Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gran Turismo 4 - turniej


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
354 odpowiedzi na ten temat

#211 Bruce Napisany 28 września 2008 - 09:15

Bruce

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 657 Postów:

Czyli tak?

1. Special Stage Route 5 Normal
2. Costa di Amalfi
3. Citta di Aria
4. Tokio Route 246
5. Trial Mountain Circuit
6. Cote d'Azur - Monaco
7. Laguna Seca
8. Suzuka Circuit
9. Circuit de la Sarthe (LE Mans) - ten z dwoma szykanami na prostej
10. Nurburgring Nordshleife


Ja bym zamienił 3 z 5, bo Costa,Citta i Cote to podobne klimatycznie trasy.
  • 0

#212 Gość__* Napisany 28 września 2008 - 11:14

Gość__*
  • Goście

1. Special Stage Route 5 Normal
2. Trial Mountain Circuit
3. Citta di Aria
4. Tokio Route 246
5. Laguna Seca
6. Cote d'Azur - Monaco
7. Costa di Amalfi
8. Suzuka Circuit
9. Circuit de la Sarthe (LE Mans) - ten z dwoma szykanami na prostej
10. Nurburgring Nordshleife


To może tak...??? Lekko zmieniona kolejność i bardziej urozmaicona :-D
  • 0

#213 Bruce Napisany 28 września 2008 - 11:16

Bruce

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 657 Postów:
Mnie pasuje. Może wrócę do formy przed Monako i Amalfi :wink:
  • 0

#214 Marbel Napisany 28 września 2008 - 11:28

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Dla mnie też jest ok. Dwie pierwsze rundy będą dla mnie męką, ale jakoś przeżyję ;)
Czyli dokładny rozkład jazdy:
1. Special Stage Route 5 Normal
2. Trial Mountain Circuit Normal
3. Citta di Aria Normal
4. Tokio Route 246 Normal
5. Laguna Seca
6. Cote d'Azur - Monaco
7. Costa di Amalfi Normal
8. Suzuka Circuit
9. Circuit de la Sarthe 1 (LE Mans)
10. Nurburgring Nordshleife

Mnie już korci by podać samochód. Mam już wybrany. Na początku taki by wszyscy nie mieli problemu z jego dostępnością.
  • 0

#215 vagrant3 Napisany 28 września 2008 - 11:54

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 850 Postów:
Dzień dobry. Jutro prawdopodobnie będę miał swoje GT4 i korci mnie żeby odpalić i zobaczyć jak to wygląda po latach, więc może przejade się już w ramach turnieju :P

Tylko przeczytam ten regulamin :roll:
  • 0

#216 Bruce Napisany 28 września 2008 - 12:25

Bruce

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 657 Postów:
Jak ktoś "słabo jeździ", albo tak uważa to niech się zgłosi do turnieju, bo "Adrian Sutil GT4" nie będzie miał z kim rywalizować czasowo... :niepewny:
  • 0

#217 Marbel Napisany 28 września 2008 - 12:44

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Bruce nie marudź, nie było z Tobą tak źle, bo w zeszłym roku byłeś wysoko. Głównie dzięki regularnym startom ;)
Ok 14 w temacie o wynikach GT (link dam już jeszcze lekko zaktualizowany regulamin i zasady pierwszej rundy. Myślę, że nie ma na co czekać. Jak ktoś ma jeszcze jakieś sprawy lub sprzeciwy niech zgłasza.
  • 0

#218 Marbel Napisany 28 września 2008 - 13:05

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
START
Nowy regulamin i zasady pierwszej rundy. Pady w dłoń i jazda :D
  • 0

#219 Mauro Napisany 28 września 2008 - 13:17

Mauro

    Reeeeeeeeee

  • Forumowicze
  • 6 467 Postów:
Kurcze mam gigantyczną ochote na ściganie mam nadzieje ,że ta regeneracja coś da :oops:
  • 0

#220 Marbel Napisany 28 września 2008 - 15:07

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Da da... zobaczysz. To po prostu usunięcie rys, które sprawiają, że konsola ma problemy z odczytaniem płyty. No chyba, że to laser (puk puk w niemalowane)...
Sporo nas - Vagrant, teraz się już nie wykręcisz :P
  • 0

#221 oranje Napisany 28 września 2008 - 19:01

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 115 Postów:
Żałuje, ze mam tylko trojke, bo z chcecią bym, wziąl udział :/
  • 0

#222 Marbel Napisany 28 września 2008 - 20:05

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Oranje pożycz od kogoś. Albo kup, na Allegro to koszt 20-30 zł :P
Co do rundy numer 1. Już jechałem. Idzie pełną parą. Kciuk boli :/ Gra ktoś na kierownicy?
  • 0

#223 Gość__* Napisany 28 września 2008 - 22:05

Gość__*
  • Goście
Myślałem, że będzie ciężko powrócić do poprawnej jazdy, a okazało sie, iż nie jest tak źle. Chociaż do szybkiej jazdy jeszcze dużo mi brakuje, i trochę do większego wyczucia. Ale ogólnie jest nieźle :P
  • 0

#224 vagrant3 Napisany 29 września 2008 - 15:47

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 850 Postów:
Odpaliłem grę i po pierwszych minutach szoku (gałka którą jeżdżę powinna być wyżej zamiast d-pada, brak spustów i grafika, która była KIEDYŚ przepiękna) przypomniałem sobie mniej więcej jak się w to grało ;) Dynamika jest w porządku. W ogóle przyjemne to Audi, a poza tym trasa pamiętająca jeszcze pierwszą część gry. Przejechałem z 10 kółek, ale muszę się zająć dziś czymś innym.

I jeszcze mam pytanko (może ktoś odpowie wcześniej zanim przeczytam regulamin :P ) - otóż rozumiem, że nie ruszamy w quick-tune mocy, wagi, prędkości itd? A opony? Wszyscy na tych samych? Nie pamiętam jak rozwiązaliście to w poprzedniej edycji, ale na zdjęciu i tak widać wszystkie zmiany, więc można ustalić jakiś wspólny wariant. Albo i nie, nie znam się ;)
  • 0

#225 Gość__* Napisany 29 września 2008 - 15:57

Gość__*
  • Goście
Quick-tune ruszaliśmy i wydaję mi się, że nadal ruszamy. Tzn. z tego co pamiętam, waga redukowana do minimum, moc podążała na maksa, a reszta rzeczy pozostawała w gestii jeżdżącego - opony i prędkość całkowicie dowolne. Jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi, ale to chyba była obowiązująca poprzednio wersja.
  • 0

#226 Marbel Napisany 29 września 2008 - 18:31

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Tak jak mówi shunyo. Ruszamy wszystko. Bo i tak można pokręcić - można na max Power i na min Weight wykręcić czas, wejść do ustawień i przestawić na randomowe - w menu (którego zdjęcie dajemy) czas będzie na super ustawieniach a opis będzie na randomie.
Wiem, że może niejasno wyjaśniłem. W każdym razie jak by trzeba było bez zmian jeździć, to mogłyby pojawić się oszustwa.
Czyli - Ustawienia dowolne. Opony, power, weight, max speed, TCS i ABS oraz skrzynia. Jak się komu podoba.
I tak jest to pewien kompromis dla nieznających się na mechanice, bo w "karierze" to są dopiero ustawienia... Tu wszystko proste :)
  • 0

#227 vagrant3 Napisany 29 września 2008 - 18:48

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 850 Postów:
Ok. Macie rację z tym przestawianiem, więc faktycznie lepiej na dowolnych ustawieniach ;)
  • 0

#228 Gość_jachu2_* Napisany 02 października 2008 - 12:54

Gość_jachu2_*
  • Goście
Już dupa panowie z moim udziałem, wiesza mi się konsola nawet przy wychodzeniu z wyścigu. Zuo. A jeszcze większe zuo, że mój PS2 był przez prawie 5 lat bezawaryjny.
  • 0

#229 Marbel Napisany 03 października 2008 - 10:50

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Shunyo jak zwykle dokonał niemożliwego ;) Niezły czas.
Szkoda Jachu, że nic nie da zrobić :/ Ja na moim Slimie, jak płytka nie chce doczytywać czasem dotknę klapki lekko i zaskakuje. Ale Ty chyba masz jeszcze pierwszą wersję konsoli...
  • 0

#230 Bruce Napisany 03 października 2008 - 11:34

Bruce

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 657 Postów:

Pomimo nie najlepszych wyników z poprzedniego sezonu zdecydowaliśmy się przedłużyć umowę z Brucem. Mamy nadzieję, że nowe samochody i liczne testy na torach pozwolą nam zbliżyć się do pozostałych kierowców rywalizujących w turnieju. Chcemy powalczyć o pierwszą połowę tabeli na koniec sezonu.


Ta jasne :ban:
  • 0

#231 Marbel Napisany 03 października 2008 - 11:55

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Hehe... Go Bruce! Wierzymy w Ciebie. Ale tym razem się nie popisałeś ;) Co tak słabo? Zmieniałeś ustawienia na lepsze? Więcej Power, mniej Weight itp? C'mon, stać Cię na więcej :P
  • 0

#232 Gość__* Napisany 03 października 2008 - 12:07

Gość__*
  • Goście

Shunyo jak zwykle dokonał niemożliwego ;) Niezły czas.


Żadne niemożliwe. Da się pojechać jeszcze szybciej :P tylko cierpliwości już niestarcza i czasu też jakby mniej. Ale zabawa nadal przednia :-D
  • 0

#233 Bruce Napisany 03 października 2008 - 12:30

Bruce

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 657 Postów:

Hehe... Go Bruce! Wierzymy w Ciebie. Ale tym razem się nie popisałeś ;) Co tak słabo? Zmieniałeś ustawienia na lepsze? Więcej Power, mniej Weight itp? C'mon, stać Cię na więcej :P


Daj spokój. Dobrze, że jeszcze wczoraj przysiadłem na chwilę, bo miałem wrzucić czas koło 1:19. :o Uratowałem twarz urywając jeszcze te trzy sekundy :oops:
  • 0

#234 Mauro Napisany 03 października 2008 - 15:27

Mauro

    Reeeeeeeeee

  • Forumowicze
  • 6 467 Postów:
Moje kochane PS2 nie chce włączyć GT4(po regeneracji) tak więc nie jestem w stanie wziąć udziału.... lekko mówiąc jestem troche załamany:/
  • 0

#235 Marbel Napisany 03 października 2008 - 17:25

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Vagrant! Cholercia, miałeś startować. 3 chętnych nie dało rady :( Sklasyfikowano tylko 4... Wyniki już są.
  • 0

#236 vagrant3 Napisany 03 października 2008 - 20:51

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 850 Postów:
Heh, wydawało mi się, że jeszcze będę miał czas, żeby podkręcić te ustawienia i pojeździć. Nie udało się. Mogłem niby wrzucić ten czas jak jeździłem w poniedziałek, ale wtedy nie ruszałem quick-tune więc siłą rzeczy odstawał od Waszych. Nawet od Twojego Bruce ;)
  • 0

#237 Marbel Napisany 04 października 2008 - 13:05

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Shunyo podaj samochód :P
Jak ktoś nie ma GT4, to wczoraj widziałem w gazetce Mix Electronics za 29zł! Dołączać do nas. Już. Miało wystartować w pierwszej rundzie 8 zawodników, a wystartowało 4 :/
Z powodów technicznych odpadli V[Mauro] i jachu, a gdzie gługopis (fwank?). Vag liczymy na Ciebie ;)
Może ktoś dołączy jeszcze wyłapując okazję z GT4? Oranje?
  • 0

#238 Mauro Napisany 04 października 2008 - 13:22

Mauro

    Reeeeeeeeee

  • Forumowicze
  • 6 467 Postów:
Dzisiaj jeszcze popróbuje włączyć GT4 ale nie daje sobie wielkich nadzieji :( konsole wyczysciłem, GT4 zregenerowane i nic.... Pewnie problem z Dual Layerem, laser już mocno dobity w końcu to SCPH 30004
  • 0

#239 Marbel Napisany 05 października 2008 - 11:48

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Skoro shunyo nie podał samochodu to wg regulaminu ja podaję kolejny :) Już za kilka minut.
  • 0

#240 Gość__* Napisany 08 października 2008 - 16:12

Gość__*
  • Goście
Postaram sie dolaczyc w tej rundzie, chociaz z GT4 nie mialem zawiele doczynienia i dopiero zaczynam nadrabiac zaleglosci :]
  • 0