Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co ostatnio skończyłem/skończyłam?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
10461 odpowiedzi na ten temat

#8941 Tawotnica Napisany 04 listopada 2019 - 11:38

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:
zarzuć sobie LM1 na 3DSa zanim wjedziesz w dwójkę. Jak świeżo przeszedłeś na GCN to ci zajmie 4-5h. Warto, bo to imponujący na 3DSie port.
  • 0

#8942 Tynio Napisany 04 listopada 2019 - 14:32

Tynio

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 416 Postów:

zarzuć sobie LM1 na 3DSa zanim wjedziesz w dwójkę. Jak świeżo przeszedłeś na GCN to ci zajmie 4-5h. Warto, bo to imponujący na 3DSie port.

 

No własnie nie mam LM1 na 3DS-e za mam w planie zakup. 


  • 0

#8943 Kazuo Napisany 05 listopada 2019 - 01:23

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

MediEvil  - lekkie zaskoczenie, więcej tutaj

http://nikogoforum.p...-6#entry1973789


  • 0

#8944 oranje Napisany 09 listopada 2019 - 22:45

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 115 Postów:
Modern warfare. Po recenzjach oczekiwałem lepszej kampanii. Ani fabuła nie porywa, ani nie ma misji zapadających w pamięć. Na plus końcówka z ekipą CoD 4 i w sumie zapowiedzią rebootu najlepszego CoDa.
  • 0

#8945 drAKul Napisany 21 listopada 2019 - 11:53

drAKul

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 1 904 Postów:
River City Ransom - shit ale ogien gierunia. Jedna z najlepszych bijatyk ever. Dzis sie swietnie przy niej bawilem, 30 lat temu bym bil poklony. Kiedys 9 dzis 7+
Double Dragon - a tu meh. Walki sa nudne i meczace, do tego gra jest bezwgledna i trudna. Nie spodobala mi sie dzis i nie spodobalaby mi sie w czasach 8-bitowych. Kiedys 6 dzis 4
Double Dragon II - Gierka lepsza pod kadym wzgledem od pierwszej czesci, obijaie mord rzadzi sie konkretnymi zasadami i jet przyjemne, ale to co jej obniza ocene to sekcje zrecznosciowe w ostatnich planszach z insta deathem. Ciezko sie skacze precyzyjnie gdy trzeba wciskac 2 przyciski naraz, do tego postac czasami przelatuje przez miejsce ladowania. Bonus points za NESowe cutscenki, do ktorych mam slabosc. Kiedys 8- dzis 6.
Mark of the ninja - bardzo dobry indor. Skradankowa czesc bawi, plansze sa duze i pozwalaja od czasu do czasu na alternatywne sciezki i jest duzo mozliwosci i opcji kombinowania przechodzenia poszczegolnych etapow. Do tego przeciwnicy sie upgraduja, co wymusza inwencje ze strony gracza, ale w sposob naturalny sprawiajacy frajde. Mozna naprawde sie poczuc jak nindza. Na plus plyniutka i dobrze animowana grafika. Mimo, iz nie jest to IMHO top indykowy, to to i tak jest swietnie. Mocna 8.
Civ 6 z dodatkami - szczerze to ledwo odczulem roznice miedzy vanilla, a wersja z dodatkami. To nadal fajna gierka, ale do poziomu Civ 5 z wszytkimi dodatkami nie ma startu. 8-
  • 1

#8946 Marbel Napisany 24 listopada 2019 - 15:33

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Trochę ostatnio ukończyłem tytułów a nawet czasu nie ma by napisać.
W skrócie:
1/ Wiedźmin 3 KiW - tym samym zakończyłem chyba najważniejszą grę w swojej growej karierze. W sumie od pierwszego uruchomienia przewijała się u mnie przez 2 lata. Podstawkę z przerwami na inne mięcho chyba grałem z rok do listopada 2018. Potem na wiosnę Serca z Kamienia a od lata do poprzedniego miesiąca KiW. Nie masterowałem, 80% grania to główne wątki. Nieraz trochę żałowałem jednak przygoda jaką mi dane było przeżyć była niesamowita. W dodatku w swojskim klimacie, którego nikt poza CDP Red nie mógłby oddać lepiej. Może nie była to najlepsza gra w moim życiu, bo generalnie rpg to nie moja bajka, ale takie actionRPG już strawiłem... I dobrze bo lepszego wczucia w fabułę i klimat nie doświadczę chyba na tej generacji. No chyba że w Cyberpunk ale nie wiem czy nie przekombinują w stronę rpg za bardzo.
Chyba każdy już grał więc nie ma co się dalej rozwodzić. 9.5/10.
PS. Czy mi się wydaje czy miał być quest z gadającą Płotką (dubbingowaną przej Manna)?
2/ Gears 5 - najlepsze Gearsy... W coopie. Samotnie tej gry jako jedynej w serii nie przechodziłem. Na minus imo otwarte tereny i łodkolotnia. Denerwowały mnie te momenty, a imo nie wynosiły nic. Generalnie pakowanie otwartych światów do typowych tpp-gier akcji mnie wkurza. Vide God of War - przez to gry są kilka godzin dłuższe bo się człowiek gubi w tych terenach. Ja lubię liniowe historię, gdybym wolał inne to więcej w rpgi bym grał - patrz punkt 1/. Aha i właśnie wkurza mnie niemiłosiernie wciskanie wszedzie rozbudowywania statystyk - postaci, broni, ekwipunku. K.wa kiedyś to się dostało po prostu nowy sprzęt by urozmaicić rozgrywkę. Jakieś punkty się zbiera tylko - znowu sztucznie wydłużając czy urozmaicając rozgrywkę. Oprócz GoWa takie głupoty w TR jeszcze ostatnio. Poza tym gra mięsista, zabawy po uszy, praktycznie ciągła akcja (poza łódką-w której chyba nie było elementów by kompan gry strzelał). 8/10
3/ Detroit Become Human - z gier Cage'a grałem tylko w Fahrenheita i demo Beyonda. Detroit mnie przyciągał od dawna tematyką scifi, która bardzo lubię - szczególnie w filmach, ale i grach. I szczerze gra na mnie wywarła mega wrażenie. Przede wszystkim historią, wizualiami (dobrze mieć Pro - choć w takim GoW nie widzę za bardzo zmian), a przede wszystkim realnym wpływem na przebieg historii, co czuć niemal na każdym kroku. Dla mnie przy kontakcie z nową grą ważny jest początek, na ile przytrzyma mnie przy padzie - często wstępy są miałkie i trudne, a tu scena z Connorem (z dema) rozbudza nadzieje. W wielu momentach zastanawiałem się co by było gdyby... wybrać inną opcję albo nie/udało mi się wygrać QTE. Zamierzam jeszcze wrócić do gry by odpalić ją gdzieś pod koniec gdzie mogłem wybrać inaczej. Czasem wybory nie są jednoznaczne a konsekwencje bywają... Hm.. Komplikujące dalszą fabułę. Takie wybory są w relacji Connora i Hanka.
Generalnie jestem zachwycony. Niektórzy mówią że to samograj - dużo jest tu oglądania ale wybory przyrównałbym do przygodówki, aczkolwiek jest to gra jedyna w swoim rodzaju. 9/10 z plusem!
4/ Unravel Two - gra do coopa. Niby jest jakaś fabuła w tle jest, ale w tej grze to bez sensu. To po prostu zręcznościowa gra platformowa z elementami zagadek. Chyba stosunkowo krótka a po przejściu 7 rozdziałów = plansz, mozna uzyskać dostęp do Challengy, które są już dość wymagające. Bez szału - jedynkę odpuściłem w dwójce coop trochę daje więcej funu. Choć można grać w pojedynkę. 7/10

Teraz coś nowego przede mną :)
  • 3

#8947 Stan Napisany 24 listopada 2019 - 15:40

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Jak można się w GoW zgubić? :olo: 


  • 0

#8948 Marbel Napisany 24 listopada 2019 - 16:27

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:

Jak można się w GoW zgubić? :olo:

Zdarzyło się ale generalnie mnie w GoW wkurza mapka rodem z GTA, teraz tu, potem tam a nastepnie nadzad...

PS. Zapomniałem że i Gearsach5 już pisałem :ups:
  • 0

#8949 Tawotnica Napisany 25 listopada 2019 - 20:38

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:


Story (i post-game story) w Pokemon Sword. Szybko poszło i ogólnie pacing tej części mi się podobał, ale z Poków z ery 3D chyba najmniej ciekawa częśc. XY robiło, bo ciuszki i paryż i pierwsza część w 3D. SM nazmieniało trochę areny, co też mi się podobało. Sword/Shield? Taki miszmasz jednego z drugim, gdzie tą otwartą wild area olałem jak tylko mogłem z niej wyjść.

Poewoluuję i połapię jeszcze trochę i atakuję jakiegoś następnego RPGa ;)
  • 0

#8950 lukaszSA Napisany 25 listopada 2019 - 22:18

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:
Paryż najgorsza część X/Y
  • 0

#8951 Hellmans Napisany 25 listopada 2019 - 23:14

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

To dziwne uczucie kiedy czytasz że marbel skończył jakąś gierkę i to jeszcze rpga

 

comment_FrXwjPQEgH52m9daZnuD8fJxzVhpu4zt


  • 8

#8952 Kazuo Napisany 25 listopada 2019 - 23:46

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

*
POPULARNY POST!

VkeZwKP.jpg


  • 10

#8953 Marbel Napisany 26 listopada 2019 - 06:17

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Ha! Kolejny będzie Mass Effect Andromeda albo Cyberpunk. Do zobaczenia w 2022 ;)
  • 0

#8954 oranje Napisany 26 listopada 2019 - 20:46

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 115 Postów:
Przegapiłeś questa z Płotką?
  • 0

#8955 Marbel Napisany 30 listopada 2019 - 06:09

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:

Przegapiłeś questa z Płotką?

O ktoś mi odpisał... Tak niestety :(
Da radę nadrobić jeszcze po końcu gry?
  • 0

#8956 Danteusz Napisany 30 listopada 2019 - 07:34

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
To jest sidequest, wczytaj sejwa w którym możesz chodzić po mapie świata i go zrób, warto.
  • 0

#8957 krak2610 Napisany 30 listopada 2019 - 14:08

krak2610

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 549 Postów:

To jest sidequest, wczytaj sejwa w którym możesz chodzić po mapie świata i go zrób, warto.

A jak go się dostaje?
  • 0

#8958 Danteusz Napisany 30 listopada 2019 - 14:32

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Nie pamiętam
  • 0

#8959 Stan Napisany 01 grudnia 2019 - 16:24

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Star Wars The Fallen Order i bardzo mi się podobało, może wieczorem coś napiszę w temacie. 


  • 0

#8960 cwany-lis Napisany 02 grudnia 2019 - 12:44

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 569 Postów:

MODERN WARFARE - kampanię ukończyłem dwa razy, pyknę jeszcze trzeci raz i starczy - w skrócie - mam sporo zastrzeżeń ale grało się przyjemnie. Strzelanie jest syte, bardzo głośnie, mocne a wszelkie wybuchy i detonacje realistyczne - chcę więcej takich strzelanek, może tylko bez tego filmowego zadęcia. Mniej wstawek filmowych, więcej samej gry - jak w klasycznym CoD II czy 4 chociażby.  


  • 0

#8961 Spuczan Napisany 02 grudnia 2019 - 14:42

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 056 Postów:
7.23 czy 7.22 bo ciężko wywnioskować z tekstu? :dad:

Ten post był edytowany przez Spuczan dnia: 02 grudnia 2019 - 14:46

  • 0

#8962 BeSOS Napisany 02 grudnia 2019 - 19:49

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Death Stranding. 9.
  • 0

#8963 Tawotnica Napisany 09 grudnia 2019 - 22:53

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:

The Alliance Alive HD:

 

k7k2y.jpg

 

http://nikogoforum.p...alliance-alive/

 

Niespodziewanie dobra gierka. 


  • 0

#8964 Mateo Napisany 16 grudnia 2019 - 20:41

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 123 Postów:
Wiedźmin 3 (Switch) - właśnie skończyłem to wielkie dzieło. Cóż mogę napisać? Urzekająca opowieść, wspaniały świat i fantastyczna przygoda. Zadziwiające jest to, że ta gra wyszła na Switcha. Może i w docku gra prezentuję się jak kupa, ale przenośnie nie było aż tak źle, zwłaszcza że gierka utrzymuje stałe klatki animacji. Ja bawiłem się naprawdę przednio. Wiedźmin ruleZ!
Spoiler

  • 1

#8965 drAKul Napisany 18 grudnia 2019 - 16:25

drAKul

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 1 904 Postów:
Krótko:
Abzu - liczyłem na więcej - daleko tej grze do Journey - to taka gorsza wersja, ocenę i wrażenia ratuje końcówka i zabawa z rekinem - 7,5
Dead Cells - spoko indyczek, aczkolwiek spodziewałem się kompletnie czegoś innego - mrocznego i poważnego klimatu oraz trudności rodem z Darks Souls - gra dziwnie dla mnie łączy makabrę i mrok z żartami i mrugnięciami oka - do tego część przeciwników ma żenująco denny lub festyniarski design. Natomiast sama rozgrywka jest miodna, a stwory mają różnorodny styl atakowania zachęcający do kombinowania. Summa Summarum mogę ją polecić, aczkolwiek jak ograło się Rogue Legacy to dużo nowego tu IMHO nie ma. 8
Super Mario Maker 2 - więcej plansz z 2D mario zawsze na propsie. Plusik za wątek z odbudową zamka i nie traktowanie single playera po macoszemu, aczkolwiek poziom plansz dla jednego gracza z SMM na 3DSa był IMHO wyższy i ocierał się czasem o geniusz. Tu jest tylko bardzo dobrze. 8-
  • 0

#8966 burnstein Napisany 18 grudnia 2019 - 17:36

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:

Dead Cells? Nieporównywalnie trudniejsze od Soulsów, ale pewnie nie bawiłeś się na większej liczbie cellów.


  • 1

#8967 Dixi Napisany 28 grudnia 2019 - 09:55

Dixi

    Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

  • Forumowicze
  • 4 196 Postów:

Skończyłem Zeldę: Breath of the Wild. Licznik w konsoli zatrzymał się gdzieś chyba na 115 godzinach. Jak na moje warunki to już trochę za dużo, bo pod koniec zacząłem odczuwać znużenie. W każdym razie cała mapa odkryta, shrine'y zrobione prawie wszystkie (wiem o jednym nieodwiedzonym, bo miałem jedno aktywne zadanie w logu). Teraz czas przegryźć czymś mniejszym i krótszym ;)


  • 0

#8968 Hellmans Napisany 28 grudnia 2019 - 23:16

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

Taak, ten tego, no słaba część, nie polecam.

 

6dYzZEk.jpg

AlNFprv.jpg

 

7Dn2Nlg.jpg


Ten post był edytowany przez Hellmans dnia: 29 grudnia 2019 - 18:52

  • 6

#8969 cwany-lis Napisany 01 stycznia 2020 - 14:22

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 569 Postów:

no dam plusa, ale mnie zażyłeś dosyć mocno, Dziki Gon masowałem na 140 h przez 3 miesiące i czułem się jak as :olo: 


  • 0

#8970 filip Napisany 01 stycznia 2020 - 15:05

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:
Hellmans chory pojeb, szacun

Wymaksowany lapras, a ja myslalem, ze on jest tylko do plywania w silverze :uff:

Ten post był edytowany przez filip dnia: 01 stycznia 2020 - 15:06

  • 0