Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mega Man Zero Collection

Inti Capcom 4in1

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 Tawotnica Napisany 03 październik 2012 - 23:27

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 11931 Postów:
Dodany obrazek

Website:
http://www.megaman.capcom.com/mmzc/

Trailer:


Recki:
http://www.gameranki...tion/index.html

Seria Mega Man Zero jest duchowym spadkobiercą MMX, a MMZ Collection to komplet gier z GBA wydany na DS'a. Dodany został specjalny Easy Scenario mode, w którym przechodzimy wszystkie cztery odsłony jak jedną z dużymi uproszczeniami - wszystkie elfy są odblokowane, niektore kolce/pułapki pozasłaniane, startujemy z wszystkimi sub tankami etc.
Fajnym drobiazgiem jest możliwość konfuguracji przycisków jak nam się podoba.

Nie ma co się dużo rozwodzić nad MMZ - to must have dla każdego fana blue bombera z czasów SNES'a. Można narzekać na styl artystyczny animu, czy na małą rożnorodność w kolejnych odsłonach, ale to wciąż najlepsze, co wyszło pod znakiem Mega Man w ostatniej dekadzie.
Poziom trudności potrafi złamać niejednego weterana, więc ten Easy Mode jest jak najbardziej wskazany na pierwsze obadanie z czym się ma do czynienia.
Walki z szefkami są epickie, nowe bronie kozackie + sporo zbieractwa i wszystko to x4 w cenie jednej giereczki, nice.
Jedyne co jest meh to system elfów (nieco modyfikowany w każdej z odsłon), w który jak się człowiek trochę pozagłębia to i tak z niego nie będzie korzystał, żeby mieć wyższą rangę na koniec.

Na ebayu wiszą za 19 funtów oryginalne, zafoliowane kopie gry. W czasach posuchy na 3DS'a polecam obadać, bo warto jak ktoś lubi wyzwania:
Dodany obrazek

MM ZX i ZX Advent do Zetek w porównaniu słabizna.
  • 0Inne z tagami: