Skocz do zawartości

Zdjęcie

God of War

GOTY 2018 Santa Monica Studio SIE PS4

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1563 odpowiedzi na ten temat

#1321 Stan Napisany 15 września 2018 - 13:59

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Wszyscy jesteście kurwa słabi. :cf: 


  • 3

#1322 Nyjacz Napisany 16 września 2018 - 17:01

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:
Brakuje ostatniego trofika - krolowa. Mam 7 valkyrii, wiec rozwale osma i sprobuje krolowej. Jak nie dam rady zdjac jej paska do polowy po kilkunastu probach, to ide ulepszyc pancerz do Nilfheimu.

A zrobienie 6. proby na zloto jest konieczne? Nie chce mi sie juz w to wszystko bawic.
  • 0

#1323 Stan Napisany 16 września 2018 - 17:27

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Aby w ogóle podejść do królowej to chyba trzeba najpierw rozwalić wszystkie inne z tego co kojarzę. 


  • 0

#1324 Kazuo Napisany 16 września 2018 - 18:07

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

No to właśnie napisał, że brakuje mu ostatniej i leci do Królowej. Nyju, nie musisz robić ostatniej próby na złoto, chyba że chcesz ulepszyć zbroję na max lv. wtedy jest to wskazane. 


  • 0

#1325 Daddy Napisany 16 września 2018 - 21:50

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 951 Postów:

podśmiechujki


Warn.

Spoiler

  • 1

#1326 Stan Napisany 16 września 2018 - 23:07

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

No to właśnie napisał, że brakuje mu ostatniej i leci do Królowej. Nyju, nie musisz robić ostatniej próby na złoto, chyba że chcesz ulepszyć zbroję na max lv. wtedy jest to wskazane. 

Faktycznie coś źle przeczytałem i myślałem ze chce spróbować ósmej a jak nie to pójdzie do królowej. 


  • 0

#1327 Nyjacz Napisany 16 września 2018 - 23:20

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:
Mam caly pancerz Ivaldiego na poziomie osmym. To co daje szosta proba na zloto? Ogolnie chyba jestem gotowy na Val Queen.
  • 0

#1328 Nyjacz Napisany 17 września 2018 - 09:41

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:
Ukonczylem to na zloto (35 wrogow bez otrzymania obrazen) i w sumie chvja doatalem, pancerz smiercionosnej mgly Ivaldiego jest juz na osmym poziomie. Kratosa mam na osmym, ale nie mam czego mu dac zeby przeskoczyl na 9, zreszta to nic nie daje chyba, bo licza sie statsy. Rekojesc topora Skrzydlo Upadlych na 8, to samo z rekojescia Valkirii dla ostrzy. Chyba juz nic nie zostalo i musze isc na Queen.
  • 0

#1329 Shinigami Napisany 17 września 2018 - 09:50

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

9 w tym przypadku to raczej tylko numerek. Musiałbyś sobie pewnie medalion zmienić na złoty i dać złote kamyki do sprzętu. Mój Kratos na koniec gry wyglądał tak

P82SNWo.jpg

 

Ale pamiętam, że jak trochę pomanipulowałem dodatkami, to wskoczyło mi na 9 jak u Kazuo.

wQ7lTbA.jpg


  • 0

#1330 Nyjacz Napisany 17 września 2018 - 10:18

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:
Czyli jedyne, co moge zrobic to bawic aie kamykami. Ale i tak sile mam max 270 i to kosztem czasu odnowienia i obrony, ktore sa wazne.

20 prob za mna. Chyba nie doszedlem do polowy paska. Troche przegieta ilosc HP. I duzo atakow jest podobnych, latwo pomylic taki do uniku z takim do tarczy, bo trwaja ulamek sekundy. No i te ataki obszarowe - masakra.
  • 0

#1331 Nyjacz Napisany 17 września 2018 - 11:07

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:
Dobra, chyba ta Valkiria to ta granica miedzy mna a Kazkiem. Bez kitu, nie moge dojsc do polowy paska zdrowia, a czesto gine duzo wczesniej. Obawiam sie, ze dla mnie to by bylo z 10h grania zeby ja pokonac. Nie wiem, czy w jakimkolwiek Soulsie byl tak ciezki boss. Troche mnie podlamalo, glownie dlatego, ze "spieszy" mi sie do Spidera.
  • 0

#1332 Schrodinger Napisany 17 września 2018 - 11:15

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

Dasz radę, Jedyn połamał Kazka w Dead Cellsach, to żaden bóg tylko udawaniec ;) 


  • 0

#1333 Shinigami Napisany 17 września 2018 - 11:22

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:


  • 1

#1334 Schrodinger Napisany 17 września 2018 - 11:24

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

 


  • 2

#1335 burnstein Napisany 17 września 2018 - 11:41

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:


  • 1

#1336 Hellmans Napisany 17 września 2018 - 11:45

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

To do tematu z wipeoutem :cf:


  • 0

#1337 Schrodinger Napisany 17 września 2018 - 11:49

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

A w sumie, Nyu poddaj się, za miętki jesteś na takie wyzwania 

 


  • 0

#1338 Shinigami Napisany 17 września 2018 - 11:52

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Tak niezwiązane z niczym w sumie.


  • 1

#1339 Nyjacz Napisany 17 września 2018 - 12:29

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:
Ulepszylem Kratosa na poziom 9, wystarczylo zmienic talizmab na ten z runami. Pasek Valkyrii zmienil sie ze zlotego na niebieski, nie wiem czy to tylko informacja, ze jestesmy na podobnym poziomie, czy np. zadaje jej wieksze obrazenia. Szkoda, ze poprzednie Valkyrie nie byly trudniejsze, byloby jakies przygotowanie, bo ta ma z 3 razy wiecej zdrowia i bardziej skomplikowany wachlarz atakow, ktorych trzeba sie wyuczyc i jeszcze miec idealny refleks. Nie wiem, Kazek, ile Ci to zajelo, ale na filmie robisz z nia to co ona ze mna - totalna dominacja. Nie zartuje, w zadnej grze od From ani w Niohu nie ma wiekszego wyzwania. Bede staral sie to powoli przejsc, ale bez jednodniowego maratonu, bo bie mam na to czasu, tylko iles tam prob dziennie. Juz chyba nie mam nic do ulepszenia, teoretycznie moglbym poczytac o jakichs najlepszych kamieniach,ale zapewne beda to sybloczne sprawy. Ciekawe, czy na hardzie jest zblizony poziom trudnosci.
  • 0

#1340 Kazuo Napisany 17 września 2018 - 17:00

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Mam caly pancerz Ivaldiego na poziomie osmym. To co daje szosta proba na zloto? Ogolnie chyba jestem gotowy na Val Queen.

 

Szósta próba na złoto daje w cholerę Greater crest of flame, czyli surowca potrzebnego do maksymalnego ulepszenia zbroi Ivaldiego. No, ale skoro już udało Ci się zdobyć te itemki w inny sposób, to faktycznie nie ma potrzeby masterować tej próby.

 

 


 


Ulepszylem Kratosa na poziom 9, wystarczylo zmienic talizmab na ten z runami. Pasek Valkyrii zmienil sie ze zlotego na niebieski, nie wiem czy to tylko informacja, ze jestesmy na podobnym poziomie, czy np. zadaje jej wieksze obrazenia. Szkoda, ze poprzednie Valkyrie nie byly trudniejsze, byloby jakies przygotowanie, bo ta ma z 3 razy wiecej zdrowia i bardziej skomplikowany wachlarz atakow, ktorych trzeba sie wyuczyc i jeszcze miec idealny refleks. Nie wiem, Kazek, ile Ci to zajelo, ale na filmie robisz z nia to co ona ze mna - totalna dominacja. Nie zartuje, w zadnej grze od From ani w Niohu nie ma wiekszego wyzwania. Bede staral sie to powoli przejsc, ale bez jednodniowego maratonu, bo bie mam na to czasu, tylko iles tam prob dziennie. Juz chyba nie mam nic do ulepszenia, teoretycznie moglbym poczytac o jakichs najlepszych kamieniach,ale zapewne beda to sybloczne sprawy. Ciekawe, czy na hardzie jest zblizony poziom trudnosci.

 

 

 

 

Gdzieś czytałem, że zmiana koloru paska życia przeciwników ma znaczenie podczas walki. Nie jestem pewny jak wygląda przejście ze złotego w niebieski, ale na pewno z fioletowego z czachą w jakikolwiek inny sprawia, że jesteś w stanie zblokować więcej ataków, które normalnie musiałbyś unikać. Wydaje mi się, że mimo wszystko lepiej być ten poziom wyżej, nawet kosztem poszczególnych statsów. 

 

Do Królowej podchodziłem na dwie sesje. Pierwszy raz jak byłem strasznie niewyspany i przez ponad 2 godziny nie mogłem jej zdjąć nawet połowy paska życia. Wkurwiłem się, poszedłem spać, następnego dnia padła za trzecim razem :olo: może po prostu to nie Twój dzień. Widziałeś jak wyglądały moje statystyki Kratosa, prawie wszystko władowałem w siłę oraz obronę, no i troch w runy. Koniecznie wyekwipuj się w kamienie podnoszące Ci hp podczas atakowania, Atreusa też wyposaż w odpowiednią zbroję dzięki, której częściej będzie Ci znajdował leczące kamyczki, dzięki temu będziesz miał większy margines błędu. Ataki runiczne polecam takie jakie widziałeś na moim filmiku (nie twierdzę, że nie ma lepszych, ale akurat te mocno ułatwiają walkę).

 

Podstawa - musisz się nauczyć patternu ataków Królowej. Niektóre za wszelką cenę trzeba unikać, inne blokować. Trzeba mieć przy tym refleks jak cholera, żeby zdążyć odpowiednio zareagować. Jak laska leci w powietrze (próbuje spaść na Ciebie), to rzucaj się po arenie (do teraz nie wiem jaki tu jest timing, po prostu mashuj unik i módl się, żeby to wystarczyło), jak próbuje wykonać atak oślepiający (ten, który ma zasięg na pół areny i zabija prawie na miejscu) to strąć ją toporem. Jak wykonuje serię trzech ataków z powietrza (leci na Ciebie poziomo) to dodge'uj na boki). Każdy z tych trzech ataków pozwala Ci wykonać kontratak (laska jest chwilowo unieruchomiona), więc najlepiej napyerdalaj ją runicznym atakiem Aresa. 

 

Ogólnie czego bym Ci nie napisał to i tak najwięcej będzie zależeć od Twojego skilla i opanowania. U mnie na filmiku jest taki moment jak musiałem pod koniec walki na chwilę zapauzować, żeby odetchnąć, bo mi prawie pikawa wyskoczyła z nerwów :) Dasz radę stary, graj, trenuj i w końcu Królowa padnie. Potraktuj to jako trening przed DMD w DMC5 :cf:


  • 0

#1341 Nyjacz Napisany 18 września 2018 - 12:50

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:
Najwiecej problemow mam z atakiem szarzy na nas z drugiego konca planszy. Ten do bloku wyglada identycznie jak ten do uniku. Gine glownie przez to.
  • 0

#1342 Kazuo Napisany 18 września 2018 - 17:15

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Ruletka. Ja na wszelki wypadek wolałem zrobić unik. 


  • 0

#1343 Nyjacz Napisany 18 września 2018 - 17:56

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:
No wtedy 100% pewnosci, ze jest wpierdol jak uderzy od sam koniec skrzydlem. Generalnie dzis bylo zdecydowanie lepiej, ale to jeszcze nie ten dzien. 4h pewnie poszlo.
  • 0

#1344 Kazuo Napisany 18 września 2018 - 20:34

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Jak rzucałem się prosto do tyłu albo w bok, to z reguły mnie trafiało, spróbuj zrobić unik do tyłu + lewo (mniej więcej pod kątem 45 stopni), największa szansa na uniknięcie obrażeń, nawet jeżeli timing nie wyjdzie idealnie. 


  • 0

#1345 Nyjacz Napisany 18 września 2018 - 22:45

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:
https://youtu.be/g3olU3vLHJ8

...
  • 8

#1346 Schrodinger Napisany 18 września 2018 - 23:01

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
:banderas: to za to ze frasz po polsku
  • 0

#1347 Nyjacz Napisany 18 września 2018 - 23:10

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:
Jutro ide do kardiologa, bo pewnie mi sie cos stalo.
  • 0

#1348 krak2610 Napisany 19 września 2018 - 01:14

krak2610

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 549 Postów:
Czyli ten gmgow jest trudniejszy niż Bloodborne?
  • 0

#1349 oranje Napisany 19 września 2018 - 05:57

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 114 Postów:
Trudność soulsborn jest przereklamowana.
  • 0

#1350 Wezyr Napisany 19 września 2018 - 07:03

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 412 Postów:
Wygląda na uczciwą śmierć.
  • 0



Inne z tagami: