Skocz do zawartości

Zdjęcie

Assassin's Creed IV: Black Flag

Ubisoft Montreal Ubisoft WiiU PS4 PS3 XONE X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
670 odpowiedzi na ten temat

#91 BeSOS Napisany 04 marca 2013 - 09:18

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Dobry zwiastun ale nie dam sie nabrac, chyba ze gre robi team odpowiedzialny za Brotherhooda lub dwojke....ale najpewniej za Revelations :) i nie wiem jaki sens robic gre z okresu przed trojka....

Ogolnie jak z kazdym ASSem jestem ciekaw co wymysla i chyba tutaj powinno byc sporo zmian skoro gra porozrzucana jest po wyspach, moze wreszcie skoncza z nudnymi miastami ktore wygladaja tak samo...
  • -1

#92 BeSOS Napisany 04 marca 2013 - 12:57

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Prevki troche bonera spowodowaly i byc moze sie zniwndam nabrac :)
Nie ma Desmonda, charyzmatyczny Asasyn, fajne miejscowki, statki, nurkowanie, klimaty pirackie i skrocone loadingi....do tego wersja na next geny co daje nadzieje ze skoncza sie wszystkie bolaczki techniczne ktore w trojce ostro dawaly po oczach :)

Gre robia od wiosny 2011 wiec cykl produkcyjny tez bedzie calkiem ok, o ile to nie jest sciema bo az dziwne ze nic nie wyplynelo przez ten czas o czworce.
  • 1

#93 Pawlik Napisany 04 marca 2013 - 13:03

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Ja w sumie jak zwykle sceptycznie podchodzę do zapowiedzi każdego nowego assassina od czasów brotherhood, a i tak potem zawsze biorę na premierę :olo: Wyjątkiem był brotherhood, bo uważałem go za skok na kasę, a nim nie był, za to rev już był...

PS4 i AC4 z WD na premierę ?

Ten post był edytowany przez Pawlik dnia: 04 marca 2013 - 13:05

  • 0

#94 Shinigami Napisany 04 marca 2013 - 14:40

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 387 Postów:
Edward Kenway, czyli wszystko jednak pozostaje w rodzinie.


Keighley o grze.

  • 0

#95 ACZ Napisany 04 marca 2013 - 16:20

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 186 Postów:
- Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, głównym bohaterem gry jest Edward Kenway, ojciec Heythama i dziadek Connora, który jest określany mianem "pirata szkolonego przez Asasynów".
- Akcja gry będzie miała miejsce na początku XVIII wieku.
- Opowiedziana w grze historia skupi się na pirackiej frakcji oraz historii Edwarda, który w życiu kieruje się przede wszystkim zemstą za swoją przeszłość (to w końcu były żołnierz brytyjskiej floty, który z bliżej niewyjaśnionych przyczyn stał się piratem).
- Możemy liczyć na obecność takich postaci historycznych jak Calico Jack, Charles Vane, Ben Hornigold, Anne Bonny oraz legendarny Czarnobrody.
- Jeśli zaś chodzi o współczesne wątki fabularne, nie pojawi się w nich Desmond, którego historia zakończyła się w Assassin's Creed III. - Tym razem głównym bohaterem historii rozgrywającej się po roku 2012 będzie... gracz, którego zadaniem ma być odkrycie tajemnic organizacji Abstergo. Jak się bowiem okazuje, Abstergo zamierza wykorzystać historię Kenwaya, by... stworzyć grę wideo. Brzmi intrygująco, choć na ten moment nie wiemy dokładnie, w jaki sposób zostanie to zaprezentowano.
- Celem twórców jest opisanie na nowo ówczesnych piratów i zaprezentowanie "prawdziwej historii złotego wieku piractwa".
- W trakcie zabawy mamy odwiedzić aż pięćdziesiąt lokacji, wśród których znalazło się miejsce na wyspy, miasta i porty (mowa o Kubie (Hawana), Bahamach (Nassau) i Kingston). Poszukiwacze przygód z całą pewnością docenią obecność ukrytych jaskiń, zatopionych wraków statków (Edward potrafi nurkować) oraz pełnych tajemnic, tropikalnych lasów.
- Podczas zabawy gracz ma nie uświadczyć żadnych "sztucznych barier". Zamiast tego będziemy ograniczeni przez konstrukcję naszego statku (Jackdaw), a w celu eksploracji trudnych terenów konieczne okaże się implementowanie rozmaitych ulepszeń. Zrobimy z nich użytek także w trakcie bitew morskich o jeszcze większej, aniżeli miało to miejsce do tej pory, skali.
- Ponadto, twórcy nie chcą zasypać nas ekranami wczytywania, a przerywniki filmowe nie będą nam przeszkadzać w zwiedzaniu nowych terenów.
- W grze ma się pojawić możliwość polowania na walenie.
- Co najciekawsze, pomiędzy kolejnymi lokacjami będziemy przemieszczać się w czasie rzeczywistym - otwarta struktura świata gry pozwoli nam na wskoczenie na pokład statku i własnoręczne dopłynięcie do miejsca docelowego.
- W grze nie zabraknie trybu multiplayer, który ma stanowić rozwinięcie pomysłów znanych z wcześniejszych odsłon cyklu.
  • 0

#96 Shinigami Napisany 04 marca 2013 - 16:27

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 387 Postów:
W czasie rzeczywistym? Znaczy rejsy będą trwały dniami i tygodniami?
  • 0

#97 Chewie Napisany 04 marca 2013 - 17:18

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:
jaki spoiler z tym Desmondem, nie wiedziałem że umarł
  • 0

#98 Pawlik Napisany 04 marca 2013 - 17:34

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
kto powiedział, że umarł ?
  • 0

#99 fingus Napisany 04 marca 2013 - 17:36

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 908 Postów:
Ja nadal nie wiem - tam wyzej nie ma mowy o tym, że umarł.
A co do swobodnego pływania bez doczytywania - gratulacje, my na Nintendo mieliśmy to już w czasach gacka. :hihi:
  • 0

#100 BeSOS Napisany 04 marca 2013 - 19:29

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
olo true, WW 4eva!

w sumie zawsze zapowiedzi Assow (od czasu Revelations) byly obiecujace a pozniej polowa ze zmian byla do dupy albo obecna w znikomym stopniu...snieg w AC3 jedyne co zmienial to spowalnial bieg Asasyna po tym debilnie wielkim lesie :hihi: a ile sie o porach roku produkowali czy o haczyku w Revelations.
  • 0

#101 ACZ Napisany 06 marca 2013 - 15:46

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 186 Postów:
najlepsza wersja na PS4.

"Wersja na PlayStation 4 będzie najlepszą z tych w które chcesz zagrać. Gra wykorzysta pełny potencjał konsoli i możliwości jakie daje. Oprócz oczywiście lepszej grafiki, otrzymacie lepsze oświetlenie, fizykę i symulację oceanu. Gra będzie wzbogacona w stosunku do wersji na konsolach poprzedniej generacji."


  • -1

#102 Danteusz Napisany 06 marca 2013 - 15:52

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Najlepsza z zapowiedzianych wersji konsolowych, więc to jest oczywiste że na PS4 będzie wyglądać najładniej
  • 0

#103 BeSOS Napisany 06 marca 2013 - 16:03

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Fail czysiek.
  • 0

#104 Shinigami Napisany 06 marca 2013 - 16:34

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 387 Postów:
Pierwsza gra na PS4 i już całą moc ma wykorzystać? Łohoho.
  • 0

#105 Chewie Napisany 06 marca 2013 - 17:37

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:
multiplatformy znowu będą gorsze na konsoli sonny, mogę się założyć
  • 0

#106 fingus Napisany 06 marca 2013 - 17:41

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 908 Postów:
Na PS4 gorzej niż na WiiU? Odważna teza. Ale kto wie. :hmmm:
  • 0

#107 Chewie Napisany 06 marca 2013 - 18:10

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:
gorzej niż na nowym xboxie
  • 0

#108 fingus Napisany 06 marca 2013 - 18:19

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 908 Postów:
Póki Microsoft nic nie zapowiedział, to zwykłe ssanie kciuka.
  • 0

#109 ACZ Napisany 06 marca 2013 - 18:26

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 186 Postów:
zadnego faila nie popelnilem. przeciez microsoft oglosi, ze wycofuje sie z rynku konsol. ;]

chewbacca, jesli info z vgleaks dotyczace mocy nowego xboxa sie sprawdzi i bedzie posiadal okolo 70% mocy ps4 to w kwestii multiplatform nawet nie bedzie juz trzeba wchodzic na digital foundry, bo z gory bedzie wiadomo ktora wersja jest lepsza. ;]
  • 0

#110 Nyjacz Napisany 08 marca 2013 - 00:49

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 020 Postów:
Jakoś nie chce mi się wierzyć, że MS sobie pozwoli
Na ogłoszenie gorszej technologicznie konsoli.

Yo.
  • 0

#111 Shinigami Napisany 25 marca 2013 - 18:43

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 387 Postów:


  • 0

#112 Lady Luck Napisany 25 marca 2013 - 19:30

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 748 Postów:
Dżungla fajna, widoki podwodne ładne- te lokacje/ przygody mogą być ciekawe :)
  • 0

#113 Kaxi Napisany 25 marca 2013 - 19:37

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 162 Postów:

Może do IV się przekonam w końcu, głodny jestem pirackim klimatów. Jakby jeszcze dali wiktoriańską Anglię, to też bym łyknął.


  • 0

#114 Kradziej Napisany 25 marca 2013 - 23:13

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Do serii podchodzę chłodno i racjonalnie, ale świeżutki zwiastunik IV mocno mnie podjarał - bez wątpienia swoim pirackim klimatem. Jeśli postawią na eksplorację i uczynią misje poboczne satysfakcjonującymi to chyba mnie mają.


  • 0

#115 Cr0ss2500 Napisany 26 marca 2013 - 12:06

Cr0ss2500

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 584 Postów:
graficznie dupy nie urywa, a tak zachwalali w sieci na zamknietych pokazach, ze wyglada jak render gejplej nah! , ale jesli ma byc to sandbox to ok, jesli nie bedzie przerywnikow z przyszloscia jeszcze lepiej :)
  • 0

#116 Shinigami Napisany 26 marca 2013 - 12:08

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 387 Postów:
Będą, ale bodaj w Abstergo.
  • 0

#117 Chewie Napisany 15 maja 2013 - 18:16

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

taki sobie trailer, ale abordaże będą fajne

 


  • 0

#118 Kaz Napisany 15 maja 2013 - 18:20

Kaz

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 613 Postów:

Generalnie miejscówki ciekawsze niż w trójce, bo mimo że trójka była bardzo dobra to miasta były raczej z dupy... mam nadzieję że będzie kilka misji na tych pięknych plażach i w dżungli... podobają mi się te lokacje.

 

Podróżowanie statkiem już w trójce było świetne, tutaj powinno być jeszcze lepiej skoro gra jest na tym właśnie oparta.


  • 0

#119 ACZ Napisany 12 czerwca 2013 - 16:39

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 186 Postów:

1080p i stałe 60 fps confirmed, przynajmniej na PS4.


  • 0

#120 BeSOS Napisany 12 czerwca 2013 - 16:41

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

hmmm to moze byc ciekawe, w sumie warstwa techniczna zawsze mocno wkurwiala od jakos Brotherhooda :cf:

 

Nieststy powrot sekcji w terazniejszosci rowniez CONFIRMED wiec pewnie bedzie gniot.


  • 0



Inne z tagami: