Skocz do zawartości

Zdjęcie

Street Fighter IV

Dimps Capcom PS4 PS3 XONE X360 iOS AND PC Arcade

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
714 odpowiedzi na ten temat

#151 Scorpio Napisany 11 stycznia 2008 - 21:47

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Jak dla mnie, to te ujawnione fragmenty gry wskazują na to, że gra powinna zwać się Street Fighter EX IV, a nie do głównej serii nawiązywać. Sporo pracy przed Capcom. Bardzo sporo.
  • 0

#152 Danteusz Napisany 11 stycznia 2008 - 22:56

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 902 Postów:
Wreszcie high-resowe screeny
http://media.ps3.ign... ... 83138.html
  • 0

#153 Shinigami Napisany 11 stycznia 2008 - 23:18

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 403 Postów:

Jak dla mnie, to te ujawnione fragmenty gry wskazują na to, że gra powinna zwać się Street Fighter EX IV, a nie do głównej serii nawiązywać. Sporo pracy przed Capcom. Bardzo sporo.

Ja wiem, że pod linkiem do 1up znajduje się wiele odnośników, ale prosze, przed takimi komentarzami otwórzcie i obejrzyjcie oraz posłuchajcie choćby wywiady :P Dowiecie się m.in. o nowościach w systemie i o tym w jakiej fazie produkcji gra się znajduje.
  • 0

#154 Scorpio Napisany 11 stycznia 2008 - 23:43

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Dlatego napisałem, że na razie ... :P
I odnoszę się tylko do sfery wizualnej. Przy tej grze się nie oszukuję - zwracam na oprawę a-v wiele uwagi (jak w każdym SF).
  • 0

#155 PomezZ Napisany 14 stycznia 2008 - 12:55

PomezZ

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 674 Postów:
Jak dla mnie ta gra wygląda bosko. Idealny pomost pomiędzy 2D i 3D.
  • 0

#156 Raikoh Napisany 18 stycznia 2008 - 17:46

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
http://games.ign.com...6/846408p1.html

Info o SF4. W Nipponie już będzie za miesiąc!!
  • 0

#157 Sylvan Wielki Napisany 20 stycznia 2008 - 19:20

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 630 Postów:
STUREEETU PIGHTAH!
Heh. By w pełni dostrzec piękno nowego SF, będzie trzeba go zobaczyć na przynajmniej 32' HD a nie oceniać po shotach (nawet w HD). Jak dla mnie prezentuje się fantastycznie - choć SF III na prochach w 1080p bym nie pogardził.

A ta nowa pannica....Oj, będzie karać niegrzecznego Ryu.
  • 0

#158 Gość__* Napisany 04 lutego 2008 - 21:58

Gość__*
  • Goście
20 lat COMBOSÓW!
http://www.ps3site.pl/20-lat-combosow
  • 0

#159 Sylvan Wielki Napisany 06 lutego 2008 - 00:26

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 630 Postów:
Nie przepadam za postaciami kobiecymi w mordobiciach, jednak Crimson Venom prezentuje się klimatycznie . No i Gouczasty potwierdzony.
  • 0

#160 Balth Napisany 06 lutego 2008 - 09:42

Balth

    Fraa

  • Forumowicze
  • 834 Postów:
Nowe skany:
http://kotaku.com/ph...itsu/1000651710

Nowa postać mi się nie widzi jakoś :/
  • 0

#161 gruby Napisany 06 lutego 2008 - 09:51

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Bosko się zapowiada ta gra. Masakra i wygrzew jak za starych dobrych lat. :zakochany:
  • 0

#162 TomisH Napisany 06 lutego 2008 - 10:41

TomisH

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 290 Postów:
http://ruliweb.empas... ... ind=
Większe skany.
  • 0

#163 Shinigami Napisany 06 lutego 2008 - 13:16

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 403 Postów:
Czyli możemy liczyć na powrót praktycznie całej stawki z SF2 :)
  • 0

#164 Gość__* Napisany 07 lutego 2008 - 22:10

Gość__*
  • Goście
Mnóstwo nowych screen'ów (część się pokrywa ze skanami) zaprezentowane przez Famitsu: http://www.famitsu.c...13478_1124.html - jak dla mnie ta gra prezentuje się wyśmienicie. :) Szkoda tylko, że pokazują ciągle ta samą miejscówkę walki.

Mały podgląd (tych screen'ów jest więcej - w linku - niż tu na dole pokazane):

Dodany obrazek Dodany obrazek
  • 0

#165 Sylvan Wielki Napisany 07 lutego 2008 - 22:42

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 630 Postów:
Gra na wstępie urywa głowy. Dalshim spala na miejscu designem, Zangief (oby jego animacja trzymała fason) jak zwykle, Carlos juz się elektryzuje - kto wie, może EWGF puści- Chun Li, Guile zbędni. Honda- U welcome.

A kogo brakuje jak na razie....hah, Viktora.
Czekamy, czekamy. No i sprawa oczywista - combo Gouki, Vega, M.Bison, Balrog.
  • 0

#166 ACZ Napisany 07 lutego 2008 - 22:45

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 207 Postów:
Fajnie rozciągnięta noga Dhalsima jest nas jednym screenie, świetne efekty graficzne. Dali by w końcu jakieś filmiki z innymi postaciami, a nie tylko z Kenem i Ryu.
  • 0

#167 nawi Napisany 08 lutego 2008 - 00:41

nawi

    Mega Man

  • Narybek
  • 148 Postów:
Widac, ze Capcom z pomyslem i miejmy nadzieje wyczuciem przenosi serie w nastepna generacje. Wszystko wyglada pieknie i ladnie, ale zawsze mozna sie do czegos przyczepic. Np. fryzure Guile'a z gory wyglada komicznie, jest calkowicie plaska. Nowa laska mnie zupelmnie nie przekonuje, wyglada kiczowato i staroswiecko. No i niepokoja mnie te 3 wymiary. Szczerze mowiac, czworke chetniej zobaczylbym w 2D.
  • 0

#168 Sylvan Wielki Napisany 10 lutego 2008 - 11:08

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 630 Postów:
Gra prezentuje się niczym 2d. Efekt piorunujący, zupełnie jak przy genialnym Viewtiful Joe

Dla sympatyków
http://www.capcom.co.jp/sf4/

Dali by w końcu jakieś filmiki z innymi postaciami, a nie tylko z Kenem i Ryu.

Cierpliwości Czychu.
  • 0

#169 Gość__* Napisany 10 lutego 2008 - 14:04

Gość__*
  • Goście
Nowe śliczne screeny
http://www.ps3site.pl/hadouken
  • 0

#170 Gość__* Napisany 10 lutego 2008 - 15:51

Gość__*
  • Goście

Nowe śliczne screeny
http://www.ps3site.pl/hadouken


Oby dali jak w starym SF rozwalanie Mercedesa na czas :^^: Uwielbiłem ten motyw na Amidze.
  • 0

#171 Sylvan Wielki Napisany 10 lutego 2008 - 15:53

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 630 Postów:
Były już wszystkie pokazane kilka postów wstecz.

http://www.ps3site.p...2008/02/s13.jpg

Choć jakby nie było prezentuje się to wprost prześlicznie.
  • 0

#172 Balth Napisany 10 lutego 2008 - 18:56

Balth

    Fraa

  • Forumowicze
  • 834 Postów:
Spojrzałem na teego screena i po głębszym zastanowieniu doszedłem do wniosku, że ta gra wygląda obleśnie, sztucznie i plastikowo - nie można już robić pięknej, ręcznie rysowanej grafy 2D?
  • 0

#173 Sylvan Wielki Napisany 11 lutego 2008 - 17:38

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 630 Postów:

Spojrzałem na teego screena i po głębszym zastanowieniu doszedłem do wniosku, że ta gra wygląda obleśnie, sztucznie i plastikowo

....

nie można już robić pięknej, ręcznie rysowanej grafy 2D?

Można, ale ludzie chcą 3d. Poza tym nie istotna jest aż tak bardzo oprawa, ważny jest system. Masa osób do dziś gra w SSF2T , które wygląda jak wygląda a w dużo bardziej zaawansowanego technicznie DoA4 odbył się jeden większy turniej.

Zresztą, kto jest miłośnikiem serii SF, temu IV bardzo sie podoba, a kto nie wie co to SRK ten pisze ,że gra wygląda obleśnie.
  • 0

#174 Balth Napisany 11 lutego 2008 - 17:50

Balth

    Fraa

  • Forumowicze
  • 834 Postów:
Zdania na temat systemu nie wypowiedziałem żadnego - z prostego powodu - jeszcze nic o nim nie wiadomo, można się co najwyżej domyślać, że będzie miał kilka nowych elementów w porównaniu do wcześniejszych odsłon. Więc łaskawie nie wyjeżdżaj mi z argumentami o systemie gdy mówie o tym jak gra wygląda, ok?
  • 0

#175 Sylvan Wielki Napisany 11 lutego 2008 - 18:45

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 630 Postów:
Raczej mocno wątpliwe by zrezygnowano z LK,MK,HK,LP,MP,HP , topowych dla serii skoków (chyba, że SF IV pódzie torami wyznaczonymi przez T3/VF4 ale na to sie nie zapowiada ), life bar bedzie standardowy, to oczywiste iz nie liczy chyba nikt na 2d Syfena, czyli grę do dwóch błędów.

Grałem w każdego możliwego SF....ba zagrywałem sie wręcz i mogę założyć podwaliny systemowe. O rewolucji , też raczej nie moze z racji trzech Ex być mowy. A i tam parry widać rodem z SF III widać.

Poza tym Ja wyraźnie (choc jak widac dla ciebie nie) napisałem,iz najważniejszy jest system a nie grafika/design. No chyba ,że niektórzy chcą z tego tematu zrobić klon topicka o T6 i wypisywać brednie typu : och, kimono Ryu ma szmaciany design, czyli zapowiada sie słaba gra
  • 0

#176 Godot Napisany 11 lutego 2008 - 18:47

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
ale grafika w SFIV jest faktem, system tylko spekulacjami - dziwisz sie, ze ludzie wola mowic o tym co widza niz o tym czego moga sie tylko domyslac?
  • 0

#177 Balth Napisany 11 lutego 2008 - 18:55

Balth

    Fraa

  • Forumowicze
  • 834 Postów:

Poza tym Ja wyraźnie (choc jak widac dla ciebie nie) napisałem,iz najważniejszy jest system a nie grafika/design.

Czy ja gdziekolwiek napisałem, że gra z powodu grafy która mi się nie podoba będzie zła? Nigdy nie stawiałem grafy nad gameplayem i nie zamierzam tego robić. Napisałem gdziekolwiek coś w styl SFIV będzie syf, dno i kupa bo mi się grafa nie podoba? Nie. Więc proszę Cię niepisz tak do mnie bo to obraża i moją i Twoją inteligencję.
  • 0

#178 Ryan Napisany 11 lutego 2008 - 19:01

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Mimo iż boli mnie to bardzo, nie mogę się nie zgodzić z SW w kilku kluczowych kwestiach: sterowanie nie ulegnie drastycznym zmianom i będzie 6 ciosów i skok (szczególnie biorąc pod uwagę obecność Chun Li, która byłaby lekko okaleczona bez kopniaka z naskoku). Mam mimo wszystko nadzieję, że pójdą po rozum do głowy i pozbędą się ładowanych ciosów (jak kikouken Chun Li).
  • 0

#179 Shinigami Napisany 11 lutego 2008 - 19:01

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 403 Postów:

Zdania na temat systemu nie wypowiedzialem zadnego - z prostego powodu - jeszcze nic o nim nie wiadomo, mozna sie co najwyzej domyslac

I tu sie mylisz, bo wiadomo o nim calkiem sporo ;)
  • 0

#180 Sylvan Wielki Napisany 11 lutego 2008 - 19:03

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 630 Postów:
Tak, ale z takim podejściem , to 96% postów powinno do kosza pójść. Zresztą co kto ma do oprawy SF IV? Z tego co mi wiadomo, każdy miłośnik serii wręcz zachwyca sie grafika nowej odsłony. Ba, Ja tam nawet gram w SF III i wizualia przemawiają do mnie bardziej niż w niejednej grze na PC/CG.

To jest magia 2d. Z chęcią przywitał bym na CG takie FFT/FM/SF III/Castlevanie w 1080p ale w 2d. Inny musi mieć milion polygonów .

Więc jako gracz przez jakieś kilkanaście lat przyzwyczajony do takiej a nie innej oprawy w jednej z moich ulubionych serii , z wielkimi oczami (kawai) spogladam w strone oprawy bohatera tego tematu.

A system wiadoma sprawa, ktos spodziewa się run pod jakims buttonem .... No nie sądzę.
  • 0



Inne z tagami: