Skocz do zawartości

Zdjęcie

The Conduit


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
167 odpowiedzi na ten temat

#61 lukaszSA Napisany 10 lipca 2008 - 10:06

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:
Wygląda bardzo ładnie, szczególnie w małym oknie odtwarzacza :) Tylko ciekawi mnie co z fabułą :hmmm:
  • 0

#62 gruby Napisany 10 lipca 2008 - 13:03

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Wygląda trochę jak Halo 2. :?
  • 0

#63 Ryan Napisany 10 lipca 2008 - 14:31

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

Wygląda trochę jak Halo 2. :?

Faktycznie, straszne. :D Wii potrzebuje kolejnych minigierek a nie kopii gry, która odniosła (zasłużenie czy też nie) sukces. ;)
  • 0

#64 Krill Napisany 11 lipca 2008 - 10:04

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Eeee tam żadne halo ;) Ja chcę żeby to wyglądało jak fajny, ładny i przede wszystkim dynamiczny klon Half-Life'a 2 który rzeczywiście pozwala rozwinąć Wii skrzydła dzięki jakże genialnemu, autorskiemu silnikowi Quantum3 o którym słyszał to już każdy i który tak sobie chwalą sami koderzy. High Voltage nie mogą tej gry spieprzyć pod względem technicznym (design to inna kwestia) bo wystawią się na pośmiewisko i będą wytykani :patyk: ...
  • 0

#65 Malutki Napisany 15 lipca 2008 - 08:43

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Porcja nowych screenów:
http://media.wii.ign...157/imgs_1.html
Podoba mi się w tej grze ponury klimat , pod względem technicznym nie jest źle.
  • 0

#66 Pious Napisany 15 lipca 2008 - 08:50

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Wygląda bardzo ładnie, ale design to na każdy screenie porażka. Metroida nie ma szans to przebić, zresztą nic chyba nie ma ;)
  • 0

#67 gruby Napisany 15 lipca 2008 - 09:02

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Gra będzie żenadna. Im wcześniej się z tą myślą oswoicie tym lepiej. :)
  • 0

#68 Pious Napisany 15 lipca 2008 - 09:06

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Jasne, to widać po zdjęciach. Jedyny jej plus to grafa, reszta ssie.
  • 0

#69 Malutki Napisany 15 lipca 2008 - 09:09

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Metroid to inna liga. Ja liczę na cichy hit od High Voltage :) .

Gra będzie żenadna. Im wcześniej się z tą myślą oswoicie tym lepiej.

Gruby wypluj te słowa :P .
  • 0

#70 gruby Napisany 15 lipca 2008 - 09:15

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:

Metroid to inna liga. Ja liczę na cichy hit od High Voltage :) .

Gra będzie żenadna. Im wcześniej się z tą myślą oswoicie tym lepiej.

Gruby wypluj te słowa :P .



http://en.wikipedia....oltage_Software

Myślisz, że są w stanie dostarczyć hit? Albo chociaż bardzo dobrą grę? Bo ja nie :)
  • 0

#71 Malutki Napisany 15 lipca 2008 - 09:25

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:

http://en.wikipedia.org/wiki/High_Voltage_Software

Myślisz, że są w stanie dostarczyć hit? Albo chociaż bardzo dobrą grę? Bo ja nie

W tej liście z Wikipedii znajdowały się również dobre gry , wiec kto wie jak się losy potoczą Conduit’a :hmmm: .Hit być może nie , ale dobre rzemiosło jak najbardziej :^^: (bynajmniej na to liczę ).
  • 0

#72 Kaxi Napisany 15 lipca 2008 - 11:58

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Poziom Geista - ot, co będzie.
  • 0

#73 Malutki Napisany 15 lipca 2008 - 23:10

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Coś na pocieszenie
Trailer:
http://www.gametrail...ayer/36424.html
  • 0

#74 ogqozo Napisany 15 lipca 2008 - 23:22

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:
Nędznie to wygląda. Znudziłoby mi się chyba po 5 minutach, zależy jak się steruje wiilotem.
  • 0

#75 Krill Napisany 16 lipca 2008 - 16:51

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Dla zaintrygowanych zamieszczam link do drugiej części filmiku:

http://www.gametrail...ayer/36548.html

Wygląda to może nie porywająco, ale na pewno solidnie. Podoba mi się bardzo dobra oprawa graficzna jak na FPP na Wii.
  • 0

#76 torq314 Napisany 16 lipca 2008 - 20:03

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 494 Postów:
bieda. te wysokie budynki ukrywają to, co ewidentne było już w demach technologicznych - ten silnik nie radzi sobie z otwartymi przestrzeniami.
  • 0

#77 Ryan Napisany 16 lipca 2008 - 21:11

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
To nie wina silnika tylko konsoli. Jeśli nie można wycisnąć większego dystansu dorysowywania, należy tak budować lokacje, żeby nie było "prześwitów" zbyt odległych. IMO to dobra decyzja.
  • 0

#78 torq314 Napisany 16 lipca 2008 - 22:03

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 494 Postów:
nie. moim zdaniem pomyłką jest próba budowania czegoś takiego na Wii.

od tego rodzaju gier, głupich, ale ładnych, jest xkloc.
  • 0

#79 Pious Napisany 16 lipca 2008 - 22:16

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
A czemu, niech na Wii też coś ładnego będzie. A ta gra wygląda bardzo dobrze, design oczywiście ssie. Ale jednak przy takich mega killerach jak Wii Music ta gra to niemal Metroid.
  • 0

#80 Ryan Napisany 16 lipca 2008 - 22:22

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Fakt, po ostatnim E3 Wii stało się domem gier głupich i brzydkich. My bad.
  • 0

#81 Pious Napisany 16 lipca 2008 - 22:45

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Po tym E3, ta gra z zapowiadającej się na 7 ry stanie się mega hitem na Wii jeśli chodzi o wykonanie.
  • 0

#82 lukaszSA Napisany 17 lipca 2008 - 12:18

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:
Conduit zaoferuje onine do 16 graczy z voice chatem :)
  • 0

#83 Voo Napisany 17 lipca 2008 - 16:47

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:

od tego rodzaju gier, głupich, ale ładnych, jest xkloc.


Nie no, bez takich konsolowych szowinizmów! Każda konsola jest od gier wszelkich a akurat xbox ma ich najbardziej różnorodną ofertę. Zresztą co to znaczy "głupia" albo "mądra" gra?

Jaki by ten Conduit cienki lub przeciętny nie był to jest jednak potrzebny, żeby urozmaicić ofertę na Wii. Każda platforma ma gry słabe, przeciętne i dobre. Pytanie tylko czy na jakielkolwiek innej platformie The Conduit, w sumie z góry pewnie planowany jako średniak ze średnim budzetem, wzbudziłby jakiekolwiek emocje? Nie ma sensu dorabiać tej grze ideologi i oczekiwać drugiego Halo czy HL bo potem będzie rozczarowanie. Z drugiej strony nie ma co od razu wysyłać gry do piachu. Trzeba się cieszyć, że jakaś nowa ekipa tworzy na Wii i wcale nie tworzy symulatora czesania kucyka wiilotem. Może ich następny tytuł będzie juz z wyzszej półki? Może The Conduit kupiony za pół ceny na aukcji okaze się fajną opcją?
  • 0

#84 ogqozo Napisany 18 lipca 2008 - 14:07

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:
http://wii.ign.com/a...1/891710p1.html

Chyba jednak nie jest tak źle. Relacja IGN-u napawa optymizmem, że to udana gra. Autor relacji od razu zaznacza, że gra bije Red Steel na głowę w kwestii sterowania, pełen wypas. Żeby jeszcze dorównała mu w kwestii artystycznej, to będzie bardzo fajne strzelanie wiilotem do ekranu. Ciekawe, czy uda im się zrobić multi takie, jak zapowiadają.
  • 0

#85 lukaszSA Napisany 18 lipca 2008 - 15:27

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:
Ja tam jestem dobrej myśli. Szykuje się dobry shoterek no i tryb online :)
  • 0

#86 torq314 Napisany 18 lipca 2008 - 19:32

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 494 Postów:

Nie no, bez takich konsolowych szowinizmów! Każda konsola jest od gier wszelkich a akurat xbox ma ich najbardziej różnorodną ofertę. Zresztą co to znaczy "głupia" albo "mądra" gra?


nie o to mi chodziło, nie chodzi o xkloca, tylko o Conduit. na xkloca jest oczywiście dużo fajnych gier.

chodzi mi o to, ze jak ktoś robi grę tak słabą koncepcyjnie, a tak słabo wygląda Conduit, to mógłby chociaż zrobić ją na czymś w hd, a nie na Wii. byłoby w tej grze przynajmniej COŚ fajnego.

Pytanie tylko czy na jakielkolwiek innej platformie The Conduit, w sumie z góry pewnie planowany jako średniak ze średnim budzetem, wzbudziłby jakiekolwiek emocje? Nie ma sensu dorabiać tej grze ideologi i oczekiwać drugiego Halo czy HL bo potem będzie rozczarowanie.


otóż to. wygląda to po prostu cienko. taki "technologiczny prequel" do innych gier o podobnej tematyce. tak jak ktoś zauważył, zdaje się Pious, Metroid wygląda o niebo lepiej od strony designu, bo jest przynajmniej oryginalny. a tu? od takich miejscówek, w których obcy wyłażą oknami i spadają z dachów budynków, jest chyba nie tylko mi, niedobrze.

czy tylko mi wygląda to jak pierwszy level ze starego dobrego djuka?
  • 0

#87 ogqozo Napisany 18 lipca 2008 - 22:27

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:

chodzi mi o to, ze jak ktoś robi grę tak słabą koncepcyjnie, a tak słabo wygląda Conduit, to mógłby chociaż zrobić ją na czymś w hd, a nie na Wii. byłoby w tej grze przynajmniej COŚ fajnego.


Wiesz. Pytanie, czy dla kogoś możliwość celowania bronią poprzez ruchy ręki, a nie kciuka po gałce, jest jakąś zaletą. Jeśli tak, to samo w sobie wydanie dobrze działającej i znośnej pod względem zawartości strzelaniny jest fajne. Bo będzie można sobie wiilotem postrzelać. Jak pierwszy raz odkryto wiilota, to FPS-y z jego użyciem chyba najczęściej się powtarzały w marzeniach zainteresowanych graczy. Być może coś z tego zostało i komuś sprawi ta gra frajdę. Z relacji IGN-u wynika, że zła nie jest.
  • 0

#88 gruby Napisany 21 lipca 2008 - 13:28

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Magazyn Edge wybrał Conduit jedną z najciekawiej zapowiadających się gier E3 :shock: Nie wierzę.
  • 0

#89 ogqozo Napisany 21 lipca 2008 - 21:33

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:
A co w tym dziwnego? Potencjał jest, a a "Edge" z reguły zwraca uwagę bardziej na pomysł, niż na sequele hitów. Większość świeżych gier została tam wyróżniona. W uzasadnieniu jest napisane, że The Conduit zwraca uwagę nieco z braku laku.
  • 0

#90 ACZ Napisany 02 września 2008 - 09:50

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:
The Conduit będzie wykorzystywał Wii Motion Plus.
http://news.vgchartz...ews.php?id=1820
  • 0