Skocz do zawartości

Zdjęcie

Street Fighter IV

Dimps Capcom PS4 PS3 XONE X360 iOS AND PC Arcade

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
714 odpowiedzi na ten temat

#121 Gość__* Napisany 04 stycznia 2008 - 10:10

Gość__*
  • Goście

Woroq, jeżeli wierzysz w tą serię bez Chun li to... a wierz sobie :lol: ona zawsze była na równi z Ryu i Kenem jeżeli chodzi o 'obecność obowiązkową'.

Cammy > Chun Li ;p

ja bym Rose chciał widzieć i cała ekipę ze Super Street Fighter II Turbo bo do nich mam najwięcej sentymentu (co zresztą chyba jakieś orginalne nie jest)
  • 0

#122 Aras Napisany 04 stycznia 2008 - 10:13

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
Dla mnie tak szczerze i Cammy i Chun li są za mało kawaii, jakiś odpowiednik Kasumi powinien się pojawić w serii :ninja:
  • 0

#123 Gość__* Napisany 04 stycznia 2008 - 10:16

Gość__*
  • Goście

Dla mnie tak szczerze i Cammy i Chun li są za mało kawaii, jakiś odpowiednik Kasumi powinien się pojawić w serii :ninja:

raczej kogoś w stylu Mai :ninja:
  • 0

#124 Shinigami Napisany 04 stycznia 2008 - 10:17

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Może Mai? :>
Dodany obrazek
  • 0

#125 Aras Napisany 04 stycznia 2008 - 10:22

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
nie no, to już jakiś chory mokry sen designerów xD jakaś młodsza-bardziej rozpustna wersja nowej Lary Croft :P
  • 0

#126 Gość__* Napisany 04 stycznia 2008 - 10:24

Gość__*
  • Goście
btw Chun Li jest kawaii jak sie chce:
Dodany obrazek
choć ja tam dalej wole Cammy :zakochany: a najbardziej to Vege (M.Bison w jap?) za jego wydepilowaną klatę i smukłe nóżki :ninja:
  • 0

#127 Shinigami Napisany 04 stycznia 2008 - 10:47

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

a najbardziej to Vege (M.Bison w jap?)

Balrog ;)

Obie mogą być kawaii :)
Dodany obrazek

Zresztą wpiszcie images.google.pl którekolwiek imię, to zobaczycie masę kawaii rysunków i zdjęć :lol: :oops:
  • 0

#128 Aras Napisany 04 stycznia 2008 - 10:51

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
ej, wy czaicie różnicę między kawaii a hentai? :ninja:
  • 0

#129 Gość__* Napisany 04 stycznia 2008 - 10:56

Gość__*
  • Goście

ej, wy czaicie różnicę między kawaii a hentai? :ninja:

o co ci biega? jaki hentai do razu? zobacz jakie ona ma głebokie oczka :ninjadance:
  • 0

#130 Kleksandra Napisany 04 stycznia 2008 - 11:00

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
I nie tylko oczka :lol:
Jak widzę co się ostatnio wyrabia z panienkami z serii bijatyk, to nie wiem czy mam się śmiać, czy płakać :ninja:
  • 0

#131 Gość__* Napisany 04 stycznia 2008 - 11:05

Gość__*
  • Goście

Jak widzę co się ostatnio wyrabia z panienkami z serii bijatyk, to nie wiem czy mam się śmiać, czy płakać :ninja:

kleksia to wina technologi kiedys to były trzy piksele na krzyż i wyobraźnia gracza a teraz to graficy mogą puścić wodze fantazji :tak:
  • 0

#132 Kleksandra Napisany 04 stycznia 2008 - 11:07

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
I nie tylko fantazji, potwierdza stereotyp programistów :ninja:
  • 0

#133 Shinigami Napisany 04 stycznia 2008 - 11:10

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Niech potwierdza, skoro się to wszystko sprawdza w życiu i chłopaki trzepią (ej, nie myśleć o tym, o czym myślicie) na tym kase. Poza tym Chun zawsze w SF była seksowa w troche inny sposób niż choćby Mai w KoF i FF ;)
  • 0

#134 Kleksandra Napisany 04 stycznia 2008 - 11:12

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
No jasne, ale choćby ostatni design panienek z SC IV... No proszę Cię, żal.jp po prostu. Wiesz, takie postacie kreowane dla nerdów onanistów przez nerdów onanistów o.O"
  • 0

#135 Shinigami Napisany 04 stycznia 2008 - 11:14

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Taa, zapewne nawet w DOA nie ma tak wyczesanej animacji piersi jaka będzie w SC4. Wierze w Namco, pewnie będą chcieli zadowolić chłopców na całym świecie i zrobią to lepiej niż w poprzednich częściach. Boże... boje się grać Ivy o_____O
  • 0

#136 Gość__* Napisany 04 stycznia 2008 - 11:14

Gość__*
  • Goście

No jasne, ale choćby ostatni design panienek z SC IV... No proszę Cię, żal.jp po prostu. Wiesz, takie postacie kreowane dla nerdów onanistów o.O"

target moja droga, target. wszak kto gra w bijatyki? (ale tak na serio serio a nie popykanie przez godzinkę dzienie)
  • 0

#137 Kleksandra Napisany 04 stycznia 2008 - 11:15

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
Taaaa, z takim biustem może się nie zmieścić na planszy albo udusić nim przeciwnika :lol:
No dobra, koniec OT ;)

EDIT: Shad, np. kiedyś ja :ninja:
  • 0

#138 Aras Napisany 04 stycznia 2008 - 11:20

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
Mr.Shadov, tylko kurka, ja się czuję tez targetem, jednak widzac te pomysły designerów to mnie strzela, bo zupełnie inaczje to wszytsko wygląda na artach (u japońców zwykle rewelka) a w grze to :bue:

co do Chun li, to mi chodziło bardziej o taką zmianę:
Dodany obrazek

ew. pojawienie się właśnie jakiejś nowej kobiety-symbolu serii, w tym ekhem 'klimacie'
  • 0

#139 MaxVarEmreis Napisany 04 stycznia 2008 - 12:21

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

btw Chun Li jest kawaii jak sie chce:
Obrazek
choć ja tam dalej wole Cammy :zakochany: a najbardziej to Vege (M.Bison w jap?) za jego wydepilowaną klatę i smukłe nóżki :ninja:

W Krakowie jest świetne graffiti tego rysunku :)
  • 0

#140 Shinigami Napisany 04 stycznia 2008 - 12:36

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

btw Chun Li jest kawaii jak sie chce:
Obrazek
choć ja tam dalej wole Cammy :zakochany: a najbardziej to Vege (M.Bison w jap?) za jego wydepilowaną klatę i smukłe nóżki :ninja:

W Krakowie jest świetne graffiti tego rysunku :)

Właśnie, wiedziałem, że skądś go znam! Dzięki za przypomnienie :) Z tego, co pamiętam, to tam chyba jest do pasa, rajt? Na pewno nie widać jej tych potarganych rajstop :hmmm:
  • 0

#141 MaxVarEmreis Napisany 04 stycznia 2008 - 12:49

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

btw Chun Li jest kawaii jak sie chce:
Obrazek
choć ja tam dalej wole Cammy :zakochany: a najbardziej to Vege (M.Bison w jap?) za jego wydepilowaną klatę i smukłe nóżki :ninja:

W Krakowie jest świetne graffiti tego rysunku :)

Właśnie, wiedziałem, że skądś go znam! Dzięki za przypomnienie :) Z tego, co pamiętam, to tam chyba jest do pasa, rajt? Na pewno nie widać jej tych potarganych rajstop :hmmm:

Nie, jedynie dekolt :)
Komuś wyszło to naprawde fajnie. Ilokroś tamtędy przechodze/przejezdzam ( a to niedaleko mojego miejsca pracy/nauki) nasycam oczy tym widokiem :]
  • 0

#142 MonsieurWoland Napisany 04 stycznia 2008 - 12:54

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Ciekawe tylko jak będzie z fabułą. Street Fighter Cartoon stupidity exhibiton nie napawa optymizmem xD
  • 0

#143 Shinigami Napisany 04 stycznia 2008 - 13:13

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
To na szczęście jest produkcja amerykańska :lol: Japoński Street Fighter II The Animated Movie jest ok względem fabuły i świetny jest chodzi o walki (w końcu jedna z nich została nawet kiedyś okrzyknięta najlepszą potyczką w anime), więc raczej nie ma co się bać. Choć ten serial, który wrzuciłeś zarządza :lol:
  • 0

#144 udziwniaczq Napisany 04 stycznia 2008 - 13:14

udziwniaczq

    Mokujin

  • Narybek
  • 40 Postów:
Shinian, mistrzowski filmik! I LOL'ED! XD

"Yes, yes, I killed your father. What is it with you women, anyway? I killed my father too and you don't hear me whining about it." :rotfl:
  • 0

#145 Sylvan Wielki Napisany 04 stycznia 2008 - 14:46

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 618 Postów:

Wiesz na pewno od swojego wymyslonego przyjaciela ktory mieszka w Japonii i jest glownym programista w Capcom

:zomg: Zabawny jesteś.

Woroq, jeżeli wierzysz w tą serię bez Chun li to... a wierz sobie :lol: ona zawsze była na równi z Ryu i Kenem jeżeli chodzi o 'obecność obowiązkową'.


Wystarczy na SF III popatrzeć oraz SFF , no i jeszcze dodajmy Gouka.

Ken, Ryu, Chun Li i Dhalsim to na razie jedyne postaci potwierdzone przez Capcom chciałbym przypomnieć

Czyli wracamy na stare śmieci dp SSF2T, można więc i Sagat'a oraz szponiastego balroga się spodziewać czy Vegi i jego "sajko kraszera" , choc i tak wolę Dudley niz M.Bison'a :foch:

ja bym Rose chciał widzieć i cała ekipę ze Super Street Fighter II Turbo bo do nich mam najwięcej sentymentu (co zresztą chyba jakieś orginalne nie jest)

Na Róże bym nie liczył ale na Carlosa tak.

a najbardziej to Vege (M.Bison w jap?) za jego wydepilowaną klatę i smukłe nóżki :ninja:

M.Bison-Balrog, Gouki-Akuma, Vega-M.Bison, Balrog-Vega :ninjadance:

ej, wy czaicie różnicę między kawaii a hentai?

W SF IV raczej nie będzie kawaii a juz na pewno hantai .

W Krakowie jest świetne graffiti tego rysunku

Dokładnie niedaleko Czarnowiejskiej - nieopodal AGH.
  • 0

#146 Shinigami Napisany 08 stycznia 2008 - 12:40

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Czwórka podobno będzie się rozgrywała pomiędzy drugą, a trzecią częścią. Tak przynajmniej piszą na 1up. Ech, kiedy Capcom nauczy się normalnie liczyć...
Macie, poczytajcie sobie ciekawe rzeczy ;) http://www.1up.com/d...ure?cId=3164488
  • 0

#147 Sylvan Wielki Napisany 08 stycznia 2008 - 15:36

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 618 Postów:
Będzie również tryb on line. Każdemu miłośnikowi serii polecam zakup odpowiedniego arcade sticka, ceny od 60 - 400zł aktualnie , więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie , tym bardziej iz dolne buttony w SA oraz d-pad od x360 raczej gry na padzie nie ułatwią.
  • 0

#148 Raikoh Napisany 09 stycznia 2008 - 18:30

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
http://games.ign.com...4/844430p1.html

Trochę o grze ,postaciach ( jest nowa- Crimson Viper ) ,systemie walk i parę innych rzeczy.
Będzie np. Zangief ,Dalshim, E- Honda. Wspomnienia wracają ...... :hejka:
  • 0

#149 Shinigami Napisany 09 stycznia 2008 - 19:16

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Bedzie wiekszosc kadry z dwojki i jakas lub jakies nowe panienki. Bylo juz o tym pod moim linkiem :P
  • 0

#150 Gość__* Napisany 11 stycznia 2008 - 17:37

Gość__*
  • Goście
Street Fighter IV - nowe screeny i trailer

http://www.ps3site.p... ... -i-trailer
  • 0



Inne z tagami: