Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kid Icarus: Uprising

Project Sora Nintendo 3DS

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
98 odpowiedzi na ten temat

#31 Texz Napisany 25 marca 2012 - 15:33

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
A Vita jest sprzętem przenośnym? Boję się to brać poza dom.
  • 0

#32 Cola Napisany 25 marca 2012 - 16:08

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:

A Vita jest sprzętem przenośnym? Boję się to brać poza dom.


A czego tu się bać ?
  • 0

#33 hubson Napisany 25 marca 2012 - 16:21

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:

A Vita jest sprzętem przenośnym? Boję się to brać poza dom.


A tablety są przenośne ? Są, tak samo Vita, ale N robi z 3DS`a przenośnego mega drive`a... Cpp rozumiem, ale to ?
  • 0

#34 Cola Napisany 25 marca 2012 - 16:40

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:
W obecnej formie 3DS wcale mnie nie kręci. Liczę na zapowiedz nowego modelu (z dwoma analogami) podczas tegorocznego E3. Co do samej gierki Kid Icarus - dobry exclusive.
  • 0

#35 iluck85 Napisany 25 marca 2012 - 17:10

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Sama gra dobra, ale dodatki zeby poprawic granie sa coraz....... dziwniejsze.
Ja wychodze z Vita poza dom, nie mam zadnej folii na ekranie i nie bede kupowac zadnego wiejskiego futeralu. Czekam na skarpete jakas ew jaka byla przy PSP. Reszta to strata kasy. Tyle z EOTa.

+ podstawka jest w cenie gry, a ze ceny gier handheldy sa wysokie, to juz inna para kaloszy. Ale za 199zl dostajemy gre i podstawke.
  • 0

#36 Texz Napisany 25 marca 2012 - 18:20

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Vitę/3DSa bierze się poza dom TYLKO do grania. A takiego ajfona czy Szajsunga jakiego jako telefon/terminarz/aparat fotograficzny itp.., ewentualnie do pogrania w Angry Birds. Nie mam nielimitowanych kieszeni jak w niektórych grach, żeby ganiać ze złomem w kurtce, specjalnie do pogrania. No no no.
  • 0

#37 Pious Napisany 26 marca 2012 - 17:53

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Nie wytrzymałem i zamówiłem. Pojutrze powinienem mieć, jestem bardzo ciekaw jak to wygląda.

EDIT. Dobra stronka, goście wrzucają skany kart, wystarczy wydrukować i można mieć całą kolekcję http://www.wiininten...can-collection/
  • 0

#38 Pious Napisany 01 kwietnia 2012 - 19:22

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Ultima mnie wkurzyła, gra dostępna, a zaraz po zamówieniu dostępna od 3 do 5 dni. W piątek mieli wysłać i dalej nic. Wtopiłem kasę, na allegro w między czasie pojawiła się tania nówka.
  • 0

#39 Tawotnica Napisany 04 kwietnia 2012 - 14:34

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:
Przedwczoraj dostałem paczkę z KI, pograłem 2-3 godzinki i pierwsze wrażenie jest w porządku. Odcinki powietrzne to miód, cud i orzeszki, ale walkę na ziemi chętnie bym sobie odpuścił. Obsługiwanie kamery stylusem na ziemi jest nieco niewygodne, a na drugiego circle pada nie da się przestawić sterowania, jedynie na ABXY albp strzałki, lame.
No i paplanina Pit'a z Paluteną podczas latania mnie wnerwia. Ja tu świat ratuję, strzelam, unikam, zamieniam się w bakłażany, a sz. P. bogini sobie pogaduszki urządza. Mimo tego, ten komediowy styl pasuje do gry, bo nie wyobrażam sobie, żeby oni z tymi głosami tak na poważnie o czymś gadali. Aha, ponadto mocno widać, że to gra Sakuraia - menusy, acziki, pierdyliard opcji sterowania i poziomów trudności. Fani brawla się odnajdą bez problemu.
Jeszcze jedna rzecz o której chciałem wspomnieć: Dark Pit... widziałem, go już na trailerach, ale nigga please! Dark Link, Shadow Mario, Dark Samus... był jakiś zły sobowtór Donkey Konga?

Btw.: pykał ktoś już online? Daje radę? Ja chcę najpierw grę przejść i się trochę wyuczyć, bo na intensity 4.0 już baty dostaję.
  • 0

#40 Kaxi Napisany 04 kwietnia 2012 - 15:11

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Pykałem online, ale na razie dużo nie udało mi się tam osiągnąć.

Plansze na ziemi są gorsze od latanych, ale da się przyzwyczaić. Miejscówki zaprojektowano tak, by za dużo tą kamerą sterować nie było trzeba i tak, więc da się ogarnąć. Szału nie ma, ale granie nie boli.

Za to pogaduchy to najfajniejsza rzecz w tej grze chyba! :D Specjalnie ściszyłem trochę dźwięki otoczenia, żeby mi nie zagłuszały, o czym oni tam napierdalają :D Fabuła jest bzdurna, ale dialogi napisane mistrzowsko, mnóstwo żarów, punów, aluzji i nawiązań do gier. Świetny zabieg, bo sentymentu żadnego do postaci nie mam i pewnie mało kto ma, a dzięki temu się nie nudzi.
  • 0

#41 GrzesiekMB Napisany 04 kwietnia 2012 - 23:29

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
lol? przeca na sentymencie do ikarusa jako beloved character byla budowana cala kampania marketingowa
  • 0

#42 Pious Napisany 05 kwietnia 2012 - 09:46

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Ja przeszedłem pierwszy etap i mam takie same wrażenia. Ziemia wymaga przywykniëcie, a powietrze to poeja. Dialogi są genialne. Gra wydaje się być boleśnie duża, jak SSBB. Menu też żywcem zaczerpnięto z tamtej gry, ale to na plus. Wymaksuję RE to się za to wezmę konkretnie.
  • 0

#43 Texz Napisany 05 kwietnia 2012 - 11:52

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Jest konkret, ale gra mnie zmiotła. Ilość opcji. Kiedy ja to wszystko odblokuję? Na Intensywności 8.0 jest niemożliwie trudno.
  • 0

#44 Kaxi Napisany 05 kwietnia 2012 - 12:00

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Większość gry przechodzę na 4-6. Ósemki jeszcze nie włączałem, bo szkoda mi było serduszek :P Ale przez śmierci niektóre kończę w okolicach 3.

Zarąbiście mi się podoba, że zazwyczaj tracę pół energii zaraz na początku jakiejś sekcji, potem gram ostrożnie, a na końcu przechodzę 50% planszy i najtrudniejszych kolesi na migającym ogryzku paska energii ;p
  • 0

#45 Kaxi Napisany 07 kwietnia 2012 - 19:38

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Rety, ta gra jest szalona. Kazda kolejna plansza jest bardziej pokrecona i przesadzona niz poprzednia :) Nie wiem skad brano pomysly, ale wpakowano tu chyba wszystko :P I dobrze ze gra ukazala sie na 3DSie bo w 3D robi 3x lepsze wrazenie. I do tego, mimo ogromnej ilosci obiektow na ekranie migających, wybuchajacych, latających jak zwariowane, w ogole nie bolą oczy ani nie ma niepożądanych skutków ubocznych. To chyba pierwsza gra w ktorej moge dluzej grac na maksymalnym 3D. Wiadomo, architektury tu specjalnej nie ma, tekstury takie se, ale dzieki intensywnej akcji i efektowi 3D to orgazm dla oczu.
  • 0

#46 fingus Napisany 07 kwietnia 2012 - 20:22

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:

nie ma pożądanych efektów

Nie chyba nie najlepiej? :hmmm:
  • 0

#47 Kaxi Napisany 07 kwietnia 2012 - 22:51

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
czep się tramwaja ;p
  • 0

#48 fingus Napisany 07 kwietnia 2012 - 23:14

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Na korektorkę w redakcji też tak krzyczysz? :foch:
A tak nawiasem mówiąc, to ja wyprodukowałem tak nieskładne zdanie, czy ktoś mi złośliwie przeedytował posta? :hmmm:
  • 0

#49 Likensmart Napisany 08 kwietnia 2012 - 01:15

Likensmart

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 618 Postów:

Dark Pit... widziałem, go już na trailerach, ale nigga please! Dark Link, Shadow Mario, Dark Samus... był jakiś zły sobowtór Donkey Konga?

Brak pomysłu na postacie hehe, nie, Dark Link i Shadow Mario byli fajni.
Był niejaki Dark Kong w Jungle Beat.

Niedługo dorwę swoją kopie Ica. Podobno trzeba mieć trzy ręce żeby grać w to komfortowo.. :ph34r:
  • 0

#50 Kaxi Napisany 08 kwietnia 2012 - 11:10

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
fingus: tak było od razu, ale myslalem ze to celowy sarkazm składniowy ;) ale widzę, że kocioł garnkowi ;p
  • 0

#51 Texz Napisany 08 kwietnia 2012 - 12:02

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Kocioł ostatnio w KIU dosyć często mi się wylewa :( Zaczynam na 9.0, kończę w okolicach 6.
  • 0

#52 Tawotnica Napisany 08 kwietnia 2012 - 14:31

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:
bardzo mi się podoba, że oprócz tego, że ja robię rozwałkę to jeszcze bogowie między sobą się nadupiają. Hades, Viridi, alieny - zamieszanie aż miło
z broni to najbarziej mi łuk podpasował, najmniej maczugi. Na co serduszka można wydawać sensownie oprócz na poziomy trudności? Podostawłem przez SpotPass parę cyniarskich (ale drogich) broni w kryształkach i nie wiem czy sobie nie odmrozić.
  • 0

#53 Pious Napisany 09 kwietnia 2012 - 18:40

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Pograłem dłużej i jestem zachwycony. Contentu jest tyle co w ssbb, ciągle coś się odblokowuje. Do tego te dialogi, niesamowite. Sterowanie jest do ogarniecia, mi raczej chaos przeszkadza. Często skupiam się na jednym i obrywam zza pleców. No i na pkus genialna muzyka. Jak ktoś ma 3ds i nie ma KI to frajer. Obok RE, Mario to czołowa pozycja. Świetna reaktywacja serii.
  • 0

#54 Tawotnica Napisany 10 kwietnia 2012 - 07:44

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:
Pit! Hades! Pit! Hades! It' on! xD Napisy końcowe zobaczyłem.
Spoiler
. Teraz będę mógł online popykać.
  • 0

#55 Likensmart Napisany 10 kwietnia 2012 - 20:15

Likensmart

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 618 Postów:
ale walnąłeś spoilera z tym Hadesem :sadcf:

Jestem po 9 chapterze. Podoba mi się kierunek jaki obrali autorzy. Jest dynamicznie i płynnie. Mnóstwo przedmiotów i figurek do odblokowania. Również dużo odniesień do poprzednich części i innych gier Sakuraja. Świetne dialogi (ciągła gadanina przez całą grę nie psuje klimatu i nie rozprasza, wręcz przeciwnie jeszcze bardziej wciąga w grę). Grafika miodzio szczególnie w sekcjach latanych gdzie możemy podziwiać piękne widoki i całą tę głębię 3D. Muzyka też przyjemna. Sprawdziłem już wszystkie rodzaje sterowania i te za pomocą przycisków i slidera jest najlepsze.
  • 0

#56 Texz Napisany 10 kwietnia 2012 - 21:41

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Za pomocą przycisków są lepsze? Od kiedy? Nie wyobrażam sobie nie grać za pomocą stylusa!
  • 0

#57 Pious Napisany 14 kwietnia 2012 - 06:22

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Dobrze, że mam tą folię, wczoraj pograłem 2h i zmasakrowałem ją setką rys. Nawet EBA nie robiło takiej szkody na ekranie.
  • 0

#58 Texz Napisany 14 kwietnia 2012 - 11:01

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
LOL, słaba ta folia. Siedziałem już ponad 10 godzin i zwykły ekranik nie daje żadnych oznak zużycia.
  • 0

#59 Pious Napisany 14 kwietnia 2012 - 20:36

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Bo folia jest miękka. Ekran po 3h dostał 1 rysę, folia dziesiątki.

Dziś znowu ruszyłem KI i coraz bardziej mi się podoba. Sterowanie już mi leży, ale gra i tak jest trudna. Skończyłem pierwszą planszę na 7.0 i było ok, ale późniejsze są trudne nawet na 5.0. Co daje opcja dawania serc Palutenie?
  • 0

#60 Tawotnica Napisany 15 kwietnia 2012 - 12:49

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:
Dopiero ostatnio zauważyłem, że na stronie clubu nintendo można sobie domówić booster packi kart AR za jedyne 250pkt.
Chyba się skuszę, bo na specjalne "eventy", gdzie te karty rozdają pewnie nie pojadę, a na promocje w rogalikach itp. jak w KKW nie ma co liczyć.

Swoją drogą, gra się nieźle sprzedaje również w USA:
http://www.siliconer...eek-in-the-u-s/

135k sprzedanych egzemplarzy w tydzień.
  • 0



Inne z tagami: