Skocz do zawartości

Zdjęcie

Shadows Of The Damned

Grasshopper Manufacture EA PS3 X360

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
378 odpowiedzi na ten temat

#61 Shinigami Napisany 15 września 2010 - 15:59

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
No właśnie pewnie jak założysz okulary do 3D, to będzie się dobrze grało.
  • 0

#62 Kaxi Napisany 15 września 2010 - 16:05

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
A jak mam Xboxa? :(
  • 0

#63 Krill Napisany 15 września 2010 - 16:57

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Co za paskudny łomot w tym trailerze, moje głośniczki o mało nie pozdychały <_< .

Byłem ciekaw tej gry. Pierwsze wrażenie- zabijanie demonów czy tam potworów to nic nowego. Dobrze przynajmniej, że heros nie jest zje**ny jak w DmC. Ale gdzie pierdyknięcie, na Boga? Przecież to miała być wielka, niesamowita i w ogóle wstrząsająca gra Sudy i Mikamiego, a wygląda jak klon Residenta... Zonk.
  • 0

#64 Kradziej Napisany 15 września 2010 - 18:50

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Jakieżto jest żałosne, aż oczy bolą mnie od tego trailera. Zero stylu, zero smaku, zero czegokolwiek. Urywki gejmpleju - totalnie RE4, ale MOŻNA CHODZIĆ. ŁAŁ. Do tego wszystko jest maksymalnie cheesy, tandetnie to wygląda... no bez kierwacz jaj:
"MAJ NEJM IZ GARZIJA
AJ EM E DIMON HANTER
MY RAF
IZ
JOR
HEL"
Co to w ogóle jest?
  • 0

#65 kafei Napisany 15 września 2010 - 20:47

kafei

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 403 Postów:

"MAJ NEJM IZ GARZIJA
AJ EM E DIMON HANTER
MY RAF
IZ
JOR
HEL"

To samo chciałem właśnie napisać. Nie mogę przestać się brechtać z tego voice-actingu. Demon hunter z zespołem downa. Sama gra wygląda oczywiście padacznie.
  • 0

#66 Nyjacz Napisany 15 września 2010 - 21:02

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:
Końcówka trailera zasysa, ale gameplay z trailera mi się bardzo podoba. No, może nie gameplay, który jest tylko spoko. Fajna otoczka, fajny klimat, fajny setting.
  • 0

#67 kafei Napisany 15 września 2010 - 23:14

kafei

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 403 Postów:



Dodany obrazek
  • 0

#68 Raikoh Napisany 16 września 2010 - 06:22

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Poległem, zostałem zmiażdżony. Myślałem kilka dni temu sobie- tylko, żeby mi z Harakiri nie zrobili Kill Billa. Wykrakałem, bo przeczucie się sprawdziło. Tyle, że zamiast Kill Billa dostanę Od zmierzchu do świtu. Podoba mi się to chociaż liczyłem na coś przyziemnego, chorego, strasznego. Jednak to wszystko wina Sudy- który wpadł na taki pomysł gry, a Mikami i Yamaoka pomogli zwieńczyć mu jego dzieło. I tak kupię :cf:
  • 0

#69 Giboonm Napisany 16 września 2010 - 07:20

Giboonm

    Pikachu

  • Narybek
  • 86 Postów:
E tam wina sudy, zrobili co chcieli, a raczej to co się w ich założeniach sprzeda... Ja tego syfu raczej na pewno nie kupię, chyba że coś pierdolnie jak grom z jasnego nieba. ;)
  • 0

#70 ACZ Napisany 16 września 2010 - 12:06

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
Czemu syfu? Stoją za projektem tacy ludzie, że wątpię aby wyszła z tego gra poniżej 8/10.
  • 0

#71 Giboonm Napisany 16 września 2010 - 12:15

Giboonm

    Pikachu

  • Narybek
  • 86 Postów:
Ale przecież takich gier jest od cholery, a ja liczyłem na coś innego, na coś czego jeszcze nie było,a przynajmniej częściowo... W tym projekcie tego nie widzę. Może i za mało wiemy, ale moim zdaniem ta gra nie wybije się wyżej niż tytuły takie jak Gears Of War czy Resident Evil 5. A imo te trzy nazwiska zobowiązują do zrobienia czegoś nadzwyczajnego. Niestety na to się nie zapowiada, dlatego jestem zawiedziony.
  • 0

#72 Raikoh Napisany 18 września 2010 - 05:22

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Przeanalizowałem jeszcze raz na chłodno. Gdybym dostał taką grę od innych twórców to cieszył bym mordkę jak dziecko- od trzech panów odpowiedzialnych za tą grę chciałem dostać horror jak za dawnych lat. Horrory w starym stylu (stare RE) chyba umierają- na pewno ledwo dyszą, ale to nie wina producentów gier tylko graczy. Przecież jeśli takie gry się nie sprzedają w wystarczających ilościach to nikt nie będzie robił takich produkcji charytatywnie.
Mnie się trailer podoba. Nawet Garcia to świetna postać (tylko ten akcent ..), a jego tatuaże na szyi robią wrażenie. Trailer iście w stylu Itagakiego- takie mam odczucie, ale to tak poza tematem. Czekam i biorę.
  • 0

#73 BeSOS Napisany 18 września 2010 - 09:38

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Z drugiej strony - skąd producenci maja wiedzieć, czy horrory z krwi i kości się nie sprzedają w dzisiejszych czasach skoro ich praktycznie wcale ni robią? Moim zdaniem co jakiś czas wraca moda na dane gry, może ktos by sie wreszcie o tym przekonał...Horror jako gatunek filmowy jest jednym z najpopularniejszych przeciez...
  • 0

#74 Raikoh Napisany 18 września 2010 - 17:24

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Gracze kochają akcję- zdecydowana większość graczy. Opieram swoje spostrzeżenie po sprzedaży ostatnich części Silent Hill, które to nie były wysokie, a przecież ta seria to numer jeden konsolowych horrorów- takich prawdziwych, gdzie czasami trzeba pomyśleć i gdzie aby poczuć moc i klimat trzeba duża czytać- czy to znalezionych notatek czy czegoś w tym stylu. Nawet RE przeistoczyli w głupi shooter.
  • 0

#75 Raikoh Napisany 22 września 2010 - 20:12

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Wywiad w EDGE z Suda 51 na temat Shadow of Damned.

http://www.next-gen....i-suda?page=0,0

Postać wzorowana na B.Del Torro. Ważne jest to, że Suda mówi o grze jako psychologicznym trilerze, więc nie będzie to typowa gra akcji z jakimi mamy najczęściej do czynienia. Reszty dowiecie się czytając wywiad.
  • 0

#76 burnstein Napisany 22 września 2010 - 21:17

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:

Wywiad w EDGE z Suda 51 na temat Shadow of Damned.

http://www.next-gen....suda?page=0%2C0

Postać wzorowana na B.Del Torro. Ważne jest to, że Suda mówi o grze jako psychologicznym trailerze, więc nie będzie to typowa gra akcji z jakimi mamy najczęściej do czynienia. Reszty dowiecie się czytając wywiad.


Co za czasy, że już zamiast gier na płytach trailery sprzedają <_<
  • 0

#77 Raikoh Napisany 22 września 2010 - 21:32

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Błąd drukarski i literówka :^^:
  • 0

#78 Ryan Napisany 24 września 2010 - 15:01

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Wywiad z Sudą:


Najważniejsze rzeczy:
- dreszczowiec psychologiczny
- bohater idzie do piekła w pogoni za swoją ukochaną
- nie walczy z zombie a z demonami
- demony są oczywiście twardsze niż zombie i są bardziej złe
- tytuł wymawia się "Shadows of the DAMNED! Damned! Damned. damned..." (z echem na końcu)
- lato 2011: 360 i PS3
  • 0

#79 Raikoh Napisany 24 września 2010 - 19:33

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
No i szafa gra, chociaż wywiad dla EDGE pozwolił mi odetchnąć to teraz jestem całkowicie podekscytowany. Must Have tak jak Project Dark i to dwa najbardziej wyczekiwane przeze mnie tytuły.
Główny bohater jest świetny, design kopie zadek. Będzie moc. Powtarzam- cudownie, że będzie to psychologiczny dreszczowiec, a nie tylko zwykła gra akcji.
  • 0

#80 Shinigami Napisany 29 października 2010 - 23:17

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Nowy, nic nie pokazujący zwiastun:

  • 0

#81 Zwyrol Napisany 29 października 2010 - 23:21

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:
Transformacja broni jak w Vanquish. :) A gameplayu to tam jest sekunda, kiedy gość oddaje jeden strzał. :]
  • 0

#82 Raikoh Napisany 30 października 2010 - 00:44

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Gra zniszczy klimatem i gameplayem. Będzie hit.
  • 0

#83 Nyjacz Napisany 30 października 2010 - 13:44

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:
Mi się kojarzy z Constantine na PS2 - całkiem podobny setting. Fajny, piekielny klimat.
  • 0

#84 Raikoh Napisany 30 października 2010 - 20:28

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Tylko, że obie gry mają jedną wielką różnice i to już teraz można powiedzieć- Constantine to był crap, SotD to będzie hit. Te porównanie jest obraźliwe.
  • 0

#85 Nyjacz Napisany 30 października 2010 - 22:10

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:

Tylko, że obie gry mają jedną wielką różnice i to już teraz można powiedzieć- Constantine to był crap, SotD to będzie hit. Te porównanie jest obraźliwe.

Constantine był bardzo udaną produkcją.
  • 0

#86 Raikoh Napisany 30 października 2010 - 22:33

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Świat twierdzi inaczej. Średnia 58/100 to dno.

http://www.metacriti...n-2/constantine
  • 0

#87 Nyjacz Napisany 30 października 2010 - 22:54

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:

Świat twierdzi inaczej. Średnia 58/100 to dno.

http://www.metacriti...n-2/constantine

Nie obchodzi mnie średnia. Constantine to gra imo na siedem plus, poza tym była klimatyczna, a o nic innego jak klimat mi chodziło, gdy porównywałem obie gry ;>.
  • 0

#88 Raikoh Napisany 31 października 2010 - 01:03

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Klimat? Wygląda podobnie- coś w tym jest, ale imo SotD to będzie takie "Od zmierzchu do świtu" i na pewno bohater bardzo różni się od tego z Constatine. Chętnie bym przytulił nowy i dłuższy trailer. Myślę, że to szybko się spełni.
  • 0

#89 Raikoh Napisany 03 stycznia 2011 - 22:34

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Zapytałem A.Yamaoke jak będzie wyglądał gameplay- czy będzie to "tylko" gra akcji z otoczką horroru, czy może znajdzie się dużo rzeczy psychodelicznych nie związanych tylko z naciskaniem spustu naszej spluwy. Akira odpisał, że w tej chwili na temat gry nic nie powie. Chciałem dobrze, ale nadal nie wiemy nic. :blink:

16h temu wrzucił to na Twittka, może to coś wyjaśni.

カッチョよいライダースジャケットを買おうと思ったけど、店員に、このシワ加工、今年の「流行り」なん「スヨ」って言われたので買うのやめて、西新宿に来たらコンビ二では外国人が一生懸命働いてて、日本経済が心配になってきた。
  • 0

#90 Godot Napisany 03 stycznia 2011 - 23:42

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Słaby jesteś
  • 0



Inne z tagami: