Skocz do zawartości

Zdjęcie

W co teraz gracie? (part II)


  • Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
1936 odpowiedzi na ten temat

#121 Gość__* Napisany 07 czerwca 2006 - 17:22

Gość__*
  • Goście
ja na obecna chwile pomykam w Kingdom Hearts II , B3, B:R, Onimusha 4
  • 0

#122 Gość__* Napisany 13 czerwca 2006 - 09:52

Gość__*
  • Goście
Właśnie dokończyłem Shenmue 2 na X-klocku i muszę przyznać że mimo upływu lat gra się mocno zestarzała, ale tylko pod względem grafiki (no i może tandetnych dialogów :lol:) ale ogółem gra się w to całkiem, całkiem . Aktualnie męczę Conkera i jakieś to wszystko jest dziwaczne- jakoś poczucie humoro do mnie nie dociera.
  • 0

#123 Scorpio Napisany 13 czerwca 2006 - 10:16

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Ponieważ jest sesja, mam mało czasu.
Zatem gram na PC w Icewind Dale (kończę grę, już jestem ponownie w Eatheaven), Cesarz (grę kupiłem rok temu i do tej pory stawianie pięknych chińskich miast w takt pięknej muzyki mi się nie znudziło) i Dwice (relaksacyjnie).
Na konsoli bliski jestem ukończenia Devil May Cry 3 na DMD! (ta, tylko że 18 plansza to zapora) i pogrywam w Soul Calibur 2. Na półce zaś leży pożyczony Tomb Raider w oczekiwaniu na wakacje. Podobnie jak pieniądze na SC3 ...

Jak widać sesja baaardzo ogranicza granie :(
  • 0

#124 Devil Napisany 13 czerwca 2006 - 11:58

Devil

    .

  • Forumowicze
  • 4 073 Postów:
Ja gram juz od kilku miesiecy w Pes5 :P , a nie dawno zaczełem smigac w Tourist Trophy i Dragon Quest VIII :ninjadance:
  • 0

#125 cwany-lis Napisany 13 czerwca 2006 - 20:39

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 571 Postów:
Gram w Blacka .... a właściwie to już go kończę bo za jednym posiedzieniem dotarłem do ostatniego poziomu. Ech nie chiałbym być na miejscu tych co za tą gre dali dwie stówy :^^:
  • 0

#126 Gość__* Napisany 14 czerwca 2006 - 20:15

Gość__*
  • Goście
Teraz gram sobie w AND 1 Streetball bardzo mi sie podoba .:P
A takze gram w DMC 3 na DMD! obecnie chyba 11 misja :lol:
  • 0

#127 Balth Napisany 14 czerwca 2006 - 21:03

Balth

    Fraa

  • Forumowicze
  • 834 Postów:
Disgaea od jakiś w sumie 20h [na liczniku ok 12]. Gra jest przewspaniała - popsrostu potęga , nie żałuje tych 160 zł [w sumie nie zawiodłem się jeszcze żadną grą jaką kupiłem na PS2]/ W piatek powinienem mieć DMC - będą piękne wakacje :D
  • 0

#128 Gość__* Napisany 14 czerwca 2006 - 22:56

Gość__*
  • Goście
Dziś zaczynam Eternal Darkness. Jak narazie jestem pełen podziwu.
  • 0

#129 Gość__* Napisany 15 czerwca 2006 - 10:38

Gość__*
  • Goście
Zdobywam sobie różne bonusy w FFX (Celestial Weapons, łapię potwory) i czekam na jakiś luźny dzień, żebym zrobił sobie długą posiadówkę z MGS3 - bo tak to grałem po 2-3 godziny dziennie i nigdzie daleko nie dochodziłem :) Potem zamierzam nauczyć się sterowania w Killzone (przesiadka z peceta na sterowanie padem w FPP :P), no a potem rozkminić Vagrant Story :^^: A na horyzoncie czają się Dragon Quest i FFXII :D :D
  • 0

#130 Gość__* Napisany 15 czerwca 2006 - 11:42

Gość__*
  • Goście
Ja porzucilem granie w Killzone, bo sterowanie jest glupie, a gra trudna i wogole jakos mi do gustu nie przypadla, pykam sobie w total overdose - totalnie odmozdzajaca jatka :klaszcze:
  • 0

#131 Aras Napisany 15 czerwca 2006 - 13:27

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
ja naprzemian żyje swiatem Chrono Crossa i DMC (1), bardzo fajne połączenie, i jakby to kogos obchodziło to w przerwach soundtracku z Silenta2 słucham :P
  • 0

#132 Ethan_22 Napisany 15 czerwca 2006 - 13:31

Ethan_22

    Blanka

  • Narybek
  • 182 Postów:
A ja pogrywam w PES 5, a miedzy meczami scigam sie z Policja w Most Wanted...
  • 0

#133 AVErsiv Napisany 16 czerwca 2006 - 13:31

AVErsiv

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 998 Postów:
ja wlasnie skonczylem Rogue Trooper ,

gra jest bardzo dobra , fajna muzyka , swietny patent z plecakiem w ktorym sie robi amunicje i apteczki , ogolnie bardzopozytywne wrazenie !
nie moge sie zgodzic z recencja w Neo gdzie to autor napisal iz opcja chowania sie za scianami i prowadznie w ten sposob ostrzalu jest zbedne , dlamnie bylo bardzo przydatne :D , oczywiscie nie bylo takiego musu ze tylko i wylacznie w ten sposob cos zrobie, ale dzieki temu czuje sie dowolnosc w prowadzeniu akcji !

dlamnei gra na 8,6 !
  • 0

#134 Gość__* Napisany 17 czerwca 2006 - 14:54

Gość__*
  • Goście
Nadrabiam kolejne zaległości na Kostkę w postaci Resident Evil i Pikmin2. Obie gry świetne.
  • 0

#135 cwany-lis Napisany 17 czerwca 2006 - 18:16

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 571 Postów:
Gram w klimatyczne Advent Rising - co jak co ale fabułę i nagłe zwroty akcji ta gra ma. A i gra się nieźle .... Oprócz tego dla relaksu śmigam w Dungeon's & Dragon's : Heroes - sieczke w stylu Diablo. Niepowiem, gra wciąga :^^:
  • 0

#136 Kurzy Napisany 18 czerwca 2006 - 11:52

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Oprócz meczyków w Pro Evo 5 kończę RE4 (zacznę pewnie drugi raz) oraz gram w dwa ostatnie Burnouty od początku. Blacka na razie zostawiłem...na ostatniej misji. Znów przerobiłem drugą plejke i znów mam wco grać...
  • 0

#137 Gość__* Napisany 27 czerwca 2006 - 14:21

Gość__*
  • Goście
No i tu jest kurde pies pogrzebany... to dla mnie nie do pomyślenia, żeby w ciągu jednej generacji konsol (życia PS2) kupować Ją dwa, trzy razy!!! PS2 jest od początku skazana na serwis.
Pamiętam wszystkie piękne chwile spędzone przy konsoli Sony, ale przez delikatność tego sprzętu nie zdążyłem zagrać w Shadow Of The Collossus, God Of War... Nadrobię pewnie po zakupie PS3, tylko boję się, że będzie już dla mnie za późno.
Póki co przycinam obowiązkowo na X-boxie PES5 (przy twardym dysku prawie zero ładowań)-można co dzień odkrywać tę grę na nowo.
Prince Of Persia:WW, a zaraz po Niej Twa Trony. PP:WW jest ciężkie, ale bohater cholernie mnie inspiruje do walki, a poza tym nie lubię pociętych historii, a PP:TT wraca klimatem do jedynki, więc chcę po kolei i nie odpuszczę.
Wciąż czeka na mnie tyle gier, że nie zamartwiam się rzekomą śmiercią x-a. To nawet dobrze... nie będzie mi żal tych gier, na które nie mam czasu. Twardy dysk mam pełen Blacków, Stranger's Wrathów, Riddików itp. I dobrze, że b-box się nie sypie :klaszcze:
  • 0

#138 xell Napisany 27 czerwca 2006 - 14:56

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 337 Postów:

P:TT wraca klimatem do jedynki

kto cię tak bezczelnie okłamał? :ninja:
  • 0

#139 Shinigami Napisany 27 czerwca 2006 - 15:09

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Spartan: Total Warrior.

Legiony martwych Rzymian czekają :D
  • 0

#140 cwany-lis Napisany 27 czerwca 2006 - 20:20

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 571 Postów:
Chciałem pograć w Genma Onimusha na moim x'ie bo wersja ta ma podobno lepsza grafikę i usuniętych kilka błędów. Niestety po kilkunastu minutach dałem sobie spokój z tą ciekawie zapowiadającą się pozycją z jednego względu - sterowanie !

Dacie wiarę że w wersji na x'a nie wykorzystuje się gałek analogowych ? postacią porusza się za pośrednictwem krzyżaka a żeby było śmieszniej to ktoś z Capcomu postanowił że strzałka w górę odpowiada za chodzenie naprzód a lewa i prawa za ..... obracanie kamery !!! (sic!). Strzałka w dół powoduje unik naszego bohatera w losowym kierunku co można o kant du*y rozbic - juz pierwsze potyczki uświadomiły mi że nie da sie tak grać bo trudnośc sprawia ulokowanie się na wrgou a co dopiero bloki i countery. Szkoda, sprawdzę sobie ta serię na Playstation 2.
  • 0

#141 AVErsiv Napisany 27 czerwca 2006 - 20:47

AVErsiv

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 998 Postów:
widac cwany lisie ze nie grales w onimushe wczesniej :D

dlamnie bylo to szokiem 5 lat temu kiedy pierwszy raz zobaczylem onimushe na PS2 :D
ale idzie si eprzyzwyczaic :P i zapewniam iz warto !!

a ja gralem w BATMANa na NESie !! gralem w niego ze 100 razy i bede graljeszcze wiele ! niema to jak granie na oryginalnym sprzecie na oryginalnych grach ! EMU sie nie umywa !!
  • 0

#142 Zois Napisany 28 czerwca 2006 - 01:18

Zois

    Silenzio Prima Della Lotta

  • Forumowicze
  • 5 805 Postów:
mecze ffx - zostalo mi jeszcze pare godzin do ukonczenia - chociaz od prawie 2 dni nie ruszalem - chwilowy brak feelingu,
jak skoncze to wezme sie wreszcie za Silent Hilla, niech pikacz ma radoche ;)
  • 0

#143 cwany-lis Napisany 28 czerwca 2006 - 13:11

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 571 Postów:

widac cwany lisie ze nie grales w onimushe wczesniej :D

dlamnie bylo to szokiem 5 lat temu kiedy pierwszy raz zobaczylem onimushe na PS2 :D
ale idzie si eprzyzwyczaic :P i zapewniam iz warto !!

Chcesz mi przez to powiedzieć że na PS2 też jest takie udziwnione sterowanie ? no bez jaj ...
  • 0

#144 Pico Napisany 28 czerwca 2006 - 13:42

Pico

  • Forumowicze
  • 10 688 Postów:
Gram coraz regularniej meczyki w PES5 (wracam do formy :^^:), męcze do końca THPS2, odstawiłem na razie MGS2 i Halo1, a i po raz kolejny chcem zakończyć SH1 (już 3/4 gry za Mną) i rozpocząć po raz drugi SH2, ale jakoś Mi to nie wychodzi :D.

No i przygotowuje się do Chrono Cross'a już od dłuższego czasu, ale na razie nic z tego :P. (Choć już kiedyś ruszyłem to na jakieś 5-6 godzinek :^^:)
  • 0

#145 Kleksandra Napisany 28 czerwca 2006 - 21:35

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
Łonimusia na tapecie ostatnio - jak mnie tylko LL dopuszcza do konsoli, bo ciora ostro w SC3 przed wyjazdem do pracy i chce się nagrać :cojest:

Cóż mogę rzec - jak dla mnie skrzyżowanie DMC i Tenchu, w sensie bartdzo pozytywnym. Dopiero się rozkręcam więc więcej schreibnę później ;)
  • 0

#146 cwany-lis Napisany 29 czerwca 2006 - 10:21

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 571 Postów:
Kleksandra powiedz jak ma sie sterowanie w peesdwójkowej Łonimuszy ? :ninjadance:
  • 0

#147 Kleksandra Napisany 29 czerwca 2006 - 10:24

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
Ma się bardzo dobrze :D
Tak jak w DMC praktycznie, czyli bez problemów :jeee:

Dacie wiarę że w wersji na x'a nie wykorzystuje się gałek analogowych ?

Na PS2 chodzi się używając analoga, krzyżak służy do komend ;)
  • 0

#148 Shinigami Napisany 29 czerwca 2006 - 12:10

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Kleksandra powiedz jak ma sie sterowanie w peesdwójkowej Łonimuszy ? :ninjadance:

Snejku, w Dawn of Dreams sterowanie jest kompletnie inne od pierwszej Onimushy ;) Ta jest przystowana do szybkiej akcji, czyli działa jak DMC.
  • 0

#149 cwany-lis Napisany 29 czerwca 2006 - 14:30

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 571 Postów:
a jak wygląda sterowanie w pierwszej części na PS2 ?
  • 0

#150 Shinigami Napisany 29 czerwca 2006 - 15:01

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Ja tam nie wiem, ale AVErsiv napisał Ci wcześniej, że jest takie jak na Xie.
  • 0