Skocz do zawartości

Zdjęcie

Donkey Kong Country Returns


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
233 odpowiedzi na ten temat

#61 Godot Napisany 10 listopada 2010 - 10:38

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:

A co jest jeszcze wartego w tym "najlepszym" roku? Ja więcej niż 3 gry nie naliczę.


Super Mario Galaxy 2, Donkey Kong Country Returns, Tatsunoko vs. Capcom, Sin and Punishment: Star Successor, Monster Hunter Tri, No More Heroes 2: Desperate Struggle, GoldenEye 007, NBA Jam, Red Steel 2, Metroid: Other M, Silent Hill: Shattered Memories.

Dla ciekawości policzę gry Nintendo. Hm... 3. No to może dlatego nie naliczyłeś więcej niż 3?
  • 0

#62 GrzesiekMB Napisany 10 listopada 2010 - 11:22

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
jeszcze bym dodal sonic colours.
  • 0

#63 Malutki Napisany 10 listopada 2010 - 14:32

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:

jeszcze bym dodal sonic colours.

Skoro już wyliczamy świetne gry z bieżącego roku to na liście nie może zabraknąć Call of Duty Black Ops, Rune Factory, Pes...Sorry za offtopa :P
  • 0

#64 cybercotlet Napisany 10 listopada 2010 - 14:56

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 603 Postów:

jeszcze bym dodal sonic colours.

To chyba nie widziałeś recenzji na GT.
  • 0

#65 Kaxi Napisany 10 listopada 2010 - 15:12

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Jedna recenzja vs. wszystkie inne?
Poza tym podobno były dwie wersje review, jedna wcześniejsza ze zwalonym sterowaniem - czytałem gdzieś na GAFie chyba.
  • 0

#66 GrzesiekMB Napisany 10 listopada 2010 - 16:13

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
goldeneye tez dostalo podobna ocene (chyba 6.5), wiec radze sie posilkowac roznymi opiniami.
  • 0

#67 Texz Napisany 10 listopada 2010 - 16:15

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
GoldenEye 6.5? Pojebało ich?
  • 0

#68 GrzesiekMB Napisany 10 listopada 2010 - 20:34

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
na gameinformerze i naturalnie mowa o wersji wii :)
  • 0

#69 Pious Napisany 11 listopada 2010 - 15:24

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

Dla ciekawości policzę gry Nintendo. Hm... 3. No to może dlatego nie naliczyłeś więcej niż 3?

Jak zawsze śmieszne ;)

Na gonintendo jest 8 minut fimiku. Zlepek gameplayów, gra wgląda świetnie. Będzie chyba najlepszy platformer "2D" na Wii.
  • 0

#70 ramzes64 Napisany 12 listopada 2010 - 08:13

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:
może nie wiecie, ale na GameTrailers jest już Preview


obejzalem i powiem, że gra jest lepsza niz na trailerach! Na wspomnianych zwiastunach ciagle coś sie dzieje, dynamika, ciagły bieg bez ustanku.... można pomyslec ze gra jest szybka. A tu widac spokojnie ze mozna powolutku sobie przemiezac landy.
  • 0

#71 Krill Napisany 12 listopada 2010 - 10:12

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
W kategorii platformerów nie_do_końca 2D nowy Donkey Kong po prostu rządzi i dzieli! Kapitalnie to wygląda! Kto by się spodziewał, że panowie z Retro zgotują małpiszonom taki Return :mrgreen: :klaszcze:
  • 0

#72 torq314 Napisany 12 listopada 2010 - 19:37

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 493 Postów:
niewiarygodne jak z trailera na trailer ta gra ma coraz więcej do pokazania. coś czuję, że wezmę w dniu premiery.
  • 0

#73 fingus Napisany 12 listopada 2010 - 22:41

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Osom. Im więcej filmików, tym mniej wątpliwości. Chcę! :skacze:
  • 0

#74 Pious Napisany 13 listopada 2010 - 11:06

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Obłędnie to wygląda! Grafika jest świetna, ale gejmplej to czysta rewelacja. Biorę w dniu premiery.
  • 0

#75 ogqozo Napisany 18 listopada 2010 - 01:30

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:
Recenzja w Nintendo Power średnio entuzjastyczna (jak na skalę oczekiwań). 8,5/10. Parę uwag z recenzji:

- "Jedyną wadą gry jest to, że czekaliśmy na nią 14 lat"

- Gra jest dużo trudniejsza, niż New Super Mario Bros. Wii. Donkey Kong rusza się wolniej i ma większą bezwładność. Sterowanie nie jest idealne. Co-op czyni grę jeszcze trudniejszą, niż w singlu.

- Bossowie są fajni, ale widzieliśmy już w platformówkach lepszych.
  • 0

#76 Kaxi Napisany 19 listopada 2010 - 20:55

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Recenzje:

IGN - http://uk.wii.ign.co.../1135734p1.html

Eurogamer - http://www.eurogamer...s-review?page=2 (nie da się jej czytać, ale ocena wysoka :P )
  • 0

#77 ogqozo Napisany 20 listopada 2010 - 01:11

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:
W tej chwili najgorszą ocenę dał GamesRadar - 8/10 ("ogromna ilość niesprawiedliwych śmierci, machanie męczy, walki z bossami są powtarzalne"). Najlepszą chyba Destructoid. "Co czyni DKCR tak wspaniałym? Wszystko. Design poziomów jest niezrównany, jeden z lepszych jakie widziałem. Plansze są niesamowicie dopracowane i co chwila jest moment "wow". Jest trudno, ale zawsze sprawiedliwie. Płynny, bezbłędny gameplay". I tak dalej...

Wszyscy zwracają uwagę, że jest bardzo trudno. Nie wiem, czy to dobrze. Jako że nie mam Wii, gram sobie ostatnio w DKC2. Przeskok z Little Big Planet jest... dość bolesny. Może nie ma żadnych naprawdę chorych fragmentów, ale przejście całej planszy jest czasami naprawdę trudne, zwłaszcza jak się chce zbierać sekrety. Raz nie wymierzysz skoku, nie żyjesz. Chcesz złapać balonik, z pośpiechu wpadasz na aligatora, nie żyjesz. Stoisz na lodzie, ślizgasz się, z lewej strony pszczoła, z prawej pszczoła, raz coś źle wciśniesz, nie żyjesz. Pływasz pod wodą, rybka podpływa, nie masz jak uciec, nie żyjesz. Koszmar. Chyba Kirby bardziej się nadaje dla normalnych ludzi.
  • 0

#78 Kaxi Napisany 20 listopada 2010 - 07:37

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
To my zdziadzieliśmy przez te lata. Jako 10-latek przechodziłem DKC Land 2 na Game Boya, a teraz pewnie będę się frustrował okrutnie <_< Ale to dobrze, trochę wyzwania nie zaszkodzi :mrgreen:
  • 1

#79 Godot Napisany 20 listopada 2010 - 08:29

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
No i super, Kirby jest dla wszystkich, Donkey Kong dla hardcorowców. W tym roku Nintendo rozpieszcza swoich fanów, trzeba im to przyznac ^_^
  • 0

#80 Eldarion Napisany 20 listopada 2010 - 09:39

Eldarion

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 116 Postów:

W tej chwili najgorszą ocenę dał GamesRadar - 8/10

Edge zaszalał i dał 7/10 ponoc
ale olać ich Retro to geniusze :P
  • 0

#81 torq314 Napisany 20 listopada 2010 - 11:44

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 493 Postów:

Raz nie wymierzysz skoku, nie żyjesz. Chcesz złapać balonik, z pośpiechu wpadasz na aligatora, nie żyjesz. Stoisz na lodzie, ślizgasz się, z lewej strony pszczoła, z prawej pszczoła, raz coś źle wciśniesz, nie żyjesz. Pływasz pod wodą, rybka podpływa, nie masz jak uciec, nie żyjesz. Koszmar. Chyba Kirby bardziej się nadaje dla normalnych ludzi.


regularnie katuję z dzieciakami donkey kongi na emu i większość plansz przechodzę z przymrużonymi oczami. zapewniam więc że to kwestia wprawy, do tego stopnia że po złapaniu "feelingu", dowolną planszę przechodzi się bez większych trudności.

pamiętam np. tę pierwszą jazdę wagonikiem w jedynce. ile się kiedyś nakląłem a teraz dziwne jest jeśli się choć raz w coś zderzę, zwykle przechodzę "na czysto". albo level w trójce, w ktorym płynie za nami głodne rybsko, ktore jeśli się zbyt zgłodzi, to gryzie nasze małpy. początkowo frustruje, po paru próbach, kiedy ogarnie się bezwładność sterowania - czysta przyjemność.

dlatego na wersję na Wii nastawiam się, po ostatnich trailerach, tylko i wyłącznie pozytywnie, a informacje że to "hardcore" odczytuję jako "normalny poziom trudności dla weterana poprzednich części".
  • 0

#82 GrzesiekMB Napisany 20 listopada 2010 - 12:52

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
na GT tez 9, co potwierdza tylko jak wypasna produkcja jest DKCR
  • 0

#83 Texz Napisany 20 listopada 2010 - 13:54

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

To my zdziadzieliśmy przez te lata. Jako 10-latek przechodziłem DKC Land 2 na Game Boya, a teraz pewnie będę się frustrował okrutnie <_< Ale to dobrze, trochę wyzwania nie zaszkodzi :mrgreen:

12 lat i DKL 3 na GB :)
Gdybym wiedział gdzie jest teraz mój kart z grą. I jeszcze jedno, to jedyna gra na GB którą wycalakowałem.
  • 0

#84 GrzesiekMB Napisany 20 listopada 2010 - 14:15

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
najlepsze oldskulowe DK byly naturalnie na SNESA. Country i Diddy's Kong Quest urywaly glowe z d*pa!!!!111


edit -koksiorz licze na obszerna recke w nowym numerze
  • 0

#85 Pious Napisany 20 listopada 2010 - 14:26

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

regularnie katuję z dzieciakami donkey kongi na emu i większość plansz przechodzę z przymrużonymi oczami. zapewniam więc że to kwestia wprawy, do tego stopnia że po złapaniu "feelingu", dowolną planszę przechodzi się bez większych trudności.

pamiętam np. tę pierwszą jazdę wagonikiem w jedynce. ile się kiedyś nakląłem a teraz dziwne jest jeśli się choć raz w coś zderzę, zwykle przechodzę "na czysto". albo level w trójce, w ktorym płynie za nami głodne rybsko, ktore jeśli się zbyt zgłodzi, to gryzie nasze małpy. początkowo frustruje, po paru próbach, kiedy ogarnie się bezwładność sterowania - czysta przyjemność.

dlatego na wersję na Wii nastawiam się, po ostatnich trailerach, tylko i wyłącznie pozytywnie, a informacje że to "hardcore" odczytuję jako "normalny poziom trudności dla weterana poprzednich części".

Wszystko prawda. Sam jak ściągnąłem DKC 1 2 i 3 na VC początkowo myślałem, że tego nie przejdę. Co plansza to większy hardcore, ale im więcej się w to gra tym prościej. Nastawiam się, że DKCR prezentuje podobny poziom trudności co SNESowe wersje, więc w sam raz.
  • 0

#86 Kaxi Napisany 20 listopada 2010 - 15:27

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
GrzesiekMB: niestety euro premiera dopiero na początku grudnia więc są spore szanse, że się nie wyrobię :(


edit: bardzo fajna recka GT. fragment ze statkami piracki :shock:
  • 0

#87 ogqozo Napisany 20 listopada 2010 - 16:17

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:

informacje że to "hardcore" odczytuję jako "normalny poziom trudności dla weterana poprzednich części".

Podobno jest trudniej, niż kiedykolwiek. Taką opinię przeczytałem np. o wagonikach. Przy czym akurat wagoniki były dla mnie łatwe, przechodziłem je zawsze bratu. Nienawidziłem podwodnych leveli, zresztą podobnie jak w chyba każdej grze, która powstała po trzecim Super Mario Bros.
  • 0

#88 torq314 Napisany 20 listopada 2010 - 16:27

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 493 Postów:

Nienawidziłem podwodnych leveli, zresztą podobnie jak w chyba każdej grze, która powstała po trzecim Super Mario Bros.


absolutna zgoda jeśli chodzi o Mario - tam podwodne levele przyprawiały mnie o nerwowe skurcze. natomiast w DKC to jest do opanowania.
  • 0

#89 BeSOS Napisany 22 listopada 2010 - 22:01

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Recka na gt otworzyla mni nieco oczy na ten tytul, wyglata do cholernie grywalnie i ladnie, kd razu przypomniaj mi sie rewelacyjny jungle beat :klaszcze:
  • 0

#90 Pious Napisany 22 listopada 2010 - 22:08

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Będzie lepiej, w JB brakuje tego czegoś. Nie wiem czy chodzi o brak fabuły, czy co, ale JB pomimo swojej zajebistości w czymś niedomagał.
  • 0