Skocz do zawartości

Zdjęcie

The Last Story


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
188 odpowiedzi na ten temat

#121 mic Napisany 28 stycznia 2011 - 16:46

mic

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 069 Postów:
Powialo optymizmem :klaszcze:
  • 0

#122 Kaxi Napisany 28 stycznia 2011 - 16:49

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Jak rzadko w tym dziale :P
  • 0

#123 mic Napisany 28 stycznia 2011 - 17:00

mic

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 069 Postów:
Bo to Polska wiec optymistow wierzacych w Nintendo wielu to nie ma chyba przesadnie ;)
  • 0

#124 Kaxi Napisany 28 stycznia 2011 - 22:14

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Jako, że Japonia już gra, na GAFie pojawiły się pierwsze opinie. Przeważają pozytywy, ale ten jeden komentarz brzmi wyjątkowo super:

So ok, some impressions.

I dunno if it's because the gooch has been in America too long or what, but you can really tell this is a JRPG made from someone on the outside looking in. Little things like, instead of the game starting out with cutscene after cutscene, it starts you off right in the middle of a dungeon. Imagine that! Letting the gamer play the damn game!

Other things like having the PC's talk to each other all the time during dungeons instead of burying them in optional skits (Hey Tales I'm lookin' at you) really help flesh out the characters and make playing the game more fun, not to mention it makes battles much more dynamic.

You can tell a lot of love was put in to this game. Every encounter was hand crafted and is unique. No random battles (so far) and no hearing the same 10 or so attack call-outs over and over. Every battle has a different strategy. Love it!

My favorite encounter so far had me and Quark sitting outside this room where a guy and his gang of thieves were hanging out. Quark says to me, "Elza you stay here, we'll go around and attack from the other side. Don't move till I give the sign" So I stay there and wait. Then, I hear Quark go "Ok get ready to attack in 3... 2... GO!" and I see him bust through the other side as I'm running in through my side, we sandwich the enemies and take em out. It was so cool. The whole dungeon (The raid on this thief's hangout) really felt more than just an RPG dungeon and more like we were really in there with a purpose. Something you just don't get in RPGs.

Anywho, it's late so forgive me if my impressions are all over the place. To me the game is really something special. Nintendo has to be localizing this. They HAVE to be.



Brzmi bardzo... nowocześnie i zachodnio.
  • 0

#125 BeSOS Napisany 28 stycznia 2011 - 22:22

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
O, zupełnie jak z Fatal Frame 4 :twisted:
  • 0

#126 mic Napisany 29 stycznia 2011 - 07:55

mic

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 069 Postów:
MUSZA to przetlumaczyc i wydac poza KKW !
  • 0

#127 Raikoh Napisany 10 lutego 2011 - 23:00

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Troszkę o soundtracku pana Uematsu (:oops:) i artworku Kimihiko Fujisaki.

http://www.andriasan...ory_soundtrack/
  • 0

#128 Malutki Napisany 30 maja 2011 - 08:40

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Kolejna plotka: Last Story doczeka się lokalizacji w Europie .

Our James McWhirter from over at the 3DS Tribe has some juicy gossip for us straight from the London MCM. Upon questioning the Nintendo representatives there this weekend, James was able to learn that we can expect to see The Last Story (Wii) released in Europe! It’s nice to see them decide to bring it here.

http://jrpgtribe.com/news/a-change-of-heart-from-nintendo-the-last-story-is-coming-to-europe/
  • 0

#129 Kaxi Napisany 21 czerwca 2011 - 10:09

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
http://www.neogaf.co...ad.php?t=434652

Jest to line-up niepotwierdzony, ale wygląda na to, że będziemy mogli dopisać The Last Story do naszej mapy ostatnich dni Wii ;)
  • 0

#130 gruby Napisany 21 czerwca 2011 - 12:53

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
I fajnie. Nie jestem fanem jrpg, ale Last Story wygląda interesująco.
  • 0

#131 ogqozo Napisany 23 czerwca 2011 - 20:16

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:
Konsola Nintendo tradycyjnie dostanie dwa najlepsze jRPG-i generacji, które nikogo w Polsce nie obejdą. W przypadku GC były to Skies of Arcadia i Tales of Symphonia. Szkoda, że tym razem nastąpi to w momencie, w którym nawet samo N ma już wywalone na swój stary sprzęt.
  • 0

#132 Malutki Napisany 26 czerwca 2011 - 09:17

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Czas otworzyć szampana ,Last Story trafi na stary kontynent !!!
Nintendo of France once again confirms The Last Story for Europe

"Xenoblade will arrive after the holidays on Wii, like The Last Story in 2012."

http://www.gonintendo.com/viewstory.php?id=161788
Co prawda jeszcze długa droga przed nami ,ale zapowiada się cudowne pożegnanie z Wii. Poproszę jeszcze o składankę Fatal Frame i Pandoras Tower :klaszcze:
  • 0

#133 Kaxi Napisany 11 listopada 2011 - 23:38

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
http://microsite.nin...ex.php?loc=enGB

Nintendo is getting serious jeśli chodzi o premiery Last Story i Pandory na początku 2012.
  • 0

#134 GrzesiekMB Napisany 12 listopada 2011 - 00:05

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
too late
  • 0

#135 Kaxi Napisany 08 grudnia 2011 - 13:48

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
http://www.eurogamer....date-announced

The Last Story launches in Europe on 24th February 2012, Nintendo has announced.The Wii-exclusive role-playing game is the work of Hironobu Sakaguchi, the creator of the Final Fantasy series, and his Mistwalker development studio. It features a lengthy single-player campaign as well as online multiplayer options, including deathmatch, team deathmatch and co-op. You can play against or alongside up to five other players from across Europe using your customised character from the single-player game.


Może jestem ostatni, ale wciąż mnie ta gra interesuje. Chociaż ciężko będzie przebić Xenoblade, w które z początku nie wierzyłem.
  • 0

#136 Malutki Napisany 30 grudnia 2011 - 10:35

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:

http://www.eurogamer....date-announced



Może jestem ostatni, ale wciąż mnie ta gra interesuje. Chociaż ciężko będzie przebić Xenoblade, w które z początku nie wierzyłem.


Nie jesteś sam Kaxi. Ja również czekam na tą grę z wypiekami na twarzy :zakochany: .
Europe - The Last Story to get British voice acting

Coming from the recent issue of Nintendo Gamer...

"Its a game with great characters, an exceptional translation, and the same wonderfull british voice acting that made Xenoblade`s motley band of adventures so enjoyable to listen to."

http://gonintendo.com/?mode=viewstory&id=169197
  • 0

#137 Tawotnica Napisany 13 stycznia 2012 - 15:44

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:
http://www.gonintend...story&id=169832

limitka będzie - OST i Mini Artbook

Dodany obrazek
  • 0

#138 Michalson Napisany 13 stycznia 2012 - 17:30

Michalson

    Blanka

  • Narybek
  • 179 Postów:
śliczne pudło. marzę!
  • 0

#139 Kaxi Napisany 17 stycznia 2012 - 09:53

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
http://www.gonintend...story&id=170199

Staro-nowy zwiastun.
  • 0

#140 Malutki Napisany 07 lutego 2012 - 11:19

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Characters Trailer

  • 0

#141 gruby Napisany 07 lutego 2012 - 12:17

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Kręci mnie stylistyka Last Story. Może być fachowa gierka, mam ostatnio olbrzymią chętkę na nią i Xenoblade, co jest dość dziwne zważywszy, że jrpg omijam zazwyczaj szerokim łukiem.
  • 0

#142 Pious Napisany 07 lutego 2012 - 13:23

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Ja biorę w premierze, ale czekam na możliwość zamówienia limitki. Jeśli jest tak dobra jak Xeno i oby dużo mniejsza to jestem niebie.
  • 0

#143 gruby Napisany 07 lutego 2012 - 13:43

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Niestety, z tego co czytałem do Xeno jej daleko. Ale zdecydowanie bardziej podchodzi mi styl LS.
  • 0

#144 Kaxi Napisany 08 lutego 2012 - 20:18

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Dodany obrazek
Ładna fotka steelbooka.
  • 0

#145 BeSOS Napisany 08 lutego 2012 - 22:33

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Styl jest fajny i wyglada calkiem przyjemnie jak na wii ale z tego co czytalem wyszedl z tego sztampowy nieco jrpg niczym sie nie wyrozniajacy....ale na bezrybiu...:cf:
  • 0

#146 Kaxi Napisany 08 lutego 2012 - 23:31

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Hmm, z tego co czytałem to rzeczywiście gra nie jest nowym FFVII, ale sztampowa? Może czytałeś o fabule, która podobno rzeczywiście nie wychodzi poza szablon, ale rozgrywkowo to na pewno nie sztampa. W końcu to action-rpg, z cover systemem, strejfowaniem (podczas strzelania z kuszy), rozwalającym się otoczeniem, z multi na 6 osób (kooperacyjne załatwianie bossów podobno jest mega) oraz trwający 20 a nie 200 godzin. Wszystko o TLS można powiedzieć, ale że sztampa?
  • 0

#147 xell Napisany 09 lutego 2012 - 00:14

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:

Hmm, z tego co czytałem to rzeczywiście gra nie jest nowym FFVII, ale sztampowa?

Mówisz to tak, jakby FF7 nie było do bólu sztampowe.
  • 0

#148 me&myself Napisany 09 lutego 2012 - 10:12

me&myself

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 518 Postów:

Niestety, z tego co czytałem do Xeno jej daleko. Ale zdecydowanie bardziej podchodzi mi styl LS.


Mam tak samo. Jak kiedyś tam cena spadnie poniżej stówki to pewnie sprawdzę. Choć z drugiej strony znając życie pewnie sprzeda się tego w Europie jakieś 50k i dostać tę gierkę w rozsądnej cenie to będzie tak jak dostać Concera na N64 w PALu w 2012 roku...
  • 0

#149 ogqozo Napisany 09 lutego 2012 - 23:44

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:
"Edge" dał 8, czyli gra jest zajebongo. Napisali: "[pod wieloma względami] Last Story nie mogło być bardziej odległe od tradycyjego jRPG" oraz "to chyba bardziej "growy" jRPG od każdego, w którego grałeś do tej pory". No faktycznie brzmi sztampowo. Innych opinii autorstwa kogoś mającego pojęcie o grach na razie nie widziałem.
  • 0

#150 Michalson Napisany 24 lutego 2012 - 00:40

Michalson

    Blanka

  • Narybek
  • 179 Postów:
i co Mordeczki, ktoś już?
  • 0