Skocz do zawartości

Assassin's Creed

Ubisoft Montreal Ubisoft PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
2327 odpowiedzi na ten temat

#121 MaxVarEmreis Napisany 17 czerwca 2006 - 14:50

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Jest napisane w tym artykule, że exclusive na PS3. Dodatkowo wyłącznie logo PS3 jest na oficjalnej stronie gry. Niech już fanboje skończą w takim razie bredzić, że gra wyjdzie na Xboxa360.

Z angielskim u Ciebie kiepsko, ale niemiecki umiesz perfekt ?? :)

Pozatym, serio dał skany z gry Haze na forum PE i tam tez pisze, że only PS3. Tak wiec, widac jakie źródło dobre ma ta gazeta.
  • 0

#122 gruby Napisany 17 czerwca 2006 - 15:40

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Ja dość paradoksalnie powiem, żeby ta gra została exclusivem. Przy multiplayformach nie wykorzystają pełnego potencjału danej platformy, a AC grzeje mnie na maksa i chcę zobaczyć super wypieszczoną excluzywna wersję. Nie wiem czemu. Ale tak już jest.

Co do samej gry, póki co nie ma co pisać. kazdy widzi, że zapowiada sie hicior i dla mnie osobiście must have. Oczywiście jest kilka ale (jak na przykład to, że gra musi być grywalna :trup: ) ale póki co jestem pochłoniety atmosferą z trailera/screenów. Szok.
  • 0

#123 Ryan Napisany 17 czerwca 2006 - 17:07

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Muszę się z Tobą zgodzić. :) Jeśli ta gra zapewni 15h+ ultramiodnej zabawy, to może być wyłącznie na traktor. I kupię dla niej traktor. :D

A PS3 kupię i tak.;)
  • 0

#124 McDrive Napisany 17 czerwca 2006 - 19:00

McDrive

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 866 Postów:
Samo Ubi potwierdziło że ta gra to wyłączność dla PS3, a tu jest link do tego: http://www.jeux-fran... ... leurs.html
  • 0

#125 Gość__* Napisany 17 czerwca 2006 - 19:23

Gość__*
  • Goście
UbiSoft kłamie, gra wyjdzie na X360...bo tak i juz
;)

Gra zapowiedziana jest na pierwszy kwartal 2007
  • 0

#126 xell Napisany 17 czerwca 2006 - 19:45

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:
Hehe dokładnie. Oto wypowiedź dewelopera na ten temat:

At this stage all platforms other than PS3 are unconfirmed - when that changes an official announcement will be made.

Nie if, a when. :^^:
  • 0

#127 BeSOS Napisany 17 czerwca 2006 - 20:01

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Powiem więcej, posiadacze gow....znaczy Xboxów 360 mogą liczyć na masę bonusów. Ubi na pewno sowicie dopakuje wersje na 360tkę, oj sowicie ;]
  • 0

#128 cwany-lis Napisany 17 czerwca 2006 - 20:36

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 569 Postów:
Klimat niezły. Średniowieczne krucjaty, tępienie Arabów za Mahometa :^^: i vice versa - palenie burżujskich pseudo-chrześcijańskich rycerzy :ninjadance: po Księciu Persii szykuje się kolejna świetna seria UbiSoftu.
  • 0

#129 Gość__* Napisany 17 czerwca 2006 - 22:58

Gość__*
  • Goście

Hehe dokładnie. Oto wypowiedź dewelopera na ten temat:

At this stage all platforms other than PS3 are unconfirmed - when that changes an official announcement will be made.

Nie if, a when. :^^:

mozna prosic o linka

nowy screen
Dodany obrazek
  • 0

#130 xell Napisany 18 czerwca 2006 - 09:34

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:

mozna prosic o linka


http://forums.ubi.co... ... 1444#III.d
Oficjalne forum
  • 0

#131 McDrive Napisany 18 czerwca 2006 - 11:36

McDrive

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 866 Postów:
Fajnie tylko ja chce zobaczyć linka z datą newsa conajmniej z 12.06,06 tak jak to jest w tym linku co ja podałem, bo ten twój ma prawie miesiąc. Wtedy uwierze że ga wyjdzie na inne platformy.
  • 0

#132 Yoori Napisany 18 czerwca 2006 - 11:37

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:

Powiem więcej, posiadacze gow....znaczy Xboxów 360 mogą liczyć na masę bonusów. Ubi na pewno sowicie dopakuje wersje na 360tkę, oj sowicie ;]

A później tą dopasioną wersje znowu wydadzą na PS3 :P
  • 0

#133 BeSOS Napisany 18 czerwca 2006 - 11:58

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Fajnie tylko ja chce zobaczyć linka z datą newsa conajmniej z 12.06,06 tak jak to jest w tym linku co ja podałem, bo ten twój ma prawie miesiąc. Wtedy uwierze że ga wyjdzie na inne platformy.


ale co McDriverku, tak bardzo boli cię, ze AC wyjdzie też na inne platformy? Rodzice nie nauczyli, żeby dzielić się z innymi, żeby nie być samolubnym? Oj nieładnie nieładnie Dodany obrazek
  • 0

#134 ACZ Napisany 18 czerwca 2006 - 12:05

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:
Jedyn, skończ już te fanbojowskie przyśpiewki. Zapraszam na ofcjalną stronę gry i wskaż mi, gdzie jest logo Xboxa360? Ujrzysz wyłącznie logo PS3 :hejka:

___________________
Ngawang Sangdrol
Dodany obrazek
"I was ready to die. They will never take my heart"
  • 0

#135 Ryo-San Napisany 18 czerwca 2006 - 12:14

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:

Fajnie tylko ja chce zobaczyć linka z datą newsa conajmniej z 12.06,06 tak jak to jest w tym linku co ja podałem, bo ten twój ma prawie miesiąc. Wtedy uwierze że ga wyjdzie na inne platformy.

a ja chce zobaczyc jeszcze podpis Dżordża Busza na tym wszystkimDodany obrazek

Samo Ubi potwierdziło że ta gra to wyłączność dla PS3, a tu jest link do tego
http://babelfish.alt... ... _en&tt=url


przeciez tu nie ma slowa o tym ze Ubi potwierdzilo exslusive'a..to jest chyba logiczne ze skoro gra jest zapowiedziana oficjalnie na jeden sprzet to sama staje sie exslusivem czy ktos chce tego czy nie..pytanie tylko czy bedzie to czasowy czy pelny exslusive...patrzac na developera oraz generowane zyski ze sprzedazy gier na 360tke(ponad 40% terazniejszych dochodow Ubi) spokojnie mozna snuc przypuszczenia ze gra skonczy jeszcze na PieCu i 360tce - gdyby to byl developer ktory ma na koncie jakies exslusive'y - moznaby spokojnie uciac takie gdybanie - ale przeciez mowimy tu o Ubisofcie, ktory wydaje swoje gry od next genow po komorki wiec nie wiem skad te oburzenie ze gra napewno bedzie stalym exslusivem...a tak na koniec to pamietajcie ze Ubi nie wydalo jeszcze nigdy zadnego exslusive'a..pozatym podobnie jak E.A jest to firma ktorej strategia finansowa opiera sie wlasnie na zasadzie - wszystko na wszystko
  • 0

#136 gruby Napisany 18 czerwca 2006 - 12:20

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Też uważam, że w końcu posiadace X360 tez dostaną ta grę. Podobnie było ze Splinter Cellem- miał być mega exclusive Xboxa, a wyszła megamultiplatforma. Ubi tak lubi. ;)
  • 0

#137 Danteusz Napisany 18 czerwca 2006 - 12:21

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Poczekamy, zobaczymy. Na razie można tylko wróżyć.
  • 0

#138 Ryo-San Napisany 18 czerwca 2006 - 12:28

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
IMO szanse AC na konwersje na 360tke i PieCa sa takie same jak to ze Prey, Ghost Recon 3 czy Oblivion ukaze sie na PS3 - a juz teraz moge sie z kims zalozyc ze bankowo te gry wyladuja na nowej czarnuli...kto sie zaklada..stawka 3:1 ze w 2007 r wszystkie te gry beda na PS3;]
  • 0

#139 xell Napisany 18 czerwca 2006 - 12:38

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:

ale przeciez mowimy tu o Ubisofcie, ktory wydaje swoje gry od next genow po komorki

AC już powstaje na komórki we współpracy z Gameloftem :ninja:

Ja w sumie mogę się założyć.:] Prawda jest taka, że te gry będą już w 2007 roku stare i raczej nie będzie się opłacać wydawcom promować je tylko na PS3, no chyba że 360 i PC dostaną jednocześnie dopakowane edycje.
  • 0

#140 MaxVarEmreis Napisany 18 czerwca 2006 - 12:48

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:
Ryo zakładamy sie o piwo ?? :)
Mi to tam obojetne czy ukazą sie one na PS3, czy na innej jeszcze konsoli. A niech ludzie sie cieszą bo to przecież dobre pozycje, a nie kazdego stac na 2 kosnole czy konsole i wypasionego PC. Tylko Czesław i jego trupa, chciała by inaczej.

cd. w pogadankach, bo temat zaczął trochę schodzić na inne tory.
  • 0

#141 Orange Napisany 22 czerwca 2006 - 20:09

Orange

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 590 Postów:
Assassin's Creed: Not So Exclusive?
It's clear the game is coming to other platforms, so why is Ubisoft hiding it?

Poczytajcie, ja stawiam na tą drugą możliwość (czyli że Sony zapłaciło za możliwość zapowiedzi AC na E3, bo z pewnością wiedzieli że MS zrobił to samo z najnowszym GTA i chcieli mieć jakąś kontrę).
Tak czy inaczej, obserwatorzy w branży są zgodni - Ubi nie zrezygnuje z kasy z platformy, która ma jak na razie większą bazę użytkowników i której cena nie jest dla wielu zaporowa.
  • 0

#142 BeSOS Napisany 22 czerwca 2006 - 20:32

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
No, to już wiadomo od dawna ;] ale ciii, bo sonyboje znów zaczną skarżyć w 'skargach' ;]

to kiedy premiera SA na X360 ;)

he he ; ]

BTW. Brazylia przegrywa z Japonia O____O
  • 0

#143 gruby Napisany 22 czerwca 2006 - 21:03

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Ej, to gów... Xbox360 też dostaje AC? Niemożliwe. he he ;]
  • 0

#144 Gość__* Napisany 22 czerwca 2006 - 22:23

Gość__*
  • Goście

to kiedy premiera SA na X360 ;)

a co to za gra SA ?
  • 0

#145 BeSOS Napisany 23 czerwca 2006 - 01:54

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

a co to za gra SA ?


nie, przecież napisałem: Assassins's Creed. Yeticzek, naucz się czytać Dodany obrazek

he he ;]
  • 0

#146 Ney Napisany 23 czerwca 2006 - 06:15

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Ech....Też nie moge się doczekać aż zagram w Assasin's Creed na dużo lepszym padziku X360:)
  • 0

#147 Blizzard Beast Napisany 23 czerwca 2006 - 07:50

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

Podobnie było ze Splinter Cellem- miał być mega exclusive Xboxa, a wyszła megamultiplatforma. Ubi tak lubi.


Marny przyklad. Ta megamultiplatforma, to na inncyh niz Xbox konsolach megamultikupa © Ubi Shanghai. Jesli przepasc miedzy wersjami AC bedzie taka, jak w tym przypadku, to na pewno oleje wersje X360 cieplym moczem.
  • 0

#148 gruby Napisany 23 czerwca 2006 - 10:05

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:

Marny przyklad. Ta megamultiplatforma, to na inncyh niz Xbox konsolach megamultikupa © Ubi Shanghai. Jesli przepasc miedzy wersjami AC bedzie taka, jak w tym przypadku, to na pewno oleje wersje X360 cieplym moczem.

Nie maiłem okazji porównać wielu wersji SC, ale z tego co słyszałem i czytałem na GS wersja PS2/Xbox różni się tylko grafiką. Ale jak mówię, nie wiem- więc nie forsuję. natomiast bardziej chodziło mi o to, że Ubi idzie szlakiem multiplaftorm, kwestia które studia robią konwersje jest tu drugorzędna. Chodzi o fakt, czy gra ukaże się, czy też nie na innych konsolach. I jak widać coraz więcej źródeł przebąkuje że raczej tak. Chociaż niczego nie mozna być pewnym do końca ofkoz...
  • 0

#149 BeSOS Napisany 23 czerwca 2006 - 13:01

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
no ale z SCellami na current geny było tak a nie inaczej, bo jednak konsolki dzieliła przepasć graficzna. W przypadku gow....X360 i PS3 o takiej nie ma mowy, więc dostaniemy nie dość, że świetną grę to UBI montreal na bank wykorzysta dodatkowy zcas na doszlifowanie gry: wyeliminują bugi, usprawnia pewnie grafę, animacje i dowala zapewne jakieś fajne bonusy Dodany obrazek

he he ;]
  • 0

#150 Danteusz Napisany 23 czerwca 2006 - 14:08

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Nie mogę, AC nie jest zapowiedziane na X360, nie wyszło na PS3, a Jedyn już bugi eliminuje :kult:
  • 0



Inne z tagami: