Skocz do zawartości

God of War


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
552 odpowiedzi na ten temat

#151 Scorpio Napisany 15 czerwca 2005 - 18:46

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

NIE. God of War otworzył przed sobą przyszłość nie reklamą, nie marketingiem, lecz tylko i wyłącznie wspaniałą grywalnością, muzyką, grafiką, fabułą.


O ile się nie mylę, tak samo oceniany był Otogi :| Tylko, że on pojawił się z nienacka, a na DMC3 czekali fani od dawna, a i na God of War także dużo osób zacierało rączki od dłuuższego czasu (pamiętam posty jak i teksty w N+ że od E3 sprzed roku nie można było się doczekać). Nie mówię, że GoW jest kiepski i nie grywalny, bo jest bardzo dobry. Byle o nim nie zapomnieć.
  • 0

#152 marioo Napisany 15 czerwca 2005 - 18:52

marioo

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 699 Postów:
Nie zapomną ;) BTW: Scorpio masz jakies gierki na wymiane? z chęcią oddam DMC3 stan idealny... włozyłem do konsoli moze z 10 razy :/
  • 0

#153 Gość__* Napisany 22 czerwca 2005 - 09:10

Gość__*
  • Goście
God of War to dobra alternatywa do DMC3, gra ma inny klimat ale to samo co Devil, czyli sieka że szok 8) Ja mam GoW i DMC3 i gram w obie ale bardziej wolę Devila bo ma swój styl, ale GoW ma ładniejszą grafę i jest ciekawsze (klimat). Teraz to czekam na BLACK, no i na X360 i PS3.
  • 0

#154 Gość__* Napisany 23 czerwca 2005 - 13:51

Gość__*
  • Goście

NIE. God of War otworzył przed sobą przyszłość nie reklamą, nie marketingiem, lecz tylko i wyłącznie wspaniałą grywalnością, muzyką, grafiką, fabułą.


O ile się nie mylę, tak samo oceniany był Otogi :| Tylko, że on pojawił się z nienacka, a na DMC3 czekali fani od dawna, a i na God of War także dużo osób zacierało rączki od dłuuższego czasu (pamiętam posty jak i teksty w N+ że od E3 sprzed roku nie można było się doczekać). Nie mówię, że GoW jest kiepski i nie grywalny, bo jest bardzo dobry. Byle o nim nie zapomnieć.


Otogi oceniany byl znacznie gorzej niz GoW (polecam gamerankings.com). Zreszta ta gra to nieco inna bajka - byl to tytul oryginalny ze wzgledu na rozgrywke, trudny i nieco ciezki w odbiorze (klimat tej pozycji niejednego znajomego od niej odstraszyl), stad tez jego popularnosc nie byla tak duza na jaka zaslugiwal ten tytul. To jeden z tych specyficznych tytulów, które jednym bardzo sie podobaja, a innym nie podobaja sie wcale. GoW jest bardziej mainstreamowy, latwiejszy ale jednoczesnie dopracowany w kazdym calu. To po prostu hit przez duze "H", czego o Otogi jednoznacznie powiedziec sie nie dalo.

Mnie osobiscie GoW ciekawi o wiele bardziej niz DMC 3 głownie ze wzgledu na to, ze jest to nowa gra. Nowy bohater, który absolutnie bardziej pasuje do slashera niz taki Dante (za która to postacia specjalnie nie przepadam), nowe pomysly i rozwiazania (mini gry), cala otoczka i klimat. Szkoda ze jeszcze musze czekac dwa tygodnie aby zagrac w ten tytul :twisted:
  • 0

#155 Gość__* Napisany 27 czerwca 2005 - 10:16

Gość__*
  • Goście
Co prawda nie przeszedłem jeszcze GoW, a w DMC3 grałem zaledwie godzinę (nie wiem dlaczego, ale dużo bardziej wciągnęła mnie pierwsza część), ale uważam, że GoW to gra rewelacyjna i jeśli mamy porównywać, to wypada on dużo lepiej na tle DMC3. Nie wspominając o klimacie i grafice (btw, świątynia na plecach olbrzyma to coś pięknego ;D), w GoWie nie ma aż takiej siepy jak w DMC3.

A tak pozatym, to witam ponownie. :-)
  • 0

#156 Gość__* Napisany 27 czerwca 2005 - 22:07

Gość__*
  • Goście
Mam problem : jestem w Challenge of athlas ( chyba, tam gdzie sie dostaje nowy mieczyk ) no i zdobyłem jedną 'wkąłdke', włożyłem w drzwi, i co mam dalje robić ? confused.gif
  • 0

#157 Kurzy Napisany 27 czerwca 2005 - 22:32

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 973 Postów:
Jeśli chodzi o "Puszki pandory" to masz jakby "stolik" w drugiej części komnaty...

Stojąc przy tajemnym przejsciu musisz go kopnąć(stolik) i szybko przeslizgnąć sie gdy ściana się bedzie odwracała.

Chyba o to chodziło :wink: :wink:

Ja jestem troszkę dalej :P
  • 0

#158 Pawlik Napisany 27 czerwca 2005 - 23:22

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Gram dopiero od 4 godzin, ale gra masakruje :mrgreen: . Znow nie czuje kciukow. Znaczy ze gra dobra :mrgreen: . Jak pogram wiecej to sie rozpisze, albo i nie :P
  • 0

#159 Gość__* Napisany 01 lipca 2005 - 21:27

Gość__*
  • Goście
mam taki problem jestem w miejscu gdzie wyrocznia wisi na linie za chiny nie wiem jak się do niej dostać kombinuje z tymi posągami ale nic z tego.
PLISSS niech ktoś pomoże.
  • 0

#160 Kurzy Napisany 01 lipca 2005 - 21:34

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 973 Postów:
jeden posąg na dół, drugiego spychasz na tego pierwszego i później jush domyślisz się
  • 0

#161 Gość__* Napisany 03 lipca 2005 - 09:24

Gość__*
  • Goście
Jak dla mnie GOW nie sprawdza się jako DMC killer. Dlaczego ? DMC 3 skończyłem 2 razy i za niedługo idę 3 a GOW...ani razu. Znudził mnie. Po prostu.
  • 0

#162 Gość__* Napisany 03 lipca 2005 - 11:37

Gość__*
  • Goście
Nie pojdziesz 3 razy bo ja mam Twojego DMC 3 :mrgreen:
Nie wiesz czemu GoW jest lepszy? To Ci powiem- bo jest nasz- europejski 8)
Np: ja się bardzo utorzsamiam z Kratosem. Normalnie oni ta postać wzorowali na mnie
8)
A Dante? Jakiś geyowaty blondynek o manierach osmiolatka. Normalnie koszmar :roll:
PS: Co nie zmienia faktu, że DMC3 i tak ubustwiam. Poprostu bliżej mi do GoW ze wzgledu na podobieństwo mojego ego do głównego bohatera :mrgreen:
  • 0

#163 Pawlik Napisany 03 lipca 2005 - 15:53

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Eh, nie czytałem całego tematu, przyznaje sie. Ale czy Wy tez zauwazyliscie, ze gra ma tendencje do wieszania sie i przycinania filmikow, zaznaczam ze gram na orginale a konsola nie była przerabiana. Z tego co zuwarzyłem na innych forach, to nie tylko ja mam podobne problemy.
Do czego to dobchodzi, boje sie włozyc gre do konsoli aby mi laserek nie padł :?
  • 0

#164 raf Napisany 03 lipca 2005 - 16:48

raf

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 875 Postów:
God of War jest niewątpliwie zachwycający.Ale taki DMC3 mechaniką rozgrywki i poziomem trudności wywołuje pot na twarzy, a takich emocji nigdy się nie zapomina. Grałem na wersji NTSC i przyznam się szczerze, że przeszedłem Devila 3 na najniższym poziomie trudności. Na normalu(przeszedłem 3 misje) pogram za jakieś pół roku i napewno się nie zawiodę. Jeśli wcześniej nie roz%&*#@ padów o ścianę.
  • 0

#165 Gość__* Napisany 03 lipca 2005 - 18:09

Gość__*
  • Goście
Mi GoW przyciął sie podczas gry dwa razy. Było to juz na klifach (kto wie, ten zrozumie 8)
I nie dokońca było to przyciecie, a loading podczas zmiany kamery. Dodam- loadowalo mi sie dobre 10 min i to za kazdym razem w tym samym miejscu. Nie potrafie tego wytlumaczyc :roll:
Jeśli ktoś ma ten sam problem to niech poprostu cierpliwie czeka 8)
  • 0

#166 Yoori Napisany 04 lipca 2005 - 14:51

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:
Mi też się tak działo, dokładnie w tym samym miejscu, to jest podobno moment w którym laser przechodzi na drugą warstwe płyty, prawdopodobnie każdy tak ma, tylko niektórym się to dogra szybko innym dłużej(w moim przypadku były to 2 góra 3 minuty)

SPOILER Mi jeszcze przycinało podczas tego filmiku po którym, Kratos miał bronić swojej żony przed klonami KONIEC
  • 0

#167 Gość__* Napisany 04 lipca 2005 - 17:37

Gość__*
  • Goście

Nie pojdziesz 3 razy bo ja mam Twojego DMC 3 :mrgreen:
Nie wiesz czemu GoW jest lepszy? To Ci powiem- bo jest nasz- europejski 8)
Np: ja się bardzo utorzsamiam z Kratosem. Normalnie oni ta postać wzorowali na mnie
8)
A Dante? Jakiś geyowaty blondynek o manierach osmiolatka. Normalnie koszmar :roll:
PS: Co nie zmienia faktu, że DMC3 i tak ubustwiam. Poprostu bliżej mi do GoW ze wzgledu na podobieństwo mojego ego do głównego bohatera :mrgreen:



Zagraj w jedynkę.

A DMC 3 mam na HDD :twisted:
  • 0

#168 Gość__* Napisany 04 lipca 2005 - 20:19

Gość__*
  • Goście
A masz jedynke?
Jutro bede koło Ciebie to mi dasz :mrgreen:
Wracając do tematu- GoW narazie rządzi i tyle. Nie jest to odkrywcze, dlatego nie bedee tu wiecej pisał puki ktoś ciekawie nie rozwinie tematu 8)
No chyba, że Devil_2k5 napisze, że mi nie da 8)
  • 0

#169 Gość__* Napisany 09 lipca 2005 - 09:44

Gość__*
  • Goście
Ludzie, wlasnie taki patent "przyciecia" wyskakuje u mnie podczas wspinania sie do swiatyni Pandory. Po wejsciu po "you know who" pojawia sie motyw z ptaszystkiem, obok ktorego mozna zasejwowac gre. Kiedy staram sie to zrobic na ekranie pojawia sie jedynie "Czy chcesz zapisac" a pozniej znak Omega. I koniec, znak Omega sie swieci i tak... kilka minut. Podobnie sprawa ma sie po wejsciu na most kierujacy nas do swiatyni Pandory - przechodze po nim (myslac, ze moze pozniej bede mogl przyciorac i zapamiateac juz w swiatyni) i... pojawia sie napis LOADING i ak... kolejne kilka minut! Co zrobic? Poczekac 10-15 minut czy jak? Bo do tej pory z nerw szybko wylaczalem konsole...
  • 0

#170 Gość__* Napisany 09 lipca 2005 - 10:13

Gość__*
  • Goście
Poczekaj, ale nie dłużej niż 20 min 8) Laser podczas wszytywania tego jakoś dziwnie "szura" i nie przemęczał bym go zbytnio.
Powinno zaskoczyc po okolo 7.
Tak swoją drogą- pirat czy orginal?
Mozesz mówic, nikt Cie nie zje.
  • 0

#171 Danteusz Napisany 09 lipca 2005 - 10:26

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Haro0prawdopodobnie masz wersję która zacina się tam i nic nie da się z tym zrobić.
  • 0

#172 Gość__* Napisany 09 lipca 2005 - 10:29

Gość__*
  • Goście
No pirat pirat :). Nigdy wczesniej nie spotkalem sie z czyms takim w tej grze. Wszystkie do tej pory pieknie gralo i bylo OK. Muzyka sie nie zacinala, filmiki rowniez nie. Dopiero w tym momencie. Dodam rowniez, ze gre (na tej samej plycie) przeszedl moj kumpel... Dziwne wiec, zeby szpil zrypal sie wlasnie dopiero po wlozeniu do mojej konsoli :) wina lasera jak nic, teraz jedynie kwestia sprawdzenia ile czasu potrzeba na wgranie ;)
  • 0

#173 Danteusz Napisany 09 lipca 2005 - 10:39

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Idź do kumpla ze swoim savem i przejdź kawałek dalej.
PS. Mam ten sam problem ;(
  • 0

#174 Gość__* Napisany 09 lipca 2005 - 10:43

Gość__*
  • Goście
Gademyt :?
No trudno, jesli czekanie nic nie da, to niestety bede musial tak zrobic ;/
  • 0

#175 Gość__* Napisany 09 lipca 2005 - 17:29

Gość__*
  • Goście
Ależ czekanie da!
Przynajmniej w moim wypadku dało. Pisałem o tym momencie wcześniej, więc nie bede sie powtarzal. W kazdym razie czekałem z 10 min i zaskoczylo. Tez mialem napis loading... itd. Spróbuj poczekać.
  • 0

#176 Gość__* Napisany 09 lipca 2005 - 20:43

Gość__*
  • Goście
Czekalem 40 minut i nic. Zobacze, wpadnie do mnie kumpel z inna wersja gry, wtedy zobaczymy o co moze chodzic.
  • 0

#177 Gość__* Napisany 09 lipca 2005 - 20:54

Gość__*
  • Goście
ILE CZEKAŁEŚ??!!
Jestem pełen podziwu :) Ja bym predzej zjadł własna ręke niż wytrzymał te zgrzyty dochodzące z mojej czarnulki...
Jak jescze zyje to pozdrów ją ode mnie 8)
  • 0

#178 Gość__* Napisany 09 lipca 2005 - 21:16

Gość__*
  • Goście
NIe bylo zgrzytow wlasnie... Cos tam chrzakala, ale cichutko ;) A podczas czekania chodzilem se po chacie, cwiczylem, rysowalem, na spacer wyszedlem ;)
  • 0

#179 rikku100 Napisany 11 lipca 2005 - 22:47

rikku100

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 789 Postów:
Co do pytania postawionego w temacie to: NIE NIE I NIE. GoW to super gierka, ale z DMC to się może jedynie zrównać poziomem. Zresztą obie opisują zupełnia inne historię (chociaż te nawiązania do mitologii w DMC3...) mi akurat podobają się obie ale nie każdy musi tak mieć. Obie są świetne... dla mnie jednak subiektywnie DMC jest o niebo lepszy, obiektywnie prezentują podobny poziom ( porównuję DMC3 w God'em a nie 1 czy 2).
  • 0

#180 marioo Napisany 11 lipca 2005 - 23:57

marioo

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 699 Postów:

Czekalem 40 minut i nic. Zobacze, wpadnie do mnie kumpel z inna wersja gry, wtedy zobaczymy o co moze chodzic.


Hehehe...mój kumpel ma to samo. Dziwna ta sprawa z tą grą. 70% sie wiesza w danym momencie...Czyzby wszyscy grali w tę samą wersje gry(kopii) ? ;)
  • 0