Skocz do zawartości

Zdjęcie

Forza Motorsport 6

Turn 10 Microsoft Forza XONE

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
284 odpowiedzi na ten temat

#241 Cola Napisany 01 sierpnia 2017 - 12:48

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:

Niby tak, choć na brak kasy nie narzekam. Ostatnio wylosowało mi jeden milion kredytów  :)


  • 0

#242 Marbel Napisany 01 sierpnia 2017 - 12:50

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Zainstaluj sobie aplikację Forza Hub. Co tydzień dają tam jakąś kasę. Co prawda w zależności od levela we wszystkich grach marki Forza ale możesz coś tam doskrobać.
  • 1

#243 Cola Napisany 01 sierpnia 2017 - 12:53

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:

Obczaje.


  • 0

#244 Sylvan Wielki Napisany 01 sierpnia 2017 - 13:31

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 617 Postów:

Do tej pory nie mogę się otrząsnąć jak płynie ta gra działa i nigdy się nie krztusi, nie zanotowałem nawet najmniejszego dropu animacji po kilkunastu godzinach gry. A zawartość rzeczywiście jest wyborna, tryb kariery podoba mi się bardzo. Fajnie że kolejne wyścigi przeplatane są zróżnicowanymi zadaniami i ogólnie na nudę nie można narzekać.

 

Za nietrafiony pomysł uważam mody, bo te karty ulepszacze pasują mi do symulatora jak pięść do oka, ale nikt nie karze ich używać tak więc nie mam co narzekać.

 

Miałem podobnie, Cola. Wynikało to też z faktu, że spędziłem kilkadziesiąt godzin z Dc, a następnie przerzuciłem się na Motorsport, której płynność jest wzorcem dla innych gier (nie tylko wyścigowych), ponieważ utrzymuje betonowe 60klatek. Tak powinny działać gry konsolowe od lat.

Sama gra faktycznie oferuje ogrom zabawy. Dość napisać, że tryb kampanii z okazjonalnym wykonywaniem zadań pobocznych, padł u mnie w okolicy 40tej godziny gry (wówczas pierwszy raz rozładował się kontroler, ale niechaj konkurencja kpi dalej z paluszków).

Samych zadań jest taka ilość, są tak różnorodne, że aż dziwię się, że Kaz czegoś nie podpatrzył i zaoferuje tak mało w najnowszej odsłonie swojego flagowca.

Co do modyfikacji, dobrze, że się pojawiły. Nie trzeba z nich korzystać, a wiele jest ciekawych i wcale nie ułatwia zabawy, za to ją modyfikuje w interesujący sposób.



 


  • 0

#245 Cola Napisany 01 sierpnia 2017 - 20:36

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:

Sytuacja nowego Gran Turismo przypomina mi nieco Forze 5, w która nie grałem, ale z tego co wyczytałem to ogólnej zawartości jakoś strasznie dużo nie było, mało tras itd. To też była przesiadka Turn 10 na nowe maszynki dlatego wiadomo, że trzeba kuć żelazo od nowa. Imo pierwsze GT na obecną generację, Kaz zalicza ostry poślizg, kiedy konkurencja już dawno dojechała do mety na pierwszym miejscu. I tak się cieszę, że zagram w nowe GT już niebawem, ale nie ma się co napalać, czekam bardziej z sentymentu i ciekawości jak im wyszło.

Do października i tak nie ogarne Forzy 6, więc czekam juz sobie na GT na spokojnie. A przecież Forza 7 też już za rogiem. Co za rok :uff:

 

 


  • 0

#246 vagrant3 Napisany 02 sierpnia 2017 - 10:47

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

Sytuacja nowego Gran Turismo przypomina mi nieco Forze 5, w która nie grałem, ale z tego co wyczytałem to ogólnej zawartości jakoś strasznie dużo nie było, mało tras itd. To też była przesiadka Turn 10 na nowe maszynki dlatego wiadomo, że trzeba kuć żelazo od nowa. Imo pierwsze GT na obecną generację, Kaz zalicza ostry poślizg, kiedy konkurencja już dawno dojechała do mety na pierwszym miejscu.

 

fm5 była troszkę biedna, ale leciała na premierę xbone'a, czyli niemal 4 lata temu. kaz siedział przez ten czas z palcem w dupie, więc gt zostanie rozjechane także przez project cars 2.


  • 0

#247 Cola Napisany 12 sierpnia 2017 - 21:36

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:

Pierwsze podejście do długodystansowców skończyło się na 9 miejscu po 1h na 26 okrążeniach w Mount Panorama. Tor za to wykuty na pamięć, jutro powinno być lepiej.

 

Mount_Panorama_Circuit_Map_Overview.png
 
 
 
 

  • 0

#248 Marbel Napisany 12 sierpnia 2017 - 22:19

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Ten tor jest ekstra. Wytrzymałościowe są imo w stosunku do normalnych wyścigów łatwiejsze. Nie pamiętam czy ten Twój przejechałem ale jeśli nie to mi narobiłeś smaka. Zagraj na Nurbie - duża kasa wpadnie a szczególnie jeśli walniesz perki +100% kasa. Chyba najbardziej dochodowy wyścig w grze. Z Endurance przejechałem oczywiście jeszcze Le Mans oraz oba z DLC - bardzo fajny był Porsche na VIRze.
  • 0

#249 Cola Napisany 13 sierpnia 2017 - 09:51

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:

Gram trochę jak zjebiszcz, bo zaliczam po kolei wszystkie eventy które podrzuca mi z trybu kariery, tak więc wszystko po kolei jak bozia przykazała. 


  • 0

#250 Marbel Napisany 15 sierpnia 2017 - 15:00

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Tym razem dodatek Porsche w promocji.
https://www.microsof...hxAanQ)()&rtc=1
Imo najlepszy dotychczas pomysł na Porsche w serii Forza.
  • 0

#251 Cola Napisany 15 sierpnia 2017 - 17:43

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:

Za dodatki zabiorę się dopiero po kompletnym skończeniu podstawki, do tego czasu pewnie będą już przecenione na stałe :olo:

 

 

Zaliczyłem kolejny wytrzymałościowiec, choć tylko 5 okrążeń, to w deszczu na torze Sebring całość trwa niemal wieczność, a ze skupienia chyba dostałem zmarszczek na czole.

 

Circuit_Sebring.png

 


  • 0

#252 Marbel Napisany 15 sierpnia 2017 - 19:19

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Jesteś pewny że 5 okrążeń na Sebring? Na tym torze jest jeden z najdłuższych Endurance i trwa chyba ze 2.5h. 5 kółek to może na Nurbie.
A dlc raczej na stałe nie przecenią - nie widziałem jeszcze żadnego na stałe do Forzy. Chyba jest tanio bo -60% a na pewno lepsze niż Nascar.
  • 0

#253 Cola Napisany 15 sierpnia 2017 - 19:38

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:

Nazwa mnie zmyliła bo zawody nazywają się Endurance Prototypes (dają Peugeota 908 HDi FAP) i są w Race Driving Experience , a nie Endurance. Zakręt ”13 tower” pamiętam na pamięć - ile razy zatańczyłem tam bąka to już nawet nie wiem.

 

Ten długi wytrzymałościowy na Sebring też będzie w deszczu? 


  • 0

#254 Marbel Napisany 15 sierpnia 2017 - 19:45

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Chyba tak. Gdzieś tu Hell wrzucał screena po przejechaniu.
  • 0

#255 Cola Napisany 15 sierpnia 2017 - 19:47

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:

No to będzie pot i łzy :uff:


  • 0

#256 Hellmans Napisany 15 sierpnia 2017 - 20:18

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

82 kółka w deszczu bez tc na average i niecałe 1,5km przewagi. A chciałem podnieść poziom trudności  :olo:  Tak, to był dobry piąteczek.

 

eHVms1l.jpgWdbs6RH.jpg

 


  • 0

#257 Cola Napisany 15 sierpnia 2017 - 21:39

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:

Ostro. Na razie wygląda mi to na najtrudniejszy wyścig z całej gry. Pal licho że 3h, bo dłuższe się kiedyś jeździło w GT, ale ten tor w deszczu jest cholernie nieprzewidywalny i każdy zakręt może skończyć się na bandzie.


  • 0

#258 vagrant3 Napisany 16 sierpnia 2017 - 12:06

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

pamiętam ten wyścig na sebring, strasznie męczący ^_^
 

za mną pracowity weekend. w sobotę 3h taplałem się w kałużach na sebring. rozsądek podpowiadał, żeby wybrać audi z napędem na dwie osie, ale dużo już się nim najeździłem, więc wybrałem peugeota. trochę przygód na początku, ale po 10 okrążeniach przyzwyczaiłem się i zacząłem gonić czołówkę.

OXeW4t8.png


  • 0

#259 Marbel Napisany 16 sierpnia 2017 - 15:47

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Ja 3h nie zdzierżę. Nie lubię tego toru a szczególnie w deszczu. 1h może bym pojechał. W sumie już nie wiem czy wrócę do tej gierki przed siódemką. A propo - jakieś 2 miechy do premiery kolejnej części i hajpu zero.
  • 0

#260 Hellmans Napisany 16 sierpnia 2017 - 15:58

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

Ja się cały czas zastanawiam co brać day1 a co odłożyć na potem. F7 i GTS biorę day1, z carsami się zastanawiam, a wrc i f1 (chciałbym mieć ostatnią część z normalnie wyglądającymi bolidami) chyba poczekam aż będą po 80zł (tyle przeważnie wrc kosztuje w promo po kilku miesiącach). Ależ piękna końcówka roku :^^:


  • 0

#261 vagrant3 Napisany 16 sierpnia 2017 - 16:04

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

A propo - jakieś 2 miechy do premiery kolejnej części i hajpu zero.

 

u mnie hajp 1000%, po prostu tłumię emocje, zawsze.


  • 0

#262 Marbel Napisany 16 sierpnia 2017 - 16:37

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:


A propo - jakieś 2 miechy do premiery kolejnej części i hajpu zero.


u mnie hajp 1000%, po prostu tłumię emocje, zawsze.
Trol? Na E3 spoko, ale teraz mam wrażenie że gra będzie boska na XOX a na zwyklaku ubogi krewny :/ Obym się mylił.
  • 0

#263 Cola Napisany 16 sierpnia 2017 - 16:58

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:

Ja się jaram siódemką, ale dopiero co zacząłem przygodę z szóstką i nie tknę nowej odsłony dopóki nie wymasteruje wszystkiego w obecnej odsłonie, a potem jeszcze DLC i pewnie przerwa na Horizon 2 oraz romans z GT Sports. Piękne czasy  :uff:


  • 0

#264 vagrant3 Napisany 16 sierpnia 2017 - 19:31

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

Trol? Na E3 spoko, ale teraz mam wrażenie że gra będzie boska na XOX a na zwyklaku ubogi krewny :/ Obym się mylił.


nie trol :P ten xox to juz wyszedł w ogóle, chyba nie? wiec walic to

mi wystarczy, żeby fm7 wygldała ciut lepiej niż fm6 i dojebała contentem. biorę day one i znów skrupulatnie zaliczam wszystko co dadzą. jaram się, bo mam juz dluższy czas mocno osłabioną zajawkę na gierki. wiedzmin 3 znów mnie wkręcił i wiem ze nowa forza oraz pcars2 zrobią to samo. gts? sam nie wiem
  • 0

#265 Cola Napisany 16 sierpnia 2017 - 19:59

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:

Zgadzam sie w 100%. Nie potrzeba mi XOX do cieszenia się Forzą 7. Dopieścić grafikę, dodać jeszcze więcej tras i autek plus dostarczyć po raz kolejny dobry tryb kariery i pozamiatane


  • 0

#266 Hellmans Napisany 06 stycznia 2019 - 01:07

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

O, wreszcie szóstka w promo, uzupełniłem cyfrową kolekcję najlepszych gier na Xboxa One  :good:

 

b48mr0o.jpg


  • 5

#267 Chewie Napisany 06 stycznia 2019 - 02:12

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

Niezly ultras z cb, btw fajne okladki maja te forzy, takie nie za oryginalne


  • 0

#268 funditto Napisany 06 stycznia 2019 - 14:24

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:
A gdzie Forza Horizon 2 Presents Fast & Furious ?
  • 0

#269 Hellmans Napisany 06 stycznia 2019 - 15:06

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

Również posiadam :^^:


  • 0

#270 bartezoo Napisany 07 stycznia 2019 - 15:41

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

Niezly ultras z cb, btw fajne okladki maja te forzy, takie nie za oryginalne

 

Ciekawe co mogli dać na okładkę gry wyścigowej 

 

yw4hlST.jpg


  • 0



Inne z tagami: