Skocz do zawartości

Zdjęcie

Battlefield: Bad Company

DICE EA PS3 X360

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
211 odpowiedzi na ten temat

#31 Gość__* Napisany 28 lutego 2007 - 13:16

Gość__*
  • Goście
Świetny :lol: .Więcej tak zrobionych trailerów :hurra:
  • 0

#32 Danteusz Napisany 28 lutego 2007 - 14:01

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 890 Postów:
Genialne :lol: Do tego gra wygląda kapitalnie :D
  • 0

#33 xell Napisany 28 lutego 2007 - 14:12

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 349 Postów:
Ja ściągam póki co. :( Ale co do grafiki, to nawet nie rozumiem tych komentarzy - wiadomo było, że będzie wymiatać, rdzeń programistów opracowujących silnik to programiści serii Rallisport Challenge.:)
  • 0

#34 Danteusz Napisany 28 lutego 2007 - 14:16

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 890 Postów:
Oglądałem ten filmik streamując go. W takiej jakości B:BC wygląda lepiej niż pamiętny trailer Killzone.
  • 0

#35 Gość__* Napisany 28 lutego 2007 - 15:39

Gość__*
  • Goście
Kiedy premiera?? Jeszcze w tym roku?
  • 0

#36 xell Napisany 28 lutego 2007 - 15:43

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 349 Postów:

Oglądałem ten filmik streamując go. W takiej jakości B:BC wygląda lepiej niż pamiętny trailer Killzone.

Wygląda świetnie, ale ciężko to porównywać w ogóle - tutaj jest o wiele mniejsza skala. W sumie ten skryptowany filmik wygląda świetnie, ale ciekawe, jak to się przełoży na grę. Tak czy siak osoby, które swego czasu nazywały X360 Xbox 1.5 po zobaczeniu tego i kilku innych filmików pewnie zjadają własne słowa.;]

jarken - tak, ne pewno w tym roku. Początkowo chyba miała wyjść jakoś w marcu/kwietniu, ale chyba się trochę obsunie.
  • 0

#37 Danteusz Napisany 28 lutego 2007 - 15:47

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 890 Postów:

Wygląda świetnie, ale ciężko to porównywać w ogóle - tutaj jest o wiele mniejsza skala.

Podobieństwa są: masz żołnierzy, budynki, pojazdy. Oczywiście różnice są znaczne, ale łatwiej porównać te gry niż np KZ i Pinaty.

Tak czy siak osoby, które swego czasu nazywały X360 Xbox 1.5 po zobaczeniu tego i kilku innych filmików pewnie zjadają własne słowa.;]

To się odnosiło do poziomu gier startowych. Zawsze pisałem że to co pokazały nie reprezentuje mocy Xa. Znam się na mocy sprzętu wystarczająco dobrze żeby stwierdzić że pierwsze tytuły były tylko namiastką tego co zobaczymy.
  • 0

#38 Ryan Napisany 28 lutego 2007 - 15:50

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Nie ma szans, żeby ktoś coś zjadał. ;) Trailer interesujący. :D

Do I look like his brother?

Znam się na mocy sprzętu wystarczająco dobrze żeby stwierdzić że pierwsze tytuły były tylko namiastką tego co zobaczymy.

Szkoda, że mimo tego nie stwierdziłeś tego nigdy. ;)

Żeby nie spamować-stwierdziłem ;] -dante2003
  • 0

#39 xell Napisany 28 lutego 2007 - 15:56

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 349 Postów:

Podobieństwa są: masz żołnierzy, budynki, pojazdy. Oczywiście różnice są znaczne, ale łatwiej porównać te gry niż np KZ i Pinaty.

Ja pisałem o skali, nie o settingu.:P

To się odnosiło do poziomu gier startowych. Zawsze pisałem że to co pokazały nie reprezentuje mocy Xa. Znam się na mocy sprzętu wystarczająco dobrze żeby stwierdzić że pierwsze tytuły były tylko namiastką tego co zobaczymy.

Nie chodziło mi o Ciebie w szczególności, ale o rzesze ludzi piszących swego czasu tego typu rzeczy np. na gameonly. Ale wg Twoich niedawnych słów powinniśmy ujrzeć BF Bad Company na PS3 w 1080p o takiej samej grafice co na X360 w 720p :gwizdek: No i PGR3 to w dalszym ciągu najlepiej wyglądający racer na jakiejkolwiek platformie. :)

Nie ma szans, żeby ktoś coś zjadał. ;)

Tzn. trailer prezentuje poziom graficzny iksboksa jeden i pół?

edit: Ok, temat o Battlefieldzie, jak chcesz klucha odpowiedzieć, to odpowiedz w wojnach ;)
  • 0

#40 Ryan Napisany 28 lutego 2007 - 16:04

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

Tzn. trailer prezentuje poziom graficzny iksboksa jeden i pół?

Co by nie było, nikt kto miałby coś zjeść jakości 360 nie doceni. ;)

Żeby było jasne: mnie grafa ani interakcja nie zachwyciły - jedynie koncept trailera.
  • 0

#41 xell Napisany 28 lutego 2007 - 16:15

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 349 Postów:

Żeby było jasne: mnie grafa ani interakcja nie zachwyciły - jedynie koncept trailera.

O interakcji ciężko coś powiedzieć, bo to skryptowana scenka, ale grafika jest świetna - brak widocznych (w ruchu przynajmniej) kantów na z założenia okrągłych powierzchniach„ brak rozpikselowanych cieni, świetne tekstury itp. itd. IMO grafa jest rewelacyjna, ale tego się spodziewałem - w końcu nad grą dłubią goście od RSC2.:)
  • 0

#42 Danteusz Napisany 28 lutego 2007 - 16:19

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 890 Postów:
Oprócz tego co wymienił Xellos mamy jeszcze świetnie wykonane modele postaci oraz otoczenie, do tego dobrze użyte filtry oraz ładne eksplosje. Grafika wymiata.
  • 0

#43 Gość__* Napisany 28 lutego 2007 - 16:26

Gość__*
  • Goście
A ska wiece ze to real-time?
Modele postacie prawie takie jak w renderze KillZone
Trailer swietny, humor powala (tekst z bracmi...lol)
  • 0

#44 xell Napisany 28 lutego 2007 - 16:39

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 349 Postów:

A ska wiece ze to real-time?

Mi koleś z teamu DICE napisał jakiś tydzień temu, żewkrótce będzie real-time'owy trailer z 360tki i raczej mi się spodoba. :mrgreen:
  • 0

#45 Gość__* Napisany 28 lutego 2007 - 16:42

Gość__*
  • Goście
Jezeli to real-time to wypada tylko pokłonic sie ekipie odpowiedzialnej za ten tytuł.
Tak jak wczesniej pisałem, postacia mało co ustepuja tym z rendera KillZone, no i te zniszczenia.
Znana jest data premiery?
  • 0

#46 BeSOS Napisany 28 lutego 2007 - 18:27

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
W prawym-dolnym rogu jest napisane [in-engine footage].
  • 0

#47 Gość__* Napisany 28 lutego 2007 - 18:34

Gość__*
  • Goście
Wygląda zbyt dobrze jak na real-time ale jeżeli się mylę to pokłony dla developera.
  • 0

#48 xell Napisany 28 lutego 2007 - 19:03

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 349 Postów:
Grafika jest za słaba jak na prerenderowany filmik.
  • 0

#49 Gość__* Napisany 28 lutego 2007 - 19:07

Gość__*
  • Goście

Grafika jest za słaba jak na prerenderowany filmik.

Właściwie to masz rację, szczególnie otoczenie nie wygląda na render ale tak czy siak ładniejszej gry nie widziałem (o ile będzie tak wyglądać w ukończonej wersji).

Tak swoją drogą to niejedna gra wyglądała za słabo jak na render a mimo to w kolejnych trailerach wyglądała gorzej jak na początku.
  • 0

#50 xell Napisany 28 lutego 2007 - 19:20

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 349 Postów:

Tak swoją drogą to niejedna gra wyglądała za słabo jak na render a mimo to w kolejnych trailerach wyglądała gorzej jak na początku.

Część gier jest promowana na początku za pomocą target-renderów. Nie widzę w tym nic złego, pod warunkiem, że developer sprecyzuje, że to nie jest właściwa gra.
Natomiast jeśli chodzi o BF Bad Company to gra jest robiona przez jednych z najlepszych grafików i koderów w branży, więc powinna tak wyglądać (no i developer potwierdza, że filmik chodzi w czasie rzeczywistym na 360).

Przecież na tym filmiku nawet framerate na początku nie jest idealny. :hmmm:
  • 0

#51 Gość__* Napisany 28 lutego 2007 - 19:31

Gość__*
  • Goście

Część gier jest promowana na początku za pomocą target-renderów. Nie widzę w tym nic złego, pod warunkiem, że developer sprecyzuje, że to nie jest właściwa gra.

Tylko że ten warunek rzadko jest spełniany.

Natomiast jeśli chodzi o BF Bad Company to gra jest robiona przez jednych z najlepszych grafików i koderów w branży, więc powinna tak wyglądać (no i developer potwierdza, że filmik chodzi w czasie rzeczywistym na 360).

W takim razie jestem skłonny uwierzyć.
  • 0

#52 Gość__* Napisany 01 marca 2007 - 00:20

Gość__*
  • Goście
Zgodzę się ze wszystkimi że trailer jest rewelacyjny(humor, grafa, postacie i zniszczenia) ale i tak widać aliasing zarywa na krawędziach a tak grafa GREAT :)
  • 0

#53 Gość__* Napisany 01 marca 2007 - 19:45

Gość__*
  • Goście
Wypas!!ale na ps3 pewnie troszke gorzej będzie to wyglądać
  • 0

#54 f5k Napisany 01 marca 2007 - 20:23

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:

Wypas!!ale na ps3 pewnie troszke gorzej będzie to wyglądać

Odezwał sie fanboj i powiedział co wiedział, następny wróżbita. :hmmm:
  • 0

#55 Gość__* Napisany 01 marca 2007 - 22:22

Gość__*
  • Goście
xelloss, wiesz moze czy wersja na X360 bedzie sie czyms roznic od tej z PS3?
DOSZłY CIE JAKIES SłUCHY?
  • 0

#56 xell Napisany 01 marca 2007 - 22:35

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 349 Postów:
Tak skrócie:
-więcej poziomów i lepsze tekstury na PS3 dzięki pojemności BRD
-support 1080p w wersji PS3
-więcej źródeł światła w wersji na PS3
-super wykorzystanie tilta, dzięki czemu wersja 360 blednie jeśli chodzi o fun
-więcej graczy online na PS3

Tak na poważnie to wiem jedynie, że silnik frostbite działa (teraz) wydajniej na 360. Nie wiem, jak będzie w chwili premiery gry.
  • 0

#57 Gość__* Napisany 01 marca 2007 - 22:53

Gość__*
  • Goście
jak zawsze zgryźliwy...norma

Jak bedziesz wiedział cos wiecej (czy beda jakies roznice) to bądz tak miły i daj znac.
  • 0

#58 Grz3chu Napisany 01 marca 2007 - 23:57

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:
Teaser skojarzył mi się z Army Of Two - dwóch kolesi, pole walki, wzajemna pomoc. Może to będzie coś w ten deseń.
  • 0

#59 Gość__* Napisany 02 marca 2007 - 19:58

Gość__*
  • Goście
Screeny :shock: Grafa poezja szczególnie modele postaci.
http://www.jeux-fran... ... mages.html
  • 0

#60 MaxVarEmreis Napisany 17 kwietnia 2007 - 11:31

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:
Frostbite w akcji. Klik
  • 0



Inne z tagami: