Skocz do zawartości

Assassin's Creed

Ubisoft Montreal Ubisoft PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
2327 odpowiedzi na ten temat

#181 Gość__* Napisany 30 czerwca 2006 - 21:31

Gość__*
  • Goście
Everything We Know About Assassin's Creed

http://ps3.qj.net/Ev... ... /aid/57312
  • 0

#182 TomisH Napisany 04 lipca 2006 - 09:09

TomisH

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 290 Postów:
http://www.clubskill...70 ... 0360, PC

Among these was Ubisoft, which finally confirmed that the heavily anticipated PS3 title Assassin's Creed, which created a huge following during E3, will be coming to the Xbox 360 and PC as well.


Proszę dział next-gen :^^:
  • 0

#183 xell Napisany 04 lipca 2006 - 09:19

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 375 Postów:
Jeszcze nie... Na oficjalnej stronie jeszcze nie było odpowiedniego update'u, a na oficjalnym forum w dalszym ciągu zamykają tematy o tym. Ale i tak wiadomo, że to kwestia czasu :^^:
  • 0

#184 heaven77 Napisany 04 lipca 2006 - 09:21

heaven77

    Mega Man

  • Narybek
  • 100 Postów:
AC na X360?? No nie moze być :nie: :ninjadance:
  • 0

#185 TomisH Napisany 04 lipca 2006 - 09:57

TomisH

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 290 Postów:
Aha, zapomniałem - to był:
post serio stylah, yeah!
  • 0

#186 McDrive Napisany 04 lipca 2006 - 10:40

McDrive

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 866 Postów:
Obczaj co napisał UbiRazz w tym temacie: http://forums.ubi.co... ... 7411005954
  • 0

#187 tomekd Napisany 04 lipca 2006 - 11:07

tomekd

    Blanka

  • Narybek
  • 234 Postów:
http://gry.imro.pl/?... ... -i-PC.html
A tutaj coś po polsku.
  • 0

#188 TomisH Napisany 04 lipca 2006 - 23:49

TomisH

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 290 Postów:
Taka ciekawostka, jaką wyczytałem na oficjalnym forum AC
http://forums.ubi.co... ... 064934/p/1

At this stage, the game uses five and the left control stick. The R trigger accelerates your movement, X is jump, Y is view mode, A is attack, and B is not known.

Od kiedy Playstation ma klawisze A, B i Y? :hmmm:
  • 0

#189 Gość__* Napisany 05 lipca 2006 - 00:34

Gość__*
  • Goście
Od kiedy agenci M$ pomysleli, ze to fajna gra dla fajnego systemu :ninjadance:
  • 0

#190 cwany-lis Napisany 06 lipca 2006 - 18:16

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 577 Postów:
kurde 6 stron poświęconych tej grze to pier*lenie w bambus na temat tego czy bedzie to exclusiv czy nie - do działu next gen z tym, przecież to gra Ubi Softu ! :ninjadance:
  • 0

#191 Gość__* Napisany 06 lipca 2006 - 21:53

Gość__*
  • Goście
Uhhh...ile można? Temat newsa po raz kolejny o sprawie platform na jakie ukaże się Assassin's Creed. Tak czy owak gra ma już rozgłos gwarantowany. Kilka dni temu pisaliśmy, że nowe dzieło Ubi Soft ukaże się nie tylko na PS3, ale także na X360 i PC. Cóż, widocznie ktoś czegoś nie zrozumiał bowiem dziś francuski gigant oznajmił, że Assassin's Creed zmierza wyłącznie na PS3! Oficjalnie zaprzeczył też, aby mówił coś o multiplatformowości tej gry. Takie jest obecne staniowisko Ubi w tej sprawie, może się kiedyś zmieni. Póki co jednak cieszyć się mogą gracze oczekujący nowej konsoli SONY.

Assassin's Creed ukaże się więc tylko na PS3, najprawdopodobniej w marcu przyszłego roku.

Update: Ubisoft nigdy nie wspomniał o wersji na PC lub XBox'a 360. Wszystkie plotki powstały przez to, że firma wciąż nie powiedziała jasno, że gra pojawi się wyłącznie na PS3.


next-gen.pl






http://ps3.qj.net/As... ... /aid/57917
  • 0

#192 MaxVarEmreis Napisany 06 lipca 2006 - 22:06

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:
A kolejna pozycja z "tajnej listy" Ubi sie sprawdza :) R6 na Wii......
  • 0

#193 xell Napisany 06 lipca 2006 - 22:08

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 375 Postów:
"lol"
Nie powołuj się na next-gen.pl, tam z wyjątkiem jednego człowieka piszą same debile (z autorem tego konkretnego newsa na czele). a z kolei na PS3 updates jest napisane zupełnie co innego niż na next-gen.pl
  • 0

#194 Orange Napisany 07 lipca 2006 - 07:58

Orange

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 590 Postów:

Póki co jednak cieszyć się mogą gracze oczekujący nowej konsoli SONY.

Nie "gracze" tylko zawistne ograniczone matołki, nie posiadające życia tudzież tonące w kompleksach :) Wiadomo, czymś trzeba to nędzne życie wypełnić, każdy pragnie miłości, a jak się inaczej nie da... to choćby i do martwej konsoli... Ona nigdy nie odmówi
:hejka:

(to tak gwoli ścisłości nazewnictwa, ja pamiętam inne znaczenie słowa "gracz", jeszcze z czasów kiedy dzieci mtv/neostrady/sony nie zanieczyszczały tego świata)
  • 0

#195 Snoodgrass Napisany 07 lipca 2006 - 08:56

Snoodgrass

    Link

  • Forumowicze
  • 361 Postów:
:^^: :^^: O dzieciach mtv słyszałem ale dzieci neostrady-dobre :^^: :^^:
  • 0

#196 Gość__* Napisany 07 lipca 2006 - 09:48

Gość__*
  • Goście

Póki co jednak cieszyć się mogą gracze oczekujący nowej konsoli SONY.

Nie "gracze" tylko zawistne ograniczone matołki, nie posiadające życia tudzież tonące w kompleksach :) Wiadomo, czymś trzeba to nędzne życie wypełnić, każdy pragnie miłości, a jak się inaczej nie da... to choćby i do martwej konsoli... Ona nigdy nie odmówi
:hejka:

kompletnie sie z toba nie zgadzam
Chyba kazdy posiadacz PS3, Wii czy X360 chce aby to jego konsola posiadała najwiecej exclusivow. Kupuje jakąś konsole dla gier ktore zostana wydane tylko na nia, to chyba jasne. I pisac ze osoby ktore sie ciesz ze A gra ukaze sie tylko na B konsole sa to "zawiste ograniczone matołki" jest bez sensu.

(to tak gwoli ścisłości nazewnictwa, ja pamiętam inne znaczenie słowa "gracz", jeszcze z czasów kiedy dzieci mtv/neostrady/sony nie zanieczyszczały tego świata)

No tak dzieci Sony :hejka:, a jezeli X360 starcił by Gears of War to "dzieci" X360 przyjełyby to na luzie i nie miałyby nic przeciwko temu ze w gra dla ktorej min. kupili konsole M$ zagraja posiadacze PS3.



"lol"
Nie powołuj się na next-gen.pl, tam z wyjątkiem jednego człowieka piszą same debile (z autorem tego konkretnego newsa na czele). a z kolei na PS3 updates jest napisane zupełnie co innego niż na next-gen.pl

ok zgadza sie, ale co jest nie tam w newsie z next-gen ?
przeciez sytaucja jest jasne Ubi zdementowało tą plotke, gra jest pisana na PS3 i tyle.
  • 0

#197 xell Napisany 07 lipca 2006 - 10:14

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 375 Postów:
Co jest nie tak? Pretensjonalny ton, zdanie podsumowujące (bo przecież Ubi nie powiedziało nigdy, że AC pojawi się tylko na PS3), a ponadto przecież dokładnie o tym rozmawialiśmy od kilku postów, po co więc wklejać jakąś amatorszczyznę? Ten sam koleś napisał, że Silent Hill 5 będzie miało podtytuł Rumors :/
  • 0

#198 Orange Napisany 07 lipca 2006 - 10:47

Orange

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 590 Postów:

kompletnie sie z toba nie zgadzam
Chyba kazdy posiadacz PS3, Wii czy X360 chce aby to jego konsola posiadała najwiecej exclusivow. Kupuje jakąś konsole dla gier ktore zostana wydane tylko na nia, to chyba jasne. I pisac ze osoby ktore sie ciesz ze A gra ukaze sie tylko na B konsole sa to "zawiste ograniczone matołki" jest bez sensu.


Wiem Yetiś że się kompletnie ze mną nie zgadzasz i momentami żal mi Ciebie (ale tylko jak jestem po głębszym). I oczywiście grubo się mylisz, mierząc każdego własną miarką; tak się składa że nie, nie jest moją największą ambicją życiową i szczęściem fakt, że ktoś posiadający inną konsolę ode mnie nie będzie mógł się cieszyć daną pozycją. Nie, nie zjadłbym poręczy fotela ze zgryzoty, gdyby się okazało że będziesz mógł zagrać w Gears of War czy nawet Halo 3 na swoim ukochanym PS3. I w końcu NIE, nie uważam żadnej konsoli za swoją, nie pałam do niej miłością po grobową deskę, nie wytatuowałem sobie jej loga na tyłku i nie mam mokrych snów w których wszyscy posiadacze GameCube'a czy PS2 są paleni wraz z tymi sprzętami na stosie.
Innymi słowy mam taką kuriozalną cechę jak przystosowanie do życia w społeczeństwie i nie wyznaję zasady Debilnej Strony Mocy "czego ja nie mam, inny także mieć nie może (he he ;] )". Jak większość użytkowników tego forum. Większość. Bo grupkę zawistnych ograniczonych matołków kochającą żałosne konflikty za pomocą łącz internetowych znaleźć można nawet na najciekawszych forach.

EOT. Live long and procreate :pociesza:
  • 0

#199 Ney Napisany 07 lipca 2006 - 10:52

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Amen.
  • 0

#200 MaxVarEmreis Napisany 07 lipca 2006 - 11:19

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:
Ehhh, to samo napisałem do McDrive :). Dzień bez oznajmneinia exclusivow na jakas konsole jest dniem straconym :ziewa:. Pytanie za 1000 punktów. Czy w gry które pojawiły sie tylko na jednej konsoli gra sie lepiej ?? :). Chyba tak, skoro tak wielu ludzi chce te exclusivy.
  • 0

#201 BeSOS Napisany 07 lipca 2006 - 14:20

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Orange trafił w sedno. Szczerze mówiąc Yeti roz*ebałes mnie tym tekstem o kupowaniu jednej konsoli, a co za tym idzie, 'modlenia się' aby jakiś exclusive nie stał się nagle multiplatformą. Bo co? Bo zagrają w nia gracze posiadający inne platformy? Przeciez nikt ci jej nie zabiera; naparwde takie teksty mnie nie tyle śmieszą, co niepokoją, bo zawsze myślałem, ze konsole i gry to rozrywka, hobby i te sprawy, a jak widać to coś wiecej o___O EOT z mojej strony, można jakby co przeskoczyć z wątkiem do wojenek ]:->
  • 0

#202 Woroq Napisany 07 lipca 2006 - 14:56

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 802 Postów:

Wiem Yetiś że się kompletnie ze mną nie zgadzasz i momentami żal mi Ciebie (ale tylko jak jestem po głębszym). I oczywiście grubo się mylisz, mierząc każdego własną miarką; tak się składa że nie, nie jest moją największą ambicją życiową i szczęściem fakt, że ktoś posiadający inną konsolę ode mnie nie będzie mógł się cieszyć daną pozycją. Nie, nie zjadłbym poręczy fotela ze zgryzoty, gdyby się okazało że będziesz mógł zagrać w Gears of War czy nawet Halo 3 na swoim ukochanym PS3. I w końcu NIE, nie uważam żadnej konsoli za swoją, nie pałam do niej miłością po grobową deskę, nie wytatuowałem sobie jej loga na tyłku i nie mam mokrych snów w których wszyscy posiadacze GameCube'a czy PS2 są paleni wraz z tymi sprzętami na stosie.
Innymi słowy mam taką kuriozalną cechę jak przystosowanie do życia w społeczeństwie i nie wyznaję zasady Debilnej Strony Mocy "czego ja nie mam, inny także mieć nie może (he he ;] )". Jak większość użytkowników tego forum. Większość. Bo grupkę zawistnych ograniczonych matołków kochającą żałosne konflikty za pomocą łącz internetowych znaleźć można nawet na najciekawszych forach.

EOT. Live long and procreate :pociesza:


Polac mu!

100% racji, exclusivy sa korzystne dla producentow konsol i fanboyow!
  • 0

#203 Gość__* Napisany 07 lipca 2006 - 22:29

Gość__*
  • Goście
Orange, graczy z takim podejsciem jak ty jest naprawde niewiele (w sumie avatarem trafiłes w dyche...dzieci kwiaty)
Moze jestem w błedzie, ale sadze ze 90% graczy chce zeby to własnie na ich konsoli było jak najwiecej swietnych gier. A ze nie kazde stac na kupno PS3, X360 i Wii to takie a nie inne podejscie.
Obecnie mam X360, planuje kupno PS3 i Wii, ale nie chciał bym aby np. takie Halo3 ukazało sie na PS3. Kupiłem X360 dla H3, i niech tak zostanie, w ten sposob gra zwieksza wartosc konsoli.
Osobiscie mam takie zdanie ze kazda konsola powinna posiadac kilka exclusivow...wiem za co płace.
Poza tym exclusiv = zazwyczaj bardzo wysoka jakość produktu.
  • 0

#204 TomisH Napisany 08 lipca 2006 - 00:12

TomisH

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 290 Postów:

Orange, graczy z takim podejsciem jak ty jest naprawde niewiele

Ze mną już czterech w tym temacie. :ninjadance:
  • 0

#205 filip Napisany 08 lipca 2006 - 00:29

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:

Osobiscie mam takie zdanie ze kazda konsola powinna posiadac kilka exclusivow...wiem za co płace.

I właśnie tu leży problem... Pierwszy lepszy fanboj wydający 2500zł na PS3 dla np. MGS4 nie mógłby znieść myśli o tym, że ktoś inny kupił tego brzydkiego Xboxa i też sobie pogra w MGSa. Tym bardziej, że wcześniej sam miał rozterkę czy wziąć xboxa z halo3 za 1500zł czy ps3 z mgsem za 2500zł... a tu zonk kumpel z osiedla miał nową generacje rok wcześniej, za dużo mniejszą kasę i w dodatku i z halo i z mgsem.
Metal Geara użyłem oczywiście jako przykładu, żeby nie było :ninja:
  • 0

#206 TomisH Napisany 08 lipca 2006 - 00:38

TomisH

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 290 Postów:
Tyle że nie możemy wrzucać do jednego wora tytułów które się nigdy (najprawdopodobniej) nie ukażą na innych konsolach (Halo 3, MGS4) razem ze "spodziewanymi" multiplatformami (AC).

A w przypadku multiplatform wiadomo - jeśli nie widać różnicy, to po co przepłacać, tym samym tańsza konsola (w tym przypadku x360) to oczywisty wybór.
  • 0

#207 Ney Napisany 08 lipca 2006 - 08:47

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:

Moze jestem w błedzie, ale sadze ze 90% graczy chce zeby to własnie na ich konsoli było jak najwiecej swietnych gier.

Mi się wydaje że 100% graczy chce żeby właśnie na ich konsole wychodziły dobre gry:)
Tylko że tym samym graczom powinno zwisać i powiewać czy hit z ich konsoli ukazał się też na inną platforme...Yeti wyrywałeś sobie włosy grając np w POPa jedynke na swojej cudnej PS2 że wstrętny Nintendowiec też może w to zagrać?Czy skupiałeś się gameplayu?Pewnie jakby MGS4 wyszedł na X360 to by część ludzi z forum zasnąć nie mogła:)
  • 0

#208 Gość__* Napisany 08 lipca 2006 - 09:40

Gość__*
  • Goście
Nie chodzi o to ze ja zagram sobie w MGS4 na PS3 a ty na swoim Wii nie.
Jaki byłby sens kupowania trzech konsol jezeli nie exclusivy. Kazda konsola posiada kilka swietnych tytułow na wyłącznosc i to jest bardzo dobre.

A w POPa grałem na X-Boxie.
  • 0

#209 MaxVarEmreis Napisany 08 lipca 2006 - 09:48

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Nie chodzi o to ze ja zagram sobie w MGS4 na PS3 a ty na swoim Wii nie.
Jaki byłby sens kupowania trzech konsol jezeli nie exclusivy. Kazda konsola posiada kilka swietnych tytułow na wyłącznosc i to jest bardzo dobre.

A w POPa grałem na X-Boxie.

No tak, ale jakby nie było exclusivów, to nie musiał bys kupowac 3 konsol, prawda ?? :) A to chyba było by dobre. ( juz abstrachujac od konkurecji )
  • 0

#210 Ryan Napisany 08 lipca 2006 - 10:51

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

Ze mną już czterech w tym temacie.

...pięciu.

Widzisz Yeti, może kiedyś zrozumiesz, że szczęście nie polega na tym, że inni mają mniej, tylko że Ty masz dużo. Dlatego brak jakiegoś tytułu na konsoli A nie poprawia sytuacji konsoli B. Posiadacze konsoli B powinni być szczęśliwi nie z tego, że na A nie ma gier, tylko z tego, że na B są.

Jesteś doskonałym zaprzeczeniem logicznego rozumowania i potwierdzeniem zawiści ludzi.
  • 0



Inne z tagami: