Skocz do zawartości

Zdjęcie

Resistance: Fall of Man


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1033 odpowiedzi na ten temat

#1 McDrive Napisany 08 marca 2006 - 12:33

McDrive

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 866 Postów:
Czyli inaczej I-8 poza trailerem z E3 2005 i kroplą fabuły(wiadomo wojna między ziemią, a obcymi) nic nie wiadomo. Na E3 2006 ma zostać zaprezentowany nowy trailer z gry. Jakie są wasze oczekiwania co do gry?? Jeżeli o mnie chodzi to chce dobrą fabułę i gameplay, bo klimat patrząc na I trailer ma konkretny(fajny pająkopodobny stwór).
  • 0

#2 logan Napisany 08 marca 2006 - 23:05

logan

  • Forumowicze
  • 2 356 Postów:
Trailer z e3 byl nawet fajny, ale do momentu kiedy pojawil sie ten potwor. Gra pewno bedzie swietna graficznie, ale klimat mi nie odpowiada.Moze po e3 2006 ta gra mnie jakos przekona do siebie :wink:
  • 0

#3 McDrive Napisany 09 marca 2006 - 07:23

McDrive

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 866 Postów:
Mi właśnie sie ten pająk podobał. Ciekawi mnie jak będzie wyglądać walka z tak szybkim bydlem :twisted:
  • 0

#4 Gość__* Napisany 09 marca 2006 - 12:42

Gość__*
  • Goście
gra pokazuje 2 wojne ale walke z obcymi super :) wrescie powiem świerzości :)
  • 0

#5 TomisH Napisany 23 marca 2006 - 11:05

TomisH

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 290 Postów:
Po prezentacji gry na GDC (http://ps3.ign.com/a...7/697735p1.html).
IGN pisze, że wyglądało to gorzej niż na E3 (co dziwi, bo build był z listopada, a to kilka miechów po maju). No chyba, że z I-8 to też byłrender wtedy o_O
  • 0

#6 BeSOS Napisany 23 marca 2006 - 12:31

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
o_O

to do E3 pozostaje czekać. Ja mysle, że koniec końców gra bedzie na pewno ładna, bo robi ją zdolny team, ale w sumie Insomniac chyba nie ma wprawy w FPSach, więc może być róznie
  • 0

#7 Gość__* Napisany 23 marca 2006 - 17:21

Gość__*
  • Goście
Less spectacular as the demo might have been, it did show off some nice next-gen effects that you wouldn't be able to do on the PS2. High-end bump mapping, specular highlighting, and other accelerator-friendly goodies were obvious from the very beginning but they weren't any better than what the 360 can do with software right now.

Insomaniac to zdolna ekipa, ja jestem dobrej mysli.
A na E3 pewnie bedzie mozna pograc.
  • 0

#8 Gość__* Napisany 23 marca 2006 - 17:28

Gość__*
  • Goście
Z trailera z E3 bardzo podobała mi się naturalna animacja biegu żołnierzy, to było wielkie. Grafika nie niszczy gałek ocznych, ale jest ładna. Design robi większe wrażenie, bo trza przyznać, że jest niezły.
  • 0

#9 Yoori Napisany 25 marca 2006 - 16:26

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:

Insomniac chyba nie ma wprawy w FPSach, więc może być róznie

Zrobili Racheta w którym też się sporo strzelało, może to doświadczenie na coś się im przyda (ja myśle, że skoku w tej grze to na bank nie zabraknnie :wink: )
  • 0

#10 Gość__* Napisany 25 marca 2006 - 17:11

Gość__*
  • Goście
Ja byłem w GDC. 8)

http://static.flickr...91f7c57dc_o.jpg
http://static.flickr...b29f98347_o.jpg
http://static.flickr...93f570846_o.jpg
  • 0

#11 Gość__* Napisany 26 marca 2006 - 22:52

Gość__*
  • Goście
co by poprawić niektórym humor to ten film z Resistance pokazany na GDC jest z okresu grudnia ubiegłego roku, http://ps3forums.com...t=18715&start=0 tu znajdzcie fotki z Resistance i nad jednym z nich napisane jest" Resistance (played in realtime, December Build) " czyli to nawet nie jest budowane na devkitach z lutego tylko na pierwszych rozrzucanych jesienią. Tu może być jedynie lepiej i ładniej na E3 pokażą foty z ostatecznych dev kitow a może nawet będzie grywalny Smile
  • 0

#12 Gość__* Napisany 26 marca 2006 - 22:53

Gość__*
  • Goście
Co ty robisz?? :o
  • 0

#13 Gość__* Napisany 27 marca 2006 - 09:44

Gość__*
  • Goście
nierozumiem ??
  • 0

#14 Gość__* Napisany 19 kwietnia 2006 - 21:02

Gość__*
  • Goście
Trailer GDC :)

http://www.rapidshar... ... c.avi.html
  • 0

#15 ACZ Napisany 19 kwietnia 2006 - 22:00

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
No, w końcu filmik w bardzo dobrej jakości. Nieźle wory z piachem wyglądają.
Jak ktoś jeszcze nie ściągnął to polecam, bo jeszcze jest pokazane tamto demko techniczne nowego Ratcheta.

___________________
Ngawang Sangdrol
Dodany obrazek
"I was ready to die. They will never take my heart"
  • 0

#16 TomisH Napisany 19 kwietnia 2006 - 22:23

TomisH

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 290 Postów:
Czysiek - mi tutaj wyłącznie te wory dobrze wyglądają o_O
Brak "cząsteczek", brak dziur w ścianach, kolesie biegają na boki - tylko takie 'coś' pokazali na GDC? Bo jak na razie to cienko.
  • 0

#17 Gość__* Napisany 19 kwietnia 2006 - 22:57

Gość__*
  • Goście
okropnie się zawiodłem po tym filmie, nie widać tu nic obiecującego(jedynie te worki maja fajny wygląd), a reszta to tragedia , brak jakich kolwiek nowoczesnych efektów itp. Do tego rozgrywka wygląda strasznie drętwo. Choc wiem ze ten filmik technologicznie jest z końca grudnia i wiem też że na E3 może być 5x lepiej ale jednak ten filmik wzbudził we mnie pewne obawy :/ ale cóż trzymam kciuki :)
  • 0

#18 Gość__* Napisany 20 kwietnia 2006 - 06:58

Gość__*
  • Goście
Mam takie same zdanie jak Dziq, na chwile obecna słabiutko, zobaczymy co gra pokaze na E3.
  • 0

#19 Gość__* Napisany 20 kwietnia 2006 - 08:46

Gość__*
  • Goście
w tym temacie starałem się być realistą, ale wierze w tą grę i w team ją budujący :)
  • 0

#20 xell Napisany 20 kwietnia 2006 - 19:34

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:
Mnie się graficznie bardzo podoba - wszystko ostre jak żyleta i w ogóle, tylko rzeczywście trochę toto sztywne.
  • 0

#21 McDrive Napisany 21 kwietnia 2006 - 14:57

McDrive

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 866 Postów:
Mi tam ta grafa wystarczy byleby AI było lepsze bo według mnie to na GDC było do D.
  • 0

#22 Gość__* Napisany 09 maja 2006 - 22:20

Gość__*
  • Goście
Nowe screeny - http://www.playsyde....ws_2905_en.html
  • 0

#23 Gość__* Napisany 09 maja 2006 - 23:53

Gość__*
  • Goście
jednak jest interakcja z otoczniem :) polecam interview na gametrailers :)
  • 0

#24 Orange Napisany 14 maja 2006 - 17:24

Orange

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 590 Postów:
Wypowiem się krótko - fps w którym można tak beztrosko latać po polu walki bez żadnej szkody i z tak głupimi przeciwnikami (obcy baletnice - "krycie się" nie ma odpowiednika w ich języku za to "streafe'owanie jak Barysznikov" jest jednym z podstawowych sformułowań) nie jest warta mojej uwagi. I nie obchodzi mnie czy to tryb super ultra easy czy co innego - kaszana i end of story. Dziękuję za uwagę. Ten kawałek tekstu sponsorował MS :hejka:
  • 0

#25 Gość__* Napisany 15 maja 2006 - 19:01

Gość__*
  • Goście
Wywiad - http://www.ps3portal...rticle/400.html
  • 0

#26 ACZ Napisany 25 maja 2006 - 13:25

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
Gra będzie pomykała w 60 fps i będzie miała tryb online na 32 graczy.
Z tego co zauważyłem to trupy nie znikają z pola bitwy.
Polecam interview, to chyba to samo co polecał Dziq.
Klik Klik Klik
Polecam też inny filmik, gdzie od połowy filmiku jest pokazane trochę fizyki. Jest niezły huk ze strzelby i rozrzut mebli. Fizyka jest super, mi się podoba. Jeszcze powinni dodać ślady po kulach na murach i będzie git. Jest też zademonstrowana kula, która po rzuceniu pęcznieje, pęka i wyrzuca masę igieł. Podoba mi się ta kulka ;]
Klik Klik Klik
Mi się tam gra podoba, robi ją Insomniac, więc pewnie będzie warta zakupu. Lubię takie szybkie napiżdżankowe fpsy ;]

___________________
Ngawang Sangdrol
Dodany obrazek
"I was ready to die. They will never take my heart"
  • 0

#27 syon Napisany 25 maja 2006 - 13:58

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Co za kaszana... bez kitu jeśli końcowy efekt tej gry będzie przedstawiał się tak jak to teraz widać na filmikach to nie mam pytań. Niech lepiej wsadzą jakiegoś gigantycznego Craba to może bym to łyknął LOL >.<
  • 0

#28 ACZ Napisany 25 maja 2006 - 14:08

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
Tak Syon, za to pierwszy fps na Xboxa360 (PDZ) był olśniewający graficznie i fizycznie :trup:

___________________
Ngawang Sangdrol
Dodany obrazek
"I was ready to die. They will never take my heart"
  • 0

#29 TomisH Napisany 25 maja 2006 - 15:29

TomisH

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 290 Postów:
Nie, bo nie miał ogromnych krabów ._.
  • 0

#30 syon Napisany 25 maja 2006 - 15:40

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:

Tak Syon, za to pierwszy fps na Xboxa360 (PDZ) był olśniewający graficznie i fizycznie


LOL'ku a czy ja coś wspomnaiłem o PDZ? Czy napisałem, że PDZ jest lepsze od Resistance albo chociaż odnosiłem się? O co ci kurna znowu chodzi? Czy to, że twierdze, że gierka w obecnym stanie zupełnie do mnie nie przemawia oznacza, że przylazłem tu tylko po to by pisać jakie to "badziewny tytuł szykuje się na PS3 i nie ma szans z grami na X360"? :lol: Potem jest wielka afera, że fanboje X'a nie mają co robić, tylko wchodzą do tego działu i bełkoczą byle bełkotać hahahaha. To już źle o grze na PS3 nie można napisać :cojest: Wypad z baru bo brak towaru... gra mi się póki co nie podoba i tyle.
  • 0