Skocz do zawartości

Zdjęcie

No More Heroes


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
251 odpowiedzi na ten temat

#91 Malutki Napisany 23 stycznia 2008 - 13:17

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Ocena z IGN nie jest aż tak zła .Z tego co zauważyłem Bozon zawsze starał się być na swój sposób „oryginalny’’ w własnych recenzjach .

Recenzja z GT nastraja bardzo optymistycznie.

Jestem tego samego zdania .
  • 0

#92 Gość__* Napisany 23 stycznia 2008 - 13:21

Gość__*
  • Goście
chyba to kwestia nastawienia. anyway jak narazie żadna ocenia nie sugeruje ze to jakis crap czy niewypał, wiec jest dobrze.

wiadomo jaka ma być okładka w europie?
  • 0

#93 Sylvan Wielki Napisany 23 stycznia 2008 - 15:50

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 620 Postów:

obejrzalem.
rozwala kompletnie.
ja chce wii :cry:


To sobie kup a nie lamentuj.

NMH na pewno nakarmię Wii . W dobie wizualnych tuz pokroju UT III, gra w piękny sposób pokazuje czym artyzm graficzny jest. Oprawa w zupełności zachwyca i ma niesamowity design.

Killer 7 wprost uwielbiałem a NMH zdaje się być pozycją w tym typie. To wspaniale wręcz. Zapowiada się jedna z najlepszych pozycji na Wii a może i na CG ogólnie.

Ciekawe, rozbieżność oceny spora, a zazwyczaj Gamespot ocenia bardziej surowo.

7.8 a 9.0 to sporo?
  • 0

#94 Gość__* Napisany 23 stycznia 2008 - 15:53

Gość__*
  • Goście

To sobie kup a nie lamentuj.

daruj sobie takie teksty panie inżynier.
  • 0

#95 Danteusz Napisany 23 stycznia 2008 - 18:37

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

anyway jak narazie żadna ocenia nie sugeruje ze to jakis crap czy niewypał, wiec jest dobrze.

Jasne że nie, już widać że to jest bardzo dobra gra, szczególnie że Wii takich gier potrzebuje.

7.8 a 9.0 to sporo?

Przy realnej skali ocen jaka jest stosowa przez większość serwisów (różnica między 7 a 9 jest większa niż między 2 a 5) to jest sporo.
  • 0

#96 Krill Napisany 23 stycznia 2008 - 22:09

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Nawet i 7 z kawałkiem to świadectwo ponadprzeciętnej jakości produktu firmowanego nazwiskiem Sudy 51. Wii rzeczywiście niemalże desperacko potrzebuje tak fachowo i stylowo zaprojektowaych 'machanin' wiilotem. Patrząc na brak wiekszej lub w sumie jakiejkolwiek konkurencji w tej dziedzinie na systemie Nintendo niesłychanym wydaje mi się fakt, że podczas premiery No More Heroes w Japonii sprzedano jedynie 10 tysięcy egzemplarzy tego tytułu. Mam nadzieję, że w przypadku Europy wyniki sprzedaży będą, jak w przypadku choćby Super Mario Galaxy, odpowiednio wieksze.
  • 0

#97 Gość__* Napisany 23 stycznia 2008 - 22:17

Gość__*
  • Goście

No More Heroes w Japonii sprzedano jedynie 10 tysięcy egzemplarzy tego tytułu.

zła wróżba na przysłość ale może w europie lub usa chwyci. szkoda by taka gra podzieliła los Zacka i okazała sie nierentowna.
  • 0

#98 Balth Napisany 23 stycznia 2008 - 22:19

Balth

    Fraa

  • Forumowicze
  • 834 Postów:
Chciałbym w to zagrać. Szkoda, że raczej nigdy nie stanę się posiadaczem Wii. Ale może jakaś konwersja na PS2 albo PS3 [wolałbym na to pierwsze]....
  • 0

#99 gruby Napisany 30 stycznia 2008 - 10:43

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Pal IGN wlepiło 8.9.
  • 0

#100 Gość__* Napisany 30 stycznia 2008 - 10:45

Gość__*
  • Goście

Pal IGN wlepiło 8.9.

inny recenzent? :hmmm:
  • 0

#101 gruby Napisany 30 stycznia 2008 - 10:50

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:

inny recenzent? :hmmm:

Tak, PAL IGN to Europejski oddział IGN. Zazwyczaj mają troszkę wyższe noty niż ich amerykańscy koledzy. Jak kogoś interesuje cała recka - http://wii.ign.com/a...8/848233p1.html

BTW pokazała się video recka na IGN. Przynajmniej ja jej wcześniej nie zauważyłem.

http://media.wii.ign...358/vids_1.html
  • 0

#102 gruby Napisany 04 lutego 2008 - 00:18

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Nowa recka, tym razem Eurogamer 8/10

http://www.eurogamer...rticle_id=91619
  • 0

#103 nawi Napisany 05 lutego 2008 - 14:56

nawi

    Mega Man

  • Narybek
  • 148 Postów:
Chcialem sprawdzic jak NMH wyglada w ruchu i obejrzalem recke na gametrailers. To byl wielki blad, bo nie mam wii, a teraz musze zagrac w ta gre. Juz sam styl rozwala mnie na kawalki, widac tu wiele podobienstw do genialnego Killer 7, czarny humor z pewnoscia leje sie z ekranu. Do tego te walki, krew, otwarte miasto (motor!), pakowanie na silowni... Jestem w proszku.
  • 0

#104 Krill Napisany 05 lutego 2008 - 19:12

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Już niecały miesiąc do premiery, a ja wręcz drżę w oczekiwaniu. To z pewnością będzie bardzo, bardzo dobry produkt. Suda nie mógł tego spieprzyć.
  • 0

#105 Voo Napisany 05 lutego 2008 - 20:24

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:
No ba, w koncu to może ostatni naprawdę "dorosły" tytuł na Wii i jedna z niewielu sensownych gier na najbliższe miechy więc jest o co drżeć ;)
  • 0

#106 torq314 Napisany 05 lutego 2008 - 21:38

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 501 Postów:

No ba, w koncu to może ostatni naprawdę "dorosły" tytuł na Wii


zakładając, że wiesz coś o końcu świata w ciągu najbliższych kilkunastu tygodni, pewnie tak.
  • 0

#107 ramzes64 Napisany 05 lutego 2008 - 22:31

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:
Przez to cale gadanie o NMH i wspominkach o Killer 7 - to teraz mam chrapke na sprawdzenie tej pozycji - jak sie uda to upoluje
  • 0

#108 Voo Napisany 06 lutego 2008 - 16:31

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:

No ba, w koncu to może ostatni naprawdę "dorosły" tytuł na Wii


zakładając, że wiesz coś o końcu świata w ciągu najbliższych kilkunastu tygodni, pewnie tak.


"Dorosłe" czyli nie popierdółki, ani party games ani urocze i grywalne ale jednak mniej poważne typu Mario Kart. Napisałem "może", czyli pewności nie mam. Natomiast faktycznie nie licząc konwersji Okami i Bully, średniaka MoH to żaden tytuł nie przychodzi mi do głowy. Jak najbardziej możesz mnie w tym temacie oświecić, wiedzy nigdy za wiele.
  • 0

#109 torq314 Napisany 06 lutego 2008 - 18:39

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 501 Postów:
mi przychodzi do głowy co najmniej nowy Fatal Frame.
  • 0

#110 Voo Napisany 11 lutego 2008 - 12:30

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:
ha, w Ultimie jedyne 219 zetów!!! Czemu tak tanio? :blah:
  • 0

#111 Krill Napisany 15 lutego 2008 - 08:43

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Dla takich właśnie exclusive'ów jak No More Heroes kupiliśmy nasze Wii. Tytuł sprawia naprawdę przefachowe wrażenie i jest jak dla mnie zakupem absolutnie obowiązowym dla każdego posiadacza systemu Nintendo. Nie można tego po prostu w żaden sposób przeoczyć. Gry takie jak No More Heroes to w końcu na Wii rzadkość- tak wykręconego klimatu tylko ze świecą szukać. Premiera zabliża się wkielkimi krokami a mnie nachodzi niepohamowana ochota by w to zagrać !
  • 0

#112 Voo Napisany 15 lutego 2008 - 14:50

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:
hej, no, pewnie świetna gierka ale pamiętajmy, że jej noty oscylują gdzieś pomiędzy 8~9 więc też sobie tu gromadnie nie wmawiajmy, że czeka nas jakieś objawienie czy ósmy cud świata bo się skonczy rozczarowaniem. To prostu ciekawy, oryginalny projekt, mający pewne drobne ułomności wynagradzane przez klimat - tak to odbieram z dotychczasowych recenzji.

i jeszcze coś o sprzedaży:

Marvellous Interactive have published some worldwide shipping/sales figures for Suda's No More Heroes. In Japan, homeland of all parties involved? It's done terribly. Only 40,000 copies have shipped since launch. Ouch. How about America, then? Little better: they've shipped around 200,000 copies, and have sold just over 100,000 since launch. Not bad! Finally, however, they announce some European numbers. And while the game's not even out there yet (it's shipping late Feb/early March across all PAL territories), they're expecting to sell 160,000 units across the continent at launch. Could something finally be coming up roses for Suda? Let's hope so!


czyli jakby tak policzyć na paluszkach to na całym świecie jest docelowo szansa na pół miliona. Czyli jak na niszowy tytuł, wydany na jedną platformę to i tak chyba nieźle.
  • 0

#113 nawi Napisany 16 lutego 2008 - 00:15

nawi

    Mega Man

  • Narybek
  • 148 Postów:
Niezle. Na japonie w ogole nie ma co patrzec, bo tam nawet okami (tytul, wydawaloby sie, stworzony dla japoncow) sprzedalo sie biednie. Symulatory koparek i podrywania lasek nadal na 1 miejscu.

NMH z pewnoscia nie obedzie sie bez uchybien, ale srednia 8-9 dla gry Sudy to swietna ocena :) . Biorac pod uwage brutalnosc tej gry (ograniczenie wiekowe) oraz poprzednia gra tego tworcy - killer 7 (technicznie niezbyt dobrze) i sprzedaz i oceny nastrajaja pozytywnie.

Szczerze mowiac na zadna gre teraz tak nie czekam, jak na NMH. W koncu to ta gra przekonala mnie ostatecznie, zeby zaopatrzyc sie w wii :) .
  • 0

#114 Gość__* Napisany 18 lutego 2008 - 13:26

Gość__*
  • Goście
Chce zamowic wlasnie NMH z ebaya. Gra w USA jest z bloodem?
  • 0

#115 raf Napisany 18 lutego 2008 - 15:02

raf

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 875 Postów:

Gra w USA jest z bloodem?

Tak. Europa ma dostać pociętą wersję :/
  • 0

#116 Gość__* Napisany 18 lutego 2008 - 15:35

Gość__*
  • Goście
A to luzik przeciez konsola jest region free a a na ebayu gra kosztuje 50 dolców z wysylka:)
  • 0

#117 gruby Napisany 18 lutego 2008 - 16:45

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:

A to luzik przeciez konsola jest region free a a na ebayu gra kosztuje 50 dolców z wysylka:)

Jeżeli mówisz o PS3 i DS-ie jasne. Ale Wii jest region locked niestety.
  • 0

#118 Voo Napisany 18 lutego 2008 - 17:10

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:
będzie tydzień później

The game is now scheduled to be release in Europe on March 7th instead of the the previous date, 29th February.


  • 0

#119 Gość__* Napisany 19 lutego 2008 - 11:09

Gość__*
  • Goście

A to luzik przeciez konsola jest region free a a na ebayu gra kosztuje 50 dolców z wysylka:)

Jeżeli mówisz o PS3 i DS-ie jasne. Ale Wii jest region locked niestety.

Damn myslalem ze pogram w NMH z US:/ :sciana:
  • 0

#120 Nexus Napisany 19 lutego 2008 - 11:41

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 963 Postów:
Czyli Europejczycy pograją w :ninja: No More Blood... :ninja:
  • 0