Skocz do zawartości

Zdjęcie

Metroid Prime i Metroid Prime 2: Echoes


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
325 odpowiedzi na ten temat

#211 Gość__* Napisany 03 lutego 2006 - 19:07

Gość__*
  • Goście

OT Lepsze sa PoPy Metroid bedzie musiał mnie czym ostro zaskoczyc bym zmienił zdanie EOT


pozdro szacun, nawet POP jest szitem przy Metroidzie :)


Kolego szanowny !
O gustach sie nie dyskutuje, dla kogos metroid jest gra po prostu bardzo dobra dla kolegi wybitna!
Nie ma sensu sie tu sprzeczac !
  • 0

#212 Godot Napisany 03 lutego 2006 - 19:08

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
poraz kolejny mam ogromna przyjemnosc zgodzic sie z szanownym kolega jedynkiem, naprawde jest mi bardzo milo
  • 0

#213 BeSOS Napisany 03 lutego 2006 - 19:09

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Kolego szanowny, naturalnym jest, że o gustach sie nie dyskutuje, lecz śmiem twierdzić, że nawet kolega Greg zgodzi się z tym, że Metroid Prime jest grą ze wszech miar lepszą niż ulubiona kra Kolegi na GCN - mianowicie Star Wars, Rogue Leader
  • 0

#214 Gość__* Napisany 03 lutego 2006 - 19:12

Gość__*
  • Goście

Kolego szanowny, naturalnym jest, że o gustach sie nie dyskutuje, lecz śmiem twierdzić, że nawet kolega Greg zgodzi się z tym, że Metroid Prime jest grą ze wszech miar lepszą niż ulubiona kra Kolegi na GCN - mianowicie Star Wars, Rogue Leader

|


Kolego drogi !

Jako zaslepiony milosnik gwiezdnych wojen mam prawo wielbic pozycje star wars: RL RS 2 !

Ale kolego miły, niech kolega bedzie tak łaskaw i mi wytłumaczy jakisz to ma związek post kolegi z tematem ?
  • 0

#215 Godot Napisany 03 lutego 2006 - 19:15

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
panie kolego Maiden, niech ze sie kolega opamieta, przeciez jak kolega Jedynek cos pisze to nie robi tego dla zabawy a dlatego ze ma wazny powod, nie musimy go rozumiec ale przeciez nie od dzis wiadomo ze nie wszyscy rozumieja intencje kolegi Jedynka (ale napewno sa dobre), tak wiec prosze przeprosic kolege Jedynka za te insynuacje albo prosze sie liczyc z konsekwencjami
  • 0

#216 Gość__* Napisany 03 lutego 2006 - 19:18

Gość__*
  • Goście
Skoro szanowny kolega moderator grozi mi pisemnie jestem pod sciana !

Tak wiec wzorem kolegi serio który juz mnie kiedys o przeprosiny prosił zrwacam sie do szanownego kolegi jedynka z nastepujacym przesłaniem !

Kolego jedynku ! Robie miłemu koledze "PRZEPROŚ*" ( :lol: )



*all rights reserved. Serio 2k6.
  • 0

#217 BeSOS Napisany 03 lutego 2006 - 19:20

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Nie przyjmuję przeprosin i jednocześnie zwracam uwage na fakt iż jest to temat o najlepszej grze tej generacji: Metroid Prime...kolega Greg sam powinien o tym wiedzieć. jednoczesnie dziekuję za wstawienie się za moją skromna osobe.
  • 0

#218 Pawlik Napisany 03 lutego 2006 - 19:25

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

najpierw przejdz, potem komentuj

:cry: Dobrze :cry: Ja chciałem tylko podzielic sie moimi pierwszymi odczuciami dotyczacymi gry. To nie była moja ostateczna opinia o MP, ale poki co na tej generacji najlepiej bawiłem sie przy przygodach pewnego ksiecia. Wiec jak porównuje zaybistosc jakies gry to własnie do POP :) Drogi Kolego :)


btw. Swoja droga, strasznie miło sie tu zrobiło, tak kulturalnie :)
  • 0

#219 Godot Napisany 03 lutego 2006 - 19:28

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
no coz, poniewaz wiedza kolegi Pawlika jest niepelna wiec przyjmuje takie tlumaczenie do wiadomosci, aczkolwiek ze zdenerwowania uniosla mi sie na moment prawa brew
  • 0

#220 Kaxi Napisany 03 lutego 2006 - 19:56

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
A ja się do Szanownych Państwa Jedynka i Grega zwrócę z prośbą o nierozpowszechnianie wprowadzających w błąd informacji, jakoby Metroid Prime był najlepszą grą generacji. Na pewno jest blisko tego tytułu, można powiedzieć że Samus miałaby go na wyciągnięcie swej okutej w zbroję dłoni, gdybym nie znał przynajmniej dwóch tytułów na GCN, które cenię wyżej. Przez wrodzoną kulturę i chęc zachowania porządku nie przytoczę ich tytułów, ale apeluję do Szanownych Wyżej Wymienionych o powstrzymanie się z tak śmiałymi, na dodatek subiektywnymi wypowiedziami.
Z poważaniem

Kaxi
  • 0

#221 Godot Napisany 03 lutego 2006 - 20:34

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
no coz, szanowny kolega Kaxi jest jeszcze mlodym czlowiekiem a mlodosc ma swoje prawa, rowniez prawo do popelniania bledow... i takim wlasnie bledem jest twierdzenie jakoby Metroid Prime nie byl najlepsza gra tej generacji. dla potwierdzenia mych slow pragne przytoczyc zestawienie na gamerankings.com gdzie Metroid Prime jest najlepsza gra tej generacji
z jeszcze wiekszym powazaniem
greg (pisze z malej litery swojego nicka gdyz chce wyrazic moja pokore)
  • 0

#222 Gość__* Napisany 03 lutego 2006 - 20:40

Gość__*
  • Goście
W pełni zgadzam sie z szanownym kolęgą piszącego wśród forumowej braci pod pseudonimem KAXI. Ów mąż trafnie podsumował tę jakże bezcelową dyspute zapoczątkowaną prez kolege grega.

Maiden.Warszawa, 3 lutego roku panskiego 2006.
  • 0

#223 ACZ Napisany 03 lutego 2006 - 21:21

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:
Dziś zmęczyłem kamiennego bossa.
Mam już spider ball (kapitalny pomysł), vizor, no i taki elektryczny strzał jeszcze mam oraz mocno silny żołty strzał (trzymamy A i potem Y) ;]
Zbieram wszystko co się da, aby się na maksa dopakować, tak jak w RPGach ;] Cofam się czasami przez parę światów, aby zebrać dopałkę ;]
  • 0

#224 BeSOS Napisany 04 lutego 2006 - 01:11

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Czesio, ach mój ty wymiataczu...po raz kolejny twoje zacięcie napawa mnie dumą!

Nazywajmy rzeczy po imieniu :) Żółty strzał to zapewnie pocisk z kilku rakiet :)
  • 0

#225 Kot Fritz Napisany 04 lutego 2006 - 02:43

Kot Fritz

    Mega Man

  • Narybek
  • 143 Postów:
Wczoraj skończyłem dwójeczkę i, cholera, zabrakło mi jednego skano do 100% :cry: I to z rodzaju tych jednorazowych... Chlip... No ale trudno, przynajmniej będzie motywacja, żeby skończyć gierke jeszcze raz. Może na hardzie 8)
A! Zgadzam się z Gregiem; MP1 i 2 to zdecydowanie najlepsze gry tej generacji (no ale nie miałem jeszcze przyjemności z RE4). W moim prywatnym rankingu tylko Halo (jeden!!!) i seria o Jaku zajmują podobne, choć nieco niższe miejsce (co zresztą pokazuje, że warto było ciułać na te wszystkie konsole - na każdej jest coś wyjętkowego).

I jeszcze jedna sprawa. W video recenzji GameSpotu pokazywali Samus w kostiumie z M Fusion z GBA. Ma to ktoś? A może wie jak odblokować to i pierwszą część z NESa BEZ GBA?
  • 0

#226 gruby Napisany 04 lutego 2006 - 22:33

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Drodzy koledzy, wypowiem się i ja. Moim zdaniem Metroid Prime jest bezsprzecznie najlepszą grą na Gacka, wyprzedzając zarówno Residenta 4, jak ED i Wind Wakera. Tak z perpsektywy czasu. Do dzisiaj rozkminiam o tej grze, jako o skończonym arcydziele, niezwykle nowatorskim, pięknym, w którym zagrało wszystko. WSZYSTKO. Tak intensywnego klimatu, tak namacalnej atmosfery nie czułem grając w jakąkolwiek inną pozycję. CO do Prime2. Cóż. Gra wypada niedaleko za pierwowzorem i właśnie gram w nią po raz n-ty. :D Ale przez wprowadznie równoległych światów gra w mojej opinii utraciła przejrzystość. W ogóle nie lubię patentów z podziałem na światy (nawet w Link to the Past było toz będne i wkurzające). Tylko Ocaryna fajnie ten motyw wykorzystała. Oprócz tego Echoes robi niby wszystko lepiej od Prime 1, ale to jedynka była pierwsza. Natomiast twórcy z Retro to moim zdaniem jedna z najzdolniejszych ekip developerskichostatnich lat. I mam nadzieję, że pokażą przy Revo prawdziwy pazur. W postaci zupełnie nowej gry. Oczywiście po wydaniu MP3 :D:D:D
  • 0

#227 ACZ Napisany 05 lutego 2006 - 19:17

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:
To w końcu, jak to jest? Długość zakończenia zależy od liczby skanów czy od liczby zebranych rozszerzeń?
  • 0

#228 gruby Napisany 05 lutego 2006 - 20:06

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Chyba i od jednego i od drugiego... Ale nie pamiętam szczerze mówiąc. JA widziałem tylko krótkie :D
  • 0

#229 Godot Napisany 05 lutego 2006 - 21:44

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
nie, zakonczenie zalezy tylko od liczby zebranych przedmiotow, mozesz miec 100% i zadnego zrobionego skana, skany sa potrzebne do odblokowania galerii
  • 0

#230 Pawlik Napisany 05 lutego 2006 - 22:11

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Co za jeba.... wymyslił te skakanie w formie piłeczki, no szlak mnie trafia, jeszcze tacy sprytni byli i zrobili jakis chu.... paprapet ktoy mnie blokuje jak skacze.
W tym momencie ta gra to dla mnie kupa gówna :evil:
  • 0

#231 Godot Napisany 05 lutego 2006 - 22:12

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
coz, ja przeszedlem ta gre na 100%, zdobylem wszystko wiec jezeli czegos nie potrafisz zdobyc to po prostu albo jestes za slaby albo zle kombinujesz
  • 0

#232 BeSOS Napisany 05 lutego 2006 - 22:16

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
eeee, rozumiem, że może nie podpasować Ci backtracking, muza, czy coś innego, ale stwierdzasz, że gra to shit bo twoje umiejętności nie pozwalają ci umiejetnie skakać w morph ballu :)
Nie bądź smieszny kolego miły:)
  • 0

#233 PomezZ Napisany 05 lutego 2006 - 22:38

PomezZ

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 674 Postów:

Co za jeba.... wymyslił te skakanie w formie piłeczki, no szlak mnie trafia, jeszcze tacy sprytni byli i zrobili jakis chu.... paprapet ktoy mnie blokuje jak skacze.
W tym momencie ta gra to dla mnie kupa gówna :evil:


O każdej grze, w której sobie nie radzisz mówisz, że kupa kału to i nic innego?
Sierotka z ciebie, oj sierotka.
  • 0

#234 Pawlik Napisany 05 lutego 2006 - 22:43

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

O każdej grze, w której sobie nie radzisz mówisz, że kupa kału to i nic innego?

Bo to jest naturalny odruch :) Jak sie przejdzie przez dany fragment to inaczej patrzy sie na gre.
  • 0

#235 PomezZ Napisany 05 lutego 2006 - 22:59

PomezZ

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 674 Postów:

Bo to jest naturalny odruch :) Jak sie przejdzie przez dany fragment to inaczej patrzy sie na gre.


No to wiedz, że w Metroidzie takich momentów będziesz mieć prawdopodobnie kilka.
I jeśli ci się uda to już na pewno nie ośmielisz się nazwać jej gównem. A jak nie-to się bój 8)
  • 0

#236 ACZ Napisany 05 lutego 2006 - 23:14

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:
Pawlik, spokojnie. Nie wiem jakim cudem nie możesz opanować skakania piłeczką, przecież żadnych problemów nie ma.
Narazie jestem tak w okolicy prawie 40% gry. Zbieram wszystko. Ważne jest zbieranie tych apteczek, aby paski do energii przybywało. Mam 6 pasków energii już oraz mogę się wozić z 70 rakietami ;]
  • 0

#237 Ryo-San Napisany 14 marca 2006 - 11:33

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:

Metroid Prime to najlepsza gra tej generacji

i piateczka :pijak: MP to cholerne dzielo sztuki i nic nie jest w stanie zepchnac jej z piedestalu(oczywiscie w mojej subiektywnej ocenie)...totalne numero uno tej generacji!!!!
kocham ten klimat niepewnosci, ta muzyke!!!!, szczatkowo odkrywana fabula, GRYWALNOSC!!!!!, grafe, czas gry(wiem ze MP to nie jest doslownie fpp tylko zupelnie nowy gatunek ale tak czy siak znajdzcie mi fppa w ktorego mozna przykatowac bez mala kilkadziesiat godzin o_O i zero nudy, caly czas chcesz jeszcze cos zeskanowac, odkryc, zupgrejdowac sie!!!) - no doslownie WSZYSTKO w tej grze ma MOOOOOC..dla mnie to mocne naprawde koorewsko mocne 10!

teraz dzieki jedynowi(szacun) mam okazaje pograc w Echeosa, ktory...hmmm nie jest dzielem sztuki bo kazda lokacja w tej grze do dzielo sztuki :o niewidzialem jeszcze gry gdzie poszczegolne lokacje sa tak napakowane detlami i maja tak kapitalny dizajn...do tego motyw z jasna i ciemna strona jest strzalem w dyszke...ogolnie to nie mam jakicholwiek pytan do tej gry bo co tu jeszcze mozna powiedziec...ta gra zamiata....a Retro to wizjonerzy ktorych kocham, wielbie i szanuje za to co zrobili..bo w moim odczuciu MP byl kamieniem milowym..W dzisiejszych czasach stworzyc nowy gatunek gier do tego TAK WYGLADAJACY I GRYWALNY to wyczyn wprost nieosiagalny dla zadnego innego developera :o normalnie Metroid Prime powinien zostac wpisany na liste światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO.
a ktos kto nie ukonczyl boskich przygod Samus nie ma prawa przesiasc sie na nowa generacje;]
  • 0

#238 BeSOS Napisany 14 marca 2006 - 13:00

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
no proste

Splendor graficzny jest immanentnym elementem metroida :o

ojej

Nie chcę wskazywac, ale są wśród nas osoby, które choć GCN maja to Metroida olały po kilku minutach gry :OOOO

Skandal Dodany obrazek

Ryo, jesteś juz po jakiejś walce z alter ego Samus :>
One niszczą O_____O
  • 0

#239 Ryo-San Napisany 14 marca 2006 - 13:24

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:

Nie chcę wskazywac, ale są wśród nas osoby, które choć GCN maja to Metroida olały po kilku minutach gry :OOOO

na pohybel



Ryo, jesteś juz po jakiejś walce z alter ego Samus :>
One niszczą O_____O

ba..narazie jestem po pierwszej walce z Dark Samus...NMKP odnosnie tego motywu.
  • 0

#240 Gość__* Napisany 14 marca 2006 - 18:39

Gość__*
  • Goście

a ktos kto nie ukonczyl boskich przygod Samus nie ma prawa przesiasc sie na nowa generacje;]

widze tutaj pewna aluzje xDDDD
  • 0