Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ninja Gaiden 3

Team Ninja KoeiTecmo WiiU PS3 X360

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
331 odpowiedzi na ten temat

#301 Kradziej Napisany 23 marca 2012 - 09:11

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Lol, powodzenia w życiu z takim podejściem.
  • 0

#302 Czezare Napisany 23 marca 2012 - 09:22

Czezare

    Mokujin

  • Narybek
  • 31 Postów:

Lol, powodzenia w życiu z takim podejściem.

Dziekuje serdecznie za zyczenia.
  • 0

#303 ACZ Napisany 23 marca 2012 - 12:07

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
bede musial zmienic swoje idealy, lol. do tej pory nie siegalem po gry ze srednia ocen ponizej 60%, a NG3 ma juz srednia na poziomie 59%, a chce kiedys gre sprawdzic.
jestem zmuszony wiec zmienic idealy i od teraz nie tykam gier ze srednia ocen ponizej 55% i mam nadzieje, ze tej granicy NG3 nie przekroczy.
  • 0

#304 Nyjacz Napisany 23 marca 2012 - 12:18

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:
Oj, Kradziej, są takie rzeczy w życiu każdego człowieka, no, że na samą wzmiankę o nich coś tam drga w bokserkach. Pewnie dla niego NG3 będzie o wiele lepszym przeżyciem od jakiejkolwiek innej gry, proste. Też kupię wszystko z "X"* w tytule.

* - Doom, Tomb Raider, Quake, Duke Nukem... Każdą dużą grę od id właściwie.
  • 0

#305 fingus Napisany 23 marca 2012 - 12:54

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
@ACZ - wydarzeniem będzie, gdy zmienisz swoje ideały tak, że zaczniesz sięgać po gry z ceną wyższą niż 60zł. :hihi:
  • 0

#306 iluck85 Napisany 23 marca 2012 - 13:11

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
W Poznaniu jest na PS3, wieczorem bedzie na X360. 189zl..... :hmmm:
  • 0

#307 GrzesiekMB Napisany 24 marca 2012 - 11:19

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
czezare a ty przypadkiem nie jestes lulzem z usenetu, ktory uciekl na polygamie, kiedy gnyp zalozyl ta swojom platforme dla gimbusiarni? jesli tak to pozdro dla katanki, slyszalem jaka drame mieli z zona :cf:
  • 0

#308 iluck85 Napisany 24 marca 2012 - 16:18

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
To ten typ co mial wuchte gier i pozniej sprzedawal, bo zona odchodzila ?
  • 0

#309 ACZ Napisany 24 marca 2012 - 16:37

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
tja
  • 0

#310 Nyjacz Napisany 24 marca 2012 - 17:33

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:
Słyszałem coś takiego, ale o żonie nic. I co to niby za drama?
  • 0

#311 Druciak Napisany 24 marca 2012 - 17:58

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
Katanka kupował wszystkie gierki jak lecą olewając rodzine, miał manie, był uzależniony. Żona się wk***iła i chciała rozwodu. Co dalej nie wiem.
  • 0

#312 Nyjacz Napisany 24 marca 2012 - 18:45

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:
No to rzeczywiście drama, że chłop się opamiętał i zrobił co mógł, by została. Niegodne pochwały w ogóle ;(.
  • 0

#313 GrzesiekMB Napisany 25 marca 2012 - 04:10

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
katanka wykupil caly psn za ilestam tysiecy, a zona mu zrobila na forumie polygamii drame i sie zalila, ze maz wszystkie hajsy wydaje. komedy gold w polaczkowym wydaniu. a czezare bywal w chacie u katanki, stond moje propsy w kierunku tego lysiejacego (o ile dobrze pamietam) jegomoscia
  • 0

#314 Czezare Napisany 25 marca 2012 - 10:30

Czezare

    Mokujin

  • Narybek
  • 31 Postów:

katanka wykupil caly psn za ilestam tysiecy, a zona mu zrobila na forumie polygamii drame i sie zalila, ze maz wszystkie hajsy wydaje. komedy gold w polaczkowym wydaniu. a czezare bywal w chacie u katanki, stond moje propsy w kierunku tego lysiejacego (o ile dobrze pamietam) jegomoscia

Nie wiem kolego skad sobie wkrecasz te brednie, bo ja ani lysiejacy (wrecz przeciwnie), ani nigdy u Katanki w domu nie bylem...
  • 0

#315 GrzesiekMB Napisany 25 marca 2012 - 12:14

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
to chyba nie jestes tym czezare z pgrk
  • 0

#316 117 Napisany 25 marca 2012 - 16:21

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
Coolstorybro... Nie ma to jak gadka o bzdurach
  • 0

#317 iluck85 Napisany 25 marca 2012 - 17:11

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
...... zobaczylem Zeratula jako ost post i liczylem na cos konkretnego nt gry- opinia NIE fana i w 100% obiektywna. No szkoda :]
Czekamy dalej.
  • 0

#318 InKal Napisany 26 marca 2012 - 07:57

InKal

    Blanka

  • Narybek
  • 224 Postów:
a chcesz opinię fana, który Sigmę przeszedł po dwa razy na każdym poziomie trudności (spoko, gdy się już nauczy grać to w 3 godziny można przejść ;]) a NG2 po razie, lol? opinię całkowicie subiektywną? czy chcesz czy nie....

NG3 to gówno dla knypów. Gra zj***na pod każdym względem. Od grafiki przez "fabułę", postacie i lokacje po kompletnie spartolony system walki, za co już beztalencie Hayashi powinien zawisnąć za jaja (powiesić za jedno jajo, drugie naciąć i posolić!). Ja rozumiem, że można zarżnąć grę, ale żeby jeszcze potem dymać trupa to już jest przesada, Hayashi-kun.

W NG2 była jedna rzecz naprawdę skopana przez Itakagiego. Testy odwagi. Były nuuuuuudne jak flaki z olejem. Hayashi-kun postawił sobie za punkt honoru każdą walkę w NG3 zrobić jako mini test of valor. Cel swój osiągnął. Niestety.

Jaki jest sens w robieniu na siłę z unikalnej gry beznadziejnego klona GoW3?? Nie mam pojęcia.
  • 0

#319 Texz Napisany 26 marca 2012 - 10:15

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Tru, tru. Zajebistość NG1 polegała na tym, że nieraz spotykało się dany typ przeciwnika w locie z jednej lokacji do drugiej i człowiek zadawał sobie pytanie WTF. Teraz to polega na tym, że grafik się nie po to namęczył nad danym modelem, animator nad ruchami, żeby gracz nawet tego nie docenił. Dlatego wrzuca się sztuk parenaście na arenę i podziwiaj.
  • 0

#320 BeSOS Napisany 27 marca 2012 - 10:07

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Czyli to juz oficjalne, mamy crapa :olo:
  • 0

#321 MonsieurWoland Napisany 27 marca 2012 - 12:48

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

No to rzeczywiście drama, że chłop się opamiętał i zrobił co mógł, by została. Niegodne pochwały w ogóle ;(.


Chyba kpisz. Katanka pozbywa sie calego majatku zeby splacic wspolne mieszkanie i zostawic ta kobiete z dzieckiem. Wszystko w imie giereczek video dla dzieci :clown:
  • 0

#322 Heisenberg Napisany 27 marca 2012 - 17:39

Heisenberg

    praise Kek

  • Forumowicze
  • 5 589 Postów:
Trza wykupić wszystkie crapy na PS3 po raz trzeci.
  • 0

#323 kubicz Napisany 05 kwietnia 2012 - 10:28

kubicz

    cham, prostak i odważnik z internetu

  • Forumowicze
  • 2 860 Postów:

Gejspoty i inne IGeeNy sie nie licza. Teraz podam oceny najwazniejszych portali/czasopism. :cf:

Metro GameCentral - 8/10
Destructoid - 5/10

Czekamy jeszcze na Edge, Eurogamera i Joystiqa. :olo:

Edge - 5/10
Eurogamer - 4/10
Joystiq - 5/10
Mozna juz oficjalnie stwierdzic, ze ta gra to crap. :sir:
  • 0

#324 iluck85 Napisany 05 kwietnia 2012 - 13:09

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Dla ciebie to zadna roznica- na swoim piecu nie pograsz, konsoli nie masz :cf:
  • 0

#325 BeSOS Napisany 22 kwietnia 2012 - 22:57

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Pogralem troche, skonczylem kilka leveli (jakies 3h gry) i stwierdzam ze gra w pelni zasluguje na otrzymane oceny, Tecmo zarznelo ta serie....oprawa jest slabiutka, nie wiem czy nie gorsza jak w NG2, dzungla wyglada jak odlana z plastiku, najlepiej porownac ja do jednej z tras w Sega Rally - korytarz ogrodzony plattikowymi drzewami, tyle ze SR ma juz kilka lat na karku a NG3 to nowosc....system walki jest mniej responsywny i do tego na tyle prostacki ze czesto gra rzuca nam np 10 przeciwnikow na raz wiec robi sie niezly sajgon, do tego polowa znnich ma bron palna i jesscze czasem na gorze stoja z wyrzutniami rakiet :olo:
Fabuly nie skomentuje bo zapowiadala sie na mocnego zyga.

Najwiekszym LOLem jest multum QTE wsadzonych w zasadzie gdzie sie da, przy otwieraniu drzwi, podczas walki, przy eksploracji, podczas walki z bossami....nie moglem uwierzyc jak bardzo mozna zj***c gre, o ile przez pierwsze 10 minut myslalem sobie ze wyglada to efektownie ( ujecia kamery podczas walki sa momentowi bardzo widowiskowe) i moze bedzie z tego po prostu odprezajaca gierka do przejscia i zapomnienia tak po godzinie non robienia tego samego (biegiem przed siebie, 5 min sieczki, qte i od nowa cykl...) nie moglem w to dluzej grac :)

Crap roku, pogratulowac WiiU launch tytulu :olo:
  • 0

#326 ACZ Napisany 22 kwietnia 2012 - 23:54

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:

zapowiadala sie na mocnego zyga.

RZyga

:lukam:
  • 0

#327 iluck85 Napisany 23 kwietnia 2012 - 19:50

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Zakup Viteczki i NG Sigma okazal sie strzalem w 10, ah ten moj zmysl gejmera :cf:
  • 0

#328 117 Napisany 30 kwietnia 2012 - 21:43

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
ooo lolol jedyn, ja dzis odpalilem demo i je nawet skonczylem... i musze przyznac ze mam ochote gierke kupic... ale ostatecznie poczekam jak mocno stanieje a najwyzej poki co wroce do dwojeczki ktora tylko raz skonczylem i jeszcze na odwal sie...
  • 0

#329 BeSOS Napisany 30 kwietnia 2012 - 22:08

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Bo ta gra jest na max demo i mozna sie nabrac ze jest ok, po 30 minutach zjada schematycznosc i nuda :)
  • 0

#330 Nyjacz Napisany 20 grudnia 2018 - 10:22

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:

ninja-gaiden-3-razors-edge-a_tokyogames.

 

Kupiłem tego crapa, ale w wersji Razor's Edge. Oryginalna trójka została zmiażdżona w recenzjach za cofnięcie się w każdym elemencie gry, casualizację, próbę dostosowania NG pod ówczesne trendy, czyli dodanie stealth, ograniczenie potworów i wypełnienie większości bitew komandosami, jakąś śmieszną narrację podkradzioną od Naughty Dog, tragicznych bossów, ale to pikuś, bo podobno sam system walki został diametralnie przebudowany. Wyparowało UT i bronie inne niż katana, pojawiły się QTE, a nawet opiekowanie się gówniakiem i karmienie go, choć z tym akurat mogę żartować, ale w sumie trochę nie. Mało kto wie, ale Razor's Edge naprawiło wiele z tych problemów i nawet mnie zdziwiło, że na redditach i innych forach RE jest ulubioną częścią NG dość dużej grupy osób. Oczywiście nie mówię, że mają rację, bo ci "techniczni" wciąż przekonują, że jedynka, nieważne w jakiej wersji, jest absolutnie najlepsza pod uczenie się gry i jej masterowanie, bo ponoć jest sprawiedliwa, idealnie wyważona, a przy tym wymagająca. RE rządzi raczej w kategorii "strasznie przyjemny slasher", bo flow walki jest nieco, a czasem nawet zupełnie inne niż w poprzedniczce.

 

No to przetestowałem. Lepsze od Sigmy 2 jest tu wiele. Po pierwsze powróciła krew i to w sporej ilości, co solidnie przekłada się na feeling machania ostrzem. Uniki stały się odrobinę płynniejsze. Przeciwnicy częściej potrafią się bronić i sami raz na czas robią krytyczny atak, przed którym można zrobić unik i w odpowiednim momencie po naciśnięciu trójkąta rozwalić trzech ninja pod rząd zajebistą animacją wbijania katany w klatkę piersiową. Moim casualowym okiem to sprawia, że walka jest bardziej różnorodna, bo nie wystarczy spamować UT czy Izuna Drop, a już na pewno nie zawsze. Przynajmniej na poziomie "normal" tutaj częściej zmuszeni jesteśmy do walki bardziej różnorodnej i dostosowywania tego, co się robi pod walkę. Bo ogólnie przeciwników na ekranie tutaj jest dużo więcej, cały czas jesteśmy otoczeni. IMO zagrał też setting, każda lokacja podobała mi się bardziej niż jakakolwiek w dwójce. Mamy tu Londyn, Paryż, Arabię Saudyjską, wyspę, symulację, wioskę czy jaskinię w Antarktydzie. Nie żeby były sztuką zbliżoną do DmC, ale zdecydowanie przyjemniej macha się tam ostrzem niż w tych rzygowinach z dwójki. No i fajnie, że są tu "sekretne misje", które polegają na przejściu 3 aren pełnych wrogów pod rząd, a na koniec bossa.

 

 

 

 

Co jest za to słabe? Na pewno walki z bossami, bo albo walczymy 1v1 z jakimś typeczkiem, a ich typów lub tych samych walk jest kilka i zawsze walka polega na dokładnie tym samym, albo T-Rex, który jest SZTUKĄ jeśli chodzi o spierdolenie potyczek z szefami w grach. Szarża, robimy unik, on się przewraca, 3 ciosy mieczem, odejście, szarża i tak w kółko, bo ma 2-3 ciosy zaprogramowane, a walka trwa z 13 minut. Niestety na tej linii duży zawód. Kolejnym nieporozumieniem jest brak apteczek i esencji, przez co zmienia się zupełnie podejście do walki, bo teraz nie zrobimy fajnej kombinacji rozpoczynającej się od wyskoku do góry i uruchomieniu UT po spadnięciu. Siekanie przeciwników powiększa nam pasek Ninpo, który po napełnieniu możemy aktywować i mordercze moce zabijające czy tnące przeciwników przywracają nam życie. W tej serii nie było chyba żadnych kar za ułatwianie sobie starć apteczkami, a ja też nie mam parcia na jakieś no item runy, więc nie wiem po co to ograniczenie. W każdym bądź razie podnosi poziom trudności. Boli na pewno fakt, że często siekamy przeciwnika, a on nas z dupy zaczyna lać. Albo lekka przerwa Ryu, po niektórych ciosach, przez co wystawia się na wpierdol.

 

Może te rzeczy da się opanować po poznaniu gry bardziej, bo powtarzam, że to moje "pseudo-recenzje" okiem LAIKA. Natomiast widziałem opinie ludu, że RE jest super pod Normal/Hard, ale gówniane pod Master/Ultimate Ninja, bo podobno randomowość, łapanie nas przez wrogów, spam strzał i rakietnic uniemożliwia opanowanie tego do tego stopnia, że wszyscy są zgodni, że Ultimate Ninja jest popierdolenie arcytrudny, ale i niesatysfakcjonujący w ogóle.

 

Ja przez te 5-6 godzin bawiłem się świetnie, planuję jeszcze zmierzyć się z hardem i "sekretnymi misjami". W każdym bądź razie to jest moim skromnym zdaniem przynajmniej grywalna produkcja na raz czy dwa.

 

A, i generalnie NG > Bayonetta.


Ten post był edytowany przez Nyjacz dnia: 20 grudnia 2018 - 10:52

  • 3



Inne z tagami: