Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fallout 3

Bethesda PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1449 odpowiedzi na ten temat

#91 nicun Napisany 05 sierpnia 2007 - 19:52

nicun

    Nostalgia to rak duszy

  • Forumowicze
  • 4 652 Postów:

Ciekawe jak by się to przedstawaiło w Polsce...

Powrót do krainy słowian rządzonej przez Popiela ...a nawet dwóch :]
  • 0

#92 fingus Napisany 21 listopada 2007 - 10:19

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 914 Postów:
Właśnie rozwiązano konkurs na Perk fanów (można było zaproponować własnego perka, ten zwycięski wejdzie do gry). Oto zwyciezca:

Grim Reaper's Sprint
Everytime you kill an opponent, all your action points are automatically restored.

Czyli "sprint mrocznego kosiarza" - przywraca punkty akcji po każdym zabiciu przeciwnika.
A tutaj pozostali faworyci: http://fallout.beths...outcontest.html
  • 0

#93 t0m3ek Napisany 21 listopada 2007 - 18:43

t0m3ek

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 536 Postów:
Nie no bez przesady :/ z odpowiednim buildem postaci można przy tym wyciąć całą mapę w jednej turze. Do końca ich porąbało :/
  • 0

#94 fingus Napisany 21 listopada 2007 - 21:53

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 914 Postów:

Nie no bez przesady :/ z odpowiednim buildem postaci można przy tym wyciąć całą mapę w jednej turze.

W mechanice Falloutów 1&2 owszem, ale skąd wiesz, jak to będzie wyglądało w 3? Poza tym nie wiadomo od którego levelu będzie dostępny i jakie będzie miał wymagania.
  • 0

#95 t0m3ek Napisany 21 listopada 2007 - 22:43

t0m3ek

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 536 Postów:
Jeżeli zmienią mechanikę na inną to już nie będzie Fallout. Prawdę mówiąc to i tak nie będzie Fallout ale co tam.

Zobacz Fingus, w FO 1&2 od 21 poziomu już Ci nikt nie podskoczy, z takim perkiem to tylko wpadasz gdziekolwiek wtedy i zabijasz. Wiesz co to jest 8 luck + Turbo Plasma Rifle + perk Sniper?
  • 0

#96 Gość__* Napisany 21 listopada 2007 - 22:55

Gość__*
  • Goście
Podobno sa duze problemu z wersja na PS3. Do tego stopnia, ze X moze miec nawet szanse na czasowy exclusive. Programisci bardzo zachwalaja sobie prace nad wersja na x360 i wola koncentrowac sie na niej.

Ponadto wersja na x360 moze sie prezentowac ladniej niz ta na ps3
  • 0

#97 fingus Napisany 21 listopada 2007 - 22:55

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 914 Postów:

Jeżeli zmienią mechanikę na inną to już nie będzie Fallout.

Etam. Słyszałem już te wszystkie narzekania, stękania i kręcenie nosem i, szczerze mówiąc, nie chce mi się rozpisywać już na ten temat. F3 na pewno nie będzie takim samym Falloutem, jak poprzednie, ale ja nie chcę takiego samego Fallouta. Chcę dobrego Fallouta. Jeśli będzie dobry - to super. Błędów poprzedniej mechaniki nie muszą zachowywać.

w FO 1&2 od 21 poziomu już Ci nikt nie podskoczy

Och, mi i wcześniej nie podskakiwali. ;-)
  • 0

#98 Danteusz Napisany 22 listopada 2007 - 09:43

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 895 Postów:

Jeżeli zmienią mechanikę na inną to już nie będzie Fallout. Prawdę mówiąc to i tak nie będzie Fallout ale co tam.

Tak, jasne, jeśli nie będzie 2D lowres to nie będzie Fallout :ziewa:

Podobno sa duze problemu z wersja na PS3. Do tego stopnia, ze X moze miec nawet szanse na czasowy exclusive. Programisci bardzo zachwalaja sobie prace nad wersja na x360 i wola koncentrowac sie na niej.

Ponadto wersja na x360 moze sie prezentowac ladniej niz ta na ps3

Źródło?
  • 0

#99 t0m3ek Napisany 22 listopada 2007 - 13:02

t0m3ek

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 536 Postów:
Dante tego nie napisałem ;) nie chodzi mi o grafę. Bo jak będzie nawet z oczu gracza ale nie będę się czuł jak w TES to będzie wypas. Fingus, jedynkę można przejść bez większego męczenia na 7 poziomie zabijając już każdego, ewentualnie przegadując. W dwójce jest trochę trudniej, a poziom 21 to ten krytyczny moment gdzie można wybrać Snpier'a.
  • 0

#100 Gość__* Napisany 22 listopada 2007 - 13:13

Gość__*
  • Goście

Podobno sa duze problemu z wersja na PS3. Do tego stopnia, ze X moze miec nawet szanse na czasowy exclusive. Programisci bardzo zachwalaja sobie prace nad wersja na x360 i wola koncentrowac sie na niej.

Ponadto wersja na x360 moze sie prezentowac ladniej niz ta na ps3

Źródło?

Nie ma żadnych problemów, Po prostu gra pisana jest pod X360 i prace na tej konsoli idą najlepiej. Poza tym Oblivion juz pokazał, ze nie powinno byc zadnych różnic miedzy wersja na PS3 a X360 (tzn. Oblivion na PS3 był lepszy, ale wyszedł później)
  • 0

#101 t0m3ek Napisany 22 listopada 2007 - 16:28

t0m3ek

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 536 Postów:
Muszę się poprawić, perk o którym pisałem jest dostępny od 24 poziomu :P i wtedy się zaczyna sieka, z tym czymś co ładuje punkty akcji oczyszczałoby się mapę w jednej turze.
  • 0

#102 Gość__* Napisany 22 listopada 2007 - 16:54

Gość__*
  • Goście

Źródło?


http://www.computera... ... ?id=175852

Czyli automatycznie mozna przypuszczac, ze wersja na X360 bedzie bardziej dopracowana, a na PS3 i PC moga pojawiac sie bledy i niedorobki.
  • 0

#103 ACZ Napisany 22 listopada 2007 - 17:03

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 205 Postów:
Tak samo lepsza, jak historia z Oblivionem? Wersja na X360 wyszła prędzej, ale miała bugi typu "wyczyść ręcznie cache konsoli" lol. Zresztą zobaczymy. Sądzę, że obie wersje wyjdą jednocześnie.
  • 0

#104 t0m3ek Napisany 22 listopada 2007 - 17:28

t0m3ek

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 536 Postów:
Mogłyby wyjść nawet na komórki, macie problemy :/ IMO najważniejsze by było czuć ducha tej gry a nie na czym w nią pogracie.
  • 0

#105 Gość__* Napisany 22 listopada 2007 - 17:42

Gość__*
  • Goście
Kurde chyba znowu przejdę Fallout Tactica poraz 8 :^^:
  • 0

#106 Scorpio Napisany 22 listopada 2007 - 17:47

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
tom3k dobrze gada! Liczy się klimat, klimat, dialogi, fabuła ... a oprawa na drugim miejscu. Czemu? Bo minie kilka lat i oprawa obecnie jest już "n00b, syf, gufno". I nikt nie sięgnie po taką grę, jeśli tylko tym ma się bronić ... przykładów w świecie PC wieeeele.
  • 0

#107 fingus Napisany 22 listopada 2007 - 20:03

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 914 Postów:

tom3k dobrze gada! Liczy się klimat, klimat, dialogi, fabuła ... a oprawa na drugim miejscu. Czemu? Bo minie kilka lat i oprawa obecnie jest już "n00b, syf, gufno". I nikt nie sięgnie po taką grę

He, he, mówiłem to samo w wojnach konsolowych przed premierą Wii. ;-)
Ale prawda - po Falloucie oczekuję przede wszystkim zachowania ducha. Nie tylko klimatu i świata, ale też podejścia do fabuły i gracza. Chcę żywego świata, a nie mroku i zniszczenia, chcę sarkastycznego humoru, a nie patosu i walki o lepsze jutro, chcę amoralności (nie mylić z niemoralnością), a nie wyborów między dobrem a złem. :klaszcze: Jeśli dostanę to wszystko (plus ciekawą fabułę i wciągajacy gameplay - małe mam wymagania, prawda?), nie bedę narzekał na techniczne niedoskonałości, gubienie klatek, popup, bugi, zwisy (pod warunkiem, że nie zniszczą mi sejwów). :klaszcze:
  • 0

#108 t0m3ek Napisany 22 listopada 2007 - 22:07

t0m3ek

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 536 Postów:
I tu podpisuje się pod Fingusem. Jeśli będzie to wszystko co napisałeś to wtedy to będzie Fallout.
  • 0

#109 fingus Napisany 07 grudnia 2007 - 23:29

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 914 Postów:
Podobno niejaki PC Gamer opublikował ostatnio nieco materiału na temat Fallouta3. Nie mam pełnych skanów, ale mam kilka obrazków. Nie wiem, czy wszystkie są stamtąd, ale jako że też są nowe, daję je również. A na koniec miły art.
Supermutant z trzeciego obrazka to chyba jakiś boss. Ten z pierwszego wygląda już "normalniej" i bardziej przypomina designem te z oryginalnych Falloutów. A karabin laserowy bardzo fajny. ;-) Otoczenie ciemne, brudne, ponure (wrona gdzieniegdzie kracze i puchają puchacze) - dobór kolorów mógłby być nieco mniej szary, bo screeny wyglądają na sprane, no ale zobaczymy.
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
  • 0

#110 Nexus Napisany 08 grudnia 2007 - 00:10

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 963 Postów:

po Falloucie oczekuję przede wszystkim zachowania ducha. Nie tylko klimatu i świata, ale też podejścia do fabuły i gracza. Chcę żywego świata, a nie mroku i zniszczenia, chcę sarkastycznego humoru, a nie patosu i walki o lepsze jutro, chcę amoralności (nie mylić z niemoralnością), a nie wyborów między dobrem a złem. :klaszcze:

Ech, tak, tak, dokładnie tak. :zakochany:
  • 0

#111 Devil Napisany 08 grudnia 2007 - 09:27

Devil

    .

  • Forumowicze
  • 4 073 Postów:

Kurde chyba znowu przejdę Fallout Tactica poraz 8 :^^:



Tactics rox, ale F1 i F2>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Tactics ;]

Po tych screenach widac, ze to juz zupelnie inna gra, ale i tak bede musial w F3 zagrac ;]
  • 0

#112 t0m3ek Napisany 08 grudnia 2007 - 12:31

t0m3ek

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 536 Postów:
Ja też będę musiał zagrać, by mój zmysł fallout'o fana zadziałał i ocenił :P Swoją drogą to na tych screenach najlepiej wyszedł brahmin i kurde, tych krypt chyba nie było nawet 100 O_o
  • 0

#113 fingus Napisany 08 grudnia 2007 - 12:38

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 914 Postów:
t0m3ek, w pierwszej "Vault Bible" wymieniona jest Vault 106:

Vault 106 - Psychoactive drugs were released into the air filtration system 10 days after the Door was sealed.

EDIT:
O i jeszcze:

Vault-Tec was commissioned to build 122 such Vaults


  • 0

#114 t0m3ek Napisany 08 grudnia 2007 - 15:53

t0m3ek

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 536 Postów:
Czytałem je dawno temu, bardzo dawno i raz. Przyznaję że nie pamiętałem ;)

No nic, czekamy albo na Fallout 3 albo na TES - Fallout :P
  • 0

#115 fingus Napisany 08 grudnia 2007 - 19:18

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 914 Postów:
Ja też F3 kupię na pewno. Może będę sarkał i narzekał, jeśli nie zrobią go tak, jakbym sobie mógł wymarzyć, ale głupio by było robić to na podstawie recenzji, filmików, cudzych opinii i ocen na metacritic. I o ile część obaw z fanowskich for podzielam, o tyle inne (większość) wydaje mi się chybiona i bezzasadna. :spoko:
  • 0

#116 Raikoh Napisany 08 grudnia 2007 - 19:24

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Ciekawie zapowiada się ten Fallout3 ,Oblivion w innych klimatach.
  • 0

#117 t0m3ek Napisany 08 grudnia 2007 - 20:20

t0m3ek

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 536 Postów:
Stary mam ochotę Cię ukamienować X_X zwłaszcza, że jestem z obozu twierdzącego, że Oblivion to dno i metr mułu. F3 ma być Falloutem a nie Oblivionem w innych klimatach. No, rzekłem.
  • 0

#118 Devil Napisany 05 stycznia 2008 - 10:20

Devil

    .

  • Forumowicze
  • 4 073 Postów:
oficjalne okładki:
http://trzynasty_sch... ... 3_x360.jpg

http://trzynasty_sch... ... f3_ps3.jpg
  • 0

#119 fingus Napisany 05 stycznia 2008 - 10:33

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 914 Postów:
Oficjalna strona milczy, wiec równie dobrze może to być czyjaś prywatna wizja. Chyba, że ktoś ma lepsze źródło niż fanowski serwis.
  • 0

#120 Gość__* Napisany 05 stycznia 2008 - 12:04

Gość__*
  • Goście

oficjalne okładki:
http://trzynasty_sch... ... 3_x360.jpg

http://trzynasty_sch... ... f3_ps3.jpg


Imo te same okładki ale ta na PS3 wygląda ździbko lepiej moim zdaniem.
  • 0



Inne z tagami: