Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gran Turismo 4 - turniej


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
354 odpowiedzi na ten temat

#271 Marbel Napisany 15 października 2008 - 18:26

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Shunyo znów mnie dobiłeś. Nie mam za bardzo czasu jeździć ale pierwszy rekonesans skończył się lekko poniżej 1:31 :( A czasu brak. Chyba będę jeździł w piątek do 16:55 :P
  • 0

#272 Gość__* Napisany 15 października 2008 - 20:25

Gość__*
  • Goście
Ze względu, iż czwartek i piątek mam względnie zawalone przez zajęcia, niestety, to swój czas już wrzuciłem. Więc macie jako taki punkt odniesienia, choć tradycyjnie da się pojechać szybciej, coś w okolicach 0,5 sek. Powodzenia wszystkim na ostatnich metrach :-D
  • 0

#273 Marbel Napisany 18 października 2008 - 13:45

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Dobra, to ja już podsumuję ostatnią rundę, by w razie czego podać warunki kolejnych zawodów. Jak shunyo jutro do 15 się nie wyrobi, prawo do organizacji zawodów przechodzi na artexa (jak w regulaminie). A później na mnie.
  • 0

#274 Bruce Napisany 18 października 2008 - 15:20

Bruce

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 657 Postów:
Ale marnie to wygląda na razie Panowie( i nie mówię tu o swojej jeździe :mrgreen: ) Czterech uczestników? Dobrze, że chociaż w Citta di Aria czasy były zbliżone i jest wrażenie walki.
  • 0

#275 artex Napisany 19 października 2008 - 10:31

artex

    Chocobo

  • Narybek
  • 22 Postów:
i co z tym autem ??
  • 0

#276 Gość__* Napisany 19 października 2008 - 13:14

Gość__*
  • Goście
Oki, wrzuciłem przed chwilą zasady kolejnej rundy. Sorry, że tak późno, ale jestem strasznie ograniczony czasowo :?


EDIT:
Ograniczenia czasowego ciąg dalszy :? Dzięki kochanej uczelni zdołałem znaleźć jedynie godzinkę na swobodne przejażdżki po tokijskim torze, i dzięki czemu czas jest zapewne z gatunku "słabo, da się pojechać szybciej".
  • 0

#277 Bruce Napisany 24 października 2008 - 13:01

Bruce

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 657 Postów:
Jasne shunyo :ban:

Hero pytał w innym temacie czy można się dołączyć jeszcze do turnieju. Żeby tam nie robić burdelu odpowiadam tutaj - Tak :)
  • 0

#278 HERO Napisany 24 października 2008 - 13:30

HERO

    Blanka

  • Narybek
  • 220 Postów:
To fajnie :) sory, że tam umiesciłem to pytanie ale nie zapoznałem sie wtedy jeszcze z regulaminem
  • 0

#279 Marbel Napisany 26 października 2008 - 20:17

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Chyba shunyo jako dyktator warunków się nie sprawdza. A wypada by podać już kolejny samochód. Jedziemy na Laguna Seca, więc ja bym proponował Vipera :D Wiem, że to fatalny samochód ale w końcu American Dream :D Tylko mi by przypasił ten prototyp Vipera.

PS. Jestem za tym by kolejne zawody przedłużyć do niedzieli do 17.
PS2. Jak tam Bruce Midland? ;)
  • 0

#280 Gość__* Napisany 26 października 2008 - 21:13

Gość__*
  • Goście
Sorry, ale naprawdę nie mam czasu :? więc może znajdzie się jakiś uczynny samarytanin, który podsumuje wyniki ostatniej rundy i zapowie kolejną. Jednocześnie popieram kandydaturę Viper'a i przedłużenie kolejnej rundy do niedzieli do godziny 17. To tyle z ogłoszeń :P
  • 0

#281 Marbel Napisany 27 października 2008 - 18:24

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Dobra, ja dodałem warunki kolejnych zawodów. Nie dałem Vipera bo to byłby koszmar. W ogóle amerykańskie samochody nie mają tendencji do skręcania ani do hamowania. Jednak udało mi się jakiś amerykański samochód wybrać - kolor dowolny :D
  • 0

#282 Bruce Napisany 29 października 2008 - 21:25

Bruce

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 657 Postów:

Po przejechaniu tym kapitalistycznym samochodem kilku okrążeń na tym kapitalistycznym torze poważnie zastanawiamy się nad złożeniem zażalenia na organizatorów za forsowanie własnej kultury, przekonań politycznych oraz naruszanie dóbr osobistych i wolności obywateli wolnej i swobodnej wschodniej Europy, krajów Demokratycznego Bloku Wschodniego


Cóż, ja tam tylko tego Camaro prowadziłem. Jak Panowie idzie kręcenie czasu?
  • 0

#283 HERO Napisany 30 października 2008 - 14:38

HERO

    Blanka

  • Narybek
  • 220 Postów:
Ja jutro w koncu dostane od kumpla moje GT4 ale i tak bede musial od nowa zaczac kariere i zdobywac te wszystkie auta, bo usunąłem save z memorki :( ale nie jest tak zle przecisz to bedzie sama przyjemnosc zdawac od nowa licencje i startowac w kolejnych zawodach zwalszcza ze kiedys jedzdzilem na automatycznej skrzyni biegow a teraz zamierzam na manualnej co dodatko (tak mi się wydaje) wplynie na jakosc zabawy :P
  • 0

#284 Marbel Napisany 30 października 2008 - 16:32

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Hehe Bruce... :lol: :jeee: W końcu Stany, świat hamburgerów :) No ale na tym torze najlepiej się spisywało z amerykańskich samochodów właśnie te Camaro. Tylko jechałem by dobrać samochód do toru, poza tym brak czasu zupełnie :/ Na szczęście może w weekend znajdę godzinkę.
  • 0

#285 Gość__* Napisany 31 października 2008 - 16:07

Gość__*
  • Goście

Cóż, ja tam tylko tego Camaro prowadziłem. Jak Panowie idzie kręcenie czasu?


Nie idzie, tylko leży :P Dzisiaj może znajdę jakąś godzinkę na wykręcenie czasu, i zobaczymy co sobą reprezentuje Camaro :twisted:
  • 0

#286 Bruce Napisany 31 października 2008 - 17:22

Bruce

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 657 Postów:

i zobaczymy co sobą reprezentuje Camaro :twisted:

Ten, nie bójmy się tego słowa, złom wyprodukowany przez kapitalistyczną myśl technologiczną reprezentuje sobą tylko pogardę dla ciężko pracującej braci robotniczej, która chce zawieźć rodzinę bezpiecznie do domu po mszy w kościele. To kolejna kapitalistyczna "maszyna śmierci"


No muszę przyznać, że ciężko się go prowadzi :mrgreen:
  • 0

#287 Marbel Napisany 02 listopada 2008 - 15:55

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Sorry za mało wyraźne zdjęcie. Ale zastanowiło mnie zdjęcie Artexa - czemu zamiast HP (Horse Power) masz PS (?) i w dodatku wartość tam jest 721? Reszta ma 711 HP (shunyo ma BHP - co też jest dziwne).

PS. Artex grasz na LCD? Taki czysty obraz...
  • 0

#288 Gość__* Napisany 02 listopada 2008 - 16:28

Gość__*
  • Goście

Reszta ma 711 HP (shunyo ma BHP - co też jest dziwne).


Akurat ta różnica wynika z faktu, iż od początku ustawione mam w Unit Settings, że moc silnika mam podawaną z dopiskiem BHP. Więc kilka sekund roboty i też mogę miec HP :P ale od pierwszej części jestem przyzwyczajony do BHP, i tak mi pozostało do dzisiaj.
  • 0

#289 artex Napisany 02 listopada 2008 - 20:06

artex

    Chocobo

  • Narybek
  • 22 Postów:

PS. Artex grasz na LCD? Taki czysty obraz...

Ta na lcd
  • 0

#290 Bruce Napisany 02 listopada 2008 - 21:26

Bruce

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 657 Postów:
Damn it, zapomniałem wkleić zdjęcie z wynikiem. Ale i tak ostatnie miejsce bym miał :mrgreen:
  • 0

#291 Gość__* Napisany 03 listopada 2008 - 21:33

Gość__*
  • Goście
Z ogłoszeń parafialnych - podsumowanie ostatniej rundy zrobione z lekkim opóźnieniem oraz podano zasady rundy numer 6. Dla niezorientowanych Alfę można wygrać bez problemu w Itailan Festival (La Festo Italiano, czy jakoś tak :P ), które znajduje się w European Hall. Ahhaaa, czy zostawiamy piątek, czy może przedłużamy tak jak ostatnio do niedzieli...???
  • 0

#292 Marbel Napisany 03 listopada 2008 - 21:45

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Mnie niedziela rozleniwiła :( Choć teraz cały weekend mam bezrobotny ;) Więc mogę pojeździć do niedzieli.
Dla mnie obojętne, ze wskazaniem na niedzielę, choć wiadomo że rozleniwia a może piątek zarzuci bata na Bruce'a :P
  • 0

#293 Gość__* Napisany 03 listopada 2008 - 21:53

Gość__*
  • Goście
Dobra, to może niech jeszcze ktoś się wypowie i w razie czego jutro albo maksymalnie pojutrze zmieni się na niedziele.
  • 0

#294 artex Napisany 04 listopada 2008 - 07:09

artex

    Chocobo

  • Narybek
  • 22 Postów:
może być niedziela :)
  • 0

#295 Gość__* Napisany 04 listopada 2008 - 08:46

Gość__*
  • Goście
Ja tam obstawalbym przy niedzieli, jako ze tydzien mam i tak zawalony, przez co poniekad ominalem kilka rund:/
A swoja droga, jak komus sie spieszy, to moze podac czas wczesniej :P
  • 0

#296 Gość__* Napisany 04 listopada 2008 - 19:56

Gość__*
  • Goście
Oki, czyli większością głosów przechodzi wersja niedzielna.
  • 0

#297 Marbel Napisany 09 listopada 2008 - 16:29

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
shunyo Ty Kosmito! :shock: Ty chyba grasz ze 100h w każdej rundzie? Grasz na kierownicy, na manualnej skrzyni?? Nie wiem gdzie urwałeś 2 sek? Jedną może, ale dwie??
  • 0

#298 Gość__* Napisany 09 listopada 2008 - 18:16

Gość__*
  • Goście

shunyo Ty Kosmito! :shock: Ty chyba grasz ze 100h w każdej rundzie? Grasz na kierownicy, na manualnej skrzyni?? Nie wiem gdzie urwałeś 2 sek? Jedną może, ale dwie??


Tylko nie kosmito :P nie żeby nie podobali mi się kosmici. A co do reszty, to nie gram 100h, a tym bardziej w każdej rundzie :P Zazwyczaj znajduje jakąś zabłąkaną godzinkę, choć w ostatnich trzech rundach to nawet jedna skromna godzinka stanowiła nie lada wyzwanie :? Idąc dalej, gram standardowo na padzie - lewy analog "skręty", a prawy "gaz i hamulec", a skrzynia biegów automatyczna, czyli schemat wykorzystywany chyba przez wszystkich nieposiadających zmyślnej kierownicy.
A co do czasu, to da się pojechać szybciej - na pewno w 1. sektorze jest rezerwa około 0,5 sekundy :P więc czas do poprawy, ale nie mam zamiaru już jeździć w Monaco, bo nienawidzę tej trasy - nigdy nie widzę tam zakrętów przez te dziwne bandy :o
Ahhhaaa, podsumowanie rundy postaram się zrobić najpóźniej jutro rano :wink:
  • 0

#299 artex Napisany 09 listopada 2008 - 18:47

artex

    Chocobo

  • Narybek
  • 22 Postów:
Sorry ale nie miałem nawet kiedy przysiąść do gry :(
  • 0

#300 Marbel Napisany 09 listopada 2008 - 19:12

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Ja gram na krzyżaku i iksie i kwadracie :P Gałki jakieś za czułe są dla mnie :/
Ale samochód był super... Trasa też całkiem fajna. I faktycznie na pierwszym zakręcie dało się 0,5s nadrobić odpowiednio jadąc, ale to bardzo trudne, a mnie jak się udało to zawaliłem dalej :(
Gratki dla Bruce'a :jeee: Drugie miejsce :) Midland będzie świętować :pijak:
  • 0