Skocz do zawartości

Zdjęcie

Xenoblade Chronicles 2

Monolith Soft Switch

• Zaloguj się by odpowiedzieć
699 odpowiedzi na ten temat

#691 Tawotnica Napisany 16 wrzesień 2018 - 01:51

Tawotnica

Samus Aran

• Moderatorzy
  • 11489 Postów:
I am done

teraz muszę odpocząć. Xenoblade nie działa dobrze na moje zdrowie. 21/48!

PROTIP: róbcie side-questy, bo gierka

Spoiler

edit: remix jazzgormott

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 16 wrzesień 2018 - 02:39

• 5

#692 funditto Napisany 16 wrzesień 2018 - 07:31

funditto

Sephiroth

• Forumowicze
  • 1930 Postów:
Jak oceniasz fabułę po skończeniu gry ?
  • 0

#693 lukaszSA Napisany 16 wrzesień 2018 - 09:05

lukaszSA

Overall expert

• Forumowicze
  • 21838 Postów:
Co za świr :olo:
  • 0

#694 Jedyn Napisany 16 wrzesień 2018 - 09:50

Jedyn

RYJ

• Forumowicze
  • 22877 Postów:
21 h u Tawota czyli u mnie ok 40 :cf:

Jak fabuła? Jest epicki jak w jedynce?
Są filmiki?
Oprawa lepsza?
Design nowych lokacji daje radę czy na szybko zrobione to?
  • 0

#695 Tawotnica Napisany 16 wrzesień 2018 - 13:14

Tawotnica

Samus Aran

• Moderatorzy
  • 11489 Postów:

Fabularnie nie ma tyle twistów, absolutnie nie nastawiajcie się na takie szczytowanie jak w podstawce od 7rdz w górę. Tutaj wiemy dokładnie jak historia się kończy, więc mało jest miejsca na jakieś zwalające z nóg rewelacje. Jednocześnie Torna tłumaczy tonę niuansów i sprawia, że jeszcze bardziej docenia się historię opowiedzianą w XC2.

Cutscenki oczywiście są w punkt. Zatrważające jak sztywno taki Dragon Quest XI przy tym wygląda, a to wcale nie jest jakiś wielki techniczny wyczyn. Dobra praca kamery i lepsza mimika postaci czynią cuda. Nie widzę, żeby gra wyglądała dużo lepiej na nowym silniku, ale ja mało uwagi przywiązuję do technicznych kwestii. Rzadziej się dławi - ze dwa razy tylko miałem pokaz slajdów, raz przy eksploracji grzbietu Gormotta i raz w walce fabularnej w której się dużo działo.

Tak jak w głównym wątku bardzo podobali mi się bohaterowie. Lora złota dziewczyna (dawać ją do Smasha z Jinem!), bije te wszystkie potwory gołymi łapami :yao: Mega przyjemne grać kimś tak normalnym. Cała ekipa z resztą jest bardziej dojrzała i mniej przerysowana niż w podstawce.

Lokacje jak na mój gust mogłyby być bardziej różnorodne. Gormott jako drugi tytan to imo zaprzepaszczona okazja, żeby pozwiedzać ciekawsze miejsca z XC2 -500 lat, a Torna roślinnością i otoczeniem za mało się wyróżnia. Jest tylko jeden skrawek

Spoiler
, który nadaje temu tytanowi trochę charakteru.

Szczerze mówiąc nie ma nic rewelacyjnego w tym dodatku. To po prostu więcej Xenoblade 2, ale to mi się strasznie podoba  :zakochany:

• 2

#696 Jedyn Napisany 16 wrzesień 2018 - 14:34

Jedyn

RYJ

• Forumowicze
  • 22877 Postów:
I przenośnie nadal wygląda jak kupa?
  • 0

#697 Tawotnica Napisany 16 wrzesień 2018 - 14:46

Tawotnica

Samus Aran

• Moderatorzy
  • 11489 Postów:

dalej mocno rozdziałkę obniżają:

• 0

#698 Schrodinger Napisany 16 wrzesień 2018 - 15:01

Schrodinger

• Moderatorzy
  • 57824 Postów:
Meh
  • 0

#699 lukaszSA Napisany 21 październik 2018 - 18:55

lukaszSA

Overall expert

• Forumowicze
  • 21838 Postów:

Również skończyłem.

DLC done right jak to mówią. Nie ma tu rewolucji - to po prostu więcej Xenoblade Chronicles 2, czyli drugiego po Zeldzie GOTY 2017. Samo to już jest super.

Fabularnie nie ma zaskoczeń, bo i dlaczego miałyby być? Wiadomo było jak to się skończy, choć przyznaję że trochę mi się smutno na końcu zrobiło. Wiele osób pewnie ucieszy to, że sam writing jest dużo bardziej dojrzały niż w podstawce. To jest tragiczna historia i nie ma tu miejsca na durne żarty (a już na pewno nie w głównej fabule).

Lokacje trochę mnie zawiodły. Szkoda, że nie mogliśmy zobaczyć Temperantii, bo Gormot jest ładniutki, ale jednak trochę nudny. Sama Torna jakiegoś mega szału nie robi. Jest za bardzo Gormotowata.

I końcówka jest tak epicka że :uff: i :banderas:

• 2

#700 tomasz Napisany 08 grudzień 2018 - 11:22

tomasz

• Forumowicze
  • 4950 Postów:

Dostałem Minotha do drużyny, odblokowały się chain attacki, więc od razu pobiegłem je przetestować na Grafton ferisie, którego wywabialiśmy z pieczary, żeby coś tam z niej zabrać.

48213536_2324300904311397_55026409706818

Od razu weszła soczysta listwa na końską dupę w postaci siedmioelementowego łańcucha i ładny overkill. Gra zaczęła się na dobre :banderas:

• 1

Inne z tagami: