Skocz do zawartości

Zdjęcie

W co teraz gracie? (part II)


  • Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
1936 odpowiedzi na ten temat

#91 Snoodgrass Napisany 18 maja 2006 - 07:22

Snoodgrass

    Link

  • Forumowicze
  • 361 Postów:
Pykam se teraz w GT4 właśnie zakupiłem sobie Playstation Pescarolo i pukam w ostatni turniej w Profiesionalach. Od czasu do czasu płytke tą zastępuję sobie płytką z logo GTASA i przypominam sobie stare dobre czasy :hurra:
Acha i jeszcze jedno na psp męcze MG Acid fajna gierka!!
  • 0

#92 Shinigami Napisany 18 maja 2006 - 19:26

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
X-Men Legends 2 i Ojciec chrzestny.
  • 0

#93 Gość__* Napisany 19 maja 2006 - 10:09

Gość__*
  • Goście
Ojciec Chrzestny- prawdę mówiąc gra jest żenująca, słaba i niedorobiona. Więc po co w nią gram ? sam nie wiem :lol:
  • 0

#94 Gość__* Napisany 24 maja 2006 - 16:44

Gość__*
  • Goście
NBA Street V3 w sumie nie mam zielonego pojęcia dlaczego zacząłem grać w ten tytuł.
  • 0

#95 cwany-lis Napisany 24 maja 2006 - 17:44

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 571 Postów:
KOTOR II - wciągnęła mnie tym razem :ninjadance: trochę przy niej posiedzę :^^:
  • 0

#96 Gość__* Napisany 25 maja 2006 - 11:57

Gość__*
  • Goście

NBA Street V3 w sumie nie mam zielonego pojęcia dlaczego zacząłem grać w ten tytuł.

A ja mam - mi podpasowal swietny system trikow, nieskomplikowana rozgrywka, duza dawka miodu i zajebisty komentator - ten koles jest niesamowity :lol:+
  • 0

#97 Grz3chu Napisany 25 maja 2006 - 13:38

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:
Teraz gram w God Of War na Hardzie, a potem przejde jeszcze raz na Godzie.
Zainstalowałem dzisiaj FFVII na PC, ale podczas grania doszło do awarii PieCucha (komputer wyłączył się i nie chciał uruchomić przez kilka godzin :ninja: ), także odpuściłem sobie... :niepewny:
  • 0

#98 Twaróg Napisany 25 maja 2006 - 22:10

Twaróg

    Toad

  • Narybek
  • 6 Postów:
ja bez przerwy gram w residenta 4.Świetna grafika, i gameplay. Tylko fabuła "troche" kuleje. w przerwach pare meczyków w PES4 no i od czasu do czasu Prince of Persia3.



Ps. czasami jeszcze Ratchet Gladiator (polecam wszystkim, ta gra jest genialna :klaszcze: !!) i oczywiście Burnout Revenge
  • 0

#99 Aras Napisany 25 maja 2006 - 22:18

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
kwestia czasu jest to az nie położę lapek na GT4 :D :D :D :!:
stęskniłem się za tą seria, a cena atrakcyjna- jutro lub pojutrze nowiusia płyta zasili półkę :ninjadance: ale sie najeżdżę- znowu ta bieda na początku- uwielbiam to w PESach i GT :P
  • 0

#100 Zeus-Nelson Napisany 26 maja 2006 - 08:54

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
Aktualnie męcze Lare Crotf w nowym Tomb Rider'ze :ninja:
niezła gierka, która wkoncu wraca do korzeni serii i jest pozycja naprawde dobrą :ninjadance: szkoda tylko że czas gry niestety niejest zbyt wygórowany :/ napewno bez wachania można polecić ten tytuł każdemu fanowi starych, dorbych przygód Lary :cool:

  • 0

#101 Gość__* Napisany 26 maja 2006 - 10:07

Gość__*
  • Goście
aktualnie dokańczam Metal Gear Solid 3 : Subsistance
a po nocach zamieniam sie w łysego klona wykonujacego nowe kontrakty ..

....czyli dla niewtajemniczonych Hitman: Blood Money..
  • 0

#102 Gość__* Napisany 26 maja 2006 - 10:19

Gość__*
  • Goście
od kiedy skończtłem TR:L... w nic brak kasy :nie:
  • 0

#103 Gość__* Napisany 28 maja 2006 - 10:29

Gość__*
  • Goście
Teraz dłubię przy MK:Trilogy na Xbox'a :D - takiego poweru jak Mortale 2D nie mają żadne inne tytuły ze smoczym logo w tle.
A żeby wam "gul" nie wyskoczył i nikt mnie nie poprawiał, że ta gra nie została wydana na X'a. Jasne, że na gołego X'a jej nie ma, MK:T odpalam za pomocą emu PSOne :D
EDIT: Z tego Khana to niezły kozak...oldsqll jak się patrzy :D
  • 0

#104 Gość__* Napisany 28 maja 2006 - 13:32

Gość__*
  • Goście
Gram teraz w Jaws i nowego Hitmana

Szczeki sa fajne moze nie powalaja graficznie ale maja klimat .

A Hitman mi sie srednio podoba.
  • 0

#105 Gość__* Napisany 30 maja 2006 - 15:17

Gość__*
  • Goście
Jak "dobre wiatry" dzisiaj dopiszą, to pogram sobie w NFS:Most Wanted :D
Co prawda przeszedłem ten szpil dawno temo na PS2, jednak klimat policyjnych pościgów nigdy mi się chyba nie znudzi :D
Nie wiecie przypadkiem, czy w wersji na X-kloca będę mógł słuchać moich soundtracków ??

Dodany obrazek


  • 0

#106 Aras Napisany 30 maja 2006 - 15:27

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
wkońcu gran turismo 4 :!:
co za szpil, chce się żyć, normalnie. A poniewaz mam juz wakacje to moge bez problemu oddać się wkońcu wszystkim naprawdę ważnym sprawom takim jak gry,muzyka,film,książki,kumple i kumple olewając naukę składu chemicznego atmosfery, orogenezę alpejską czy też cuowny opis polskich obyczajów w Panu Tadeuszu :ninja:

niestety tuning mego pierwszego autka (FTO) przebiega mozolnie i kosztownie, ale taki urok serii GT- trudny start, masa czasu i skupienia, a po 4-5 dniach człowiek jest tak wkręcony że świata poza swym wirtualnym garażem nie widzi
  • 0

#107 f5k Napisany 30 maja 2006 - 15:43

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
Aktualnie przechodze MoH:Frontline, przeszłem większość gry. Ciupie ok.2 godz dziennie i jak tak dalej pójdzie skończe gre za dzień lub dwa a potem będę znów grał w SotC, tam jestem w połowie gry.
  • 0

#108 Gość__* Napisany 31 maja 2006 - 09:14

Gość__*
  • Goście
Udało mi się przekonać do Project Gotham Racing 2- na samym początku myślałem że gra jest dość powolna, ale całe szczęście po jakimś czasie wszystko się rozkręca. A czy jest lepsze od GT4- sam nie wiem, tutaj przynajmniej samochody ulegają nieznacznym z niszczeniom, ale w każdym razie więcej wyścigów do zaliczenia jest w GT4. Gram też na emulatorku w Legend of Zelda : A Link to The Past- i muszę powiedzieć że mimo upływu lat gra się w tą grę naprawdę fajnie
  • 0

#109 Gość__* Napisany 01 czerwca 2006 - 19:46

Gość__*
  • Goście
Pod tym co wyzej napisalem doszlo jeszcze The Da Vinci Code ogolem fajna gra ( lubie przygodowki ) i bardzo fajne zagadki :klaszcze:
  • 0

#110 Ethan_22 Napisany 01 czerwca 2006 - 21:08

Ethan_22

    Blanka

  • Narybek
  • 182 Postów:
Ja smigam w Need for speed Most wanted i trenuje w PESa 5.... no i od czasu do czasu Black i Burnout R.
  • 0

#111 cwany-lis Napisany 02 czerwca 2006 - 09:56

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 571 Postów:
chciałem pograć na PC ale jakoś nie mogę :( muszę poczekać na zioma hakera co sprawi że moje Jedi Knight i Arcanum będzie śmigało pod XP :pijak:
  • 0

#112 Aras Napisany 02 czerwca 2006 - 10:27

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
Burnout 3 i Sly2 oraz konsekwentnie Gran Turismo 4, na którym się jednak zawiodłem- w dwa dni (przegrałem w sumie ok 10h) dorwałem ospoilerowane monstrum BMW M3 i wyścigi najmocniejszych maszyn (czyli te najkosztowniejsze) mam na wyciągnięcie ręki. kasa? już mam ponad 200.000, po 10h :/ :/ :/
nie potrzebuje tuningowac fur bo jak pisąłem moje BMW wygrywa wszystko- a jak wiadomo za zwycięstwo dostaje się kolejne ospoilerowane demony... za szybko mi to poszło, za szybko mam 600 konne pociski...

pamiętam jak w poprzednich częściach trzeba było walczyć o te najmocniejsze maszyny- ile trwało jeżdrzenie zanim się takie GT40 dorwało i stuningowało.

Mimo wszystko gram dalej, bo wkrętka niesamowita- jednak wyzwanie na większości wyścigów brutalnie zniknęło
  • 0

#113 Gość__* Napisany 03 czerwca 2006 - 14:47

Gość__*
  • Goście
Kilka dni temu skończyłem Silent Hill 2,3,4.Teraz gram w Project Zero i cały czas w Tekken 5 z kolegą.
  • 0

#114 AVErsiv Napisany 03 czerwca 2006 - 15:47

AVErsiv

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 998 Postów:
o lubie ten temat :D

takwiedz ja ostatnio pogralem troszki na PC :D
pozyczylem sobie z pracy kilka gratow ( gf 7800 :D 2gb DDR , athlon 3200+ ) podlaczylem to do swojego TV i smiglo sie wreszcie w Q4 na ultra high , i powiem ze gra jest bardzo dobra ale do starego dobrego q2 sporo traci , po pierwsze ciagle ktos mi nawija do ucha co mam robic gdzie pojsc itd ( mysle sobie WTF to jakis splinter cell czy Quake ? ) kolejna zecz ze non stop ktos zemna lazi i mi pomaga :/ ( mysle sobie WTF to jakis Ghost advenced ? czy Quake ) no i sama struktura i mechanika gry jest taka jakas bardziej multiplayerowa , za szybko gina wrogowie i zamalo ich widac. ale tak jak mowilem nie patrzac przez pryzmat Q2 ( q3 to shit i wogole onim nie mowie) gra jest bardzo fajan i badz co badz ma fajny klimacik.


a takze CONDEMNED na ultra detalach wyglada bardzo ladnie ale zaden to next gen wrecz przeciwnei wyglada to jak dopasiony Xbox pierwszy ( juz nei mowie o paskudnych modelach i textorach na postaciach ) , efekty swietlne aspiruja do miana ala next gena jednak zarowno ic wykonanie jak i przydatnosc pozostawia wiele do zyczenia, dzwiek jest fajny ciekawy motyw muzyczny , wesole okrzyki psyholi, acz troche dziwnie grajacy aktorzy.
Gra zato nadrabia grywalnoscia ! czuc ze tworcy rozpracowali nie jednego SilentHilla :D nawet lokacje ziomki wsadzili Silentopodobne :P powiem ze taki zabieg byl bardzo ciekawy i gralo sie fajnie jednak cos nie do konca w tej grze zagralo . zaczynam od tego co mnie najbardziej ciekawilo w tym tytule juz od czasu zapowiedzi , czyli fakt iz bedzie sie detektyem zbierajacym slady itd, niestety tutaj raczej czulem sie jak taran przebijajacy sie przez hordy psycholi , i robot zwiadowca w jednym. zamaist samemu myslec wyciagac wnioski ze sladow moja rola ogranicza sie do wyzynki i robienia zdiec. no coz moze inna gra da mi to co tak kocham w serialach typy Kryminalne Zagadki Las Vegas ...
zato sama rozwalka jest juz jak najbardziej swietna , walenie palka zeswirowanego swira jest bardzo pokrzepiajace :D , takze fakt iz amunicji w tu jak na lekarstwo pomaga w wyzbycia sie sroczych instynktow na zbieranie wszystkiego co strzela , raz ze niema szans ze do ukochanej strzelby znajdziemy ammo w przeciogu nastepnych 30 minut 2 ze i tak bedziemy musieli podniejsc np siekierke by otworzyc spruchniale drzwi.
ogolnie warto zagrac chodzby poto by zobaczyc jak mozna zrobic bardzo fajny koszmarek FPP , i aby przekonac sie do czego tak naprawde slozy gilotyna do papieru.


a teraz ? teraz gram w Tales of Legendia :D o ktorym sobie bazgrne jak skoncze :P :ninjadance:
  • 0

#115 cwany-lis Napisany 03 czerwca 2006 - 17:06

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 571 Postów:
przeszedłem po raz drugi Freedom Fighters, 5 i pół godziny i pozamiatane :cojest: teraz również poraz drugi gram w Kroniki Riddicka ale gra ta również nie należy do długich, pogram dziś wieczorem, jutro z rana i napisy końcowe polecą ...
  • 0

#116 Gość__* Napisany 05 czerwca 2006 - 22:07

Gość__*
  • Goście
We LOVE Katamari. Ta gra mnie rozwala za każdym razem gdy ją odpalam. Mistrzostwo świata. :hurra:
  • 0

#117 Aras Napisany 05 czerwca 2006 - 22:45

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
Playeer1, napisz mi tylko czy jest lepsza od Katamari Damacy, czy ma podobny soundtrack i równie pjechane intro- jak tak to jeszcze dzis zamawiam (tzn odrazu jak będzie kasa). Po prostu kocham Damacy :!: ta gierka jest taka... uber :D
  • 0

#118 Gość__* Napisany 06 czerwca 2006 - 19:53

Gość__*
  • Goście
Nie grałem w jedynke ale jeśli pisząc pojechane intro masz na myśli cukierkowy styl :klaszcze: , gościa śpiewającego kawałek jak z jakiegoś miuzikalu :hurra: , tańczące niedźwiedzie i roboty w stylu nippon :jeee: to TAK TAK TAK.
Hmm... soundtrack? JEST PO PROSTU NAJLEPSZY!!! :kult: i inny od wszystkiego co do tej pory słyszałem.
Martwi mnie tylko jedna rzecz. Grałem już w grę troche a moje Katamari nigdy nie było większe niż parenaście metrow. Wiem że w jedynce dało sie tworzyć prawdziwe KOLOSY... ale zresztą co tam. Ta gra i tak jest... UBER :^^:
  • 0

#119 Aras Napisany 06 czerwca 2006 - 20:17

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:

Wiem że w jedynce dało sie tworzyć prawdziwe KOLOSY...

kolosy to troszke małe słowo... w ostatniej misji lepiło się KSIĘŻYC :!: czujesz ta misje? zaczynasz od metrowego katamnari a kończysz wciągając chmury, cyklony, wulkany i godzille :D
ta gra jest... UBER :^^:
  • 0

#120 Gość__* Napisany 06 czerwca 2006 - 20:32

Gość__*
  • Goście
Tu jest taki motyfff że lepisz planety do Układu Słonecznego który zapełniasz z tym żę planety powstają z małych Katamari które król Cosmos powieksza i przenosi na orbite. W pewnym momęcie dochodzisz do poziomu w którym musisz zrolować te wszystkie planety aż Katamari będzie na tyle duże żeby mogło pochłonąć Słońce (level ze świetną muzyczką) . Mi się jeszcze nie udało. :^^:
  • 0