna :D chetnie ja przejme :ninjadance: mam gg mejl dom pw i oczywiscie jestem na forum czesto :D
  • 0

#155 Zeus-Nelson Napisany 18 lipca 2006 - 18:44

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
Osobiscie aktualnie męcze:
Hitman: Blood Money- bardzo dobry tytuł :cool: dla mnie jako fana Łysego Killera BM jest jak znalazł :wink: Grafika, klimat i oprawa dzwiekowa stoja na bardzo wysokim poziomie :ninja: No i pare nowych, fajnych patentów (nagłówki w gazetach maja powera :ninjadance: )- generalnie, dla mnie gra bardzo dobra nawet na 9 (na chwile obecna zobaczycymy jak bedzie po przejsciu :hurra: )
  • 0

#156 Aras Napisany 18 lipca 2006 - 19:11

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
podobnie jak Scorpio bawię się obecnie nie za świerzym ale za to bardzo smakowitym psdwójkowym softem: otóż na ruszt wrzuciłem Dynasty Warriors 2- heh widać że graficznie 'premiera ps2' ale szczerze po 10 minutach przestalem to zauwazać bo liczył się tylko mashing :twisted: geheheh no takie niby-nowe stare szkółki luuubie- w chodzone bitki z paroma ciosami na krzyż u startu 'kariery' się zagrywałem wprost- świetny szpil, daje mi dużo funu- tym bardziej że wychaczyłem go za 31 zł !
  • 0

#157 Yoori Napisany 19 lipca 2006 - 16:43

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:
Obecnie gram w Medal of Honor: Frontline, spoko gierka, tylko po grafice widać że to juz starszy tytuł, ale jakos mnie to nie przeszkadza :)
No i oczywiście PES :^^:
  • 0

#158 Ethan_22 Napisany 19 lipca 2006 - 17:08

Ethan_22

    Blanka

  • Narybek
  • 182 Postów:
Odstawiłem narazie policje na bok i nawet miecze inne palki w SC )|(, i zagrywam sie w PES5...a tak bardzo chcialem wrocic do MGS3 :P, ale przy Pro Evo sie nie da:)
  • 0

#159 Gość__* Napisany 21 lipca 2006 - 17:26

Gość__*
  • Goście
Dalej zwiedzam sobie świat Dragon Questa 8 - 21 godzin na liczniku, 20 lvl postaci, właśnie przebywam w Pickham :) I chyba jeszcze trochę przygody zostało do zaliczenia, delikatnie mówiąc :skacze:
  • 0

#160 Shinigami Napisany 24 lipca 2006 - 21:18

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 403 Postów:
Jak X :D Gra całkiem, całkiem.
  • 0

#161 skurch Napisany 17 sierpnia 2006 - 00:47

skurch

    Mokujin

  • Narybek
  • 40 Postów:
Koncze wlasnie Shadow of Colossus i podoba mi sie bardziej niz ICO(ktore to nie skonczylem ale zamierzam zrobic jeszcze jedno podejscie :P) a potem biore sie za nowego Dragon Questa :D A ze jestem kontuzjowany i przez to mam duzo czasu wiec pewnie szybko go skoncze (tiaa jasne ;) )
  • 0

#162 Shinigami Napisany 25 sierpnia 2006 - 09:49

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 403 Postów:
Ja zabieram się za Mortal Kombat Shaolin Monks :D
  • 0

#163 Gość__* Napisany 25 sierpnia 2006 - 13:42

Gość__*
  • Goście
Nowy Spy hunter ktorego podtytulu nie pamietam :P No i jeszcze gram w DMC3 :D
  • 0

#164 Scorpio Napisany 25 sierpnia 2006 - 14:02

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Odłożyłem w końcu, po ukończeniu DMD!, DMC3 na półkę. Tak samo RE4 po przejściu Pro 2x. Teraz kończę Viewtiful Joe. Ogólnie, w te zrypane dla mnie wakacje, kończę wszelkiego rodzaju tytuły, które kiedyś zacząłem, a nastepnie odłożyłem.
W tle na PS2 FF6, na PC Planescape i Shogun (popity mangami Samurai Executioner i Kozure Okami)

Miłe to uczucie, gdy się kończy po czasie, W KOŃCU, dany tytuł :D
  • 0

#165 PomezZ Napisany 25 sierpnia 2006 - 18:32

PomezZ

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 674 Postów:

na PC Planescape



Torment???? Miazga gierka. Bardzo miło ją wspominam. Szkoda, że gdzieś mi sie zapodziała ( czytaj: jakiś fallus pożyczył i zapomniał oddać- między innymi dlatego nichętnie pożyczam gry ) bo co jakiś czas mam ochotę w nią zagrać.

Ekhem a tak swoją drogą to temat jest spamerski :skacze:

  • 0

#166 tomekd Napisany 25 sierpnia 2006 - 18:57

tomekd

    Blanka

  • Narybek
  • 234 Postów:
A ja jeno zabrałem się za Devil May Cry 3 (moja pierwsza styczność z tą serią). Jestem narazie w 4 misji i gram na normalu (mam nadzieję, że się nie przeliczyłem) :^^:
Ta gra naprawdę jest trudna (wszystko przez to, że nie ma checkpointów) :ninja:
  • 0

#167 cwany-lis Napisany 25 sierpnia 2006 - 18:57

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 578 Postów:
a ja szpilam w Arcanum : Przypowieść o maszynach i magyi - stemapunk (?) twórców Fallouta (?) - ułaaa, gra moloch, rabuję, gwałce i kradne, może potem świat uratuję :^^: uniwersum tej gry przysłania wszystkie wady tego tytuł a jest ich troche [mapa, menusy, grafa, mapa !]

no i od czasu do czasu jak mnie najdzie na rozwałkę to dopalam legendę wśród gier star wars - Jedi Knight + dodatek Mysteries of the Sith
  • 0

#168 xell Napisany 28 sierpnia 2006 - 21:57

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 384 Postów:
Ja w oczekiwaniu na Shin Megami Tensei: Lucifer's Call na PS2 (tzn. czekam aż dojdzie) odkopałem Psychonauts na Xboxa - ta gra to prawdziwa perła, jedyna wada to szukanie tych arrowheads, ale te 20 minut powtarzalnej czynności można przeboleć, za to gra ma mnóstwo zalet i polecam ją każdemu, kto w nią jeszcze nie grał.
  • 0

#169 walker Napisany 29 sierpnia 2006 - 08:29

walker

    Blanka

  • Narybek
  • 247 Postów:
po okolo 5 miesiacach pzrerwy wracam do Shin Megami Tensei: Lucifer's Call i jak tylko skoncze MGS2 ( jestem przy koncu) to biore sie za MGS3,a na PC Half LIfe episode one i czasami Planescape Torment 8)
  • 0

#170 Shinigami Napisany 03 września 2006 - 14:09

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 403 Postów:
Wreszcie udało mi się na dłużej dorwać do Fahrenheita. Dzięki Vag :D
  • 0

#171 Marbel Napisany 03 września 2006 - 14:19

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Ja na zmianę gram w gry praktycznie bez końca - Gran Turismo 4 i Tekken 5 :) No i ostatnio zdarzyło mi się wrócić do Burnouta 3, ale tylko dla czystej satysfakcji robienia wielkiej rozróby na skrzyżowaniach, bo w dwóch wyścigach jakie mam dostępne przepadam z kretesm :(
Czekam aż kumpel pożyczy mi Shadow of the Colossus - kupiłem mu przez allegro i zdążyłem jednego kolosa pokonać i mnie bardzo zaciekawił ten tytuł :klaszcze:
  • 0

#172 Kleksandra Napisany 10 września 2006 - 17:43

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
Dzisiaj miałam dłuższe posiedzenie (na pewno nie ostatnie) z Tenchu: Wrath of Heaven. Cóż mogę napisać... Bardzo podoba mi się klimat, muzyka i... sterowanie o_O Skąd to zdziwienie? Mam awersję do sterowania analogiem, po zagraniu w Fatal Shadows, a tak się złożyło, że tamtą pozycję dorwałam najpierw. Na szczęście we Wrath of Heaven gra się o tytułowe "niebo" lepiej :klaszcze:
  • 0

#173 Zeus-Nelson Napisany 10 września 2006 - 19:38

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
Ostatnio wpało mi pare świeższych tytułów w ktore sie zagrywam :ninja: :
:arrow: the Warriors
:arrow: Cold Winter
:arrow: Rogue trooper
:arrow: Delta Force black Hawk Down
:arrow: no i singstar party :ninjadance:
  • 0

#174 cwany-lis Napisany 11 września 2006 - 13:40

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 578 Postów:
ja sobie śmigam na emu w Front Mission : Gun Hazard - strzelanka 2D square z mozliwościa tuningu mecha [tu wanzera] :ninja: niezłe, łatwe i przyjemne ale raczej tylko dla fanów tej serii [czyli mnie :^^: ]
  • 0

#175 Bruce Napisany 11 września 2006 - 21:56

Bruce

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 657 Postów:
Po skończeniu God of War biorę się za Resident Evil :Code Veronica.Taki przedsmak przed czwóreczką :^^: No i cały czas PES5.
  • 0

#176 vagrant3 Napisany 11 września 2006 - 22:43

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 850 Postów:

Resident Evil :Code Veronica.Taki przedsmak przed czwóreczką :^^:

Code Veronica to IMO paskudna i kiepska gra :lol: Najgorszy Rezydent w jakiego grałem, gorszy nawet od pierwszego Gun Survivor :ninja:

A ja sobie pocinam w WRC3... Jeszcze dwa rajdy, kolejne mistrzostwo i przerzucam się na... WRC4 :rower: Dopiero co kupiłem więc wypadałoby choć jeden sezon pojechać ;)
  • 0

#177 Gość__* Napisany 12 września 2006 - 15:25

Gość__*
  • Goście

Code Veronica to IMO paskudna i kiepska gra :lol: Najgorszy Rezydent w jakiego grałem, gorszy nawet od pierwszego Gun Survivor :ninja:


No chyba nie ? :ninjadance:
  • 0

#178 vagrant3 Napisany 12 września 2006 - 18:41

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 850 Postów:

No chyba nie ? :ninjadance:

Owszem ;] Gun Survivor choć krótki, to bardzo fajny... 4 razy przechodziłem i pewnie bawiłem się w sumie z 10 godzin, ale na pewno było ciekawiej i przyjemniej niż przy Veronice :blah: W nowsze GSy nie grałem i nie zagram, ale pierwszy był tip-top ;]
  • 0

#179 Gość__* Napisany 13 września 2006 - 14:39

Gość__*
  • Goście
Ja mam RE:CV X ale brak mi czasu na sprawdzenie, ale slyszalem ze trzyma poziom...
  • 0

#180 Bruce Napisany 13 września 2006 - 15:22

Bruce

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 657 Postów:

Resident Evil :Code Veronica.Taki przedsmak przed czwóreczką :^^:

Code Veronica to IMO paskudna i kiepska gra :lol: Najgorszy Rezydent w jakiego grałem, gorszy nawet od pierwszego Gun Survivor :ninja:


Początkowo byłem gotów zgodzić się z Twoją opinią, ale po pewnym czasie zdanie zmieniłem. Code Veronica trzyma poziom podobny do trójki. Dwójka i jedynka są trochę wyżej.
Ale tragicznie nie jest :ninjadance:
Gun Survivor lepszy?! No bez przesadyzmu.... ta grafika, te podłożone głosy, ta fabuła.... :blah:
  • 0